SwimmingWorld.com - Online home of the International Swimming Hall of Fame JOIN ISHOF!

Klaksvik Invitational - Meet Results


11/3/2009 - 11/3/2009   Klaksvik, Faroe Islands
                                      Úrslit Tilsamans - Við stigum og millumtíðum
                                          Stevnuheiti: Úttøkustevna  Klaksvík
                                                    Staður: Klaksvík
                                                   Fyrireikari: Ægir
Kapping 1, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur
FM Met 1,13,13
Junior Met 1,18,42 (eingin eigur metið)
Kravtíð til NJM 1,17,08 og 1,19,26
Kravtíð til EKM 1,12,55

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Tanja Skaalum                      1997                 542      37.49                                       1:19.36
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Turið S. Christiansen              1996                 509      38.82                                       1:21.07
        Ægir Klaksvik

3       Jonna B. Thomsen                   1996                 333      44.66                                       1:33.40
        Fuglafjarðar Svimjifela

4       Emma Festirstein                   1996                 319      44.62                                       1:34.72
        Havnar Svimjifelag

5       Anna Larsen                        1997                 311      43.96                                       1:35.50
        Fuglafjarðar Svimjifela

6       Sudarat Niyomtham                  1995                 256      47.90                                       1:41.89
        Havnar Svimjifelag

7       Eyðbjørg Jacobsen                  1996                 241      49.06                                       1:44.00
        Svimjifelagið Flot

8       Ásbjørg Hjelm                      1999                 226      49.48                                       1:46.31
        Ægir Klaksvik

9       Sigurgunn Danielsen                1997                 218      51.02                                       1:47.58
        Svimjifelagið Flot

10      Krista Mørkøre                     1998                 159      55.99                                       1:59.38
        Ægir Klaksvik

11      Hjørdis Hansen                     1997                 117    1:03.10                                       2:12.45
        Svimjifelagið Flot

 -      Eyðrið Hansen                      1994                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela

 -      Rakul Petersen                     1996                                                                          DSQ  Byrja við frí
        Fuglafjarðar Svimjifela

Kapping 2, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur
FM Met 1,05,50
Junior Met 1,07,20
Kravtíð NJM 1,08,08 og 1,10,01
Kravtíð EKM 1,03,71

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Jón Hofgaard                       1992                 534      32.94                                       1:10.95
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Óli Mortensen                      1996                 394      36.99                                       1:18.52
        Havnar Svimjifelag

3       Markus Joensen                     1996                 319      38.64                                       1:24.26
        Havnar Svimjifelag

4       Kjartan Petersen                   1994                 269      39.61                                       1:29.17
        Svimjifelagið Flot

5       Sigmund Mørkøre                    1995                 253      42.75                                       1:31.03
        Ægir Klaksvik

6       Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 240      42.93                                       1:32.64
        Svimjifelagið Flot

7       Johan Holm Erlingson               1995                 175      46.76                                       1:42.85
        Havnar Svimjifelag

8       Johannes Davidsen                  1995                 134      50.91                                       1:52.36
        Svimjifelagið Flot

9       Ólavur N. Olsen                    1995                 116      54.34                                       1:57.88
        Svimjifelagið Flot

 -      Fridleivur Joensen                 1996                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela

Kapping 3, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 2.15.15
Junior Met 2,26,27
Kravtíð NJM 2,26,97 og 2,31,13
Kravtíð EKM 2,16,19

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Jóhanna Egholm                     1996                 509      36.25    1:15.00    1:54.80                 2:33.86
        Fuglafjarðar Svimjifela

2       Cecilia Eysturdal                  1996                 504      36.90    1:16.05    1:57.03                 2:34.43
        Ægir Klaksvik

3       Victoria Wigant Eysturdal          1998                 319      43.09    1:28.96    2:15.59                 2:59.84
        Ægir Klaksvik

4       Ronja Eysturdal                    1999                 185      52.26    1:47.99    2:42.85                 3:35.58
        Ægir Klaksvik

Kapping 4, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur
FM Met 2,05.13
Junior Met 2,09,40 (eingin eigur metið)
Kravtíð NJM 2,12.35 og 2,16.09
Kravtíð EKM 2,02,84

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Magnus Jákupsson                   1994                 604      29.54    1:02.55    1:36.01                 2:09.56
        Havnar Svimjifelag

2       Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 289      38.41    1:20.86    2:04.12                 2:45.69
        Havnar Svimjifelag

3       Jákup Eysturdal                    1997                 217      42.27    1:28.80    2:14.68                 3:02.36
        Ægir Klaksvik

4       Jón Arni Hjelm                     1997                 189    1:31.22    1:31.22    2:22.07                 3:10.69
        Svimjifelagið Flot

Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur, Finalur
FM Met 1,04,88
Junior Met 1,08,01
Kravtíð NJM 1,07,71 og 1,09,63
Kravtíð EKM 1,02,81

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                 484      32.02                                       1:11.74
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Óluva Jacobsen                     1997                 462      33.34                                       1:12.83
        Fuglafjarðar Svimjifela

3       Astrið Foldarskarð                 1994                 459      33.35                                       1:13.01
        Svimjifelagið Flot

4       Poula Ø. Mohr                      1995                 441      33.85                                       1:13.99
        Fuglafjarðar Svimjifela

5       Eva Trygvadóttir                   1996                 376      34.95                                       1:18.02
        Ægir Klaksvik

6       Kristina Elin Thomsen              1998                 297      38.96                                       1:24.37
        Suðuroyar Svimjifelag

7       Victoria Wigant Eysturdal          1998                 220      42.12                                       1:33.23
        Ægir Klaksvik

8       Erla Christiansen                  1999                 173      45.79                                       1:41.16
        Ægir Klaksvik

 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag

Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur
FM Met 0,56,22
Junior Met 0,56,52
Kravtíð NJM 1,00,16 og 1,01,86
Kravtíð EKM 0,55,14

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Pál Joensen                        1990                 498      30.19                                       1:02.82
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Jóhann Heðinsson                   1995                 440      29.56                                       1:05.51
        Fuglafjarðar Svimjifela

3       Markus Joensen                     1996                 233      36.08                                       1:20.91
        Havnar Svimjifelag

Kapping 7, 200m Frísvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 2,03,15
Junior Met 2,11,68
Kravtíð NJM 2,16,44 og 2,20,30
Kravtíð EKM 2,04,63

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Mona Simonsen                      1991                 632      30.65    1:03.66    1:37.78                 2:12.25
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Cecilia Eysturdal                  1996                 598      31.47    1:05.97    1:41.29                 2:14.71
        Ægir Klaksvik

3       Monika Biskopstø                   1994                 556      31.86    1:05.96    1:41.37                 2:18.04
        Ægir Klaksvik

4       Jonna B. Thomsen                   1996                 540      32.38    1:07.58    1:43.92                 2:19.33
        Fuglafjarðar Svimjifela

5       Jóhanna Egholm                     1996                 537      33.05    1:08.22    1:44.38                 2:19.59
        Fuglafjarðar Svimjifela

6       Turið S. Christiansen              1996                 498      31.47    1:06.71    1:44.47                 2:23.17
        Ægir Klaksvik

7       Tanja Skaalum                      1997                 481      33.03    1:09.97    1:48.40                 2:24.82
        Suðuroyar Svimjifelag

8       Guðrun Mortensen                   1997                 475      33.35    1:10.46    1:48.46                 2:25.49
        Suðuroyar Svimjifelag

9       Erna Katrin Olsen                  1996                 466      33.08    1:09.93    1:48.23                 2:26.41
        Suðuroyar Svimjifelag

10      Sunnleyg Eliasen                   1997                 445      33.76    1:11.51    1:50.03                 2:28.61
        Fuglafjarðar Svimjifela

11      Hanna R. Nysted                    1994                 414      35.53    1:14.26    1:54.00                 2:32.23
        Suðuroyar Svimjifelag

12      Sára Müller                        1993                 414      35.77    1:14.76    1:54.81                 2:32.27
        Suðuroyar Svimjifelag

13      Joan Kristina Í Jákupssto          1995                 404      34.57    1:13.96    1:54.85                 2:33.53
        Svimjifelagið Flot

14      Emma Festirstein                   1996                 366      36.35    1:16.73    1:58.87                 2:38.62
        Havnar Svimjifelag

15      Aimée Jacobsen                     1994                 363      36.58    1:17.66    1:59.66                 2:39.08
        Svimjifelagið Flot

16      Anna Larsen                        1997                 356      36.39    1:16.66    1:58.83                 2:40.19
        Fuglafjarðar Svimjifela

17      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 265      39.46    1:25.23    2:12.42                 2:56.61
        Havnar Svimjifelag

18      Erla Christiansen                  1999                 259      42.26    1:27.57    2:12.92                 2:57.94
        Ægir Klaksvik

19      Ronja Eysturdal                    1999                 238      42.12    1:28.59    2:17.09                 3:03.21
        Ægir Klaksvik

20      Ásbjørg Hjelm                      1999                 230      42.46    1:30.12    2:18.51                 3:05.29
        Ægir Klaksvik

21      Sólfríð J. Djurhuus                1996                 217      39.18    1:25.84    2:16.71                 3:09.00
        Svimjifelagið Flot

22      Tóta Langgaard                     1995                 182      42.20    1:34.87    2:29.33                 3:20.17
        Svimjifelagið Flot

Kapping 8, 200m Frísvimjing Menn, Finalur
FM Met 1,46,61
Junior Met 1,46,61
Kravtíð NJM 2,01,66 og 2,05,11
Kravtíð EKM 1,55,62

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Pál Joensen                        1990                 627      28.21      58.00    1:28.63                 1:59.33
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Magnus Jákupsson                   1994                 563      28.70      59.56    1:31.78                 2:03.75
        Havnar Svimjifelag

3       Eyðbjørn Joensen                   1996                 534      28.43      59.93    1:33.27                 2:05.94
        Suðuroyar Svimjifelag

4       Alvi Hjelm                         1996                 491      29.80    1:02.60    1:36.25                 2:09.48
        Ægir Klaksvik

5       Óli Mortensen                      1996                 458      31.34    1:04.84    1:38.91                 2:12.50
        Havnar Svimjifelag

6       Tróndur Olsen                      1992                 458      30.60    1:03.44    1:37.44                 2:12.52
        Svimjifelagið Flot

7       Sofus Bech                         1994                 396      31.44    1:06.54    1:42.71                 2:19.11
        Suðuroyar Svimjifelag

8       Tummas J. Danielsen                1994                 372      32.02    1:07.94    1:45.55                 2:22.00
        Havnar Svimjifelag

9       Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 351      32.48    1:08.84    1:46.96                 2:24.76
        Svimjifelagið Flot

10      Sigmund Mørkøre                    1995                 346      33.60    1:10.90    1:48.70                 2:25.47
        Ægir Klaksvik

11      Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 331      34.62    1:12.27    1:50.72                 2:27.76
        Havnar Svimjifelag

12      Kjartan Petersen                   1994                 274      32.66    1:11.60    1:54.20                 2:37.21
        Svimjifelagið Flot

13      Jón Arni Hjelm                     1997                 192      40.09    1:25.85    2:13.32                 2:57.12
        Svimjifelagið Flot

14      Ólavur N. Olsen                    1995                 145      41.90    1:31.58    2:23.52                 3:14.38
        Svimjifelagið Flot

 -      Tóki Joensen                       1996                                                                          DNS
        Svimjifelagið Flot

 -      Andrass Thomsen                    1982                                                                          DNS
        Havnar Svimjifelag

Kapping 9, 50m Frísvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 0,26,49
Junior Met 0,27,27
Kravtíð NJM 0,28,50 og 0,29,31
Kravtíð EKM 0,26,49

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Birita Debes                       1995                 657                                                    27.36
        Svimjifelagið Flot
2       Shaila Millum Garðarnar            1984                 645                                                    27.52
        Suðuroyar Svimjifelag
3       Poula Ø. Mohr                      1995                 604                                                    28.13
        Fuglafjarðar Svimjifela
4       Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                 575                                                    28.60
        Suðuroyar Svimjifelag
5       Astrið Foldarskarð                 1994                 543                                                    29.14
        Svimjifelagið Flot
6       Cecilia Eysturdal                  1996                 542                                                    29.17
        Ægir Klaksvik
7       Monika Biskopstø                   1994                 526                                                    29.45
        Ægir Klaksvik
8       Jóhanna Egholm                     1996                 512                                                    29.73
        Fuglafjarðar Svimjifela
9       Guðrun Mortensen                   1997                 504                                                    29.89
        Suðuroyar Svimjifelag
10      Turið S. Christiansen              1996                 500                                                    29.97
        Ægir Klaksvik
11      Tanja Skaalum                      1997                 474                                                    30.49
        Suðuroyar Svimjifelag
12      Óluva Jacobsen                     1997                 458                                                    30.84
        Fuglafjarðar Svimjifela
13      Eva Trygvadóttir                   1996                 457                                                    30.88
        Ægir Klaksvik
14      Sunnleyg Eliasen                   1997                 422                                                    31.71
        Fuglafjarðar Svimjifela
15      Eyðbjørg Jacobsen                  1996                 417                                                    31.82
        Svimjifelagið Flot
16      Sára Müller                        1993                 416                                                    31.86
        Suðuroyar Svimjifelag
17      Annika S. Olsen                    1996                 413                                                    31.92
        Havnar Svimjifelag
18      Aimée Jacobsen                     1994                 410                                                    32.00
        Svimjifelagið Flot
19      Joan Kristina Í Jákupssto          1995                 387                                                    32.62
        Svimjifelagið Flot
20      Emma Festirstein                   1996                 382                                                    32.77
        Havnar Svimjifelag
21      Anna Larsen                        1997                 377                                                    32.93
        Fuglafjarðar Svimjifela
22      Kristina Elin Thomsen              1998                 367                                                    33.22
        Suðuroyar Svimjifelag
23      Victoria Wigant Eysturdal          1998                 347                                                    33.85
        Ægir Klaksvik
24      Hanna R. Nysted                    1994                 339                                                    34.10
        Suðuroyar Svimjifelag
25      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 335                                                    34.23
        Havnar Svimjifelag
26      Sólfríð J. Djurhuus                1996                 316                                                    34.93
        Svimjifelagið Flot
27      Edith Dahl                         1996                 307                                                    35.24
        Havnar Svimjifelag
28      Bjørk Svabo Róadóttir              1997                 306                                                    35.28
        Havnar Svimjifelag
29      Sigurgunn Danielsen                1997                 293                                                    35.81
        Svimjifelagið Flot
30      Erla Christiansen                  1999                 254                                                    37.54
        Ægir Klaksvik
31      Bjørt Á Tórgarði                   1997                 251                                                    37.69
        Fuglafjarðar Svimjifela
32      Ronja Eysturdal                    1999                 241                                                    38.23
        Ægir Klaksvik
33      Ásbjørg Hjelm                      1999                 240                                                    38.24
        Ægir Klaksvik
34      Victoria Biskopstø                 1997                 231                                                    38.73
        Ægir Klaksvik
35      Tóta Langgaard                     1995                 222                                                    39.29
        Svimjifelagið Flot
36      Rakul Petersen                     1996                 197                                                    40.89
        Fuglafjarðar Svimjifela
37      Krista Mørkøre                     1998                 195                                                    41.02
        Ægir Klaksvik
38      Maria Á Høvdanum                   1997                 194                                                    41.07
        Ægir Klaksvik
39      Rannvá Magnadóttir                 1997                 180                                                    42.13
        Fuglafjarðar Svimjifela
40      Hjørdis Hansen                     1997                 164                                                    43.48
        Svimjifelagið Flot
 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag
 -      Apolonia Justesen                  1985                                                                          DNS
        Ægir Klaksvik
 -      Sudarat Niyomtham                  1995                                                                          DSQ  tjóvstart
        Havnar Svimjifelag
Kapping 10, 50m Frísvimjing Menn, Finalur
FM Met 0,23,19
Junior Met 0,23,33
Kravtíð NJM 25,22 og 25,94
Kravtíð EKM 0,23,40

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Pauli Ø. Mohr                      1991                 674                                                    23.79
        Fuglafjarðar Svimjifela
2       Bjarni M. Petersen                 1992                 567                                                    25.21
        Ægir Klaksvik
3       Heðin L. Olsen                     1994                 540                                                    25.62
        Ægir Klaksvik
4       Eyðbjørn Joensen                   1996                 471                                                    26.82
        Suðuroyar Svimjifelag
5       Jóhann Heðinsson                   1995                 443                                                    27.36
        Fuglafjarðar Svimjifela
6       Tróndur Olsen                      1992                 413                                                    28.02
        Svimjifelagið Flot
7       Jón Hofgaard                       1992                 409                                                    28.11
        Suðuroyar Svimjifelag
8       Alvi Hjelm                         1996                 382                                                    28.74
        Ægir Klaksvik
9       Óli Mortensen                      1996                 376                                                    28.89
        Havnar Svimjifelag
10      Tummas J. Danielsen                1994                 359                                                    29.34
        Havnar Svimjifelag
11      Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 354                                                    29.50
        Svimjifelagið Flot
12      Kjartan Petersen                   1994                 347                                                    29.68
        Svimjifelagið Flot
13      Markus Joensen                     1996                 339                                                    29.91
        Havnar Svimjifelag
14      Sigmund Mørkøre                    1995                 300                                                    31.17
        Ægir Klaksvik
15      Rúni Eliasen                       1995                 298                                                    31.22
        Havnar Svimjifelag
16      Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 284                                                    31.74
        Havnar Svimjifelag
17      Jón Arni Hjelm                     1997                 245                                                    33.33
        Svimjifelagið Flot
18      Jákup Eysturdal                    1997                 221                                                    34.49
        Ægir Klaksvik
19      Johan Holm Erlingson               1995                 213                                                    34.95
        Havnar Svimjifelag
20      Ólavur N. Olsen                    1995                 177                                                    37.17
        Svimjifelagið Flot
21      Johannes Davidsen                  1995                 176                                                    37.21
        Svimjifelagið Flot
22      Ólavur P. Johannessen              1998                 171                                                    37.55
        Ægir Klaksvik
 -      Tóki Joensen                       1996                                                                          DNS
        Svimjifelagið Flot
 -      Kristian Joensen                   1992                                                                          DNS
        Svimjifelagið Flot
 -      Fridleivur Joensen                 1996                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela
 -      Andrass Thomsen                    1982                                                                          DNS
        Havnar Svimjifelag
Kapping 11, 200m Blandað Kvinnur, Finalur
FM Met 2,21,22
Junior Met 2,29,95 (eingin eigur metið)
Kravtíð NJM 2,31,80 og 2,36,09
Kravtíð EKM 2,21,27

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Turið S. Christiansen              1996                 571      35.11    1:15.59    1:57.67                 2:33.55
        Ægir Klaksvik

2       Tanja Skaalum                      1997                 486      36.94    1:20.96    2:04.46                 2:42.07
        Suðuroyar Svimjifelag

3       Victoria Wigant Eysturdal          1998                 318      42.51    1:27.99    2:24.57                 3:06.58
        Ægir Klaksvik

Kapping 12, 200m Blandað Menn, Finalur
FM Met 2,04,41
Junior Met 2,16,41(eingin eigur metið)
Kravtíð NJM 2,13,89 og 2,17,68
Kravtíð EKM 2,07,32

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Magnus Jákupsson                   1994                 559      27.91    1:02.25    1:44.70                 2:17.38
        Havnar Svimjifelag

2       Eyðbjørn Joensen                   1996                 419      31.58    1:10.29    1:56.03                 2:31.20
        Suðuroyar Svimjifelag

3       Tummas J. Danielsen                1994                 287      38.49    1:25.73    2:14.08                 2:51.48
        Havnar Svimjifelag

Kapping 13, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 1,03,78
Junior Met 1,05,34
Kravtíð NJM 1,09,11 og 1,11,07
Kravtíð EKM 1,03,34

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                 553      33.91                                       1:09.39
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Poula Ø. Mohr                      1995                 517      34.58                                       1:10.97
        Fuglafjarðar Svimjifela

3       Jóhanna Egholm                     1996                 466      36.00                                       1:13.47
        Fuglafjarðar Svimjifela

4       Guðrun Mortensen                   1997                 358      38.75                                       1:20.20
        Suðuroyar Svimjifelag

5       Sára Müller                        1993                 349      38.68                                       1:20.91
        Suðuroyar Svimjifelag

6       Eyðbjørg Jacobsen                  1996                 338      39.80                                       1:21.78
        Svimjifelagið Flot

7       Emma Festirstein                   1996                 328      40.29                                       1:22.61
        Havnar Svimjifelag

8       Kristina Elin Thomsen              1998                 318      40.27                                       1:23.49
        Suðuroyar Svimjifelag

9       Hanna R. Nysted                    1994                 307      42.01                                       1:24.42
        Suðuroyar Svimjifelag

10      Annika S. Olsen                    1996                 299      41.99                                       1:25.22
        Havnar Svimjifelag

11      Joan Kristina Í Jákupssto          1995                 280      42.54                                       1:27.05
        Svimjifelagið Flot

12      Edith Dahl                         1996                 270      42.78                                       1:28.10
        Havnar Svimjifelag

13      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 249      44.32                                       1:30.59
        Havnar Svimjifelag

14      Ronja Eysturdal                    1999                 196      49.03                                       1:38.10
        Ægir Klaksvik

15      Bjørt Á Tórgarði                   1997                 194      48.26                                       1:38.41
        Fuglafjarðar Svimjifela

16      Sigurgunn Danielsen                1997                 173      50.64                                       1:42.29
        Svimjifelagið Flot

17      Tóta Langgaard                     1995                 156      52.00                                       1:45.79
        Svimjifelagið Flot

18      Rannvá Magnadóttir                 1997                 141      53.02                                       1:49.43
        Fuglafjarðar Svimjifela

19      Hjørdis Hansen                     1997                 107      56.87                                       1:59.87
        Svimjifelagið Flot

 -      Sólfríð J. Djurhuus                1996                                                                          DSQ  glei inn í síst vend
        Svimjifelagið Flot

Kapping 14, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur
FM Met 0,55,66
Junior Met 0,56,94
Kravtíð NJM 1,00,72 og 1,02,44
Kravtíð EKM 0,56,12

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Kári J. Á Høvdanum                 1990                 681      27.48                                         56.77
        Ægir Klaksvik

2       Magnus Jákupsson                   1994                 527      29.52                                       1:01.85
        Havnar Svimjifelag

3       Tróndur Olsen                      1992                 320      35.37                                       1:13.01
        Svimjifelagið Flot

4       Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 252      38.52                                       1:19.07
        Havnar Svimjifelag

5       Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 252      38.85                                       1:19.11
        Svimjifelagið Flot

6       Kjartan Petersen                   1994                 234      39.02                                       1:21.01
        Svimjifelagið Flot

7       Jákup Eysturdal                    1997                 188      42.74                                       1:27.15
        Ægir Klaksvik

8       Johan Holm Erlingson               1995                 180      42.66                                       1:28.53
        Havnar Svimjifelag

9       Jón Arni Hjelm                     1997                 168      43.58                                       1:30.52
        Svimjifelagið Flot

10      Ólavur N. Olsen                    1995                  95      54.36                                       1:49.49
        Svimjifelagið Flot

 -      Tóki Joensen                       1996                                                                          DNS
        Svimjifelagið Flot

 -      Johannes Davidsen                  1995                                                                          DSQ  inn á búkin
        Svimjifelagið Flot

Kapping 15, 400m Frísvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 4,19,54
Junior Met  4,38,62
Kravtíð NJM 4,42,80 og 4,50,80
Kravtíð EKM 4,22,76

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA       100m       200m       300m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Mona Simonsen                      1991                 731    1:03.44    2:10.73    3:18.44                 4:24.46
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Cecilia Eysturdal                  1996                 621    1:07.50    2:18.98    3:30.48                 4:39.27
        Ægir Klaksvik

3       Monika Biskopstø                   1994                 565    1:07.95    2:20.14    3:34.02                 4:48.21
        Ægir Klaksvik

4       Jonna B. Thomsen                   1996                 555    1:09.40    2:23.11    3:37.39                 4:49.90
        Fuglafjarðar Svimjifela

5       Erna Katrin Olsen                  1996                 494    1:10.60    2:27.30    3:44.63                 5:01.40
        Suðuroyar Svimjifelag

6       Sunnleyg Eliasen                   1997                 448    1:15.19    2:35.32    3:54.26                 5:11.45
        Fuglafjarðar Svimjifela

7       Hanna R. Nysted                    1994                 385    1:16.41    2:37.83    4:00.25                 5:27.52
        Suðuroyar Svimjifelag

Kapping 16, 1500m Frísvimjing Menn, Finalur
FM Met 14,39,99
Junior Met 14,39,99
Kravtíð NJM 17,18,72 og 17,48,12
Kravtíð EKM 16,11,70

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA       100m       200m       300m       400m   Rokkin tíð  Støða
        Felag                                                             500m       600m       700m       800m
                                                                          900m      1000m      1100m      1200m
                                                                         1300m      1400m

1       Pál Joensen                        1990                 922      55.86    1:54.84    2:53.89    3:53.67     14:48.40
        Suðuroyar Svimjifelag                                          4:53.38    5:53.51    6:53.16    7:52.58
                                                                       8:51.77    9:51.37   10:51.12   11:51.02
                                                                      12:50.93   13:50.10

2       Óli Mortensen                      1996                 533    1:06.50    2:16.45    3:27.79    4:39.43     17:46.23
        Havnar Svimjifelag                                             5:50.51    7:01.81    8:12.81    9:24.11
                                                                      10:35.29   11:46.67   12:58.84   14:11.28
                                                                      15:23.82   16:36.27

3       Sofus Bech                         1994                 513    1:04.27    2:14.21    3:25.25    4:36.81     18:00.20
        Suðuroyar Svimjifelag                                          5:48.25    7:00.02    8:12.49    9:25.39
                                                                      10:38.92   11:52.64   13:06.31   14:19.85
                                                                      15:33.76   16:47.77

4       Alvi Hjelm                         1996                 482    1:08.11    2:21.23    3:35.50    4:49.51     18:22.98
        Ægir Klaksvik                                                  6:02.80    7:17.43    8:32.05    9:46.18
                                                                      11:00.27   12:15.54   13:30.09   14:44.10
                                                                      15:57.73   17:10.75

5       Sigmund Mørkøre                    1995                 432    1:13.83    2:30.73    3:47.69    5:03.63     19:03.49
        Ægir Klaksvik                                                  6:19.87    7:36.00    8:52.53   10:09.02
                                                                      11:25.10   12:41.97   13:59.72   15:15.73
                                                                      16:33.46   17:50.08

Kapping 18, 400m Blandað Menn, Finalur
FM Met 4,26,18
Junior Met 4,48,41 (eingin eigur metið)
Kravtíð NJM 4,47,47 og 4,55,60
Kravtíð EKM 4,27,47

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA       100m       200m       300m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Pál Joensen                        1990                 463    1:12.00    2:37.78    4:05.08                 5:13.30
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Óli Mortensen                      1996                 392    1:18.93    2:45.82    4:18.21                 5:31.25
        Havnar Svimjifelag

3       Tummas J. Danielsen                1994                 286    1:28.91    3:08.40    4:49.45                 6:07.93
        Havnar Svimjifelag

Kapping 19, 800m Frísvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 8,58,61
Junior Met 9,35,41
Kravtíð NJM 9,41,64 og 9,58,11
Kravtíð EKM 8,58,77

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA       100m       200m       300m       400m   Rokkin tíð  Støða
        Felag                                                             500m       600m       700m

1       Mona Simonsen                      1991                 720    1:05.76    2:15.86    3:25.41    4:34.06      9:05.86
        Suðuroyar Svimjifelag                                          5:42.13    6:50.71    7:58.94

2       Cecilia Eysturdal                  1996                 604    1:10.38    2:22.40    3:34.99    4:49.24      9:38.80
        Ægir Klaksvik                                                  6:02.68    7:16.52    8:29.74

3       Erna Katrin Olsen                  1996                 486    1:15.86    2:35.18    3:52.47    5:10.26     10:22.14
        Suðuroyar Svimjifelag                                          6:29.05    7:47.00    9:06.00

Kapping 20, 50m Firvald Menn, Finalur
FM Met 0,25,62
Junior Met 0,25,83
Kravtíð NJM 0,27,12 og 0,27,89
Kravtíð EKM 0,25,06

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Kári J. Á Høvdanum                 1990                 662                                                    25.82
        Ægir Klaksvik
2       Magnus Jákupsson                   1994                 570                                                    27.14
        Havnar Svimjifelag
3       Jóhann Heðinsson                   1995                 519                                                    27.99
        Fuglafjarðar Svimjifela
4       Eyðbjørn Joensen                   1996                 400                                                    30.54
        Suðuroyar Svimjifelag
5       Markus Joensen                     1996                 321                                                    32.87
        Havnar Svimjifelag
6       Sofus Bech                         1994                 281                                                    34.34
        Suðuroyar Svimjifelag
7       Rúni Eliasen                       1995                 265                                                    35.01
        Havnar Svimjifelag
8       Tummas J. Danielsen                1994                 234                                                    36.52
        Havnar Svimjifelag
9       Tóki Joensen                       1996                 197                                                    38.65
        Svimjifelagið Flot
10      Jón Arni Hjelm                     1997                 181                                                    39.81
        Svimjifelagið Flot
 -      Andrass Thomsen                    1982                                                                          DNS
        Havnar Svimjifelag
 -      Jákup Eysturdal                    1997                                                                          DSQ  frí 1/2 longd
        Ægir Klaksvik
Kapping 21, 50m Firvald Kvinnur, Finalur
FM Met 0,29,11
Junior Met 0,30,54
Kravtíð NJM 0,30,69 og 0,31,56
Kravtíð EKM 0,28,11

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Shaila Millum Garðarnar            1984                 559                                                    30.79
        Suðuroyar Svimjifelag
2       Astrið Foldarskarð                 1994                 544                                                    31.07
        Svimjifelagið Flot
3       Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                 516                                                    31.62
        Suðuroyar Svimjifelag
4       Birita Debes                       1995                 511                                                    31.73
        Svimjifelagið Flot
5       Monika Biskopstø                   1994                 461                                                    32.84
        Ægir Klaksvik
6       Óluva Jacobsen                     1997                 444                                                    33.23
        Fuglafjarðar Svimjifela
7       Eva Trygvadóttir                   1996                 432                                                    33.56
        Ægir Klaksvik
8       Jonna B. Thomsen                   1996                 408                                                    34.19
        Fuglafjarðar Svimjifela
9       Jóhanna Egholm                     1996                 403                                                    34.34
        Fuglafjarðar Svimjifela
10      Kristina Elin Thomsen              1998                 360                                                    35.66
        Suðuroyar Svimjifelag
11      Sudarat Niyomtham                  1995                 356                                                    35.77
        Havnar Svimjifelag
12      Sára Müller                        1993                 306                                                    37.62
        Suðuroyar Svimjifelag
13      Annika S. Olsen                    1996                 287                                                    38.43
        Havnar Svimjifelag
14      Guðrun Mortensen                   1997                 268                                                    39.32
        Suðuroyar Svimjifelag
15      Victoria Wigant Eysturdal          1998                 261                                                    39.70
        Ægir Klaksvik
16      Anna Larsen                        1997                 260                                                    39.71
        Fuglafjarðar Svimjifela
17      Hanna R. Nysted                    1994                 239                                                    40.85
        Suðuroyar Svimjifelag
18      Bjørk Svabo Róadóttir              1997                 226                                                    41.61
        Havnar Svimjifelag
19      Sólfríð J. Djurhuus                1996                 216                                                    42.25
        Svimjifelagið Flot
20      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 215                                                    42.32
        Havnar Svimjifelag
21      Erla Christiansen                  1999                 203                                                    43.16
        Ægir Klaksvik
22      Ásbjørg Hjelm                      1999                 191                                                    44.03
        Ægir Klaksvik
23      Ronja Eysturdal                    1999                 138                                                    49.10
        Ægir Klaksvik
24      Krista Mørkøre                     1998                 110                                                    52.98
        Ægir Klaksvik
 -      Eyðrið Hansen                      1994                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela
 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag
Kapping 22, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur
FM Met 2,16,06
Junior Met 2,22,49
NJM 2,27,04 og 2,31,20
EKM 2,17,89

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Jón Hofgaard                       1992                 399      39.27    1:23.44    2:06.85                 2:48.63
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Óli Mortensen                      1996                 390      40.41    1:23.74    2:07.91                 2:49.93
        Havnar Svimjifelag

3       Markus Joensen                     1996                 310      39.63    1:25.35    2:14.91                 3:03.45
        Havnar Svimjifelag

4       Kjartan Petersen                   1994                 199      41.86    1:34.17    2:33.38                 3:32.86
        Svimjifelagið Flot

5       Johannes Davidsen                  1995                 122      50.49    1:52.66    3:01.20                 4:10.50
        Svimjifelagið Flot

Kapping 23, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur
FM Met 2,38,93
Junior Met 2,42,18 (eingin eigur metið)
Kravtíð NJM 2,46,65 og 2,51,37
Kravtíð EKM 2,35,95

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Tanja Skaalum                      1997                 561      39.67    1:22.29    2:04.98                 2:48.36
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Turið S. Christiansen              1996                 543      38.17    1:20.43    2:04.56                 2:50.19
        Ægir Klaksvik

3       Ásbjørg Hjelm                      1999                 239      51.29    1:48.29    2:46.98                 3:43.88
        Ægir Klaksvik

 -      Eyðrið Hansen                      1994                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela

Kapping 24, 100m Frísvimjing Menn, Finalur
FM Met 0,50,04
Junior Met 0,51,82
Kravtíð NJM 0,55,09 og 0,56,65
Kravtíð EKM 0,51,14

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Pál Joensen                        1990                 698      25.41                                         51.89
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Pauli Ø. Mohr                      1991                 632      25.94                                         53.64
        Fuglafjarðar Svimjifela

3       Bjarni M. Petersen                 1992                 549      26.84                                         56.21
        Ægir Klaksvik

4       Heðin L. Olsen                     1994                 513      27.20                                         57.50
        Ægir Klaksvik

5       Eyðbjørn Joensen                   1996                 485      28.06                                         58.60
        Suðuroyar Svimjifelag

6       Jóhann Heðinsson                   1995                 456      28.73                                         59.80
        Fuglafjarðar Svimjifela

7       Tróndur Olsen                      1992                 444      29.10                                       1:00.35
        Svimjifelagið Flot

8       Alvi Hjelm                         1996                 422      29.56                                       1:01.40
        Ægir Klaksvik

9       Kristian Joensen                   1992                 401      28.96                                       1:02.43
        Svimjifelagið Flot

10      Óli Mortensen                      1996                 365      32.70                                       1:04.44
        Havnar Svimjifelag

11      Tummas J. Danielsen                1994                 359      31.53                                       1:04.77
        Havnar Svimjifelag

12      Sofus Bech                         1994                 346      31.53                                       1:05.59
        Suðuroyar Svimjifelag

13      Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 328      31.69                                       1:06.73
        Svimjifelagið Flot

14      Sigmund Mørkøre                    1995                 322      32.54                                       1:07.19
        Ægir Klaksvik

15      Kjartan Petersen                   1994                 303      31.31                                       1:08.52
        Svimjifelagið Flot

16      Rúni Eliasen                       1995                 286      32.94                                       1:09.86
        Havnar Svimjifelag

17      Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 285      33.90                                       1:09.99
        Havnar Svimjifelag

18      Jákup Eysturdal                    1997                 246      35.28                                       1:13.45
        Ægir Klaksvik

19      Tóki Joensen                       1996                 223      36.84                                       1:15.88
        Svimjifelagið Flot

20      Jón Arni Hjelm                     1997                 208      37.57                                       1:17.68
        Svimjifelagið Flot

21      Johan Holm Erlingson               1995                 202      37.09                                       1:18.47
        Havnar Svimjifelag

22      Ólavur P. Johannessen              1998                 154      40.15                                       1:25.92
        Ægir Klaksvik

23      Ólavur N. Olsen                    1995                 152      40.38                                       1:26.28
        Svimjifelagið Flot

24      Johannes Davidsen                  1995                 102      43.85                                       1:38.45
        Svimjifelagið Flot

 -      Fridleivur Joensen                 1996                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela

 -      Andrass Thomsen                    1982                                                                          DNS
        Havnar Svimjifelag

Kapping 25, 100m Frísvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 0,57,41
Junior Met 0,59,38
Kravtíð NJM 1,01,97 og 1,03,73
Kravtíð EKM 0,57,46

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Shaila Millum Garðarnar            1984                 637      29.04                                       1:00.68
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Poula Ø. Mohr                      1995                 612      28.98                                       1:01.47
        Fuglafjarðar Svimjifela

3       Birita Debes                       1995                 588      29.63                                       1:02.31
        Svimjifelagið Flot

4       Monika Biskopstø                   1994                 548      30.29                                       1:03.78
        Ægir Klaksvik

5       Jóhanna Egholm                     1996                 532      31.43                                       1:04.43
        Fuglafjarðar Svimjifela

6       Cecilia Eysturdal                  1996                 517      31.36                                       1:05.02
        Ægir Klaksvik

7       Astrið Foldarskarð                 1994                 507      31.44                                       1:05.48
        Svimjifelagið Flot

8       Tanja Skaalum                      1997                 484      32.11                                       1:06.47
        Suðuroyar Svimjifelag

9       Óluva Jacobsen                     1997                 473      32.45                                       1:07.01
        Fuglafjarðar Svimjifela

10      Guðrun Mortensen                   1997                 453      32.91                                       1:07.97
        Suðuroyar Svimjifelag

11      Eva Trygvadóttir                   1996                 445      32.83                                       1:08.39
        Ægir Klaksvik

12      Sunnleyg Eliasen                   1997                 439      32.94                                       1:08.67
        Fuglafjarðar Svimjifela

13      Sudarat Niyomtham                  1995                 420      33.70                                       1:09.73
        Havnar Svimjifelag

14      Joan Kristina Í Jákupssto          1995                 418      33.73                                       1:09.83
        Svimjifelagið Flot

15      Sára Müller                        1993                 413      33.47                                       1:10.11
        Suðuroyar Svimjifelag

16      Aimée Jacobsen                     1994                 408      33.27                                       1:10.38
        Svimjifelagið Flot

17      Annika S. Olsen                    1996                 395      34.85                                       1:11.13
        Havnar Svimjifelag

18      Anna Larsen                        1997                 390      33.51                                       1:11.45
        Fuglafjarðar Svimjifela

19      Emma Festirstein                   1996                 370      34.13                                       1:12.71
        Havnar Svimjifelag

20      Hanna R. Nysted                    1994                 329      36.42                                       1:15.63
        Suðuroyar Svimjifelag

21      Victoria Wigant Eysturdal          1998                 323      36.74                                       1:16.10
        Ægir Klaksvik

22      Edith Dahl                         1996                 285      37.94                                       1:19.30
        Havnar Svimjifelag

23      Sólfríð J. Djurhuus                1996                 275      39.27                                       1:20.27
        Svimjifelagið Flot

24      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 274      38.33                                       1:20.37
        Havnar Svimjifelag

25      Bjørk Svabo Róadóttir              1997                 268      38.65                                       1:20.92
        Havnar Svimjifelag

26      Kristina Elin Thomsen              1998                 260    1:21.81                                       1:21.81
        Suðuroyar Svimjifelag

26      Apolonia Justesen                  1985                 260      37.91                                       1:21.81
        Ægir Klaksvik

28      Erla Christiansen                  1999                 257      40.16                                       1:22.08
        Ægir Klaksvik

29      Sigurgunn Danielsen                1997                 254      39.00                                       1:22.38
        Svimjifelagið Flot

30      Ásbjørg Hjelm                      1999                 226      40.57                                       1:25.74
        Ægir Klaksvik

31      Ronja Eysturdal                    1999                 218      40.78                                       1:26.76
        Ægir Klaksvik

32      Bjørt Á Tórgarði                   1997                 216      39.15                                       1:27.06
        Fuglafjarðar Svimjifela

33      Victoria Biskopstø                 1997                 199      42.78                                       1:29.39
        Ægir Klaksvik

34      Tóta Langgaard                     1995                 190      42.77                                       1:30.82
        Svimjifelagið Flot

35      Krista Mørkøre                     1998                 188      44.22                                       1:31.20
        Ægir Klaksvik

36      Rakul Petersen                     1996                 186      43.54                                       1:31.43
        Fuglafjarðar Svimjifela

37      Hjørdis Hansen                     1997                 168      42.82                                       1:34.53
        Svimjifelagið Flot

38      Rannvá Magnadóttir                 1997                 155      44.51                                       1:37.10
        Fuglafjarðar Svimjifela

 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag

 -      Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag

 -      Maria Á Høvdanum                   1997                                                                          DSQ  tovstart
        Ægir Klaksvik

Kapping 26, 100m Blandað Menn, Finalur
FM Met 0,57,66
Junior Met 0,58,89
Kravtíð EKM 0,58.20

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Magnus Jákupsson                   1994                 556      29.41                                       1:03.29
        Havnar Svimjifelag

2       Tróndur Olsen                      1992                 363      34.08                                       1:12.97
        Svimjifelagið Flot

3       Markus Joensen                     1996                 347      34.58                                       1:14.01
        Havnar Svimjifelag

4       Kjartan Petersen                   1994                 296      36.36                                       1:18.03
        Svimjifelagið Flot

5       Tummas J. Danielsen                1994                 295      37.81                                       1:18.16
        Havnar Svimjifelag

6       Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 249      38.09                                       1:22.66
        Svimjifelagið Flot

7       Rúni Eliasen                       1995                 249      37.77                                       1:22.74
        Havnar Svimjifelag

8       Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 247      38.62                                       1:22.95
        Havnar Svimjifelag

9       Tóki Joensen                       1996                 171      44.57                                       1:33.75
        Svimjifelagið Flot

10      Jón Arni Hjelm                     1997                 171      43.84                                       1:33.83
        Svimjifelagið Flot

11      Johannes Davidsen                  1995                 153      45.40                                       1:37.28
        Svimjifelagið Flot

12      Ólavur N. Olsen                    1995                 121      51.00                                       1:45.25
        Svimjifelagið Flot

Kapping 27, 100m Blandað Kvinnur, Finalur
FM Met 1,04,17
Junior Met 1,08,15
Kravtíð EKM 1,05,78

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m                                    Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Poula Ø. Mohr                      1995                 613      31.25                                       1:09.85
        Fuglafjarðar Svimjifela

2       Shaila Millum Garðarnar            1984                 551      32.60                                       1:12.39
        Suðuroyar Svimjifelag

3       Turið S. Christiansen              1996                 549      34.47                                       1:12.49
        Ægir Klaksvik

4       Astrið Foldarskarð                 1994                 537      32.89                                       1:13.02
        Svimjifelagið Flot

5       Mona Simonsen                      1991                 512      35.26                                       1:14.20
        Suðuroyar Svimjifelag

6       Jóhanna Egholm                     1996                 506      34.92                                       1:14.50
        Fuglafjarðar Svimjifela

7       Jonna B. Thomsen                   1996                 490      35.01                                       1:15.26
        Fuglafjarðar Svimjifela

8       Tanja Skaalum                      1997                 457      38.42                                       1:17.03
        Suðuroyar Svimjifelag

9       Eva Trygvadóttir                   1996                 429      36.95                                       1:18.70
        Ægir Klaksvik

10      Guðrun Mortensen                   1997                 416      37.40                                       1:19.51
        Suðuroyar Svimjifelag

11      Óluva Jacobsen                     1997                 393      37.33                                       1:21.00
        Fuglafjarðar Svimjifela

12      Emma Festirstein                   1996                 372      37.92                                       1:22.51
        Havnar Svimjifelag

13      Erna Katrin Olsen                  1996                 365      39.36                                       1:23.01
        Suðuroyar Svimjifelag

14      Sudarat Niyomtham                  1995                 356      38.94                                       1:23.73
        Havnar Svimjifelag

15      Eyðbjørg Jacobsen                  1996                 352      38.31                                       1:24.02
        Svimjifelagið Flot

16      Joan Kristina Í Jákupssto          1995                 351      38.66                                       1:24.14
        Svimjifelagið Flot

17      Aimée Jacobsen                     1994                 344      39.22                                       1:24.68
        Svimjifelagið Flot

18      Kristina Elin Thomsen              1998                 344      38.21                                       1:24.69
        Suðuroyar Svimjifelag

19      Annika S. Olsen                    1996                 336      40.10                                       1:25.39
        Havnar Svimjifelag

20      Hanna R. Nysted                    1994                 324      39.64                                       1:26.41
        Suðuroyar Svimjifelag

21      Victoria Wigant Eysturdal          1998                 309      39.87                                       1:27.83
        Ægir Klaksvik

22      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 271      43.11                                       1:31.72
        Havnar Svimjifelag

23      Bjørk Svabo Róadóttir              1997                 266      42.80                                       1:32.28
        Havnar Svimjifelag

24      Sigurgunn Danielsen                1997                 236      46.40                                       1:36.10
        Svimjifelagið Flot

25      Erla Christiansen                  1999                 232      48.16                                       1:36.54
        Ægir Klaksvik

26      Edith Dahl                         1996                 231      42.59                                       1:36.73
        Havnar Svimjifelag

27      Ronja Eysturdal                    1999                 207      48.45                                       1:40.31
        Ægir Klaksvik

28      Apolonia Justesen                  1985                 193      49.55                                       1:42.63
        Ægir Klaksvik

29      Krista Mørkøre                     1998                 154      55.65                                       1:50.69
        Ægir Klaksvik

 -      Eyðrið Hansen                      1994                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela

 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag

 -      Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag

 -      Sólfríð J. Djurhuus                1996                                                                          DSQ  búki í ryggvend
        Svimjifelagið Flot

Kapping 28, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur
FM Met 0,29,72
Junior Met 0,30,39
Kravtíð NJM 0,31.43 og 0,32,32
Kravtíð EKM 0,29,42

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Jón Hofgaard                       1992                 592                                                    31.46
        Suðuroyar Svimjifelag
2       Óli Mortensen                      1996                 408                                                    35.62
        Havnar Svimjifelag
3       Kristian Joensen                   1992                 377                                                    36.55
        Svimjifelagið Flot
4       Markus Joensen                     1996                 350                                                    37.46
        Havnar Svimjifelag
5       Kjartan Petersen                   1994                 282                                                    40.29
        Svimjifelagið Flot
6       Sigmund Mørkøre                    1995                 271                                                    40.79
        Ægir Klaksvik
7       Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 234                                                    42.87
        Svimjifelagið Flot
8       Johannes Davidsen                  1995                 132                                                    51.87
        Svimjifelagið Flot
9       Tóki Joensen                       1996                 112                                                    54.71
        Svimjifelagið Flot
10      Ólavur N. Olsen                    1995                 101                                                    56.79
        Svimjifelagið Flot
 -      Fridleivur Joensen                 1996                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela
 -      Tummas J. Danielsen                1994                                                                          DNS
        Havnar Svimjifelag
Kapping 29, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur
FM Met 0,34,49
Junior Met 0,36,16  (eingin eigur metið)
Kravtíð NJM 0,36,03 og 0,37,05
Kravtíð EKM 0,33,51

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Tanja Skaalum                      1997                 525                                                    37.16
        Suðuroyar Svimjifelag
2       Turið S. Christiansen              1996                 513                                                    37.45
        Ægir Klaksvik
3       Sára Müller                        1993                 474                                                    38.45
        Suðuroyar Svimjifelag
4       Shaila Millum Garðarnar            1984                 465                                                    38.69
        Suðuroyar Svimjifelag
5       Astrið Foldarskarð                 1994                 448                                                    39.16
        Svimjifelagið Flot
6       Eva Trygvadóttir                   1996                 425                                                    39.85
        Ægir Klaksvik
7       Sunnleyg Eliasen                   1997                 387                                                    41.11
        Fuglafjarðar Svimjifela
8       Guðrun Mortensen                   1997                 385                                                    41.18
        Suðuroyar Svimjifelag
9       Anna Larsen                        1997                 381                                                    41.35
        Fuglafjarðar Svimjifela
10      Emma Festirstein                   1996                 320                                                    43.81
        Havnar Svimjifelag
11      Sudarat Niyomtham                  1995                 316                                                    44.00
        Havnar Svimjifelag
12      Eyðbjørg Jacobsen                  1996                 248                                                    47.69
        Svimjifelagið Flot
13      Ásbjørg Hjelm                      1999                 227                                                    49.12
        Ægir Klaksvik
14      Sigurgunn Danielsen                1997                 217                                                    49.88
        Svimjifelagið Flot
15      Hanna R. Nysted                    1994                 214                                                    50.11
        Suðuroyar Svimjifelag
16      Bjørk Svabo Róadóttir              1997                 193                                                    51.85
        Havnar Svimjifelag
17      Rakul Petersen                     1996                 191                                                    52.01
        Fuglafjarðar Svimjifela
18      Erla Christiansen                  1999                 184                                                    52.65
        Ægir Klaksvik
19      Apolonia Justesen                  1985                 175                                                    53.54
        Ægir Klaksvik
20      Sólfríð J. Djurhuus                1996                 161                                                    55.13
        Svimjifelagið Flot
21      Krista Mørkøre                     1998                 160                                                    55.19
        Ægir Klaksvik
22      Hjørdis Hansen                     1997                 120                                                  1:00.74
        Svimjifelagið Flot
23      Tóta Langgaard                     1995                 106                                                  1:03.24
        Svimjifelagið Flot
 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag
 -      Eyðrið Hansen                      1994                                                                          DNS
        Fuglafjarðar Svimjifela
Kapping 30, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur
FM Met 0,25,99
Junior Met 0,26,11
Kravtíð NJM 0,28,46 og 0,29,27
Kravtíð EKM 0,25,95

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Kári J. Á Høvdanum                 1990                 682                                                    26.34
        Ægir Klaksvik
2       Magnus Jákupsson                   1994                 601                                                    27.47
        Havnar Svimjifelag
3       Tróndur Olsen                      1992                 334                                                    33.40
        Svimjifelagið Flot
4       Kjartan Petersen                   1994                 265                                                    36.07
        Svimjifelagið Flot
5       Markus Joensen                     1996                 256                                                    36.50
        Havnar Svimjifelag
6       Jóhan Hermann Slættalíð            1994                 241                                                    37.23
        Svimjifelagið Flot
7       Rúni Eliasen                       1995                 203                                                    39.41
        Havnar Svimjifelag
8       Jákup Eysturdal                    1997                 194                                                    40.05
        Ægir Klaksvik
9       Johan Holm Erlingson               1995                 191                                                    40.23
        Havnar Svimjifelag
10      Jón Arni Hjelm                     1997                 167                                                    42.08
        Svimjifelagið Flot
11      Tóki Joensen                       1996                 131                                                    45.60
        Svimjifelagið Flot
12      Johannes Davidsen                  1995                 112                                                    48.05
        Svimjifelagið Flot
13      Ólavur N. Olsen                    1995                 111                                                    48.17
        Svimjifelagið Flot
Kapping 31, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur
FM Met 0,28,94
Junior Met 0,29,97
Kravtíð NJM 0,31,70 og 0,32,60
Kravtíð EKM 0,29,71

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA                                               Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Birita Debes                       1995                 722                                                    29.71
        Svimjifelagið Flot
2       Poula Ø. Mohr                      1995                 621                                                    31.23
        Fuglafjarðar Svimjifela
3       Helena Strøm Sævarsdóttir          1994                 537                                                    32.78
        Suðuroyar Svimjifelag
4       Shaila Millum Garðarnar            1984                 510                                                    33.35
        Suðuroyar Svimjifelag
5       Jóhanna Egholm                     1996                 495                                                    33.70
        Fuglafjarðar Svimjifela
6       Cecilia Eysturdal                  1996                 493                                                    33.73
        Ægir Klaksvik
7       Mona Simonsen                      1991                 412                                                    35.81
        Suðuroyar Svimjifelag
8       Guðrun Mortensen                   1997                 366                                                    37.24
        Suðuroyar Svimjifelag
9       Eyðbjørg Jacobsen                  1996                 320                                                    38.96
        Svimjifelagið Flot
10      Aimée Jacobsen                     1994                 311                                                    39.34
        Svimjifelagið Flot
11      Joan Kristina Í Jákupssto          1995                 305                                                    39.59
        Svimjifelagið Flot
12      Annika S. Olsen                    1996                 303                                                    39.68
        Havnar Svimjifelag
13      Erna Katrin Olsen                  1996                 289                                                    40.31
        Suðuroyar Svimjifelag
14      Hanna R. Nysted                    1994                 281                                                    40.69
        Suðuroyar Svimjifelag
15      Victoria Wigant Eysturdal          1998                 279                                                    40.77
        Ægir Klaksvik
16      Diana Fríðheim Jacobsen            1997                 266                                                    41.44
        Havnar Svimjifelag
17      Edith Dahl                         1996                 259                                                    41.80
        Havnar Svimjifelag
18      Bjørt Á Tórgarði                   1997                 203                                                    45.34
        Fuglafjarðar Svimjifela
19      Sigurgunn Danielsen                1997                 188                                                    46.52
        Svimjifelagið Flot
20      Sólfríð J. Djurhuus                1996                 180                                                    47.22
        Svimjifelagið Flot
21      Ronja Eysturdal                    1999                 171                                                    47.99
        Ægir Klaksvik
21      Erla Christiansen                  1999                 171                                                    47.99
        Ægir Klaksvik
23      Rannvá Magnadóttir                 1997                 171                                                    48.02
        Fuglafjarðar Svimjifela
24      Maria Á Høvdanum                   1997                 123                                                    53.65
        Ægir Klaksvik
25      Krista Mørkøre                     1998                 109                                                    55.77
        Ægir Klaksvik
26      Hjørdis Hansen                     1997                 100                                                    57.44
        Svimjifelagið Flot
 -      Ann Mari Midjord                   1990                                                                          DNS
        Suðuroyar Svimjifelag
 -      Tóta Langgaard                     1995                                                                          DSQ  svam á búkin í vend
        Svimjifelagið Flot
Kapping 32, 200m Firvald Menn, Finalur
FM Met 2,05,81
Junior Met - Manglar á SSF.fo!
Kravtíð NJM 2,12,30 og 2,16,04
Kravtíð EKM 2,03,43

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Jóhann Heðinsson                   1995                 338      31.64    1:09.76    1:54.85                 2:39.70
        Fuglafjarðar Svimjifela

2       Tróndur Olsen                      1992                 198      36.88    1:23.74    2:17.00                 3:10.68
        Svimjifelagið Flot

Kapping 33, 200m Firvald Kvinnur, Finalur
FM Met  2,27,62
Junior Met 2,32,82
Kravtíð NJM 2,29,90 og 2,34,14
Kravtíð EKM 2,17,58

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA        50m       100m       150m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Mona Simonsen                      1991                 489      35.53    1:16.12    1:56.92                 2:37.11
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Monika Biskopstø                   1994                 428      35.86    1:17.58    2:00.77                 2:44.21
        Ægir Klaksvik

3       Óluva Jacobsen                     1997                 424      36.57    1:18.00    2:01.38                 2:44.73
        Fuglafjarðar Svimjifela

4       Birita Debes                       1995                 349      38.13    1:23.34    2:10.05                 2:55.81
        Svimjifelagið Flot

5       Tanja Skaalum                      1997                 313      39.99    1:26.74    2:15.61                 3:02.30
        Suðuroyar Svimjifelag

6       Kristina Elin Thomsen              1998                 250      42.29    1:33.05    2:25.82                 3:16.33
        Suðuroyar Svimjifelag

Kapping 34, 400m Frísvimjing Menn, Finalur
FM Met 3,42,57
Junior Met 3,42,57
Kravtíð NJM 4,15,99 og 4,23,23
Kravtíð EKM 3,59,69

Raðf.   Heiti                              Føðiár  Stig        FINA       100m       200m       300m              Rokkin tíð  Støða
        Felag

1       Pál Joensen                        1990                 896      55.12    1:51.24    2:48.37                 3:44.18
        Suðuroyar Svimjifelag

2       Andrass Thomsen                    1982                 674      58.32    2:00.53    3:04.03                 4:06.52
        Havnar Svimjifelag

3       Kári J. Á Høvdanum                 1990                 634      59.14    2:03.79    3:07.93                 4:11.60
        Ægir Klaksvik

4       Eyðbjørn Joensen                   1996                 557    1:01.85    2:09.03    3:16.04                 4:22.67
        Suðuroyar Svimjifelag

5       Óli Mortensen                      1996                 501    1:05.93    2:14.68    3:23.66                 4:32.10
        Havnar Svimjifelag

6       Alvi Hjelm                         1996                 482    1:04.93    2:14.87    3:25.53                 4:35.60
        Ægir Klaksvik

7       Bjarni M. Petersen                 1992                 457    1:07.67    2:20.23    3:32.17                 4:40.63
        Ægir Klaksvik

8       Sofus Bech                         1994                 449    1:03.79    2:14.84    3:28.65                 4:42.30
        Suðuroyar Svimjifelag

9       Jón Hofgaard                       1992                 448    1:07.97    2:19.97    3:32.76                 4:42.38
        Suðuroyar Svimjifelag

10      Tummas J. Danielsen                1994                 397    1:11.58    2:26.97    3:40.39                 4:54.09
        Havnar Svimjifelag

11      Sigmund Mørkøre                    1995                 391    1:10.56    2:25.64    3:41.36                 4:55.50
        Ægir Klaksvik

12      Teitur Skoubo Nolsøe               1995                 360    1:12.11    2:29.66    3:47.76                 5:03.79
        Havnar Svimjifelag

13      Markus Joensen                     1996                 333    1:12.50    2:31.84    3:52.34                 5:11.66
        Havnar Svimjifelag



Stovnað í WinGrodan 1.17.00
Lisensin eigur: Svimjifelagið Ægir

Results Link Embed HTML: