ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
--- Results, Rankings, and Records ---
Mare Nostrum, Barcelona
6/9/2010-6/9/2010
Barcelona, Spain

Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
1 - 800 m. FREESTYLE WOMEN 
1 - 800 m. LIBRES FEMENINO 
1 - 800 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 8:14.10 ADLINGTON REBECCA BEIJING 16/08/2008 
ER 8:14.10 REBECCA ADLINGTON BEIJING 16/08/2009 
CR 8:24.48 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000180328 ADLINGTON REBECCA 1989 NOVA CENTURI CR 8:21.25 
50 29.38 
29.38 
100 1:00.73 
31.35 
150 1:32.07 
31.34 
200 2:03.73 
31.66 
250 2:35.14 
31.41 
300 3:06.67 
31.53 
350 3:38.28 
31.61 
400 4:09.93 
31.65 
450 4:41.78 
31.85 
500 5:13.53 
31.75 
550 5:45.32 
31.79 
600 6:17.05 
31.73 
650 6:48.31 
31.26 
700 7:19.67 
31.36 
750 7:50.62 
30.95 
800 8:21.25 
CR 30.63 
2 001280022 FRIIS LOTTE 1988 DEN 8:23.76 
50 29.31 
29.31 
100 1:00.31 
31.00 
150 1:31.57 
31.26 
200 2:03.00 
31.43 
250 2:34.28 
31.28 
300 3:06.11 
31.83 
350 3:37.73 
31.62 
400 4:09.49 
31.76 
450 4:41.31 
31.82 
500 5:13.22 
31.91 
550 5:45.07 
31.85 
600 6:17.13 
32.06 
650 6:49.04 
31.91 
700 7:20.98 
31.94 
750 7:52.84 
31.86 
800 8:23.76 
30.92 
3 000370020 TROTT WENDY 1990 RSA 8:29.97 
50 29.97 
29.97 
100 1:02.06 
32.09 
150 1:34.36 
32.30 
200 2:06.54 
32.18 
250 2:38.63 
32.09 
300 3:10.82 
32.19 
350 3:43.07 
32.25 
400 4:15.16 
32.09 
450 4:46.85 
31.69 
500 5:18.83 
31.98 
550 5:50.81 
31.98 
600 6:22.75 
31.94 
650 6:54.80 
32.05 
700 7:26.80 
32.00 
750 7:58.79 
31.99 
800 8:29.97 
31.18 
4 002180060 EVANS BLAIR 1991 AUS 8:34.53 
50 29.47 
29.47 
100 1:01.44 
31.97 
150 1:33.79 
32.35 
200 2:06.07 
32.28 
250 2:38.55 
32.48 
300 3:11.08 
32.53 
350 3:43.44 
32.36 
400 4:15.95 
32.51 
450 4:48.31 
32.36 
500 5:20.87 
32.56 
550 5:53.18 
32.31 
600 6:25.73 
32.55 
650 6:58.05 
32.32 
700 7:30.47 
32.42 
750 8:02.79 
32.32 
800 8:34.53 
31.74 
5 044021228 VILLAECIJA GARCIA ERIKA 1984 ESPAÑA 8:36.71 
50 30.10 
30.10 
100 1:01.83 
31.73 
150 1:33.95 
32.12 
200 2:06.18 
32.23 
250 2:38.67 
32.49 
300 3:11.14 
32.47 
350 3:43.60 
32.46 
400 4:16.18 
32.58 
450 4:48.45 
32.27 
500 5:21.11 
32.66 
550 5:53.72 
32.61 
600 6:26.48 
32.76 
650 6:59.33 
32.85 
700 7:32.14 
32.81 
750 8:04.69 
32.55 
800 8:36.71 
32.02 
6 004880324 MORRIS CAMRYNE 1994 USA FEDERATI 8:38.78 
50 30.95 
30.95 
100 1:03.74 
32.79 
150 1:36.74 
33.00 
200 2:09.55 
32.81 
250 2:42.31 
32.76 
300 3:15.02 
32.71 
350 3:47.61 
32.59 
400 4:20.11 
32.50 
450 4:52.62 
32.51 
500 5:25.12 
32.50 
550 5:57.62 
32.50 
600 6:30.11 
32.49 
650 7:02.82 
32.71 
700 7:35.57 
32.75 
750 8:07.81 
32.24 
800 8:38.78 
30.97 
7 000180034 MURPHY NUALA 1993 IRL 8:40.39 
50 29.68 
29.68 
100 1:01.30 
31.62 
150 1:33.24 
31.94 
200 2:05.42 
32.18 
250 2:37.73 
32.31 
300 3:10.31 
32.58 
350 3:42.91 
32.60 
400 4:15.66 
32.75 
450 4:48.39 
32.73 
500 5:21.46 
33.07 
550 5:54.81 
33.35 
600 6:28.30 
33.49 
650 7:01.45 
33.15 
700 7:34.91 
33.46 
750 8:07.73 
32.82 
800 8:40.39 
32.66 
8 000180204 PAYNE KERI-ANNE 1987 STOCKPORT M 8:42.37 
50 30.20 
30.20 
100 1:02.65 
32.45 
150 1:35.25 
32.60 
200 2:07.84 
32.59 
250 2:40.52 
32.68 
300 3:13.38 
32.86 
350 3:46.36 
32.98 
400 4:19.39 
33.03 
450 4:52.35 
32.96 
500 5:25.10 
32.75 
550 5:58.18 
33.08 
600 6:31.26 
33.08 
650 7:03.98 
32.72 
700 7:36.89 
32.91 
750 8:09.54 
32.65 
800 8:42.37 
32.83 
9 004280324 MCDERMOTT AMBER 1993 USA FEDERATI 8:44.19 
50 29.94 
29.94 
100 1:02.18 
32.24 
150 1:34.54 
32.36 
200 2:07.14 
32.60 
250 2:39.32 
32.18 
300 3:11.97 
32.65 
350 3:44.74 
32.77 
400 4:17.75 
33.01 
450 4:50.77 
33.02 
500 5:24.24 
33.47 
550 5:57.65 
33.41 
600 6:31.32 
33.67 
650 7:04.64 
33.32 
700 7:38.38 
33.74 
750 8:11.53 
33.15 
800 8:44.19 
32.66 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.1-80 Information correct at 17:44:01 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
1 - 800 m. FREESTYLE WOMEN 
1 - 800 m. LIBRES FEMENINO 
1 - 800 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 8:14.10 ADLINGTON REBECCA BEIJING 16/08/2008 
ER 8:14.10 REBECCA ADLINGTON BEIJING 16/08/2009 
CR 8:24.48 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
10 000280330 HAERLE ISABELLE 1988 TEAM BADEN-W 8:45.06 
50 30.62 
30.62 
100 1:03.71 
33.09 
150 1:36.74 
33.03 
200 2:09.51 
32.77 
250 2:42.19 
32.68 
300 3:14.97 
32.78 
350 3:47.98 
33.01 
400 4:20.78 
32.80 
450 4:53.64 
32.86 
500 5:26.54 
32.90 
550 5:59.50 
32.96 
600 6:32.70 
33.20 
650 7:05.82 
33.12 
700 7:39.09 
33.27 
750 8:12.39 
33.30 
800 8:45.06 
32.67 
11 000480053 CESAR NINA 1990 SLO 8:45.24 
50 30.24 
30.24 
100 1:02.30 
32.06 
150 1:34.91 
32.61 
200 2:07.47 
32.56 
250 2:40.23 
32.76 
300 3:13.12 
32.89 
350 3:46.49 
33.37 
400 4:19.59 
33.10 
450 4:52.91 
33.32 
500 5:26.04 
33.13 
550 5:59.21 
33.17 
600 6:32.38 
33.17 
650 7:05.61 
33.23 
700 7:39.11 
33.50 
750 8:12.85 
33.74 
800 8:45.24 
32.39 
12 000180066 BOYLE LAUREN 1987 NZL 8:46.13 
50 30.79 
30.79 
100 1:03.69 
32.90 
150 1:36.53 
32.84 
200 2:09.54 
33.01 
250 2:42.05 
32.51 
300 3:15.55 
33.50 
350 3:48.56 
33.01 
400 4:21.89 
33.33 
450 4:54.76 
32.87 
500 5:27.81 
33.05 
550 6:00.98 
33.17 
600 6:34.16 
33.18 
650 7:07.14 
32.98 
700 7:40.50 
33.36 
750 8:13.98 
33.48 
800 8:46.13 
32.15 
13 044687735 SANTAMARIA MARIN EIDER 1990 ESPAÑA 8:48.94 
50 30.11 
30.11 
100 1:02.38 
32.27 
150 1:35.33 
32.95 
200 2:08.06 
32.73 
250 2:40.97 
32.91 
300 3:14.11 
33.14 
350 3:47.30 
33.19 
400 4:20.22 
32.92 
450 4:53.43 
33.21 
500 5:26.64 
33.21 
550 6:00.09 
33.45 
600 6:33.50 
33.41 
650 7:07.46 
33.96 
700 7:41.44 
33.98 
750 8:15.51 
34.07 
800 8:48.94 
33.43 
14 001080204 WHITHELD KATY 1989 STOCKPORT M 8:50.78 
50 30.77 
30.77 
100 1:04.05 
33.28 
150 1:37.45 
33.40 
200 2:10.96 
33.51 
250 2:44.30 
33.34 
300 3:17.65 
33.35 
350 3:51.05 
33.40 
400 4:24.00 
32.95 
450 4:56.92 
32.92 
500 5:30.05 
33.13 
550 6:03.54 
33.49 
600 6:37.18 
33.64 
650 7:10.66 
33.48 
700 7:44.36 
33.70 
750 8:17.88 
33.52 
800 8:50.78 
32.90 
15 001680022 THOMSEN AMALIE EMMA 1994 DEN 8:53.89 
50 30.35 
30.35 
100 1:03.64 
33.29 
150 1:36.95 
33.31 
200 2:10.22 
33.27 
250 2:43.64 
33.42 
300 3:17.40 
33.76 
350 3:51.20 
33.80 
400 4:25.23 
34.03 
450 4:58.81 
33.58 
500 5:32.71 
33.90 
550 6:06.77 
34.06 
600 6:40.57 
33.80 
650 7:14.35 
33.78 
700 7:48.44 
34.09 
750 8:21.69 
33.25 
800 8:53.89 
32.20 
16 000280204 PATTEN CASSANDRA 1987 STOCKPORT M 8:55.27 
50 31.01 
31.01 
100 1:04.02 
33.01 
150 1:37.19 
33.17 
200 2:10.31 
33.12 
250 2:43.51 
33.20 
300 3:16.83 
33.32 
350 3:50.30 
33.47 
400 4:24.13 
33.83 
450 4:57.58 
33.45 
500 5:31.51 
33.93 
550 6:05.40 
33.89 
600 6:39.62 
34.22 
650 7:13.85 
34.23 
700 7:48.25 
34.40 
750 8:22.23 
33.98 
800 8:55.27 
33.04 
17 001180324 BRANDON BONNIE 1993 USA FEDERATI 8:57.01 
50 30.76 
30.76 
100 1:03.83 
33.07 
150 1:37.44 
33.61 
200 2:10.65 
33.21 
250 2:44.26 
33.61 
300 3:17.95 
33.69 
350 3:51.45 
33.50 
400 4:25.52 
34.07 
450 4:59.41 
33.89 
500 5:33.53 
34.12 
550 6:07.59 
34.06 
600 6:41.78 
34.19 
650 7:15.73 
33.95 
700 7:49.85 
34.12 
750 8:23.79 
33.94 
800 8:57.01 
33.22 
18 001370056 CASTAÑEDA MIYAMOTO PATRICIA 1990 MEX 8:57.77 
50 31.59 
31.59 
100 1:04.46 
32.87 
150 1:37.86 
33.40 
200 2:11.54 
33.68 
250 2:45.33 
33.79 
300 3:19.33 
34.00 
350 3:53.34 
34.01 
400 4:27.62 
34.28 
450 5:01.27 
33.65 
500 5:35.31 
34.04 
550 6:09.23 
33.92 
600 6:43.10 
33.87 
650 7:17.03 
33.93 
700 7:50.88 
33.85 
750 8:24.56 
33.68 
800 8:57.77 
33.21 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.1-80 Information correct at 17:44:01 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
1 - 800 m. FREESTYLE WOMEN 
1 - 800 m. LIBRES FEMENINO 
1 - 800 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 8:14.10 ADLINGTON REBECCA BEIJING 16/08/2008 
ER 8:14.10 REBECCA ADLINGTON BEIJING 16/08/2009 
CR 8:24.48 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
19 006080324 RANKIN MEGAN 1994 USA FEDERATI 8:58.49 
50 31.09 
31.09 
100 1:04.46 
33.37 
150 1:37.59 
33.13 
200 2:10.93 
33.34 
250 2:44.51 
33.58 
300 3:18.37 
33.86 
350 3:52.38 
34.01 
400 4:26.64 
34.26 
450 5:00.55 
33.91 
500 5:34.91 
34.36 
550 6:09.13 
34.22 
600 6:43.49 
34.36 
650 7:17.58 
34.09 
700 7:51.63 
34.05 
750 8:25.26 
33.63 
800 8:58.49 
33.23 
20 000680328 MORRIS ANN 1993 NOVA CENTURI 8:59.41 
50 30.53 
30.53 
100 1:04.08 
33.55 
150 1:37.53 
33.45 
200 2:11.31 
33.78 
250 2:44.69 
33.38 
300 3:18.50 
33.81 
350 3:51.99 
33.49 
400 4:25.97 
33.98 
450 4:59.64 
33.67 
500 5:34.15 
34.51 
550 6:08.16 
34.01 
600 6:42.83 
34.67 
650 7:17.21 
34.38 
700 7:51.85 
34.64 
750 8:25.83 
33.98 
800 8:59.41 
33.58 
21 000380324 BAIRD KELLY 1992 USA FEDERATI 9:03.35 
50 31.36 
31.36 
100 1:04.34 
32.98 
150 1:37.87 
33.53 
200 2:11.35 
33.48 
250 2:45.00 
33.65 
300 3:18.76 
33.76 
350 3:53.02 
34.26 
400 4:27.32 
34.30 
450 5:01.25 
33.93 
500 5:35.61 
34.36 
550 6:09.87 
34.26 
600 6:44.26 
34.39 
650 7:19.14 
34.88 
700 7:53.99 
34.85 
750 8:29.02 
35.03 
800 9:03.35 
34.33 
22 003780324 KELLY EMILY 1992 USA FEDERATI 9:05.64 
50 31.05 
31.05 
100 1:04.05 
33.00 
150 1:37.68 
33.63 
200 2:11.79 
34.11 
250 2:46.13 
34.34 
300 3:20.44 
34.31 
350 3:55.03 
34.59 
400 4:29.42 
34.39 
450 5:03.99 
34.57 
500 5:38.36 
34.37 
550 6:12.93 
34.57 
600 6:47.48 
34.55 
650 7:22.26 
34.78 
700 7:57.02 
34.76 
750 8:31.70 
34.68 
800 9:05.64 
33.94 
23 000280048 ZUKOWSKA PAULA 1993 POL 9:20.00 
50 31.70 
31.70 
100 1:06.38 
34.68 
150 1:40.14 
33.76 
200 2:15.53 
35.39 
250 2:50.26 
34.73 
300 3:25.75 
35.49 
350 4:00.88 
35.13 
400 4:36.20 
35.32 
450 5:11.81 
35.61 
500 5:47.74 
35.93 
550 6:23.48 
35.74 
600 6:59.36 
35.88 
650 7:34.84 
35.48 
700 8:10.61 
35.77 
750 8:45.92 
35.31 
800 9:20.00 
34.08 
000170073 LI MON 1990 CHN NP 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.1-80 Information correct at 17:44:01 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
2 - 50 m. BACKSTROKE MEN 
2 - 50 m. ESPALDA MASCULINO 
2 - 50 m. ESQUENA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 24.04 TANCOCK LIAM ROMA 02/08/2009 
ER 24.04 LIAM TANCOCK ROMA 02/08/2009 
CR 25.05 ZANDBERG GERHARD BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 001580177 TANCOCK LIAM 1985 LOUGHB 50 25.42 25.42 FINAL 
25.42 
50 25.84 25.84 PRELIMINAR 
25.84 
2 002080060 ARNAMNART DANIEL 1989 AUS 50 25.54 25.54 FINAL 
25.54 
50 25.78 25.78 PRELIMINAR 
25.78 
3 053332298 RANDO GALVEZ J.MIGUEL 1988 ESPAÑA 50 25.67 25.67 FINAL 
25.67 
50 25.74 25.74 PRELIMINAR 
25.74 
4 000780036 KOPELEV JONATAN JOSEF 1991 ISR 50 25.84 25.84 FINAL 
25.84 
50 25.75 25.75 PRELIMINAR 
25.75 
5 000380317 SUN XIAO LEI 1986 SHANGH 50 25.92 25.92 FINAL 
25.92 
50 26.05 26.05 PRELIMINAR 
26.05 
6 000380066 BELL DANIEL 1990 NZL 50 26.17 26.17 FINAL 
26.17 
50 26.45 26.45 PRELIMINAR 
26.45 
7 104547803 CROMWELL DAVID LAWRENCE 1984 ONDART 50 26.31 26.31 FINAL 
26.31 
50 26.27 26.27 PRELIMINAR 
26.27 
8 000180051 DONETS STANISLAV 1983 RUS 50 26.44 26.44 FINAL 
26.44 
50 26.15 26.15 PRELIMINAR 
26.15 
9 047273977 PALLARES PELAYO BORIS 1987 MEDITER 50 26.52 26.52 PRELIMINAR 
26.52 
10 000270073 HE JIANBIN 1993 CHN 50 26.63 26.63 PRELIMINAR 
26.63 
11 001470073 LIU JUNWU 1992 CHN 50 26.68 26.68 PRELIMINAR 
26.68 
12 005070020 ELLIS RICKY 1987 RSA 50 26.69 26.69 PRELIMINAR 
26.69 
13 001180205 GLANICE JAEN-PHILIP 1988 HSV 50 26.71 26.71 PRELIMINAR 
26.71 
14 048621937 ALDABE BOMSTAD MARCO 1993 CTENEL 50 26.72 26.72 PRELIMINAR 
26.72 
14 006680324 SHEPPARD MICHAEL 1992 USA FEDE 50 26.72 26.72 PRELIMINAR 
26.72 
16 000370073 ZHANG YU 1987 CHN 50 26.77 26.77 PRELIMINAR 
26.77 
17 000170045 MEDEL PEDRO 1991 CUB 50 26.99 26.99 PRELIMINAR 
26.99 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.2-50 Information correct at 17:47:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 2
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
2 - 50 m. BACKSTROKE MEN 
2 - 50 m. ESPALDA MASCULINO 
2 - 50 m. ESQUENA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 24.04 TANCOCK LIAM ROMA 02/08/2009 
ER 24.04 LIAM TANCOCK ROMA 02/08/2009 
CR 25.05 ZANDBERG GERHARD BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
18 000380307 SOULIER CHRISTOPHE 1984 MONTPE 50 27.04 27.04 PRELIMINAR 
27.04 
19 000280066 GARETH KEAN 1989 NZL 50 27.13 27.13 PRELIMINAR 
27.13 
20 000980051 VYATCHANIN ARKADY 1984 RUS 50 27.16 27.16 PRELIMINAR 
27.16 
21 000180332 ALTHUWANI ABDULLAH 1992 YARMOU 50 27.23 27.23 PRELIMINAR 
27.23 
22 076648655 MACMANEMY MATTHEW 1993 ESPAÑA- 50 27.41 27.41 PRELIMINAR 
27.41 
23 000180048 KAWECKI RADOSLAW 1989 POL 50 27.46 27.46 PRELIMINAR 
27.46 
24 001580143 SOLLI LAVRANS 1992 NORWEG 50 27.56 27.56 PRELIMINAR 
27.56 
25 000470073 QIU CHANGZHON 1989 CHN 50 27.58 27.58 PRELIMINAR 
27.58 
26 036577422 NAVALON RODRIGUEZ RAUL 1984 MEDITER 50 27.72 27.72 PRELIMINAR 
27.72 
26 000280165 SUNDIN KONSTANTIN 1987 SPARVA 50 27.72 27.72 PRELIMINAR 
27.72 
28 000280019 IMPRIC SAS 1986 CRO 50 27.75 27.75 PRELIMINAR 
27.75 
29 005700532 MUÑOZ GONZALEZ ALEJA ENRIQUE 1990 CIUREAL 50 28.02 28.02 PRELIMINAR 
28.02 
30 053392276 MONTSENY DIEZ JORDI JOAN 1990 SABADEL 50 28.09 28.09 PRELIMINAR 
28.09 
31 045643144 RAMOS ALTET GUILLEM 1988 TERRASA 50 28.35 28.35 PRELIMINAR 
28.35 
005320909 VEGA DE PABLO ALVARO 1991 S.E.K. SIE NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.2-50 Information correct at 17:47:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 2
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
3 - 50 m. BREASTSTROKE WOMEN 
3 - 50 m. BRAZA FEMENINO 
3 - 50 m. BRAÇA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 29.80 HARDY JESSICA FEDERAL WAY 07/08/2009 
ER 30.09 YULIYA EFIMOVA ROMA 02/08/2009 
CR 30.56 ARTEMYEVA VALENTINA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 001480051 EFIMOVA YULIYA 1992 RUS 50 30.44 CR 30.44 FINAL 
CR 30.44 
50 31.01 31.01 PRELIMINAR 
31.01 
2 000180322 SONI REBECCA 1987 TROJAN U 50 30.94 30.94 FINAL 
30.94 
50 31.09 31.09 PRELIMINAR 
31.09 
3 000280322 HARDY JESSICA 1987 TROJAN U 50 30.99 30.99 FINAL 
30.99 
50 31.44 31.44 PRELIMINAR 
31.44 
4 000480030 BRANDT DOROTHEA 1984 GERMAN S 50 32.15 32.15 FINAL 
32.15 
50 31.80 31.80 PRELIMINAR 
31.80 
5 000780021 CHOCOVA PETRA 1986 CZE 50 32.60 32.60 FINAL 
32.60 
50 32.46 32.46 PRELIMINAR 
32.46 
6 000780030 VOGEL KERSTIN 1985 GERMAN S 50 32.61 32.61 FINAL 
32.61 
50 32.51 32.51 PRELIMINAR 
32.51 
7 001980030 POEWE SARAH 1983 GERMAN S 50 32.81 32.81 FINAL 
32.81 
50 32.27 32.27 PRELIMINAR 
32.27 
8 000580317 JI LI PING 1988 SHANGH 50 33.15 33.15 FINAL 
33.15 
50 32.39 32.39 PRELIMINAR 
32.39 
9 001980177 HAYWOOD KATE 1987 LOUGHB 50 32.52 32.52 PRELIMINAR 
32.52 
10 001380022 PEDERSEN RIKKE MOLLER 1989 DEN 50 32.55 32.55 PRELIMINAR 
32.55 
11 000155004 HOSTMAN JOLINE 1988 GOTEBO 50 32.61 32.61 PRELIMINAR 
32.61 
12 001080143 STIBERG KATHARINA 1988 NORWEG 50 32.66 32.66 PRELIMINAR 
32.66 
13 030070040 PIERSE ANNAMAY 1983 CAN 50 32.71 32.71 PRELIMINAR 
32.71 
14 000680030 RUHNAU CAROLINE 1984 GERMAN S 50 32.83 32.83 PRELIMINAR 
32.83 
15 002880324 GARGALIKIS ALLISON 1993 USA FEDE 50 32.86 32.86 PRELIMINAR 
32.86 
16 031737080 BADILLO DIAZ CONCEPCION 1986 NAVIAL 50 32.97 32.97 PRELIMINAR 
32.97 
17 002180324 DUNCAN ABIGAIL 1993 USA FEDE 50 33.00 33.00 PRELIMINAR 
33.00 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.3-50 Information correct at 17:49:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 2
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
3 - 50 m. BREASTSTROKE WOMEN 
3 - 50 m. BRAZA FEMENINO 
3 - 50 m. BRAÇA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 29.80 HARDY JESSICA FEDERAL WAY 07/08/2009 
ER 30.09 YULIYA EFIMOVA ROMA 02/08/2009 
CR 30.56 ARTEMYEVA VALENTINA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
18 001980143 MARTINSEN HENRIETTE 1985 NORWEG 50 33.05 33.05 PRELIMINAR 
33.05 
19 002880021 KOLAROVA KRISTYNA 1992 CZE 50 33.06 33.06 PRELIMINAR 
33.06 
20 002080177 TYNAN LOWRI 1987 LOUGHB 50 33.21 33.21 PRELIMINAR 
33.21 
21 000180026 LAUKKANEN JENNA 1995 FIN 50 33.29 33.29 PRELIMINAR 
33.29 
22 004270020 MACKENZIE TARYN 1993 RSA 50 33.66 33.66 PRELIMINAR 
33.66 
23 180070040 JOHNSON HAYLEE 1986 CAN 50 33.68 33.68 PRELIMINAR 
33.68 
23 001680324 CHOKRAN ANGELA 1992 USA FEDE 50 33.68 33.68 PRELIMINAR 
33.68 
25 020070040 MACCABE MARTHA 1989 CAN 50 33.96 33.96 PRELIMINAR 
33.96 
26 038875563 CANTO GARGALLO BERTA 1989 MATARO 50 34.03 34.03 PRELIMINAR 
34.03 
27 002880026 KIVIRINTA VEERA 1995 FIN 50 34.59 34.59 PRELIMINAR 
34.59 
28 000280189 BARNES CHARLOTE 1991 UNIVERSI 50 34.61 34.61 PRELIMINAR 
34.61 
29 002680143 NAUSTVIK INGALILL 1995 NORWEG 50 34.63 34.63 PRELIMINAR 
34.63 
30 003280026 PYÖRÄLÄ KATJA 1994 FIN 50 35.30 35.30 PRELIMINAR 
35.30 
31 047872818 PEREZ SALA SARA 1988 CANOEN 50 35.87 35.87 PRELIMINAR 
35.87 
001480189 BAKER ZOE 1972 UNIVERSI NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.3-50 Information correct at 17:49:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 2
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
4 - 50 m. BUTTERFLY MEN 
4 - 50 m. MARIPOSA MASCULINO 
4 - 50 m. PAPALLONA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 22.43 MUÑOZ RAFAEL MALAGA 05/04/2009 
ER 22.43 RAFAEL MUÑOZ MALAGA 05/04/2009 
CR 23.36 LAUTERSTEIN ANDREW BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 001780060 HUEGILL GEOFF 1979 AUS 50 23.91 23.91 FINAL 
23.91 
50 23.98 23.98 PRELIMINAR 
23.98 
2 001580060 LAUTERSTEIN ANDREW 1987 AUS 50 24.08 24.08 FINAL 
24.08 
50 24.28 24.28 PRELIMINAR 
24.28 
3 001470020 SCHOEMAN ROLAND 1980 RSA 50 24.13 24.13 FINAL 
24.13 
50 24.36 24.36 PRELIMINAR 
24.36 
3 000780051 SKVORTSOV NIKOLAY 1984 RUS 50 24.13 24.13 FINAL 
24.13 
50 24.73 24.73 PRELIMINAR 
24.73 
5 001980022 ANDDKJAER JAKOB 1985 DEN 50 24.25 24.25 FINAL 
24.25 
50 24.77 24.77 PRELIMINAR 
24.77 
6 000580019 TODOROVIC MARIO 1988 CRO 50 24.56 24.56 FINAL 
24.56 
50 24.93 24.93 PRELIMINAR 
24.93 
7 000180194 SPITZER MARTIN 1985 USC GRA 50 24.69 24.69 FINAL 
24.69 
50 24.82 24.82 PRELIMINAR 
24.82 
8 030992833 MUÑOZ PEREZ RAFAEL 1988 ESPAÑA NP FINAL 
50 24.65 24.65 PRELIMINAR 
24.65 
9 000980030 DEIBLER STEFFEN 1987 GERMAN S 50 24.01 24.01 PRELIMINAR 
24.01 
10 008580324 WOJCIECHOWSKI JOHN 1992 USA FEDE 50 25.09 25.09 PRELIMINAR 
25.09 
11 001280021 RUBACEK MICHAL 1986 CZE 50 25.16 25.16 PRELIMINAR 
25.16 
12 004970020 WATSON NEIL 1989 RSA 50 25.22 25.22 PRELIMINAR 
25.22 
13 001280189 HULME IAN 1984 UNIVERSI 50 25.33 25.33 PRELIMINAR 
25.33 
14 X9539333Z BELZA JOAQUIN 1983 C.N.B. 50 25.34 25.34 PRELIMINAR 
25.34 
15 140070040 ASPINALL KELLY 1989 CAN 50 25.39 25.39 PRELIMINAR 
25.39 
15 000980036 MANDEL ALON 1988 ISR 50 25.39 25.39 PRELIMINAR 
25.39 
17 000180166 LINDAU HENRIK 1990 KARLSKR 50 25.46 25.46 PRELIMINAR 
25.46 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.4-50 Information correct at 17:52:33 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 2
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
4 - 50 m. BUTTERFLY MEN 
4 - 50 m. MARIPOSA MASCULINO 
4 - 50 m. PAPALLONA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 22.43 MUÑOZ RAFAEL MALAGA 05/04/2009 
ER 22.43 RAFAEL MUÑOZ MALAGA 05/04/2009 
CR 23.36 LAUTERSTEIN ANDREW BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
18 003880324 LANE JOHN 1993 USA FEDE 50 25.53 25.53 PRELIMINAR 
25.53 
19 008380324 WHITAKER KYLE 1991 USA FEDE 50 25.58 25.58 PRELIMINAR 
25.58 
20 000480019 STRAGA DOMINIK 1988 CRO 50 25.63 25.63 PRELIMINAR 
25.63 
21 000355001 FLODQVIST PONTUS 1988 NEPTUN S 50 25.68 25.68 PRELIMINAR 
25.68 
22 000280187 HENRIKSSON ROBIN 1987 SK LAXE 50 25.75 25.75 PRELIMINAR 
25.75 
23 000180325 ALEXANDRU COLI 1989 CSM BRA 50 25.78 25.78 PRELIMINAR 
25.78 
24 000180187 HAGENEIER MATHIAS 1980 SK LAXE 50 25.83 25.83 PRELIMINAR 
25.83 
25 001170001 NABIL KEBBAB 1983 ALG 50 25.92 25.92 PRELIMINAR 
25.92 
25 004370020 KEUNE PIERRE 1992 RSA 50 25.92 25.92 PRELIMINAR 
25.92 
27 000570073 SHI YANG 1989 CHN 50 25.93 25.93 PRELIMINAR 
25.93 
28 000390020 MCDOUGALL MURRAY 1993 RSA 50 25.95 25.95 PRELIMINAR 
25.95 
29 000580324 BEHRENS KEVIN 1992 USA FEDE 50 26.24 26.24 PRELIMINAR 
26.24 
30 000180319 LANTINK GEERT 1986 AZ&PC A 50 26.46 26.46 PRELIMINAR 
26.46 
31 043550362 BALLESTEROS GARCIA CARLOS 1981 SANDRE 50 26.51 26.51 PRELIMINAR 
26.51 
32 053622652 JIMENEZ SELLEY ALAN 1986 POZUELO 50 27.31 27.31 PRELIMINAR 
27.31 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.4-50 Information correct at 17:52:33 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 2
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
5 - 400 m. INDIVIDUAL MEDLEY WOMEN 
5 - 400 m. ESTILOS IND. FEMENINO 
5 - 400 m. ESTILS IND. FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 4:29.45 RICE STEPHANIE BEIJING 10/08/2008 
ER 4:30.31 KATINKA HOSSZU ROMA 02/08/2009 
CR 4:34.41 MILEY HANNAH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000128001 MILEY HANNAH 1989 SCOTLAND 4:35.26 FINAL 
50 30.17 
30.17 
100 1:03.62 
33.45 
150 1:39.54 
35.92 
200 2:14.29 
34.75 
250 2:52.81 
38.52 
300 3:32.04 
39.23 
350 4:04.55 
32.51 
400 4:35.26 
30.71 
4:40.84 PRELIMINAR 
50 30.60 
30.60 
100 1:04.39 
33.79 
150 1:40.15 
35.76 
200 2:15.25 
35.10 
250 2:54.80 
39.55 
300 3:35.09 
40.29 
350 4:08.32 
33.23 
400 4:40.84 
32.52 
2 043540480 BELMONTE GARCIA MIREIA 1990 ESPAÑA 4:36.31 FINAL 
50 29.73 
29.73 
100 1:03.69 
33.96 
150 1:40.05 
36.36 
200 2:15.64 
35.59 
250 2:53.73 
38.09 
300 3:33.25 
39.52 
350 4:05.20 
31.95 
400 4:36.31 
31.11 
4:42.67 PRELIMINAR 
50 29.99 
29.99 
100 1:03.68 
33.69 
150 1:40.56 
36.88 
200 2:16.23 
35.67 
250 2:56.16 
39.93 
300 3:36.99 
40.83 
350 4:10.70 
33.71 
400 4:42.67 
31.97 
3 002380060 HAMILL SAMANTHA 1991 AUS 4:41.30 FINAL 
50 29.68 
29.68 
100 1:03.50 
33.82 
150 1:39.88 
36.38 
200 2:15.40 
35.52 
250 2:55.64 
40.24 
300 3:36.23 
40.59 
350 4:09.01 
32.78 
400 4:41.30 
32.29 
4:43.66 PRELIMINAR 
50 29.91 
29.91 
100 1:03.99 
34.08 
150 1:40.26 
36.27 
200 2:15.85 
35.59 
250 2:56.15 
40.30 
300 3:37.30 
41.15 
350 4:11.01 
33.71 
400 4:43.66 
32.65 
4 000380314 KUKORS ARIANA 1989 FULLERTON US 4:43.09 FINAL 
50 29.68 
29.68 
100 1:03.63 
33.95 
150 1:41.28 
37.65 
200 2:18.17 
36.89 
250 2:58.07 
39.90 
300 3:38.47 
40.40 
350 4:11.83 
33.36 
400 4:43.09 
31.26 
4:43.42 PRELIMINAR 
50 29.33 
29.33 
100 1:02.83 
33.50 
150 1:39.81 
36.98 
200 2:16.74 
36.93 
250 2:56.24 
39.50 
300 3:36.76 
40.52 
350 4:11.10 
34.34 
400 4:43.42 
32.32 
5 000380053 KLINAR ANJA 1988 SLO 4:43.39 FINAL 
50 30.24 
30.24 
100 1:04.15 
33.91 
150 1:41.50 
37.35 
200 2:18.44 
36.94 
250 2:59.10 
40.66 
300 3:40.31 
41.21 
350 4:12.47 
32.16 
400 4:43.39 
30.92 
4:45.68 PRELIMINAR 
50 30.41 
30.41 
100 1:04.34 
33.93 
150 1:41.20 
36.86 
200 2:18.50 
37.30 
250 2:59.22 
40.72 
300 3:40.71 
41.49 
350 4:13.68 
32.97 
400 4:45.68 
32.00 
6 001580051 MARTYNOVA YANA 1988 RUS 4:44.62 FINAL 
50 29.91 
29.91 
100 1:04.45 
34.54 
150 1:41.06 
36.61 
200 2:16.95 
35.89 
250 2:57.68 
40.73 
300 3:39.62 
41.94 
350 4:13.15 
33.53 
400 4:44.62 
31.47 
4:47.10 PRELIMINAR 
50 30.63 
30.63 
100 1:04.79 
34.16 
150 1:42.21 
37.42 
200 2:18.31 
36.10 
250 2:58.98 
40.67 
300 3:40.78 
41.80 
350 4:14.42 
33.64 
400 4:47.10 
32.68 
7 003180021 ZAVADOVA BARBORA 1993 CZE 4:47.82 FINAL 
50 29.95 
29.95 
100 1:05.15 
35.20 
150 1:42.11 
36.96 
200 2:18.11 
36.00 
250 2:59.13 
41.02 
300 3:41.25 
42.12 
350 4:15.11 
33.86 
400 4:47.82 
32.71 
4:48.85 PRELIMINAR 
50 29.84 
29.84 
100 1:05.02 
35.18 
150 1:41.57 
36.55 
200 2:17.35 
35.78 
250 2:59.50 
42.15 
300 3:42.34 
42.84 
350 4:16.17 
33.83 
400 4:48.85 
32.68 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.5-40 Information correct at 18:10:08 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
5 - 400 m. INDIVIDUAL MEDLEY WOMEN 
5 - 400 m. ESTILOS IND. FEMENINO 
5 - 400 m. ESTILS IND. FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 4:29.45 RICE STEPHANIE BEIJING 10/08/2008 
ER 4:30.31 KATINKA HOSSZU ROMA 02/08/2009 
CR 4:34.41 MILEY HANNAH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
8 000480308 LEVERENZ CAITLIN 1991 CALIFORNIA AQ 4:49.00 FINAL 
50 30.22 
30.22 
100 1:05.05 
34.83 
150 1:43.54 
38.49 
200 2:21.84 
38.30 
250 3:01.49 
39.65 
300 3:41.76 
40.27 
350 4:15.61 
33.85 
400 4:49.00 
33.39 
4:45.86 PRELIMINAR 
50 30.44 
30.44 
100 1:05.18 
34.74 
150 1:42.80 
37.62 
200 2:19.95 
37.15 
250 2:59.03 
39.08 
300 3:38.16 
39.13 
350 4:12.57 
34.41 
400 4:45.86 
33.29 
9 000580066 WIEGERSMA NATALIE 1990 NZL 4:45.23 FINAL 
50 30.68 
30.68 
100 1:04.93 
34.25 
150 1:41.41 
36.48 
200 2:17.27 
35.86 
250 2:58.69 
41.42 
300 3:40.53 
41.84 
350 4:13.49 
32.96 
400 4:45.23 
31.74 
4:51.81 PRELIMINAR 
50 31.06 
31.06 
100 1:05.57 
34.51 
150 1:43.59 
38.02 
200 2:20.73 
37.14 
250 3:03.19 
42.46 
300 3:46.11 
42.92 
350 4:19.29 
33.18 
400 4:51.81 
32.52 
10 170070040 HUNKS TANYA 1980 CAN 4:45.82 FINAL 
50 30.68 
30.68 
100 1:04.60 
33.92 
150 1:41.61 
37.01 
200 2:17.69 
36.08 
250 2:58.50 
40.81 
300 3:40.65 
42.15 
350 4:13.93 
33.28 
400 4:45.82 
31.89 
4:48.90 PRELIMINAR 
50 30.76 
30.76 
100 1:04.72 
33.96 
150 1:42.31 
37.59 
200 2:18.57 
36.26 
250 3:00.25 
41.68 
300 3:43.49 
43.24 
350 4:16.80 
33.31 
400 4:48.90 
32.10 
11 007980324 VERNON NICOLE 1993 USA FEDERATI 4:46.99 FINAL 
50 32.64 
32.64 
100 1:09.44 
36.80 
150 1:45.45 
36.01 
200 2:20.39 
34.94 
250 3:01.38 
40.99 
300 3:42.78 
41.40 
350 4:15.84 
33.06 
400 4:46.99 
31.15 
4:50.67 PRELIMINAR 
50 33.24 
33.24 
100 1:09.91 
36.67 
150 1:45.87 
35.96 
200 2:20.90 
35.03 
250 3:02.86 
41.96 
300 3:45.00 
42.14 
350 4:18.48 
33.48 
400 4:50.67 
32.19 
12 007680324 TOSKY JASMINE 1994 USA FEDERATI 4:48.73 FINAL 
50 30.49 
30.49 
100 1:04.57 
34.08 
150 1:42.03 
37.46 
200 2:18.43 
36.40 
250 3:00.53 
42.10 
300 3:43.59 
43.06 
350 4:16.58 
32.99 
400 4:48.73 
32.15 
4:52.49 PRELIMINAR 
50 29.64 
29.64 
100 1:03.69 
34.05 
150 1:41.42 
37.73 
200 2:18.27 
36.85 
250 3:01.51 
43.24 
300 3:46.22 
44.71 
350 4:20.02 
33.80 
400 4:52.49 
32.47 
13 000780330 SCHILLER KATHARINA 1984 TEAM BADEN-W 4:49.67 FINAL 
50 30.69 
30.69 
100 1:05.90 
35.21 
150 1:44.37 
38.47 
200 2:22.16 
37.79 
250 3:03.14 
40.98 
300 3:44.15 
41.01 
350 4:17.03 
32.88 
400 4:49.67 
32.64 
4:52.49 PRELIMINAR 
50 31.50 
31.50 
100 1:07.00 
35.50 
150 1:45.73 
38.73 
200 2:23.57 
37.84 
250 3:05.28 
41.71 
300 3:46.75 
41.47 
350 4:20.28 
33.53 
400 4:52.49 
32.21 
14 040070040 PIERSE HANNA 1988 CAN 4:50.68 FINAL 
50 31.19 
31.19 
100 1:06.28 
35.09 
150 1:44.33 
38.05 
200 2:22.14 
37.81 
250 3:01.86 
39.72 
300 3:42.27 
40.41 
350 4:17.30 
35.03 
400 4:50.68 
33.38 
4:52.35 PRELIMINAR 
50 31.55 
31.55 
100 1:07.36 
35.81 
150 1:45.85 
38.49 
200 2:23.38 
37.53 
250 3:03.46 
40.08 
300 3:44.21 
40.75 
350 4:19.11 
34.90 
400 4:52.35 
33.24 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.5-40 Information correct at 18:10:08 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
5 - 400 m. INDIVIDUAL MEDLEY WOMEN 
5 - 400 m. ESTILOS IND. FEMENINO 
5 - 400 m. ESTILS IND. FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 4:29.45 RICE STEPHANIE BEIJING 10/08/2008 
ER 4:30.31 KATINKA HOSSZU ROMA 02/08/2009 
CR 4:34.41 MILEY HANNAH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
15 001880324 DIRADO MADELINE 1993 USA FEDERATI 4:50.97 FINAL 
50 31.59 
31.59 
100 1:07.39 
35.80 
150 1:44.67 
37.28 
200 2:21.30 
36.63 
250 3:03.65 
42.35 
300 3:46.29 
42.64 
350 4:19.18 
32.89 
400 4:50.97 
31.79 
4:51.95 PRELIMINAR 
50 31.07 
31.07 
100 1:06.04 
34.97 
150 1:42.67 
36.63 
200 2:19.44 
36.77 
250 3:01.87 
42.43 
300 3:44.76 
42.89 
350 4:19.11 
34.35 
400 4:51.95 
32.84 
16 001180049 VIEIRA NÁDIA 1990 POR 4:51.98 FINAL 
50 31.66 
31.66 
100 1:07.32 
35.66 
150 1:45.78 
38.46 
200 2:22.50 
36.72 
250 3:04.33 
41.83 
300 3:45.35 
41.02 
350 4:19.56 
34.21 
400 4:51.98 
32.42 
4:53.53 PRELIMINAR 
50 31.41 
31.41 
100 1:07.39 
35.98 
150 1:46.00 
38.61 
200 2:23.32 
37.32 
250 3:04.67 
41.35 
300 3:46.25 
41.58 
350 4:20.24 
33.99 
400 4:53.53 
33.29 
17 000370020 TROTT WENDY 1990 RSA 4:52.71 PRELIMINAR 
50 32.07 
32.07 
100 1:08.08 
36.01 
150 1:46.70 
38.62 
200 2:23.89 
37.19 
250 3:05.92 
42.03 
300 3:48.85 
42.93 
350 4:21.38 
32.53 
400 4:52.71 
31.33 
18 130070040 JARDIN BARBARA 1991 CAN 4:52.90 PRELIMINAR 
50 30.72 
30.72 
100 1:05.47 
34.75 
150 1:42.69 
37.22 
200 2:19.18 
36.49 
250 3:02.23 
43.05 
300 3:46.36 
44.13 
350 4:20.13 
33.77 
400 4:52.90 
32.77 
19 000580143 NORDENSTAM SARA 1983 NORWEGIAN S 4:53.46 PRELIMINAR 
50 31.16 
31.16 
100 1:06.59 
35.43 
150 1:46.26 
39.67 
200 2:24.17 
37.91 
250 3:03.60 
39.43 
300 3:43.63 
40.03 
350 4:19.28 
35.65 
400 4:53.46 
34.18 
20 000280314 HOFF KATIE 1989 FULLERTON US 4:43.19 PRELIMINAR 
50 29.77 
29.77 
100 1:03.95 
34.18 
150 1:40.92 
36.97 
200 2:17.09 
36.17 
250 2:56.83 
39.74 
300 3:37.50 
40.67 
350 4:11.15 
33.65 
400 4:43.19 
32.04 
21 000980048 SZCZEPANIAK KAROLINA 1992 POL 4:53.63 PRELIMINAR 
50 30.63 
30.63 
100 1:05.61 
34.98 
150 1:42.37 
36.76 
200 2:18.76 
36.39 
250 3:02.37 
43.61 
300 3:47.03 
44.66 
350 4:21.35 
34.32 
400 4:53.63 
32.28 
22 000180324 ADAMS NATALIE 1991 USA FEDERATI 4:53.65 PRELIMINAR 
50 30.09 
30.09 
100 1:04.68 
34.59 
150 1:44.00 
39.32 
200 2:22.48 
38.48 
250 3:04.58 
42.10 
300 3:47.71 
43.13 
350 4:21.62 
33.91 
400 4:53.65 
32.03 
23 077464997 GOMEZ CORTES BEATRIZ 1994 ESPAÑA-JUNIO 4:53.71 PRELIMINAR 
50 31.58 
31.58 
100 1:08.01 
36.43 
150 1:46.89 
38.88 
200 2:24.57 
37.68 
250 3:04.22 
39.65 
300 3:45.71 
41.49 
350 4:20.37 
34.66 
400 4:53.71 
33.34 
24 007580324 THAYER ANNEMARIE 1992 USA FEDERATI 4:54.01 PRELIMINAR 
50 30.64 
30.64 
100 1:05.93 
35.29 
150 1:43.31 
37.38 
200 2:20.03 
36.72 
250 3:03.75 
43.72 
300 3:46.76 
43.01 
350 4:21.07 
34.31 
400 4:54.01 
32.94 
25 000380189 TADD STACEY 1989 UNIVERSITY OF 4:55.07 PRELIMINAR 
50 31.27 
31.27 
100 1:07.33 
36.06 
150 1:46.49 
39.16 
200 2:24.75 
38.26 
250 3:05.47 
40.72 
300 3:46.39 
40.92 
350 4:21.64 
35.25 
400 4:55.07 
33.43 
26 002080030 MEHLHORN ANNIKA 1983 GERMAN SWIM 4:55.23 PRELIMINAR 
50 29.91 
29.91 
100 1:03.72 
33.81 
150 1:42.04 
38.32 
200 2:20.73 
38.69 
250 3:03.25 
42.52 
300 3:46.40 
43.15 
350 4:21.21 
34.81 
400 4:55.23 
34.02 
27 000455006 THYDÉN SARA 1989 VAESBY SS 4:55.37 PRELIMINAR 
50 30.26 
30.26 
100 1:05.62 
35.36 
150 1:44.40 
38.78 
200 2:23.04 
38.64 
250 3:04.69 
41.65 
300 3:46.41 
41.72 
350 4:21.06 
34.65 
400 4:55.37 
34.31 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.5-40 Information correct at 18:10:08 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
5 - 400 m. INDIVIDUAL MEDLEY WOMEN 
5 - 400 m. ESTILOS IND. FEMENINO 
5 - 400 m. ESTILS IND. FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 4:29.45 RICE STEPHANIE BEIJING 10/08/2008 
ER 4:30.31 KATINKA HOSSZU ROMA 02/08/2009 
CR 4:34.41 MILEY HANNAH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
28 008780324 ZHU ANNIE 1994 USA FEDERATI 4:55.63 PRELIMINAR 
50 30.28 
30.28 
100 1:05.75 
35.47 
150 1:44.99 
39.24 
200 2:23.11 
38.12 
250 3:03.98 
40.87 
300 3:46.37 
42.39 
350 4:21.74 
35.37 
400 4:55.63 
33.89 
29 001880022 SORENSEN KATRINE HOLM 1992 DEN 4:55.79 PRELIMINAR 
50 31.26 
31.26 
100 1:06.27 
35.01 
150 1:46.28 
40.01 
200 2:26.34 
40.06 
250 3:07.06 
40.72 
300 3:48.17 
41.11 
350 4:22.32 
34.15 
400 4:55.79 
33.47 
30 007480324 TARAZONA NOELLE 1993 USA FEDERATI 4:55.98 PRELIMINAR 
50 30.37 
30.37 
100 1:05.02 
34.65 
150 1:42.51 
37.49 
200 2:20.12 
37.61 
250 3:02.67 
42.55 
300 3:46.53 
43.86 
350 4:21.90 
35.37 
400 4:55.98 
34.08 
31 047422464 DASCA ROMEU CLAUDIA 1994 ESPAÑA-JUNIO 4:56.97 PRELIMINAR 
50 30.89 
30.89 
100 1:06.07 
35.18 
150 1:45.01 
38.94 
200 2:22.73 
37.72 
250 3:06.61 
43.88 
300 3:50.63 
44.02 
350 4:24.51 
33.88 
400 4:56.97 
32.46 
32 001480022 JANSEN LOUISE 1984 DEN 4:57.19 PRELIMINAR 
50 31.25 
31.25 
100 1:07.66 
36.41 
150 1:47.29 
39.63 
200 2:26.33 
39.04 
250 3:07.83 
41.50 
300 3:49.31 
41.48 
350 4:23.29 
33.98 
400 4:57.19 
33.90 
33 073583475 CONCA RUZAFA AINA 1987 SANDREU 4:57.57 PRELIMINAR 
50 31.14 
31.14 
100 1:06.58 
35.44 
150 1:44.61 
38.03 
200 2:21.52 
36.91 
250 3:04.32 
42.80 
300 3:48.35 
44.03 
350 4:23.05 
34.70 
400 4:57.57 
34.52 
34 000355006 SANDIN IDA 1985 VAESBY SS 4:57.88 PRELIMINAR 
50 31.49 
31.49 
100 1:06.73 
35.24 
150 1:47.12 
40.39 
200 2:27.07 
39.95 
250 3:08.58 
41.51 
300 3:50.80 
42.22 
350 4:24.87 
34.07 
400 4:57.88 
33.01 
35 008180324 VREELAND SHANNON 1991 USA FEDERATI 4:58.83 PRELIMINAR 
50 30.83 
30.83 
100 1:05.83 
35.00 
150 1:43.93 
38.10 
200 2:21.72 
37.79 
250 3:05.99 
44.27 
300 3:50.90 
44.91 
350 4:25.20 
34.30 
400 4:58.83 
33.63 
36 000180160 SCHIFFER NINA 1991 SG DORTMUND 4:59.57 PRELIMINAR 
50 31.24 
31.24 
100 1:07.43 
36.19 
150 1:46.26 
38.83 
200 2:23.64 
37.38 
250 3:08.33 
44.69 
300 3:52.52 
44.19 
350 4:26.65 
34.13 
400 4:59.57 
32.92 
37 000280048 ZUKOWSKA PAULA 1993 POL 4:59.94 PRELIMINAR 
50 31.30 
31.30 
100 1:06.14 
34.84 
150 1:44.60 
38.46 
200 2:22.02 
37.42 
250 3:07.03 
45.01 
300 3:52.45 
45.42 
350 4:26.81 
34.36 
400 4:59.94 
33.13 
38 004080324 LIPS HALEY 1994 USA FEDERATI 5:01.23 PRELIMINAR 
50 30.88 
30.88 
100 1:05.45 
34.57 
150 1:45.90 
40.45 
200 2:25.20 
39.30 
250 3:10.71 
45.51 
300 3:56.12 
45.41 
350 4:29.32 
33.20 
400 5:01.23 
31.91 
39 006080324 RANKIN MEGAN 1994 USA FEDERATI 5:01.25 PRELIMINAR 
50 31.55 
31.55 
100 1:06.93 
35.38 
150 1:46.52 
39.59 
200 2:25.00 
38.48 
250 3:08.61 
43.61 
300 3:53.23 
44.62 
350 4:27.47 
34.24 
400 5:01.25 
33.78 
40 000380324 BAIRD KELLY 1992 USA FEDERATI 5:01.38 PRELIMINAR 
50 32.04 
32.04 
100 1:08.95 
36.91 
150 1:46.44 
37.49 
200 2:22.38 
35.94 
250 3:07.38 
45.00 
300 3:54.17 
46.79 
350 4:28.35 
34.18 
400 5:01.38 
33.03 
41 046949008 MAS SAYOS JULIA 1994 ESPAÑA-JUNIO 5:03.96 PRELIMINAR 
50 32.43 
32.43 
100 1:10.72 
38.29 
150 1:50.40 
39.68 
200 2:28.49 
38.09 
250 3:10.44 
41.95 
300 3:53.68 
43.24 
350 4:29.96 
36.28 
400 5:03.96 
34.00 
42 000780034 STALLARD SHANI 1990 IRL 5:06.39 PRELIMINAR 
50 32.09 
32.09 
100 1:09.63 
37.54 
150 1:50.04 
40.41 
200 2:29.74 
39.70 
250 3:10.96 
41.22 
300 3:53.37 
42.41 
350 4:30.12 
36.75 
400 5:06.39 
36.27 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.5-40 Information correct at 18:10:08 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
5 - 400 m. INDIVIDUAL MEDLEY WOMEN 
5 - 400 m. ESTILOS IND. FEMENINO 
5 - 400 m. ESTILS IND. FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 4:29.45 RICE STEPHANIE BEIJING 10/08/2008 
ER 4:30.31 KATINKA HOSSZU ROMA 02/08/2009 
CR 4:34.41 MILEY HANNAH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
43 000880204 PYATT SOPHIE 1995 STOCKPORT M 5:07.45 PRELIMINAR 
50 32.80 
32.80 
100 1:09.49 
36.69 
150 1:48.61 
39.12 
200 2:25.93 
37.32 
250 3:11.31 
45.38 
300 3:56.88 
45.57 
350 4:32.90 
36.02 
400 5:07.45 
34.55 
44 000880008 AMANOVA RANOHON 1994 UZB 5:13.81 PRELIMINAR 
50 32.53 
32.53 
100 1:11.59 
39.06 
150 1:52.18 
40.59 
200 2:31.58 
39.40 
250 3:16.87 
45.29 
300 4:03.14 
46.27 
350 4:39.45 
36.31 
400 5:13.81 
34.36 
45 000149003 ROCHA DIANA 1994 C F VILACONDEN 5:22.02 PRELIMINAR 
50 31.27 
31.27 
100 1:08.15 
36.88 
150 1:48.79 
40.64 
200 2:29.10 
40.31 
250 3:17.63 
48.53 
300 4:07.77 
50.14 
350 4:45.55 
37.78 
400 5:22.02 
36.47 
000480189 SPELLER KATIE 1988 UNIVERSITY OF DVI PRELIMINAR 
000180165 GARDELL STINA 1990 SPARVAGEN S NP PRELIMINAR 
002980324 GIBERSON SARA 1992 USA FEDERATI NP PRELIMINAR 
001780022 LETH-ESPENSEN JULIE 1991 DEN NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.5-40 Information correct at 18:10:08 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
5 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
6 - 100 m. FREESTYLE MEN 
6 - 100 m. LIBRES MASCULINO 
6 - 100 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 46.91 CIELO FILHO CESAR ROMA 30/07/2009 
ER 47.12 ALAIN BERNARD ROMA 30/07/2009 
CR 48.46 SULLIVAN EAMON BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 160070040 HAYDEN BRENT 1983 CAN 50 23.74 49.17 FINAL 
23.74 
100 49.17 
25.43 
50 24.22 49.96 PRELIMINAR 
24.22 
100 49.96 
25.74 
2 000480051 LAGUNOV EVGENY 1985 RUS 50 23.66 49.24 FINAL 
23.66 
100 49.24 
25.58 
50 24.25 49.76 PRELIMINAR 
24.25 
100 49.76 
25.51 
3 000280051 GRECHIN ANDREY 1987 RUS 50 23.72 49.38 FINAL 
23.72 
100 49.38 
25.66 
50 24.23 49.79 PRELIMINAR 
24.23 
100 49.79 
25.56 
4 000380051 IZOTOV DANILA 1991 RUS 50 24.08 49.39 FINAL 
24.08 
100 49.39 
25.31 
50 24.27 49.87 PRELIMINAR 
24.27 
100 49.87 
25.60 
5 000380060 RICHARDSON KYLE 1987 AUS 50 23.81 49.57 FINAL 
23.81 
100 49.57 
25.76 
50 24.14 50.39 PRELIMINAR 
24.14 
100 50.39 
26.25 
6 000270045 GARCIA HANSEL 1988 CUB 50 24.16 49.73 FINAL 
24.16 
100 49.73 
25.57 
50 23.90 50.09 PRELIMINAR 
23.90 
100 50.09 
26.19 
7 001980051 FESIKOV SERGEY 1989 RUS 50 24.04 49.98 FINAL 
24.04 
100 49.98 
25.94 
50 23.83 50.18 PRELIMINAR 
23.83 
100 50.18 
26.35 
8 000980030 DEIBLER STEFFEN 1987 GERMAN S 50 23.85 50.04 FINAL 
23.85 
100 50.04 
26.19 
50 24.03 49.98 PRELIMINAR 
24.03 
100 49.98 
25.95 
9 000380019 PUNINSKI ALEXEI 1985 CRO 50 23.56 50.19 FINAL 
23.56 
100 50.19 
26.63 
50 24.12 50.59 PRELIMINAR 
24.12 
100 50.59 
26.47 
10 001380060 SULLIVAN EAMON 1985 AUS 50 23.82 50.49 FINAL 
23.82 
100 50.49 
26.67 
50 23.97 50.50 PRELIMINAR 
23.97 
100 50.50 
26.53 
11 001580060 LAUTERSTEIN ANDREW 1987 AUS 50 24.15 50.62 FINAL 
24.15 
100 50.62 
26.47 
50 24.39 50.63 PRELIMINAR 
24.39 
100 50.63 
26.24 
12 000280008 TULUPOV DANIIL 1988 UZB 50 24.34 50.67 FINAL 
24.34 
100 50.67 
26.33 
50 100 50.69 50.69 PRELIMINAR 
50.69 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.6-10 Information correct at 18:16:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
6 - 100 m. FREESTYLE MEN 
6 - 100 m. LIBRES MASCULINO 
6 - 100 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 46.91 CIELO FILHO CESAR ROMA 30/07/2009 
ER 47.12 ALAIN BERNARD ROMA 30/07/2009 
CR 48.46 SULLIVAN EAMON BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 002180030 DEIBLER MARCUS 1990 GERMAN S 50 24.67 50.73 FINAL 
24.67 
100 50.73 
26.06 
50 24.55 50.70 PRELIMINAR 
24.55 
100 50.70 
26.15 
14 000155001 NYSTRAND STEFAN 1981 NEPTUN S 50 24.30 50.75 FINAL 
24.30 
100 50.75 
26.45 
50 24.31 50.54 PRELIMINAR 
24.31 
100 50.54 
26.23 
15 X9745820F AGUILERA MATIAS 1985 C.N.B. 50 25.04 51.53 FINAL 
25.04 
100 51.53 
26.49 
50 24.59 50.78 PRELIMINAR 
24.59 
100 50.78 
26.19 
16 000170064 BOVELL GEORGE 1983 TRI 50 24.85 51.59 FINAL 
24.85 
100 51.59 
26.74 
50 24.65 50.75 PRELIMINAR 
24.65 
100 50.75 
26.10 
16 000880051 SUKHORUKOV ALEXANDER 1988 RUS 50 24.62 50.78 PRELIMINAR 
24.62 
100 50.78 
26.16 
18 001680177 DAVENPORT ROSS 1984 LOUGHB 50 24.54 50.97 PRELIMINAR 
24.54 
100 50.97 
26.43 
19 000480317 JIANG HI QI 1992 SHANGH 50 24.25 51.02 PRELIMINAR 
24.25 
100 51.02 
26.77 
20 000870073 SHI RUNQIANG 1988 CHN 50 24.61 51.07 PRELIMINAR 
24.61 
100 51.07 
26.46 
21 002280030 COLUPAEV DIMITRI 1990 GERMAN S 50 24.76 51.24 PRELIMINAR 
24.76 
100 51.24 
26.48 
22 000380322 ROGAN MARKUS 1982 TROJAN A 50 24.93 51.27 PRELIMINAR 
24.93 
100 51.27 
26.34 
23 000670073 SHI TENGFEI 1988 CHN 50 24.77 51.41 PRELIMINAR 
24.77 
100 51.41 
26.64 
24 001780177 TURNER GRANT 1989 LOUGHB 50 24.67 51.44 PRELIMINAR 
24.67 
100 51.44 
26.77 
25 001480060 ABOOD MATTHEW 1986 AUS 50 24.68 51.53 PRELIMINAR 
24.68 
100 51.53 
26.85 
26 000270039 PEREIRA THIAGO 1986 BRA 50 25.10 51.54 PRELIMINAR 
25.10 
100 51.54 
26.44 
27 004580324 MESSERSCHMIDT TYLER 1992 USA FEDE 50 24.72 51.56 PRELIMINAR 
24.72 
100 51.56 
26.84 
28 000270073 HE JIANBIN 1993 CHN 50 25.28 51.57 PRELIMINAR 
25.28 
100 51.57 
26.29 
29 001980022 ANDDKJAER JAKOB 1985 DEN 50 25.04 51.64 PRELIMINAR 
25.04 
100 51.64 
26.60 
29 000280049 CARVALHO DIOGO 1988 POR 50 24.82 51.64 PRELIMINAR 
24.82 
100 51.64 
26.82 
31 008680324 WYNALDA MICHAEL 1992 USA FEDE 50 25.08 51.76 PRELIMINAR 
25.08 
100 51.76 
26.68 
32 000280146 MAITRE DAVID 1980 GRENOB 50 24.61 51.82 PRELIMINAR 
24.61 
100 51.82 
27.21 
33 002070020 SHANKLAND LEITH 1991 RSA 50 24.73 51.83 PRELIMINAR 
24.73 
100 51.83 
27.10 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.6-10 Information correct at 18:16:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
6 - 100 m. FREESTYLE MEN 
6 - 100 m. LIBRES MASCULINO 
6 - 100 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 46.91 CIELO FILHO CESAR ROMA 30/07/2009 
ER 47.12 ALAIN BERNARD ROMA 30/07/2009 
CR 48.46 SULLIVAN EAMON BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 002780324 FRIEDEMANN MITCHELL 1992 USA FEDE 50 24.89 51.85 PRELIMINAR 
24.89 
100 51.85 
26.96 
35 008280324 WAGNER JOHN 1992 USA FEDE 50 24.88 51.86 PRELIMINAR 
24.88 
100 51.86 
26.98 
36 001470073 LIU JUNWU 1992 CHN 50 100 51.94 51.94 PRELIMINAR 
51.94 
37 000180319 LANTINK GEERT 1986 AZ&PC A 50 25.08 51.95 PRELIMINAR 
25.08 
100 51.95 
26.87 
38 000580050 CACIUC VLAD 1990 ROM 50 24.57 51.96 PRELIMINAR 
24.57 
100 51.96 
27.39 
39 000180049 AGOSTINHO ALEXANDRE 1986 POR 50 24.66 51.97 PRELIMINAR 
24.66 
100 51.97 
27.31 
40 000680066 ODONNELL CARL 1989 NZL 50 24.87 51.98 PRELIMINAR 
24.87 
100 51.98 
27.11 
41 000255001 STYMNE PETTER 1983 NEPTUN S 50 25.05 52.10 PRELIMINAR 
25.05 
100 52.10 
27.05 
42 001170073 LIU ZHAOCHENG 1995 CHN 50 25.75 52.15 PRELIMINAR 
25.75 
100 52.15 
26.40 
42 001580177 TANCOCK LIAM 1985 LOUGHB 50 24.95 52.15 PRELIMINAR 
24.95 
100 52.15 
27.20 
44 001070073 LI YUJUN 1990 CHN 50 25.42 52.16 PRELIMINAR 
25.42 
100 52.16 
26.74 
45 X9539333Z BELZA JOAQUIN 1983 C.N.B. 50 25.10 52.18 PRELIMINAR 
25.10 
100 52.18 
27.08 
46 000180072 KHADE VIRDHAWAL 1991 S.F. OF IN 50 25.36 52.20 PRELIMINAR 
25.36 
100 52.20 
26.84 
47 000180022 SKAANING DANIEL 1993 DEN 50 25.33 52.28 PRELIMINAR 
25.33 
100 52.28 
26.95 
47 000580049 PINTO LUIS 1987 POR 50 25.07 52.28 PRELIMINAR 
25.07 
100 52.28 
27.21 
49 004970020 WATSON NEIL 1989 RSA 50 25.02 52.29 PRELIMINAR 
25.02 
100 52.29 
27.27 
50 000980036 MANDEL ALON 1988 ISR 50 25.48 52.30 PRELIMINAR 
25.48 
100 52.30 
26.82 
51 002380324 FLEMING SHAYNE 1991 USA FEDE 50 25.27 52.31 PRELIMINAR 
25.27 
100 52.31 
27.04 
51 070418734 MARTINEZ RODRIGUEZ AITOR 1993 ESPAÑA- 50 24.61 52.31 PRELIMINAR 
24.61 
100 52.31 
27.70 
53 000480322 KOLL DOMINIK 1984 TROJAN A 50 25.15 52.34 PRELIMINAR 
25.15 
100 52.34 
27.19 
54 038841496 CABELLO FORNS BRENTON 1981 SANDRE 50 24.87 52.41 PRELIMINAR 
24.87 
100 52.41 
27.54 
55 000570073 SHI YANG 1989 CHN 50 25.41 52.68 PRELIMINAR 
25.41 
100 52.68 
27.27 
56 000280304 KONOPA JAN 1988 SG ESSE 50 25.16 52.72 PRELIMINAR 
25.16 
100 52.72 
27.56 
57 000380304 SCHEPERS JAN DAVID 1990 SG ESSE 50 25.53 52.73 PRELIMINAR 
25.53 
100 52.73 
27.20 
58 104547803 CROMWELL DAVID LAWRENCE 1984 ONDART 50 25.15 52.74 PRELIMINAR 
25.15 
100 52.74 
27.59 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.6-10 Information correct at 18:16:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
6 - 100 m. FREESTYLE MEN 
6 - 100 m. LIBRES MASCULINO 
6 - 100 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 46.91 CIELO FILHO CESAR ROMA 30/07/2009 
ER 47.12 ALAIN BERNARD ROMA 30/07/2009 
CR 48.46 SULLIVAN EAMON BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
58 000970020 VENTER JASPER 1988 RSA 50 25.62 52.74 PRELIMINAR 
25.62 
100 52.74 
27.12 
58 003080324 GLAVICH DOMINICK 1993 USA FEDE 50 25.56 52.74 PRELIMINAR 
25.56 
100 52.74 
27.18 
61 000180008 ROMASHKIN PETR 1989 UZB 50 25.39 52.79 PRELIMINAR 
25.39 
100 52.79 
27.40 
62 000280324 ANDERSON BENJAMIN 1993 USA FEDE 50 25.41 52.83 PRELIMINAR 
25.41 
100 52.83 
27.42 
63 001280189 HULME IAN 1984 UNIVERSI 50 25.56 52.84 PRELIMINAR 
25.56 
100 52.84 
27.28 
64 045855927 SAUMELL MONTSERRAT ELOI 1989 SABADEL 50 25.15 52.85 PRELIMINAR 
25.15 
100 52.85 
27.70 
65 000770073 LIU CHANG 1992 CHN 50 25.65 53.05 PRELIMINAR 
25.65 
100 53.05 
27.40 
65 003680026 ESKELINEN ALEKSI 1988 FIN 50 25.85 53.05 PRELIMINAR 
25.85 
100 53.05 
27.20 
67 000680022 PEDERSEN FREDERIK SIEM 1991 DEN 50 25.54 53.12 PRELIMINAR 
25.54 
100 53.12 
27.58 
68 001670001 SAHNOUNE OUSSAMA 1992 ALG 50 26.04 53.15 PRELIMINAR 
26.04 
100 53.15 
27.11 
69 005580324 NUNEZ JONATHAN 1991 USA FEDE 50 25.42 53.20 PRELIMINAR 
25.42 
100 53.20 
27.78 
70 000380143 SMOERDAL SANDER 1985 NORWEG 50 25.45 53.21 PRELIMINAR 
25.45 
100 53.21 
27.76 
71 100070040 SZOO ADAM 1988 CAN 50 25.69 53.25 PRELIMINAR 
25.69 
100 53.25 
27.56 
72 004380026 RUSI JANI 1984 FIN 50 25.55 53.26 PRELIMINAR 
25.55 
100 53.26 
27.71 
73 004480026 SOLA MIKA 1991 FIN 50 25.62 53.31 PRELIMINAR 
25.62 
100 53.31 
27.69 
74 000970073 GU BIAORONG 1988 CHN 50 26.06 53.32 PRELIMINAR 
26.06 
100 53.32 
27.26 
75 000180332 ALTHUWANI ABDULLAH 1992 YARMOU 50 25.93 53.41 PRELIMINAR 
25.93 
100 53.41 
27.48 
76 005380324 NOBLE EVAN 1991 USA FEDE 50 25.60 53.42 PRELIMINAR 
25.60 
100 53.42 
27.82 
77 001680030 LEBHERZ YANNICK 1989 GERMAN S 50 25.52 53.43 PRELIMINAR 
25.52 
100 53.43 
27.91 
77 000180194 SPITZER MARTIN 1985 USC GRA 50 25.55 53.43 PRELIMINAR 
25.55 
100 53.43 
27.88 
79 001380324 BUBB RYAN 1992 USA FEDE 50 25.19 53.44 PRELIMINAR 
25.19 
100 53.44 
28.25 
80 000180045 PAQUOT FRANCOIS XAVIER 1983 MON 50 25.38 53.49 PRELIMINAR 
25.38 
100 53.49 
28.11 
81 000480143 NYGAARD JOERN 1992 NORWEG 50 25.93 53.50 PRELIMINAR 
25.93 
100 53.50 
27.57 
82 000780022 KIRKETERP-MOLLER NIKOLAJ 1990 DEN 50 25.71 53.54 PRELIMINAR 
25.71 
100 53.54 
27.83 
82 000780204 SELBY LIAM 1992 STOCKP 50 25.74 53.54 PRELIMINAR 
25.74 
100 53.54 
27.80 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.6-10 Information correct at 18:16:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
6 - 100 m. FREESTYLE MEN 
6 - 100 m. LIBRES MASCULINO 
6 - 100 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 46.91 CIELO FILHO CESAR ROMA 30/07/2009 
ER 47.12 ALAIN BERNARD ROMA 30/07/2009 
CR 48.46 SULLIVAN EAMON BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
84 001780143 HAMMER MARTIN 1993 NORWEG 50 25.80 53.68 PRELIMINAR 
25.80 
100 53.68 
27.88 
85 700070040 BIELBY STEVEN 1989 CAN 50 25.83 53.69 PRELIMINAR 
25.83 
100 53.69 
27.86 
86 004370020 KEUNE PIERRE 1992 RSA 50 25.88 53.71 PRELIMINAR 
25.88 
100 53.71 
27.83 
87 000380310 LOTZE SEBASTIAN 1991 SSG SAA 50 25.64 53.72 PRELIMINAR 
25.64 
100 53.72 
28.08 
88 000780189 SELLERS RICHARD 1988 UNIVERSI 50 26.38 53.79 PRELIMINAR 
26.38 
100 53.79 
27.41 
89 000980189 O´BRIEN MATTHEW 1983 UNIVERSI 50 25.43 53.84 PRELIMINAR 
25.43 
100 53.84 
28.41 
89 000180316 KRUYZN PETER 1992 DOLPHIN 50 26.05 53.84 PRELIMINAR 
26.05 
100 53.84 
27.79 
91 000480324 BARBER MATTHEW 1991 USA FEDE 50 25.95 53.86 PRELIMINAR 
25.95 
100 53.86 
27.91 
92 001380204 LAWSON JASON 1988 STOCKP 50 25.14 53.88 PRELIMINAR 
25.14 
100 53.88 
28.74 
93 003880324 LANE JOHN 1993 USA FEDE 50 25.84 53.90 PRELIMINAR 
25.84 
100 53.90 
28.06 
94 001280205 SCHNEIDER SEBASTIAN 1993 HSV 50 25.48 53.91 PRELIMINAR 
25.48 
100 53.91 
28.43 
95 044021229 VILLAECIJA GARCIA ALEX 1990 SANDRE 50 25.48 54.01 PRELIMINAR 
25.48 
100 54.01 
28.53 
96 047712587 SALERA GRAMAJO ALBERTO 1992 NPREMIA 50 25.98 54.18 PRELIMINAR 
25.98 
100 54.18 
28.20 
97 008580324 WOJCIECHOWSKI JOHN 1992 USA FEDE 50 26.27 54.29 PRELIMINAR 
26.27 
100 54.29 
28.02 
98 007280324 STOEHR MITCHELL 1992 USA FEDE 50 25.90 54.33 PRELIMINAR 
25.90 
100 54.33 
28.43 
99 000580072 KOTHARI ANSHUL 1989 S.F. OF IN 50 26.24 54.44 PRELIMINAR 
26.24 
100 54.44 
28.20 
100 000180333 ALKHALEFI DAWUD 1991 ARABIC C 50 25.90 54.80 PRELIMINAR 
25.90 
100 54.80 
28.90 
101 004080026 HEINO SAMULI 1992 FIN 50 25.93 54.82 PRELIMINAR 
25.93 
100 54.82 
28.89 
102 000180187 HAGENEIER MATHIAS 1980 SK LAXE 50 25.60 55.01 PRELIMINAR 
25.60 
100 55.01 
29.41 
103 000480177 COOMBS DANIEL 1988 LOUGHB 50 26.94 55.03 PRELIMINAR 
26.94 
100 55.03 
28.09 
104 001280030 HANSSDENTEUFEL LUCIEN 1990 GERMAN S 50 25.86 55.04 PRELIMINAR 
25.86 
100 55.04 
29.18 
105 000280136 SVENSSON JESPER 1990 SW CLUB 50 26.40 55.06 PRELIMINAR 
26.40 
100 55.06 
28.66 
106 004180026 KURKINEN TONI 1989 FIN 50 25.74 55.12 PRELIMINAR 
25.74 
100 55.12 
29.38 
107 000180331 MADOUH MOHAMMED 1987 BAHRI CL 50 26.46 55.47 PRELIMINAR 
26.46 
100 55.47 
29.01 
108 003780026 PELTOLA TIMO 1985 FIN 50 26.69 55.53 PRELIMINAR 
26.69 
100 55.53 
28.84 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.6-10 Information correct at 18:16:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
5 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
6 - 100 m. FREESTYLE MEN 
6 - 100 m. LIBRES MASCULINO 
6 - 100 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 46.91 CIELO FILHO CESAR ROMA 30/07/2009 
ER 47.12 ALAIN BERNARD ROMA 30/07/2009 
CR 48.46 SULLIVAN EAMON BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
109 001080189 TELLET JOSEPH A 1985 UNIVERSI 50 26.10 55.84 PRELIMINAR 
26.10 
100 55.84 
29.74 
110 004980026 AHOLA TONI 1992 FIN 50 27.28 56.45 PRELIMINAR 
27.28 
100 56.45 
29.17 
111 004780026 LEINONEN LAURI 1992 FIN 50 27.15 56.54 PRELIMINAR 
27.15 
100 56.54 
29.39 
112 000280045 BENINATI WILLIAM 1993 MON 50 27.55 57.10 PRELIMINAR 
27.55 
100 57.10 
29.55 
113 000380045 ZENERE GIORGIO 1994 MON 50 28.04 59.10 PRELIMINAR 
28.04 
100 59.10 
31.06 
001370073 CHEN ZHUO 1982 CHN BAJ PRELIMINAR 
047180493 WILDEBOER FABER OLAF 1983 SABADEL BAJ PRELIMINAR 
000180311 BARTLETT MATT 1987 SWIM AT BAJ PRELIMINAR 
436589131 TURK ZACHARY DAVID 1990 C.N.B. BAJ PRELIMINAR 
000880049 VENÂNCIO TIAGO 1987 POR NP PRELIMINAR 
050070040 GOSSLAND THOMAS 1989 CAN NP PRELIMINAR 
150070040 BISKUPSKI RORY 1987 CAN NP PRELIMINAR 
000780049 VAZ LUIS 1991 POR NP PRELIMINAR 
000380049 FARIA CESAR 1990 POR NP PRELIMINAR 
006780324 SIGNORIN CONNOR 1992 USA FEDE NP PRELIMINAR 
001180030 FELDWEHR HENDRIK 1986 GERMAN S NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.6-10 Information correct at 18:16:07 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
6 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
7 - 100 m. BACKSTROKE WOMEN 
7 - 100 m. ESPALDA FEMENINO 
7 - 100 m. ESQUENA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.12 SPOFFORTH GEMMA ROMA 28/07/2009 
ER 58.12 GEMMA SPOFFORTH ROMA 28/07/2009 
CR 59.95 ZUEVA ANSTASIA BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 001680051 ZUEVA ANASTASIA 1990 RUS 50 29.73 1:00.44 FINAL 
29.73 
100 1:00.44 
30.71 
50 29.93 1:01.60 PRELIMINAR 
29.93 
100 1:01.60 
31.67 
2 001570073 GAO CHANG 1987 CHN 50 29.39 1:00.49 FINAL 
29.39 
100 1:00.49 
31.10 
50 29.73 1:01.98 PRELIMINAR 
29.73 
100 1:01.98 
32.25 
3 000180060 EDINGTON SOPHIE 1984 AUS 50 29.50 1:00.64 FINAL 
29.50 
100 1:00.64 
31.14 
50 30.22 1:01.89 PRELIMINAR 
30.22 
100 1:01.89 
31.67 
4 000580316 RUSSELL SINEAD 1993 DOLPHIN 50 29.98 1:01.29 FINAL 
29.98 
100 1:01.29 
31.31 
50 30.25 1:02.03 PRELIMINAR 
30.25 
100 1:02.03 
31.78 
5 002480324 FRANKLIN MELISSA 1995 USA FEDE 50 30.15 1:01.45 FINAL 
30.15 
100 1:01.45 
31.30 
50 30.58 1:01.82 PRELIMINAR 
30.58 
100 1:01.82 
31.24 
6 000880066 INGRAM MELISSA 1985 NZL 50 30.24 1:01.57 FINAL 
30.24 
100 1:01.57 
31.33 
50 30.55 1:02.03 PRELIMINAR 
30.55 
100 1:02.03 
31.48 
7 000180308 COUGHLIN NATALIE 1982 CALIFOR 50 29.97 1:01.61 FINAL 
29.97 
100 1:01.61 
31.64 
50 30.22 1:02.18 PRELIMINAR 
30.22 
100 1:02.18 
31.96 
8 000880324 BOOTSMA RACHEL 1993 USA FEDE 50 30.38 1:02.07 FINAL 
30.38 
100 1:02.07 
31.69 
50 30.09 1:02.12 PRELIMINAR 
30.09 
100 1:02.12 
32.03 
9 000780066 THOMAS EMILY 1990 NZL 50 30.09 1:01.55 FINAL 
30.09 
100 1:01.55 
31.46 
50 30.31 1:02.30 PRELIMINAR 
30.31 
100 1:02.30 
31.99 
10 001670073 XU TIANLONGZI 1991 CHN 50 30.03 1:01.67 FINAL 
30.03 
100 1:01.67 
31.64 
50 30.31 1:02.20 PRELIMINAR 
30.31 
100 1:02.20 
31.89 
11 000680317 ZHOU YAN XIN 1990 SHANGH 50 30.07 1:01.76 FINAL 
30.07 
100 1:01.76 
31.69 
50 30.32 1:02.45 PRELIMINAR 
30.32 
100 1:02.45 
32.13 
12 003280051 GROMOVA MARIYA 1988 RUS 50 29.93 1:01.83 FINAL 
29.93 
100 1:01.83 
31.90 
50 30.29 1:02.41 PRELIMINAR 
30.29 
100 1:02.41 
32.12 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.7-10 Information correct at 18:17:47 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
7 - 100 m. BACKSTROKE WOMEN 
7 - 100 m. ESPALDA FEMENINO 
7 - 100 m. ESQUENA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.12 SPOFFORTH GEMMA ROMA 28/07/2009 
ER 58.12 GEMMA SPOFFORTH ROMA 28/07/2009 
CR 59.95 ZUEVA ANSTASIA BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 022584208 PERIS MINGUEZ MERCEDES 1985 ESPAÑA 50 30.03 1:02.12 FINAL 
30.03 
100 1:02.12 
32.09 
50 30.23 1:02.54 PRELIMINAR 
30.23 
100 1:02.54 
32.31 
14 000180021 BAUMRTOVA SIMONA 1991 CZE 50 30.53 1:02.54 FINAL 
30.53 
100 1:02.54 
32.01 
50 30.21 1:02.80 PRELIMINAR 
30.21 
100 1:02.80 
32.59 
15 000780314 MYERS WHITNEY 1984 FULLERT 50 30.70 1:02.67 FINAL 
30.70 
100 1:02.67 
31.97 
50 30.35 1:02.36 PRELIMINAR 
30.35 
100 1:02.36 
32.01 
16 008480324 WHITE MADISON 1994 USA FEDE 50 31.25 1:03.04 FINAL 
31.25 
100 1:03.04 
31.79 
50 31.08 1:02.72 PRELIMINAR 
31.08 
100 1:02.72 
31.64 
17 000180140 SJÖSTRÖM SARAH 1993 SÖDERT 50 30.67 1:02.35 PRELIMINAR 
30.67 
100 1:02.35 
31.68 
18 000180312 SCROGGY MORGAN 1988 ATHENS B 50 30.70 1:02.68 PRELIMINAR 
30.70 
100 1:02.68 
31.98 
18 000980324 BOS EMILY 1992 USA FEDE 50 30.49 1:02.80 PRELIMINAR 
30.49 
100 1:02.80 
32.31 
20 000680314 HOELZER MARGARET 1983 FULLERT 50 30.78 1:02.82 PRELIMINAR 
30.78 
100 1:02.82 
32.04 
21 003080051 MOSKVINA KSENIYA 1989 RUS 50 31.15 1:02.93 PRELIMINAR 
31.15 
100 1:02.93 
31.78 
22 001580022 LARSEN PERNILLE 1992 DEN 50 30.86 1:03.03 PRELIMINAR 
30.86 
100 1:03.03 
32.17 
23 000680143 SNILDAL INGVILD 1988 NORWEG 50 30.58 1:03.06 PRELIMINAR 
30.58 
100 1:03.06 
32.48 
24 000980205 MENSING JENNY 1986 HSV 50 30.50 1:03.17 PRELIMINAR 
30.50 
100 1:03.17 
32.67 
25 000270020 VAN WYK CHANELLE 1989 RSA 50 30.43 1:03.40 PRELIMINAR 
30.43 
100 1:03.40 
32.97 
26 079022817 DA ROCHA MARCE DUANE 1988 ESPAÑA 50 31.08 1:03.44 PRELIMINAR 
31.08 
100 1:03.44 
32.36 
27 001180324 BRANDON BONNIE 1993 USA FEDE 50 31.00 1:03.51 PRELIMINAR 
31.00 
100 1:03.51 
32.51 
28 190070040 LAVIGNA LAUREN 1989 CAN 50 31.24 1:03.56 PRELIMINAR 
31.24 
100 1:03.56 
32.32 
29 006280324 ROTH DEBORAH 1992 USA FEDE 50 31.40 1:03.79 PRELIMINAR 
31.40 
100 1:03.79 
32.39 
30 020911656 MUÑOZ DEL CAMPO LIDON 1995 ESPAÑA- 50 31.26 1:04.06 PRELIMINAR 
31.26 
100 1:04.06 
32.80 
31 000480330 FISCHER KATHARINA 1990 TEAM BA 50 30.88 1:04.07 PRELIMINAR 
30.88 
100 1:04.07 
33.19 
32 005880324 PEACOCK AUBREY 1991 USA FEDE 50 31.15 1:04.08 PRELIMINAR 
31.15 
100 1:04.08 
32.93 
33 000880021 VACLAVIKOVA KLARA 1987 CZE 50 31.05 1:04.31 PRELIMINAR 
31.05 
100 1:04.31 
33.26 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.7-10 Information correct at 18:17:47 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
7 - 100 m. BACKSTROKE WOMEN 
7 - 100 m. ESPALDA FEMENINO 
7 - 100 m. ESQUENA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.12 SPOFFORTH GEMMA ROMA 28/07/2009 
ER 58.12 GEMMA SPOFFORTH ROMA 28/07/2009 
CR 59.95 ZUEVA ANSTASIA BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 006480324 SCHAEFER MADELINE 1993 USA FEDE 50 31.54 1:04.48 PRELIMINAR 
31.54 
100 1:04.48 
32.94 
35 007080324 STEWART KENDYL 1994 USA FEDE 50 31.37 1:04.54 PRELIMINAR 
31.37 
100 1:04.54 
33.17 
36 000180019 JOVANOVIC SANJA 1986 CRO 50 31.16 1:04.69 PRELIMINAR 
31.16 
100 1:04.69 
33.53 
37 004280324 MCDERMOTT AMBER 1993 USA FEDE 50 31.66 1:04.77 PRELIMINAR 
31.66 
100 1:04.77 
33.11 
38 007180324 STEWART KYLIE 1996 USA FEDE 50 31.63 1:04.78 PRELIMINAR 
31.63 
100 1:04.78 
33.15 
39 706178337 AITKEN KIERA 1983 C.N.B. 50 31.56 1:04.79 PRELIMINAR 
31.56 
100 1:04.79 
33.23 
40 002080324 DRISCOLL LAUREN 1993 USA FEDE 50 31.75 1:04.88 PRELIMINAR 
31.75 
100 1:04.88 
33.13 
41 003180026 NEVALAINEN LOTTA 1994 FIN 50 31.00 1:05.02 PRELIMINAR 
31.00 
100 1:05.02 
34.02 
42 006580324 SCOTT OLIVIA 1992 USA FEDE 50 31.37 1:05.18 PRELIMINAR 
31.37 
100 1:05.18 
33.81 
43 000870056 GONZALEZ FERNANDA 1990 MEX 50 32.19 1:05.41 PRELIMINAR 
32.19 
100 1:05.41 
33.22 
44 007580324 THAYER ANNEMARIE 1992 USA FEDE 50 31.77 1:05.42 PRELIMINAR 
31.77 
100 1:05.42 
33.65 
45 000180056 VAN BERKEL MARTINA 1989 SUI 50 32.25 1:05.54 PRELIMINAR 
32.25 
100 1:05.54 
33.29 
46 000780324 BING KAYLIN 1993 USA FEDE 50 32.17 1:05.55 PRELIMINAR 
32.17 
100 1:05.55 
33.38 
47 000180052 LISTOPADOVA KATARINA 1993 SVK 50 32.01 1:05.58 PRELIMINAR 
32.01 
100 1:05.58 
33.57 
48 004480324 MCNEILIS MARY KATE 1992 USA FEDE 50 31.16 1:05.65 PRELIMINAR 
31.16 
100 1:05.65 
34.49 
49 001180026 KOSKELAINEN RIIA-ROSA 1987 FIN 50 31.77 1:05.74 PRELIMINAR 
31.77 
100 1:05.74 
33.97 
50 041010089 TORNE SANCHEZ NATALIA 1990 MATARO 50 32.07 1:05.96 PRELIMINAR 
32.07 
100 1:05.96 
33.89 
51 000780008 KUCHKAROVA YULDUZ 1994 UZB 50 31.90 1:05.99 PRELIMINAR 
31.90 
100 1:05.99 
34.09 
52 002580026 ALITALO ANNI 1991 FIN 50 31.72 1:06.02 PRELIMINAR 
31.72 
100 1:06.02 
34.30 
53 000780205 BIEHLER INES 1989 HSV 50 31.90 1:06.25 PRELIMINAR 
31.90 
100 1:06.25 
34.35 
54 004570020 COOPER ONEIDA 1993 RSA 50 32.21 1:06.35 PRELIMINAR 
32.21 
100 1:06.35 
34.14 
55 043565679 PEREZ ARAU SONIA 1991 SANDRE 50 32.22 1:06.38 PRELIMINAR 
32.22 
100 1:06.38 
34.16 
56 000380052 MILLY KATARINA 1988 SVK 50 32.10 1:06.72 PRELIMINAR 
32.10 
100 1:06.72 
34.62 
57 043571158 MEDINA ESPINALT MARIONA 1995 SANDRE 50 32.43 1:07.18 PRELIMINAR 
32.43 
100 1:07.18 
34.75 
58 005280324 NEEL MARISSA 1994 USA FEDE 50 32.92 1:07.54 PRELIMINAR 
32.92 
100 1:07.54 
34.62 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.7-10 Information correct at 18:17:47 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
7 - 100 m. BACKSTROKE WOMEN 
7 - 100 m. ESPALDA FEMENINO 
7 - 100 m. ESQUENA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.12 SPOFFORTH GEMMA ROMA 28/07/2009 
ER 58.12 GEMMA SPOFFORTH ROMA 28/07/2009 
CR 59.95 ZUEVA ANSTASIA BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
59 000180026 LAUKKANEN JENNA 1995 FIN 50 33.30 1:07.75 PRELIMINAR 
33.30 
100 1:07.75 
34.45 
60 002880143 BJOERLYKKE VERONICA 1994 NORWEG 50 32.82 1:08.01 PRELIMINAR 
32.82 
100 1:08.01 
35.19 
61 000580026 SOININEN PETRA 1992 FIN 50 33.08 1:08.52 PRELIMINAR 
33.08 
100 1:08.52 
35.44 
62 000180323 BONAVENTURE ANAIS 1994 CLUB ES 50 33.71 1:10.33 PRELIMINAR 
33.71 
100 1:10.33 
36.62 
63 001380026 LAJUNEN LAURA 1992 FIN 50 33.89 1:10.51 PRELIMINAR 
33.89 
100 1:10.51 
36.62 
64 000580045 LAPOINTE LUCIE 1994 MON 50 34.86 1:11.65 PRELIMINAR 
34.86 
100 1:11.65 
36.79 
002780021 STRAPKOVA MARKETA 1988 CZE BAJ PRELIMINAR 
000280310 NIEGISCH JULIKA 1993 SSG SAA BAJ PRELIMINAR 
000580308 SIMS AMANDA 1989 CALIFOR BAJ PRELIMINAR 
000170020 MEAKLIM KATHERYN 1989 RSA BAJ PRELIMINAR 
002780143 HJELMAAS ASLAUG MARIE 1995 NORWEG NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.7-10 Information correct at 18:17:47 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
8 - 100 m. BREASTSTROKE MEN 
8 - 100 m. BRAZA MASCULINO 
8 - 100 m. BRAÇA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.58 RICKARD BRENTON ROMA 27/07/2009 
ER 58.64 HUGUES DUBOSCQ ROMA 27/07/2009 
CR 1:00.38 SPRENGER CHRISTIAN BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000170080 KITAJIMA KOSUKE 1982 JAPAN NA 50 28.56 1:00.79 FINAL 
28.56 
100 1:00.79 
32.23 
50 29.42 1:02.21 PRELIMINAR 
29.42 
100 1:02.21 
32.79 
2 001880051 FALKO GRIGORY 1987 RUS 50 29.23 1:01.66 FINAL 
29.23 
100 1:01.66 
32.43 
50 29.30 1:02.24 PRELIMINAR 
29.30 
100 1:02.24 
32.94 
3 000180327 DUBOSCQ HUGUES 1981 CN LE HA 50 29.61 1:01.85 FINAL 
29.61 
100 1:01.85 
32.24 
50 29.84 1:02.16 PRELIMINAR 
29.84 
100 1:02.16 
32.32 
4 000280321 SHANTEAU ERIC 1983 LONGHO 50 29.59 1:01.96 FINAL 
29.59 
100 1:01.96 
32.37 
50 29.81 1:02.31 PRELIMINAR 
29.81 
100 1:02.31 
32.50 
5 002380051 LAKHTYUKHOV STANISLAV 1987 RUS 50 29.59 1:02.26 FINAL 
29.59 
100 1:02.26 
32.67 
50 30.08 1:02.73 PRELIMINAR 
30.08 
100 1:02.73 
32.65 
6 001080066 SNYDERS GLENN 1989 NZL 50 29.42 1:02.31 FINAL 
29.42 
100 1:02.31 
32.89 
50 30.07 1:03.05 PRELIMINAR 
30.07 
100 1:03.05 
32.98 
7 000680189 WEBB RICHARD 1987 UNIVERSI 50 29.65 1:02.57 FINAL 
29.65 
100 1:02.57 
32.92 
50 29.73 1:02.77 PRELIMINAR 
29.73 
100 1:02.77 
33.04 
8 000280318 POLYAKOV VLADISLAV 1983 KAZ 50 29.56 1:02.58 FINAL 
29.56 
100 1:02.58 
33.02 
50 29.42 1:02.53 PRELIMINAR 
29.42 
100 1:02.53 
33.11 
9 000680050 AGACHE DRAGOS 1984 ROM 50 28.50 1:02.28 FINAL 
28.50 
100 1:02.28 
33.78 
50 29.44 1:03.71 PRELIMINAR 
29.44 
100 1:03.71 
34.27 
10 002280324 ELLIOT MATTHEW 1992 USA FEDE 50 29.56 1:02.65 FINAL 
29.56 
100 1:02.65 
33.09 
50 30.15 1:03.78 PRELIMINAR 
30.15 
100 1:03.78 
33.63 
11 001670020 VAN DER BURGH CAMERON 1988 RSA 50 28.98 1:02.80 FINAL 
28.98 
100 1:02.80 
33.82 
50 29.67 1:03.31 PRELIMINAR 
29.67 
100 1:03.31 
33.64 
12 200070040 BOIS MATHIEU 1988 CAN 50 29.38 1:02.93 FINAL 
29.38 
100 1:02.93 
33.55 
50 30.15 1:03.45 PRELIMINAR 
30.15 
100 1:03.45 
33.30 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.8-10 Information correct at 18:20:38 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
8 - 100 m. BREASTSTROKE MEN 
8 - 100 m. BRAZA MASCULINO 
8 - 100 m. BRAÇA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.58 RICKARD BRENTON ROMA 27/07/2009 
ER 58.64 HUGUES DUBOSCQ ROMA 27/07/2009 
CR 1:00.38 SPRENGER CHRISTIAN BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 001180189 JAMIESON MICHAEL 1988 UNIVERSI 50 29.63 1:03.01 FINAL 
29.63 
100 1:03.01 
33.38 
50 30.23 1:03.30 PRELIMINAR 
30.23 
100 1:03.30 
33.07 
14 002380030 KOCH MARCO 1990 GERMAN S 50 30.30 1:03.12 FINAL 
30.30 
100 1:03.12 
32.82 
50 29.34 1:03.40 PRELIMINAR 
29.34 
100 1:03.40 
34.06 
15 000880034 BREE ANDREW 1990 IRL 50 30.17 1:03.57 FINAL 
30.17 
100 1:03.57 
33.40 
50 29.95 1:03.58 PRELIMINAR 
29.95 
100 1:03.58 
33.63 
15 000280317 CHENG CHEN 1992 SHANGH 50 30.37 1:03.57 FINAL 
30.37 
100 1:03.57 
33.20 
50 30.33 1:03.71 PRELIMINAR 
30.33 
100 1:03.71 
33.38 
17 001370020 VERSFELD NEIL 1985 RSA 50 29.97 1:03.86 PRELIMINAR 
29.97 
100 1:03.86 
33.89 
18 000170081 RYZHKOV YEVGENIY 1985 KAZ 50 30.21 1:03.88 PRELIMINAR 
30.21 
100 1:03.88 
33.67 
19 001770073 ZHANG GUOYING 1989 CHN 50 30.07 1:03.94 PRELIMINAR 
30.07 
100 1:03.94 
33.87 
20 002880051 OVCHINNIKOV ALEXANDER 1982 RUS 50 30.13 1:04.06 PRELIMINAR 
30.13 
100 1:04.06 
33.93 
21 001480030 NEUMANN JOHANES 1985 GERMAN S 50 30.06 1:04.07 PRELIMINAR 
30.06 
100 1:04.07 
34.01 
22 000580022 KLINGBERG EMIL 1987 DEN 50 30.40 1:04.15 PRELIMINAR 
30.40 
100 1:04.15 
33.75 
23 900070040 BLOCK JASON 1989 CAN 50 29.81 1:04.36 PRELIMINAR 
29.81 
100 1:04.36 
34.55 
24 003480324 HIGGINS CHRISTIAN 1993 USA FEDE 50 30.26 1:04.38 PRELIMINAR 
30.26 
100 1:04.38 
34.12 
25 000170027 MELLOULI OUSSAMA 1984 TUN 50 30.77 1:04.48 PRELIMINAR 
30.77 
100 1:04.48 
33.71 
26 000270039 PEREIRA THIAGO 1986 BRA 50 30.65 1:04.74 PRELIMINAR 
30.65 
100 1:04.74 
34.09 
27 001270001 SOFIANE DAID 1982 ALG 50 30.38 1:04.75 PRELIMINAR 
30.38 
100 1:04.75 
34.37 
28 000880022 CHRISTENSEN CHRIS 1988 DEN 50 30.66 1:05.10 PRELIMINAR 
30.66 
100 1:05.10 
34.44 
29 000580330 ABELE FLORIAN 1985 TEAM BA 50 30.25 1:05.13 PRELIMINAR 
30.25 
100 1:05.13 
34.88 
30 000355004 LAGERQVIST ANTON 1991 GOTEBO 50 30.86 1:05.26 PRELIMINAR 
30.86 
100 1:05.26 
34.40 
31 004780324 MILLER CAMERON 1993 USA FEDE 50 31.31 1:05.30 PRELIMINAR 
31.31 
100 1:05.30 
33.99 
32 002280021 BARTUNEK PETR 1991 CZE 50 29.85 1:05.33 PRELIMINAR 
29.85 
100 1:05.33 
35.48 
33 003180324 GUNN ZACHARY 1993 USA FEDE 50 30.84 1:05.37 PRELIMINAR 
30.84 
100 1:05.37 
34.53 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.8-10 Information correct at 18:20:38 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
8 - 100 m. BREASTSTROKE MEN 
8 - 100 m. BRAZA MASCULINO 
8 - 100 m. BRAÇA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.58 RICKARD BRENTON ROMA 27/07/2009 
ER 58.64 HUGUES DUBOSCQ ROMA 27/07/2009 
CR 1:00.38 SPRENGER CHRISTIAN BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 001280177 PAVONI ROBERTO 1991 LOUGHB 50 30.88 1:05.43 PRELIMINAR 
30.88 
100 1:05.43 
34.55 
35 000280072 SEJWAL SANDEEP 1989 S.F. OF IN 50 30.31 1:05.45 PRELIMINAR 
30.31 
100 1:05.45 
35.14 
36 000180309 MANGONI VANNI 1985 C CANOT 50 31.15 1:05.65 PRELIMINAR 
31.15 
100 1:05.65 
34.50 
37 001380189 WILLIS ANDREW 1990 UNIVERSI 50 30.57 1:05.70 PRELIMINAR 
30.57 
100 1:05.70 
35.13 
38 046975605 LLORET BAREA SERGIO 1987 MEDITER 50 30.95 1:05.71 PRELIMINAR 
30.95 
100 1:05.71 
34.76 
39 002280026 OKSA OSSI 1988 FIN 50 30.72 1:05.81 PRELIMINAR 
30.72 
100 1:05.81 
35.09 
40 003980026 RATILAINEN IISAKKI 1986 FIN 50 30.35 1:05.93 PRELIMINAR 
30.35 
100 1:05.93 
35.58 
41 000480052 KLOBUCNIK TOMAS 1990 SVK 50 31.07 1:05.96 PRELIMINAR 
31.07 
100 1:05.96 
34.89 
42 000380187 LADEBORN ISAK 1988 SK LAXE 50 30.73 1:06.05 PRELIMINAR 
30.73 
100 1:06.05 
35.32 
43 002380026 HAMALAINEN NIKO 1985 FIN 50 31.35 1:06.21 PRELIMINAR 
31.35 
100 1:06.21 
34.86 
44 000680318 ANDARA LEOPOLDO 1986 SOUTH F 50 31.52 1:06.29 PRELIMINAR 
31.52 
100 1:06.29 
34.77 
45 000180326 COREELMAN JONAS 1991 GOLD SW 50 30.84 1:06.30 PRELIMINAR 
30.84 
100 1:06.30 
35.46 
46 047920726 MORILLAS RAMOS FERNANDO 1990 GRANOLL 50 31.21 1:06.33 PRELIMINAR 
31.21 
100 1:06.33 
35.12 
47 000555006 FUERST ANDREAS 1990 VAESBY S 50 30.99 1:06.35 PRELIMINAR 
30.99 
100 1:06.35 
35.36 
48 007380324 STONE DAVID 1991 USA FEDE 50 30.93 1:06.41 PRELIMINAR 
30.93 
100 1:06.41 
35.48 
49 001480049 NETO LUIS 1993 POR 50 31.01 1:06.45 PRELIMINAR 
31.01 
100 1:06.45 
35.44 
50 000680036 BEERI TOM 1986 ISR 50 31.98 1:06.59 PRELIMINAR 
31.98 
100 1:06.59 
34.61 
51 000380136 KOCH GULLIVER 1990 SW CLUB 50 31.35 1:06.62 PRELIMINAR 
31.35 
100 1:06.62 
35.27 
52 000280307 GOURI LUCAS 1989 MONTPE 50 31.20 1:06.69 PRELIMINAR 
31.20 
100 1:06.69 
35.49 
53 000380072 JAYAPRAKASH AGNISHWAR 1990 S.F. OF IN 50 30.66 1:06.72 PRELIMINAR 
30.66 
100 1:06.72 
36.06 
54 001980324 DONKERSGOED VEN 1993 USA FEDE 50 31.78 1:06.79 PRELIMINAR 
31.78 
100 1:06.79 
35.01 
55 002580021 DAVIDEK PATRIK 1985 CZE 50 30.43 1:06.96 PRELIMINAR 
30.43 
100 1:06.96 
36.53 
56 000580189 SUTHERLAND PAUL 1990 UNIVERSI 50 31.45 1:07.10 PRELIMINAR 
31.45 
100 1:07.10 
35.65 
57 006380324 ROWE SPENCER 1992 USA FEDE 50 31.64 1:07.15 PRELIMINAR 
31.64 
100 1:07.15 
35.51 
58 004680324 METZ SAMUEL 1991 USA FEDE 50 31.42 1:07.41 PRELIMINAR 
31.42 
100 1:07.41 
35.99 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.8-10 Information correct at 18:20:38 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
8 - 100 m. BREASTSTROKE MEN 
8 - 100 m. BRAZA MASCULINO 
8 - 100 m. BRAÇA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 58.58 RICKARD BRENTON ROMA 27/07/2009 
ER 58.64 HUGUES DUBOSCQ ROMA 27/07/2009 
CR 1:00.38 SPRENGER CHRISTIAN BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
59 005698519 MONTEAGUDO ESPINOSA HECTOR 1989 CIUREAL 50 30.68 1:07.45 PRELIMINAR 
30.68 
100 1:07.45 
36.77 
60 000580008 SHVETSOV DMITRIY 1992 UZB 50 31.40 1:07.77 PRELIMINAR 
31.40 
100 1:07.77 
36.37 
61 000349003 SILVA RICARDO 1992 C F VILAC 50 31.93 1:08.01 PRELIMINAR 
31.93 
100 1:08.01 
36.08 
62 004880026 AALTOMAA SAMI 1992 FIN 50 31.81 1:08.53 PRELIMINAR 
31.81 
100 1:08.53 
36.72 
63 001480177 HARRINGTON ADAM 1991 LOUGHB 50 32.24 1:10.22 PRELIMINAR 
32.24 
100 1:10.22 
37.98 
64 003127102 DESPAX ANTHONY 1993 CANET 66 50 33.59 1:11.28 PRELIMINAR 
33.59 
100 1:11.28 
37.69 
0Y0350422 PLUTECKI ADAM 1985 TERRASA BAJ PRELIMINAR 
053298155 CABALLERO AYASSE MARIO 1991 SABADEL BAJ PRELIMINAR 
001180030 FELDWEHR HENDRIK 1986 GERMAN S NP PRELIMINAR 
053465893 DIAZ GARCIA IVAN 1987 POZUELO NP PRELIMINAR 
005440362 TORRES ALBERT ALBERTO 1991 S.E.K. SIE NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.8-10 Information correct at 18:20:38 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
9 - 50 m. FREESTYLE WOMEN 
9 - 50 m. LIBRES FEMENINO 
9 - 50 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 23.73 STEFFEN BRITTA ROMA 02/08/2009 
ER 23.73 BRITTA STEFFEN ROMA 02/08/2009 
CR 24.21 TRICKETT LISBETH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000480030 BRANDT DOROTHEA 1984 GERMAN S 50 25.15 25.15 FINAL 
25.15 
50 25.30 25.30 PRELIMINAR 
25.30 
2 000480314 JOYCE KARA LYNN 1985 FULLERT 50 25.32 25.32 FINAL 
25.32 
50 25.49 25.49 PRELIMINAR 
25.49 
3 002180177 HALSALL FRANCESCA 1990 LOUGHB 50 25.42 25.42 FINAL 
25.42 
50 25.76 25.76 PRELIMINAR 
25.76 
4 000280322 HARDY JESSICA 1987 TROJAN U 50 25.43 25.43 FINAL 
25.43 
50 25.77 25.77 PRELIMINAR 
25.77 
5 400070040 POON VICTORIA 1984 CAN 50 25.51 25.51 FINAL 
25.51 
50 25.87 25.87 PRELIMINAR 
25.87 
6 002980051 FEDULOVA SVETLANA 1984 RUS 50 25.53 25.53 FINAL 
25.53 
50 25.87 25.87 PRELIMINAR 
25.87 
7 000155006 LILLHAGE JOSEFIN 1980 VAESBY S 50 25.55 25.55 FINAL 
25.55 
50 25.78 25.78 PRELIMINAR 
25.78 
8 001380066 PALMER HAYLEY 1989 NZL 50 25.68 25.68 FINAL 
25.68 
50 25.85 25.85 PRELIMINAR 
25.85 
9 000680308 VOLLMER DANA 1987 CALIFOR 50 25.55 25.55 FINAL 
25.55 
50 26.31 26.31 PRELIMINAR 
26.31 
10 001870073 ZHAO JING 1990 CHN 50 25.92 25.92 FINAL 
25.92 
50 26.09 26.09 PRELIMINAR 
26.09 
10 001380177 SMITH AMY 1987 LOUGHB 50 25.92 25.92 FINAL 
25.92 
50 26.19 26.19 PRELIMINAR 
26.19 
10 005180324 NEAL LIA 1995 USA FEDE 50 25.92 25.92 FINAL 
25.92 
50 26.08 26.08 PRELIMINAR 
26.08 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.9-50 Information correct at 18:52:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
9 - 50 m. FREESTYLE WOMEN 
9 - 50 m. LIBRES FEMENINO 
9 - 50 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 23.73 STEFFEN BRITTA ROMA 02/08/2009 
ER 23.73 BRITTA STEFFEN ROMA 02/08/2009 
CR 24.21 TRICKETT LISBETH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 000780143 BREKKE HENRIETTE 1988 NORWEG 50 26.13 26.13 FINAL 
26.13 
50 26.13 26.13 PRELIMINAR 
26.13 
14 000280026 SEPPÄLÄ HANNA-MARIA 1984 FIN 50 26.19 26.19 FINAL 
26.19 
50 26.16 26.16 PRELIMINAR 
26.16 
15 110070040 MAINVILLE SANDRINE 1992 CAN 50 26.21 26.21 FINAL 
26.21 
50 26.33 26.33 PRELIMINAR 
26.33 
16 000780324 BING KAYLIN 1993 USA FEDE 50 26.32 26.32 FINAL 
26.32 
50 26.33 26.33 PRELIMINAR 
26.33 
14 001180022 OTTESEN JEANETTE 1987 DEN 50 26.22 26.22 PRELIMINAR 
26.22 
18 000180318 SEMECO ARLENE 1984 SOUTH F 50 26.37 26.37 PRELIMINAR 
26.37 
19 003280324 HARRINGTON LAUREN 1992 USA FEDE 50 26.40 26.40 PRELIMINAR 
26.40 
19 000980324 BOS EMILY 1992 USA FEDE 50 26.40 26.40 PRELIMINAR 
26.40 
22 006480324 SCHAEFER MADELINE 1993 USA FEDE 50 26.41 26.41 PRELIMINAR 
26.41 
23 000280310 NIEGISCH JULIKA 1993 SSG SAA 50 26.44 26.44 PRELIMINAR 
26.44 
23 002480324 FRANKLIN MELISSA 1995 USA FEDE 50 26.44 26.44 PRELIMINAR 
26.44 
25 000170074 WILSON HANNAH 1989 HKG 50 26.46 26.46 PRELIMINAR 
26.46 
26 000255004 HEDENSKOG CLAIRE 1981 GOTEBO 50 26.47 26.47 PRELIMINAR 
26.47 
27 001970073 YU YAO 1991 CHN 50 26.48 26.48 PRELIMINAR 
26.48 
28 000180060 EDINGTON SOPHIE 1984 AUS 50 26.54 26.54 PRELIMINAR 
26.54 
29 001180066 HINO NATASHA 1989 NZL 50 26.56 26.56 PRELIMINAR 
26.56 
30 001280066 GESSLER AMAKA 1990 NZL 50 26.58 26.58 PRELIMINAR 
26.58 
31 000155012 KURAS MAGDALENA 1988 MALMO K 50 26.61 26.61 PRELIMINAR 
26.61 
32 000480304 SUTTER SINA 1991 SG ESSE 50 26.63 26.63 PRELIMINAR 
26.63 
33 000280052 FILOVA KATARIN 1989 SVK 50 26.64 26.64 PRELIMINAR 
26.64 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.9-50 Information correct at 18:52:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
9 - 50 m. FREESTYLE WOMEN 
9 - 50 m. LIBRES FEMENINO 
9 - 50 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 23.73 STEFFEN BRITTA ROMA 02/08/2009 
ER 23.73 BRITTA STEFFEN ROMA 02/08/2009 
CR 24.21 TRICKETT LISBETH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
33 000280308 DAGG ERICA 1989 CALIFOR 50 26.64 26.64 PRELIMINAR 
26.64 
37 000480328 SYLVESTER JESSICA 1987 NOVA CE 50 26.74 26.74 PRELIMINAR 
26.74 
38 039438581 GALVEZ SOLE LAURA 1995 ESPAÑA 50 26.78 26.78 PRELIMINAR 
26.78 
36 001180026 KOSKELAINEN RIIA-ROSA 1987 FIN 50 26.72 26.72 PRELIMINAR 
26.72 
40 000180330 JANSEN FRANZISKA 1992 TEAM BA 50 26.92 26.92 PRELIMINAR 
26.92 
41 004380324 MCKNIGHT LINDSEY 1994 USA FEDE 50 26.94 26.94 PRELIMINAR 
26.94 
42 000928001 HAMILTON SARA 1994 SCOTLAN 50 27.01 27.01 PRELIMINAR 
27.01 
43 002070073 CHEN XIAOJUN 1994 CHN 50 27.06 27.06 PRELIMINAR 
27.06 
43 006280324 ROTH DEBORAH 1992 USA FEDE 50 27.06 27.06 PRELIMINAR 
27.06 
45 002480026 NIEMI MARLENE 1992 FIN 50 27.08 27.08 PRELIMINAR 
27.08 
46 001080026 LAIHORINNE LINDA 1984 FIN 50 27.11 27.11 PRELIMINAR 
27.11 
47 000180310 HILLER LENA CELINA 1990 SSG SAA 50 27.19 27.19 PRELIMINAR 
27.19 
48 003580026 KURKI LAURA 1994 FIN 50 27.23 27.23 PRELIMINAR 
27.23 
48 007880324 TUCKER SAMANTHA 1991 USA FEDE 50 27.23 27.23 PRELIMINAR 
27.23 
50 003080021 KUCHTICKOVA JITKA 1987 CZE 50 27.24 27.24 PRELIMINAR 
27.24 
51 045881152 CRISTOBAL COPPULO GEMMA 1991 TERRASA 50 27.26 27.26 PRELIMINAR 
27.26 
52 000280194 MEZA MARY LAURA 1990 USC GRA 50 27.28 27.28 PRELIMINAR 
27.28 
53 000480316 SBARAGLIA OLIVIA 1997 DOLPHIN 50 27.29 27.29 PRELIMINAR 
27.29 
54 002980021 LEFNEROVA HANA 1985 CZE 50 27.39 27.39 PRELIMINAR 
27.39 
55 003027102 DELARBRE MALAGUIE 1991 CANET 66 50 27.40 27.40 PRELIMINAR 
27.40 
55 003180026 NEVALAINEN LOTTA 1994 FIN 50 27.40 27.40 PRELIMINAR 
27.40 
57 000480187 EKSTRAND MALIN 1991 SK LAXE 50 27.44 27.44 PRELIMINAR 
27.44 
58 000380194 CHAVES DIAZ EVA 1995 USC GRA 50 27.45 27.45 PRELIMINAR 
27.45 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.9-50 Information correct at 18:52:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
9 - 50 m. FREESTYLE WOMEN 
9 - 50 m. LIBRES FEMENINO 
9 - 50 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 23.73 STEFFEN BRITTA ROMA 02/08/2009 
ER 23.73 BRITTA STEFFEN ROMA 02/08/2009 
CR 24.21 TRICKETT LISBETH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
59 020050617 BRAVO SENABRE LETICIA 1990 SANDRE 50 27.47 27.47 PRELIMINAR 
27.47 
59 003280021 OLSAVSKA BARBORA 1987 CZE 50 27.47 27.47 PRELIMINAR 
27.47 
61 000249003 MONTEIRO CLAUDIA 1992 C F VILAC 50 27.49 27.49 PRELIMINAR 
27.49 
62 000780026 SARTELA NOORA 1991 FIN 50 27.74 27.74 PRELIMINAR 
27.74 
62 002580143 LOVBERG EMILIE 1995 NORWEG 50 27.74 27.74 PRELIMINAR 
27.74 
64 001180204 WORRALL LUCY 1992 STOCKP 50 27.78 27.78 PRELIMINAR 
27.78 
65 005880324 PEACOCK AUBREY 1991 USA FEDE 50 27.82 27.82 PRELIMINAR 
27.82 
66 000380026 HEIKKINEN MELINA 1993 FIN 50 27.86 27.86 PRELIMINAR 
27.86 
67 001280204 WOOLISCROTT CHARLOTTE 1990 STOCKP 50 27.87 27.87 PRELIMINAR 
27.87 
68 000680026 KARJALAINEN HEIDI 1991 FIN 50 28.00 28.00 PRELIMINAR 
28.00 
69 004470020 FERREIRA KAYLA 1994 RSA 50 28.04 28.04 PRELIMINAR 
28.04 
70 077316597 FERRER GIL MARTA 1984 SANDRE 50 28.12 28.12 PRELIMINAR 
28.12 
71 047278754 ARISA RODRIGUEZ SONIA 1991 NPREMIA 50 28.15 28.15 PRELIMINAR 
28.15 
72 000870056 GONZALEZ FERNANDA 1990 MEX 50 28.31 28.31 PRELIMINAR 
28.31 
73 003380026 VILLA IDA 1993 FIN 50 28.36 28.36 PRELIMINAR 
28.36 
74 003227102 MARKOVIC MILICA 1993 CANET 66 50 28.38 28.38 PRELIMINAR 
28.38 
75 004570020 COOPER ONEIDA 1993 RSA 50 28.56 28.56 PRELIMINAR 
28.56 
76 000480045 VASSE JOHANNA 1993 MON 50 28.73 28.73 PRELIMINAR 
28.73 
77 000880021 VACLAVIKOVA KLARA 1987 CZE 50 29.40 29.40 PRELIMINAR 
29.40 
78 000680045 CATTEAU JULIE 1994 MON 50 30.38 30.38 PRELIMINAR 
30.38 
79 000580045 LAPOINTE LUCIE 1994 MON 50 30.72 30.72 PRELIMINAR 
30.72 
047416069 IGNACIO SORRIBES JUDIT 1994 ESPAÑA- BAJ PRELIMINAR 
002780021 STRAPKOVA MARKETA 1988 CZE BAJ PRELIMINAR 
004480324 MCNEILIS MARY KATE 1992 USA FEDE BAJ PRELIMINAR 
046997146 NAVARRO SILVESTRE DESIREE 1994 ATL-BAR BAJ PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.9-50 Information correct at 18:52:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
9 - 50 m. FREESTYLE WOMEN 
9 - 50 m. LIBRES FEMENINO 
9 - 50 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 23.73 STEFFEN BRITTA ROMA 02/08/2009 
ER 23.73 BRITTA STEFFEN ROMA 02/08/2009 
CR 24.21 TRICKETT LISBETH BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
000780066 THOMAS EMILY 1990 NZL BAJ PRELIMINAR 
002780143 HJELMAAS ASLAUG MARIE 1995 NORWEG BAJ PRELIMINAR 
000680316 GREORIAN COURTNEY 1992 DOLPHIN BAJ PRELIMINAR 
006880324 STAUDER LAUREN 1992 USA FEDE BAJ PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.9-50 Information correct at 18:52:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
5 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
10 - 200 m. BACKSTROKE MEN 
10 - 200 m. ESPALDA MASCULINO 
10 - 200 m. ESQUENA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:51.92 PEIRSOL AARON ROMA 31/07/2009 
ER 1:54.75 ARKADY VYATCHANIN ROMA 31/07/2009 
CR 1:57.22 DELANEY ASHLEY BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000180321 PEIRSOL AARON 1983 LONGHO 50 28.17 1:58.11 FINAL 
28.17 
100 58.25 
30.08 
150 1:28.33 
30.08 
200 1:58.11 
29.78 
50 29.05 2:02.30 PRELIMINAR 
29.05 
100 1:00.06 
31.01 
150 1:31.22 
31.16 
200 2:02.30 
31.08 
2 000180048 KAWECKI RADOSLAW 1989 POL 50 28.69 2:00.57 FINAL 
28.69 
100 58.82 
30.13 
150 1:29.83 
31.01 
200 2:00.57 
30.74 
50 29.05 2:02.48 PRELIMINAR 
29.05 
100 1:00.27 
31.22 
150 1:31.01 
30.74 
200 2:02.48 
31.47 
3 000380204 GODDARD JAMES 1983 STOCKP 50 28.35 2:00.64 FINAL 
28.35 
100 58.97 
30.62 
150 1:30.01 
31.04 
200 2:00.64 
30.63 
50 28.23 2:03.14 PRELIMINAR 
28.23 
100 59.24 
31.01 
150 1:31.62 
32.38 
200 2:03.14 
31.52 
4 002480030 STARKE BENJAMIN 1986 GERMAN S 50 28.76 2:00.71 FINAL 
28.76 
100 59.60 
30.84 
150 1:30.69 
31.09 
200 2:00.71 
30.02 
50 28.49 2:02.14 PRELIMINAR 
28.49 
100 1:00.05 
31.56 
150 1:31.76 
31.71 
200 2:02.14 
30.38 
5 005980324 PEBLEY JACOB 1993 USA FEDE 50 28.83 2:02.04 FINAL 
28.83 
100 59.70 
30.87 
150 1:31.04 
31.34 
200 2:02.04 
31.00 
50 28.59 2:02.18 PRELIMINAR 
28.59 
100 59.56 
30.97 
150 1:30.93 
31.37 
200 2:02.18 
31.25 
6 000180314 MARGALIS ROBERT 1992 FULLERT 50 29.24 2:02.60 FINAL 
29.24 
100 1:00.10 
30.86 
150 1:31.61 
31.51 
200 2:02.60 
30.99 
50 29.14 2:03.61 PRELIMINAR 
29.14 
100 59.97 
30.83 
150 1:31.53 
31.56 
200 2:03.61 
32.08 
7 000170045 MEDEL PEDRO 1991 CUB 50 28.86 2:02.81 FINAL 
28.86 
100 59.63 
30.77 
150 1:31.23 
31.60 
200 2:02.81 
31.58 
50 29.18 2:03.24 PRELIMINAR 
29.18 
100 1:00.67 
31.49 
150 1:32.13 
31.46 
200 2:03.24 
31.11 
8 002080060 ARNAMNART DANIEL 1989 AUS 50 28.46 2:10.93 FINAL 
28.46 
100 1:00.98 
32.52 
150 1:35.69 
34.71 
200 2:10.93 
35.24 
50 28.73 2:03.41 PRELIMINAR 
28.73 
100 1:00.04 
31.31 
150 1:31.93 
31.89 
200 2:03.41 
31.48 
9 000680013 STOSS SEBASTIAN 1986 AUT 50 28.93 2:02.27 FINAL 
28.93 
100 59.47 
30.54 
150 1:30.58 
31.11 
200 2:02.27 
31.69 
50 29.48 2:03.78 PRELIMINAR 
29.48 
100 1:00.69 
31.21 
150 1:32.39 
31.70 
200 2:03.78 
31.39 
10 000380020 VAN ZYL CHARL 1990 RSA 50 27.91 2:02.34 FINAL 
27.91 
100 58.98 
31.07 
150 1:31.16 
32.18 
200 2:02.34 
31.18 
50 28.57 2:04.53 PRELIMINAR 
28.57 
100 1:00.03 
31.46 
150 1:32.30 
32.27 
200 2:04.53 
32.23 
11 001180205 GLANICE JAEN-PHILIP 1988 HSV 50 28.62 2:02.42 FINAL 
28.62 
100 59.36 
30.74 
150 1:31.10 
31.74 
200 2:02.42 
31.32 
50 29.16 2:04.12 PRELIMINAR 
29.16 
100 1:00.44 
31.28 
150 1:32.68 
32.24 
200 2:04.12 
31.44 
12 006680324 SHEPPARD MICHAEL 1992 USA FEDE 50 28.42 2:04.88 FINAL 
28.42 
100 59.27 
30.85 
150 1:31.53 
32.26 
200 2:04.88 
33.35 
50 29.17 2:03.68 PRELIMINAR 
29.17 
100 1:00.68 
31.51 
150 1:32.44 
31.76 
200 2:03.68 
31.24 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.10-2 Information correct at 18:44:16 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
10 - 200 m. BACKSTROKE MEN 
10 - 200 m. ESPALDA MASCULINO 
10 - 200 m. ESQUENA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:51.92 PEIRSOL AARON ROMA 31/07/2009 
ER 1:54.75 ARKADY VYATCHANIN ROMA 31/07/2009 
CR 1:57.22 DELANEY ASHLEY BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 005480324 NOLAN DAVID 1992 USA FEDE 50 29.86 2:06.85 FINAL 
29.86 
100 1:02.44 
32.58 
150 1:35.14 
32.70 
200 2:06.85 
31.71 
50 29.15 2:04.57 PRELIMINAR 
29.15 
100 1:00.36 
31.21 
150 1:32.12 
31.76 
200 2:04.57 
32.45 
14 053332298 RANDO GALVEZ J.MIGUEL 1988 ESPAÑA 50 28.50 2:06.93 FINAL 
28.50 
100 1:00.78 
32.28 
150 1:33.84 
33.06 
200 2:06.93 
33.09 
50 28.65 2:04.71 PRELIMINAR 
28.65 
100 1:00.90 
32.25 
150 1:33.17 
32.27 
200 2:04.71 
31.54 
15 001280030 HANSSDENTEUFEL LUCIEN 1990 GERMAN S 50 29.71 2:07.90 FINAL 
29.71 
100 1:02.26 
32.55 
150 1:35.83 
33.57 
200 2:07.90 
32.07 
50 29.61 2:04.33 PRELIMINAR 
29.61 
100 1:01.01 
31.40 
150 1:32.78 
31.77 
200 2:04.33 
31.55 
16 000370073 ZHANG YU 1987 CHN NP FINAL 
50 28.96 2:04.19 PRELIMINAR 
28.96 
100 1:00.67 
31.71 
150 1:32.78 
32.11 
200 2:04.19 
31.41 
17 000180136 CARLSSON MATTIAS 1990 SW CLUB 50 29.27 2:04.78 PRELIMINAR 
29.27 
100 1:00.94 
31.67 
150 1:33.11 
32.17 
200 2:04.78 
31.67 
18 000980051 VYATCHANIN ARKADY 1984 RUS 50 29.29 2:04.97 PRELIMINAR 
29.29 
100 1:00.22 
30.93 
150 1:32.61 
32.39 
200 2:04.97 
32.36 
19 000380066 BELL DANIEL 1990 NZL 50 29.28 2:05.10 PRELIMINAR 
29.28 
100 1:00.78 
31.50 
150 1:33.07 
32.29 
200 2:05.10 
32.03 
20 000180051 DONETS STANISLAV 1983 RUS 50 28.99 2:05.57 PRELIMINAR 
28.99 
100 1:00.36 
31.37 
150 1:32.57 
32.21 
200 2:05.57 
33.00 
21 000180315 HAFFIELD THOMAS 1988 CITY OF C 50 30.25 2:05.95 PRELIMINAR 
30.25 
100 1:02.56 
32.31 
150 1:34.87 
32.31 
200 2:05.95 
31.08 
22 004180324 MARKHAM JARED 1993 USA FEDE 50 28.98 2:05.96 PRELIMINAR 
28.98 
100 1:00.07 
31.09 
150 1:32.81 
32.74 
200 2:05.96 
33.15 
23 000280140 KRON KRISTIAN 1990 SÖDERT 50 29.78 2:06.01 PRELIMINAR 
29.78 
100 1:01.63 
31.85 
150 1:33.77 
32.14 
200 2:06.01 
32.24 
24 002480021 POLACH MAREK 1991 CZE 50 29.96 2:06.66 PRELIMINAR 
29.96 
100 1:01.90 
31.94 
150 1:34.46 
32.56 
200 2:06.66 
32.20 
25 000280066 GARETH KEAN 1989 NZL 50 28.78 2:06.70 PRELIMINAR 
28.78 
100 1:00.91 
32.13 
150 1:34.06 
33.15 
200 2:06.70 
32.64 
26 008280324 WAGNER JOHN 1992 USA FEDE 50 29.86 2:07.57 PRELIMINAR 
29.86 
100 1:02.19 
32.33 
150 1:34.48 
32.29 
200 2:07.57 
33.09 
27 002680324 FRIEDEL JOSHUA 1992 USA FEDE 50 28.17 2:07.69 PRELIMINAR 
28.17 
100 59.76 
31.59 
150 1:33.05 
33.29 
200 2:07.69 
34.64 
28 000680008 BUKIN DANIIL 1994 UZB 50 28.75 2:07.84 PRELIMINAR 
28.75 
100 1:00.63 
31.88 
150 1:33.55 
32.92 
200 2:07.84 
34.29 
29 005780324 OFFUTT BRYAN 1992 USA FEDE 50 30.91 2:08.21 PRELIMINAR 
30.91 
100 1:02.73 
31.82 
150 1:35.69 
32.96 
200 2:08.21 
32.52 
30 002680021 LUKACOVSKY TIBOR 1993 CZE 50 29.74 2:09.17 PRELIMINAR 
29.74 
100 1:02.48 
32.74 
150 1:35.70 
33.22 
200 2:09.17 
33.47 
31 001580143 SOLLI LAVRANS 1992 NORWEG 50 29.47 2:09.38 PRELIMINAR 
29.47 
100 1:01.66 
32.19 
150 1:35.77 
34.11 
200 2:09.38 
33.61 
32 001480324 CAMP PARKER 1991 USA FEDE 50 30.02 2:09.45 PRELIMINAR 
30.02 
100 1:02.55 
32.53 
150 1:36.24 
33.69 
200 2:09.45 
33.21 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.10-2 Information correct at 18:44:16 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
10 - 200 m. BACKSTROKE MEN 
10 - 200 m. ESPALDA MASCULINO 
10 - 200 m. ESQUENA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:51.92 PEIRSOL AARON ROMA 31/07/2009 
ER 1:54.75 ARKADY VYATCHANIN ROMA 31/07/2009 
CR 1:57.22 DELANEY ASHLEY BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 000480008 DERLUGOV ALEKSEY 1991 UZB 50 29.79 2:09.83 PRELIMINAR 
29.79 
100 1:02.63 
32.84 
150 1:36.48 
33.85 
200 2:09.83 
33.35 
35 000380317 SUN XIAO LEI 1986 SHANGH 50 28.68 2:09.93 PRELIMINAR 
28.68 
100 1:01.10 
32.42 
150 1:35.65 
34.55 
200 2:09.93 
34.28 
36 041530880 VERA GOMEZ ALEX 1992 ESPAÑA- 50 30.22 2:10.43 PRELIMINAR 
30.22 
100 1:02.49 
32.27 
150 1:36.24 
33.75 
200 2:10.43 
34.19 
37 053392276 MONTSENY DIEZ JORDI JOAN 1990 SABADEL 50 30.14 2:11.03 PRELIMINAR 
30.14 
100 1:03.59 
33.45 
150 1:36.90 
33.31 
200 2:11.03 
34.13 
38 000180329 PANNIER ANTHONY 1988 LYON NA 50 31.10 2:12.74 PRELIMINAR 
31.10 
100 1:04.56 
33.46 
150 1:38.92 
34.36 
200 2:12.74 
33.82 
39 002170073 LANG YUANPENG 1992 CHN 50 30.26 2:12.79 PRELIMINAR 
30.26 
100 1:02.62 
32.36 
150 1:37.40 
34.78 
200 2:12.79 
35.39 
005700532 MUÑOZ GONZALEZ ALEJA ENRIQUE 1990 CIUREAL BAJ PRELIMINAR 
005320909 VEGA DE PABLO ALVARO 1991 S.E.K. SIE NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.10-2 Information correct at 18:44:16 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
11 - 200 m. BREASTSTROKE WOMEN 
11 - 200 m. BRAZA FEMENINO 
11 - 200 m. BRAÇA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 2:20.12 PIERSE ANNAMAY ROMA 30/07/2009 
ER 2:21.62 NADJA HIGL ROMA 31/07/2009 
CR 2:20.58 JONES LEISEL BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000180322 SONI REBECCA 1987 TROJAN U 50 32.02 2:21.41 FINAL 
32.02 
100 1:07.85 
35.83 
150 1:44.75 
36.90 
200 2:21.41 
36.66 
50 33.56 2:27.13 PRELIMINAR 
33.56 
100 1:11.36 
37.80 
150 1:49.05 
37.69 
200 2:27.13 
38.08 
2 001480051 EFIMOVA YULIYA 1992 RUS 50 34.06 2:24.65 FINAL 
34.06 
100 1:10.10 
36.04 
150 1:47.03 
36.93 
200 2:24.65 
37.62 
50 35.04 2:28.28 PRELIMINAR 
35.04 
100 1:13.30 
38.26 
150 1:51.40 
38.10 
200 2:28.28 
36.88 
3 000580317 JI LI PING 1988 SHANGH 50 33.15 2:26.67 FINAL 
33.15 
100 1:10.39 
37.24 
150 1:48.26 
37.87 
200 2:26.67 
38.41 
50 34.06 2:29.60 PRELIMINAR 
34.06 
100 1:12.23 
38.17 
150 1:50.74 
38.51 
200 2:29.60 
38.86 
4 030070040 PIERSE ANNAMAY 1983 CAN 50 33.83 2:26.77 FINAL 
33.83 
100 1:11.37 
37.54 
150 1:48.81 
37.44 
200 2:26.77 
37.96 
50 34.16 2:28.95 PRELIMINAR 
34.16 
100 1:12.08 
37.92 
150 1:50.43 
38.35 
200 2:28.95 
38.52 
5 000155004 HOSTMAN JOLINE 1988 GOTEBO 50 32.76 2:26.99 FINAL 
32.76 
100 1:10.06 
37.30 
150 1:47.96 
37.90 
200 2:26.99 
39.03 
50 33.91 2:29.97 PRELIMINAR 
33.91 
100 1:12.12 
38.21 
150 1:50.72 
38.60 
200 2:29.97 
39.25 
6 020070040 MACCABE MARTHA 1989 CAN 50 35.16 2:27.48 FINAL 
35.16 
100 1:11.99 
36.83 
150 1:50.08 
38.09 
200 2:27.48 
37.40 
50 34.83 2:29.60 PRELIMINAR 
34.83 
100 1:12.73 
37.90 
150 1:51.15 
38.42 
200 2:29.60 
38.45 
7 000580143 NORDENSTAM SARA 1983 NORWEG 50 33.79 2:29.49 FINAL 
33.79 
100 1:11.82 
38.03 
150 1:50.58 
38.76 
200 2:29.49 
38.91 
50 34.47 2:31.47 PRELIMINAR 
34.47 
100 1:12.91 
38.44 
150 1:51.99 
39.08 
200 2:31.47 
39.48 
8 001380022 PEDERSEN RIKKE MOLLER 1989 DEN 50 34.16 2:29.89 FINAL 
34.16 
100 1:11.79 
37.63 
150 1:50.37 
38.58 
200 2:29.89 
39.52 
50 34.66 2:29.79 PRELIMINAR 
34.66 
100 1:12.67 
38.01 
150 1:50.78 
38.11 
200 2:29.79 
39.01 
9 048097952 GARCIA URZAINQUI MARINA 1994 ESPAÑA 50 33.73 2:29.96 FINAL 
33.73 
100 1:12.05 
38.32 
150 1:50.74 
38.69 
200 2:29.96 
39.22 
50 34.68 2:32.36 PRELIMINAR 
34.68 
100 1:13.91 
39.23 
150 1:53.16 
39.25 
200 2:32.36 
39.20 
10 000380189 TADD STACEY 1989 UNIVERSI 50 34.59 2:30.61 FINAL 
34.59 
100 1:13.39 
38.80 
150 1:52.61 
39.22 
200 2:30.61 
38.00 
50 35.07 2:32.15 PRELIMINAR 
35.07 
100 1:13.81 
38.74 
150 1:53.08 
39.27 
200 2:32.15 
39.07 
11 001980030 POEWE SARAH 1983 GERMAN S 50 34.17 2:31.19 FINAL 
34.17 
100 1:12.90 
38.73 
150 1:51.96 
39.06 
200 2:31.19 
39.23 
50 34.42 2:32.72 PRELIMINAR 
34.42 
100 1:13.39 
38.97 
150 1:52.67 
39.28 
200 2:32.72 
40.05 
12 000480308 LEVERENZ CAITLIN 1991 CALIFOR 50 34.62 2:31.73 FINAL 
34.62 
100 1:12.99 
38.37 
150 1:52.09 
39.10 
200 2:31.73 
39.64 
50 34.69 2:31.79 PRELIMINAR 
34.69 
100 1:13.16 
38.47 
150 1:52.37 
39.21 
200 2:31.79 
39.42 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.11-2 Information correct at 18:43:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
11 - 200 m. BREASTSTROKE WOMEN 
11 - 200 m. BRAZA FEMENINO 
11 - 200 m. BRAÇA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 2:20.12 PIERSE ANNAMAY ROMA 30/07/2009 
ER 2:21.62 NADJA HIGL ROMA 31/07/2009 
CR 2:20.58 JONES LEISEL BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 000680030 RUHNAU CAROLINE 1984 GERMAN S 50 34.26 2:32.17 FINAL 
34.26 
100 1:12.83 
38.57 
150 1:52.49 
39.66 
200 2:32.17 
39.68 
50 34.08 2:33.12 PRELIMINAR 
34.08 
100 1:12.84 
38.76 
150 1:52.15 
39.31 
200 2:33.12 
40.97 
14 000780021 CHOCOVA PETRA 1986 CZE 50 34.81 2:32.38 FINAL 
34.81 
100 1:13.67 
38.86 
150 1:53.14 
39.47 
200 2:32.38 
39.24 
50 35.28 2:33.10 PRELIMINAR 
35.28 
100 1:14.33 
39.05 
150 1:53.86 
39.53 
200 2:33.10 
39.24 
15 000120007 ROPER RONWYN 1987 SEALS S 50 35.51 2:34.24 FINAL 
35.51 
100 1:15.21 
39.70 
150 1:54.91 
39.70 
200 2:34.24 
39.33 
50 34.91 2:33.63 PRELIMINAR 
34.91 
100 1:14.01 
39.10 
150 1:53.57 
39.56 
200 2:33.63 
40.06 
16 001480022 JANSEN LOUISE 1984 DEN 50 35.68 2:34.83 FINAL 
35.68 
100 1:14.65 
38.97 
150 1:54.96 
40.31 
200 2:34.83 
39.87 
50 35.02 2:32.46 PRELIMINAR 
35.02 
100 1:14.03 
39.01 
150 1:53.37 
39.34 
200 2:32.46 
39.09 
17 180070040 JOHNSON HAYLEE 1986 CAN 50 34.59 2:34.80 PRELIMINAR 
34.59 
100 1:13.09 
38.50 
150 1:53.98 
40.89 
200 2:34.80 
40.82 
18 004980324 MOSS KAYLIN 1994 USA FEDE 50 35.09 2:35.24 PRELIMINAR 
35.09 
100 1:14.01 
38.92 
150 1:53.86 
39.85 
200 2:35.24 
41.38 
19 008780324 ZHU ANNIE 1994 USA FEDE 50 35.10 2:35.70 PRELIMINAR 
35.10 
100 1:14.30 
39.20 
150 1:54.43 
40.13 
200 2:35.70 
41.27 
20 000580328 BIRD EMMA 1991 NOVA CE 50 36.52 2:36.25 PRELIMINAR 
36.52 
100 1:15.98 
39.46 
150 1:56.34 
40.36 
200 2:36.25 
39.91 
21 001880022 SORENSEN KATRINE HOLM 1992 DEN 50 36.55 2:36.27 PRELIMINAR 
36.55 
100 1:16.00 
39.45 
150 1:56.12 
40.12 
200 2:36.27 
40.15 
22 038875563 CANTO GARGALLO BERTA 1989 MATARO 50 36.36 2:36.58 PRELIMINAR 
36.36 
100 1:15.96 
39.60 
150 1:56.03 
40.07 
200 2:36.58 
40.55 
23 000220007 MEYER BIANCA 1989 SEALS S 50 35.88 2:36.75 PRELIMINAR 
35.88 
100 1:15.56 
39.68 
150 1:55.74 
40.18 
200 2:36.75 
41.01 
24 000380330 DALACKER SIBYLLE 1990 TEAM BA 50 35.54 2:37.17 PRELIMINAR 
35.54 
100 1:16.11 
40.57 
150 1:57.05 
40.94 
200 2:37.17 
40.12 
25 000580194 PICHLER NICOLE 1995 USC GRA 50 35.79 2:37.76 PRELIMINAR 
35.79 
100 1:15.98 
40.19 
150 1:56.69 
40.71 
200 2:37.76 
41.07 
26 000480194 HALBREINER USCHI 1991 USC GRA 50 35.71 2:37.80 PRELIMINAR 
35.71 
100 1:14.81 
39.10 
150 1:55.73 
40.92 
200 2:37.80 
42.07 
27 000280189 BARNES CHARLOTE 1991 UNIVERSI 50 36.23 2:38.19 PRELIMINAR 
36.23 
100 1:16.08 
39.85 
150 1:56.86 
40.78 
200 2:38.19 
41.33 
28 002180324 DUNCAN ABIGAIL 1993 USA FEDE 50 36.08 2:38.23 PRELIMINAR 
36.08 
100 1:16.34 
40.26 
150 1:56.71 
40.37 
200 2:38.23 
41.52 
29 001780022 LETH-ESPENSEN JULIE 1991 DEN 50 36.09 2:38.36 PRELIMINAR 
36.09 
100 1:16.40 
40.31 
150 1:57.00 
40.60 
200 2:38.36 
41.36 
30 000780034 STALLARD SHANI 1990 IRL 50 35.79 2:38.52 PRELIMINAR 
35.79 
100 1:15.87 
40.08 
150 1:57.34 
41.47 
200 2:38.52 
41.18 
30 000880143 JARLAND ELISABETH 1985 NORWEG 50 34.43 2:38.52 PRELIMINAR 
34.43 
100 1:13.61 
39.18 
150 1:54.98 
41.37 
200 2:38.52 
43.54 
32 005080324 NAZE KELLY 1993 USA FEDE 50 35.66 2:39.44 PRELIMINAR 
35.66 
100 1:16.29 
40.63 
150 1:58.45 
42.16 
200 2:39.44 
40.99 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.11-2 Information correct at 18:43:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
11 - 200 m. BREASTSTROKE WOMEN 
11 - 200 m. BRAZA FEMENINO 
11 - 200 m. BRAÇA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 2:20.12 PIERSE ANNAMAY ROMA 30/07/2009 
ER 2:21.62 NADJA HIGL ROMA 31/07/2009 
CR 2:20.58 JONES LEISEL BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 000870001 YEFSAH LYDIA 1988 ALG 50 36.05 2:40.30 PRELIMINAR 
36.05 
100 1:15.84 
39.79 
150 1:57.58 
41.74 
200 2:40.30 
42.72 
34 003280026 PYÖRÄLÄ KATJA 1994 FIN 50 35.88 2:40.30 PRELIMINAR 
35.88 
100 1:16.69 
40.81 
150 1:58.10 
41.41 
200 2:40.30 
42.20 
36 001280049 FRANCO ANA 1991 POR 50 36.49 2:40.41 PRELIMINAR 
36.49 
100 1:17.02 
40.53 
150 1:58.41 
41.39 
200 2:40.41 
42.00 
37 004870020 HANCK CAITLIN 1993 RSA 50 37.10 2:40.47 PRELIMINAR 
37.10 
100 1:18.04 
40.94 
150 1:59.11 
41.07 
200 2:40.47 
41.36 
38 000580314 BURCKLE CAROLINE 1986 FULLERT 50 35.40 2:41.15 PRELIMINAR 
35.40 
100 1:15.40 
40.00 
150 1:57.76 
42.36 
200 2:41.15 
43.39 
39 006880324 STAUDER LAUREN 1992 USA FEDE 50 35.44 2:41.47 PRELIMINAR 
35.44 
100 1:16.15 
40.71 
150 1:58.35 
42.20 
200 2:41.47 
43.12 
40 004270020 MACKENZIE TARYN 1993 RSA 50 35.39 2:41.66 PRELIMINAR 
35.39 
100 1:15.26 
39.87 
150 1:57.70 
42.44 
200 2:41.66 
43.96 
41 001680324 CHOKRAN ANGELA 1992 USA FEDE 50 35.79 2:42.36 PRELIMINAR 
35.79 
100 1:17.02 
41.23 
150 1:59.20 
42.18 
200 2:42.36 
43.16 
42 044652608 GARCIA MAURI CRISTINA 1995 ESPAÑA- 50 37.35 2:42.52 PRELIMINAR 
37.35 
100 1:18.37 
41.02 
150 2:00.56 
42.19 
200 2:42.52 
41.96 
43 000880204 PYATT SOPHIE 1995 STOCKP 50 37.52 2:42.63 PRELIMINAR 
37.52 
100 1:17.91 
40.39 
150 2:00.21 
42.30 
200 2:42.63 
42.42 
44 002980143 SOEGAARD LUNA ELISABETH 1994 NORWEG 50 35.65 2:43.33 PRELIMINAR 
35.65 
100 1:16.60 
40.95 
150 1:59.79 
43.19 
200 2:43.33 
43.54 
45 002880324 GARGALIKIS ALLISON 1993 USA FEDE 50 35.76 2:44.04 PRELIMINAR 
35.76 
100 1:16.95 
41.19 
150 1:59.41 
42.46 
200 2:44.04 
44.63 
46 004770020 DU TOIT JEANIE 1992 RSA 50 35.80 2:44.36 PRELIMINAR 
35.80 
100 1:17.10 
41.30 
150 2:00.01 
42.91 
200 2:44.36 
44.35 
47 002680143 NAUSTVIK INGALILL 1995 NORWEG 50 35.68 2:45.09 PRELIMINAR 
35.68 
100 1:17.01 
41.33 
150 2:00.75 
43.74 
200 2:45.09 
44.34 
48 007780324 TREIBLE JULIA 1991 USA FEDE 50 35.89 2:45.38 PRELIMINAR 
35.89 
100 1:16.55 
40.66 
150 2:00.01 
43.46 
200 2:45.38 
45.37 
49 047872818 PEREZ SALA SARA 1988 CANOEN 50 36.55 2:46.21 PRELIMINAR 
36.55 
100 1:17.71 
41.16 
150 2:01.18 
43.47 
200 2:46.21 
45.03 
50 046949008 MAS SAYOS JULIA 1994 ESPAÑA- 50 37.99 2:48.77 PRELIMINAR 
37.99 
100 1:20.76 
42.77 
150 2:04.40 
43.64 
200 2:48.77 
44.37 
007980324 VERNON NICOLE 1993 USA FEDE DSI PRELIMINAR 
003080026 LAUKKANEN NOORA 1993 FIN DVI PRELIMINAR 
001080143 STIBERG KATHARINA 1988 NORWEG BAJ PRELIMINAR 
050338047 MARDONES LOPEZ-ABADIA CRISTINA 1994 S.E.K. SIE NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.11-2 Information correct at 18:43:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
12 - 200 m. BUTTERFLY MEN 
12 - 200 m. MARIPOSA MASCULINO 
12 - 200 m. PAPALLONA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.09 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 28/03/2007 
ER 1:52.70 LASZLO CSEH BEIJING 13/08/2008 
CR 1:55.94 JUKIC DINKO BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000580048 KORZENIOWSKI PAWEL 1985 POL 50 26.72 1:57.44 FINAL 
26.72 
100 56.38 
29.66 
150 1:26.42 
30.04 
200 1:57.44 
31.02 
50 26.72 2:01.75 PRELIMINAR 
26.72 
100 57.91 
31.19 
150 1:30.05 
32.14 
200 2:01.75 
31.70 
2 000780051 SKVORTSOV NIKOLAY 1984 RUS 50 27.05 1:58.61 FINAL 
27.05 
100 57.68 
30.63 
150 1:28.48 
30.80 
200 1:58.61 
30.13 
50 27.14 2:01.15 PRELIMINAR 
27.14 
100 57.89 
30.75 
150 1:29.65 
31.76 
200 2:01.15 
31.50 
3 000770020 LE CLOS CHAD 1992 RSA 50 26.95 1:59.80 FINAL 
26.95 
100 57.86 
30.91 
150 1:29.42 
31.56 
200 1:59.80 
30.38 
50 26.93 2:01.71 PRELIMINAR 
26.93 
100 57.99 
31.06 
150 1:30.95 
32.96 
200 2:01.71 
30.76 
4 002280051 GANIKHIN MAXIM 1986 RUS 50 27.23 2:00.46 FINAL 
27.23 
100 57.97 
30.74 
150 1:29.55 
31.58 
200 2:00.46 
30.91 
50 27.36 2:02.12 PRELIMINAR 
27.36 
100 58.21 
30.85 
150 1:30.37 
32.16 
200 2:02.12 
31.75 
5 001080177 ROEBUCK JOSEPH 1985 LOUGHB 50 26.98 2:01.67 FINAL 
26.98 
100 57.97 
30.99 
150 1:29.61 
31.64 
200 2:01.67 
32.06 
50 27.44 2:02.69 PRELIMINAR 
27.44 
100 58.31 
30.87 
150 1:30.62 
32.31 
200 2:02.69 
32.07 
6 000280053 ZBOGAR ROBERT 1989 SLO 50 27.29 2:02.32 FINAL 
27.29 
100 58.50 
31.21 
150 1:30.51 
32.01 
200 2:02.32 
31.81 
50 26.92 2:02.20 PRELIMINAR 
26.92 
100 57.74 
30.82 
150 1:29.88 
32.14 
200 2:02.20 
32.32 
7 000180311 BARTLETT MATT 1987 SWIM AT 50 27.26 2:02.47 FINAL 
27.26 
100 58.13 
30.87 
150 1:30.33 
32.20 
200 2:02.47 
32.14 
50 27.00 2:02.80 PRELIMINAR 
27.00 
100 58.07 
31.07 
150 1:30.51 
32.44 
200 2:02.80 
32.29 
8 002180021 SEFL JAN 1990 CZE 50 27.17 2:03.00 FINAL 
27.17 
100 57.77 
30.60 
150 1:29.55 
31.78 
200 2:03.00 
33.45 
50 27.15 2:02.13 PRELIMINAR 
27.15 
100 57.81 
30.66 
150 1:29.44 
31.63 
200 2:02.13 
32.69 
9 000580036 NEVO GAL 1987 ISR 50 27.76 2:01.65 FINAL 
27.76 
100 58.85 
31.09 
150 1:30.57 
31.72 
200 2:01.65 
31.08 
50 28.57 2:03.92 PRELIMINAR 
28.57 
100 1:00.23 
31.66 
150 1:32.95 
32.72 
200 2:03.92 
30.97 
10 008380324 WHITAKER KYLE 1991 USA FEDE 50 26.44 2:02.11 FINAL 
26.44 
100 57.66 
31.22 
150 1:30.25 
32.59 
200 2:02.11 
31.86 
50 26.60 2:03.43 PRELIMINAR 
26.60 
100 57.99 
31.39 
150 1:30.55 
32.56 
200 2:03.43 
32.88 
11 000480066 BURMESTER MOSS 1981 NZL 50 27.19 2:02.41 FINAL 
27.19 
100 58.26 
31.07 
150 1:30.13 
31.87 
200 2:02.41 
32.28 
50 27.97 2:03.42 PRELIMINAR 
27.97 
100 58.96 
30.99 
150 1:30.64 
31.68 
200 2:03.42 
32.78 
12 000180325 ALEXANDRU COLI 1989 CSM BRA 50 26.74 2:03.13 FINAL 
26.74 
100 57.62 
30.88 
150 1:29.89 
32.27 
200 2:03.13 
33.24 
50 27.87 2:04.73 PRELIMINAR 
27.87 
100 1:00.01 
32.14 
150 1:33.05 
33.04 
200 2:04.73 
31.68 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.12-2 Information correct at 18:46:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
12 - 200 m. BUTTERFLY MEN 
12 - 200 m. MARIPOSA MASCULINO 
12 - 200 m. PAPALLONA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.09 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 28/03/2007 
ER 1:52.70 LASZLO CSEH BEIJING 13/08/2008 
CR 1:55.94 JUKIC DINKO BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 000680049 QUINTANILHA NUNO 1987 POR 50 27.76 2:03.14 FINAL 
27.76 
100 59.14 
31.38 
150 1:30.68 
31.54 
200 2:03.14 
32.46 
50 27.34 2:03.06 PRELIMINAR 
27.34 
100 58.64 
31.30 
150 1:30.72 
32.08 
200 2:03.06 
32.34 
14 008080324 VIRTUE EVAN 1991 USA FEDE 50 27.82 2:03.50 FINAL 
27.82 
100 59.28 
31.46 
150 1:31.50 
32.22 
200 2:03.50 
32.00 
50 28.05 2:03.26 PRELIMINAR 
28.05 
100 59.22 
31.17 
150 1:31.04 
31.82 
200 2:03.26 
32.22 
15 000980204 POWELL IAN 1985 STOCKP 50 28.17 2:05.36 FINAL 
28.17 
100 1:00.08 
31.91 
150 1:32.79 
32.71 
200 2:05.36 
32.57 
50 28.50 2:05.51 PRELIMINAR 
28.50 
100 1:00.52 
32.02 
150 1:32.66 
32.14 
200 2:05.51 
32.85 
16 000980022 BROMER VIKTOR 1993 DEN 50 28.60 2:05.98 FINAL 
28.60 
100 1:00.16 
31.56 
150 1:32.85 
32.69 
200 2:05.98 
33.13 
50 28.26 2:06.25 PRELIMINAR 
28.26 
100 59.76 
31.50 
150 1:32.08 
32.32 
200 2:06.25 
34.17 
17 078518342 LEÑADOR RIVAS CARLOS 1987 METPOLE 50 27.51 2:05.74 PRELIMINAR 
27.51 
100 58.92 
31.41 
150 1:32.60 
33.68 
200 2:05.74 
33.14 
18 000780022 KIRKETERP-MOLLER NIKOLAJ 1990 DEN 50 27.62 2:06.60 PRELIMINAR 
27.62 
100 58.99 
31.37 
150 1:31.41 
32.42 
200 2:06.60 
35.19 
19 000280327 BLOUIN JONATHAN 1989 CN LE HA 50 28.89 2:06.70 PRELIMINAR 
28.89 
100 1:00.60 
31.71 
150 1:33.22 
32.62 
200 2:06.70 
33.48 
20 008580324 WOJCIECHOWSKI JOHN 1992 USA FEDE 50 28.16 2:06.84 PRELIMINAR 
28.16 
100 1:01.11 
32.95 
150 1:34.00 
32.89 
200 2:06.84 
32.84 
21 000680324 BELECANECH MATTHEW 1992 USA FEDE 50 29.40 2:06.90 PRELIMINAR 
29.40 
100 1:01.61 
32.21 
150 1:34.37 
32.76 
200 2:06.90 
32.53 
22 004480026 SOLA MIKA 1991 FIN 50 27.07 2:06.92 PRELIMINAR 
27.07 
100 58.00 
30.93 
150 1:31.08 
33.08 
200 2:06.92 
35.84 
23 001080324 BOSTON BRETT 1991 USA FEDE 50 28.81 2:07.03 PRELIMINAR 
28.81 
100 1:00.80 
31.99 
150 1:33.33 
32.53 
200 2:07.03 
33.70 
24 000280205 RAZETO STEFANO 1986 HSV 50 28.15 2:07.09 PRELIMINAR 
28.15 
100 59.99 
31.84 
150 1:32.96 
32.97 
200 2:07.09 
34.13 
25 001980026 ALPOLA MIKKO 1989 FIN 50 29.40 2:07.48 PRELIMINAR 
29.40 
100 1:01.81 
32.41 
150 1:34.22 
32.41 
200 2:07.48 
33.26 
26 005700532 MUÑOZ GONZALEZ ALEJA ENRIQUE 1990 CIUREAL 50 28.87 2:07.49 PRELIMINAR 
28.87 
100 1:01.22 
32.35 
150 1:34.44 
33.22 
200 2:07.49 
33.05 
27 002580324 FREEMAN WILLIAM 1991 USA FEDE 50 29.12 2:08.24 PRELIMINAR 
29.12 
100 1:01.73 
32.61 
150 1:35.09 
33.36 
200 2:08.24 
33.15 
28 047944067 GARCIA ARTIGAS MARC 1992 ATL-BAR 50 29.16 2:08.34 PRELIMINAR 
29.16 
100 1:01.64 
32.48 
150 1:34.71 
33.07 
200 2:08.34 
33.63 
29 003080324 GLAVICH DOMINICK 1993 USA FEDE 50 27.92 2:09.49 PRELIMINAR 
27.92 
100 1:00.41 
32.49 
150 1:34.10 
33.69 
200 2:09.49 
35.39 
30 005780324 OFFUTT BRYAN 1992 USA FEDE 50 29.16 2:10.19 PRELIMINAR 
29.16 
100 1:01.81 
32.65 
150 1:35.60 
33.79 
200 2:10.19 
34.59 
31 005680324 O´HALLORAN NEIL 1993 USA FEDE 50 28.34 2:10.35 PRELIMINAR 
28.34 
100 1:01.16 
32.82 
150 1:34.49 
33.33 
200 2:10.35 
35.86 
32 002680324 FRIEDEL JOSHUA 1992 USA FEDE 50 28.04 2:10.45 PRELIMINAR 
28.04 
100 1:00.39 
32.35 
150 1:34.93 
34.54 
200 2:10.45 
35.52 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.12-2 Information correct at 18:46:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
12 - 200 m. BUTTERFLY MEN 
12 - 200 m. MARIPOSA MASCULINO 
12 - 200 m. PAPALLONA MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.09 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 28/03/2007 
ER 1:52.70 LASZLO CSEH BEIJING 13/08/2008 
CR 1:55.94 JUKIC DINKO BARCELONA 10/06/2008 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 000380318 CAMARGO MARCO 1989 SOUTH F 50 28.69 2:10.57 PRELIMINAR 
28.69 
100 1:01.18 
32.49 
150 1:34.56 
33.38 
200 2:10.57 
36.01 
35 000780189 SELLERS RICHARD 1988 UNIVERSI 50 27.68 2:11.13 PRELIMINAR 
27.68 
100 1:00.17 
32.49 
150 1:33.81 
33.64 
200 2:11.13 
37.32 
36 001480177 HARRINGTON ADAM 1991 LOUGHB 50 29.03 2:11.44 PRELIMINAR 
29.03 
100 1:03.16 
34.13 
150 1:37.91 
34.75 
200 2:11.44 
33.53 
37 003980324 LENNERTZ JACK 1993 USA FEDE 50 29.13 2:14.79 PRELIMINAR 
29.13 
100 1:02.99 
33.86 
150 1:38.84 
35.85 
200 2:14.79 
35.95 
38 047113972 SUBIRANA SAGRISTA CARLES 1990 TERRASA 50 30.45 2:18.08 PRELIMINAR 
30.45 
100 1:04.77 
34.32 
150 1:41.13 
36.36 
200 2:18.08 
36.95 
39 005080026 VON PFALER LAURI 1992 FIN 50 29.81 2:19.60 PRELIMINAR 
29.81 
100 1:05.02 
35.21 
150 1:42.14 
37.12 
200 2:19.60 
37.46 
002270073 XU HANG 1991 CHN NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.12-2 Information correct at 18:46:59 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 3
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
13 - 100 m. BUTTERFLY WOMEN 
13 - 100 m. MARIPOSA FEMENINO 
13 - 100 m. PAPALLONA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 56.06 SJOSTROM SARAH ROMA 27/07/2009 
ER 56.06 SARAH SJÖSTRÖM ROMA 27/07/2009 
CR 57.60 GALVEZ FELICITY BARCELONA 11/06/2006 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000180140 SJÖSTRÖM SARAH 1993 SÖDERT 50 27.78 58.32 FINAL 
27.78 
100 58.32 
30.54 
50 27.89 59.01 PRELIMINAR 
27.89 
100 59.01 
31.12 
2 000680308 VOLLMER DANA 1987 CALIFOR 50 28.07 59.21 FINAL 
28.07 
100 59.21 
31.14 
50 28.40 59.65 PRELIMINAR 
28.40 
100 59.65 
31.25 
3 000280036 IVRY AMIT 1989 ISR 50 28.04 59.45 FINAL 
28.04 
100 59.45 
31.41 
50 28.57 1:00.25 PRELIMINAR 
28.57 
100 1:00.25 
31.68 
4 001780051 BESPALOVA IRINA 1981 RUS 50 28.28 59.67 FINAL 
28.28 
100 59.67 
31.39 
50 28.33 1:00.06 PRELIMINAR 
28.33 
100 1:00.06 
31.73 
5 002470073 LU YING 1989 CHN 50 28.19 59.77 FINAL 
28.19 
100 59.77 
31.58 
50 28.63 1:00.34 PRELIMINAR 
28.63 
100 1:00.34 
31.71 
6 600070040 SAVARD KATERINE 1993 CAN 50 28.19 1:00.04 FINAL 
28.19 
100 1:00.04 
31.85 
50 27.95 1:00.14 PRELIMINAR 
27.95 
100 1:00.14 
32.19 
7 002180177 HALSALL FRANCESCA 1990 LOUGHB 50 28.24 1:00.31 FINAL 
28.24 
100 1:00.31 
32.07 
50 28.49 1:00.32 PRELIMINAR 
28.49 
100 1:00.32 
31.83 
8 005080324 NAZE KELLY 1993 USA FEDE 50 28.49 1:00.89 FINAL 
28.49 
100 1:00.89 
32.40 
50 28.41 1:00.60 PRELIMINAR 
28.41 
100 1:00.60 
32.19 
9 000580308 SIMS AMANDA 1989 CALIFOR 50 28.13 59.91 FINAL 
28.13 
100 59.91 
31.78 
50 28.02 1:00.62 PRELIMINAR 
28.02 
100 1:00.62 
32.60 
10 000255006 GRANLUND PETRA 1987 VAESBY S 50 28.48 1:00.25 FINAL 
28.48 
100 1:00.25 
31.77 
50 28.39 1:00.73 PRELIMINAR 
28.39 
100 1:00.73 
32.34 
11 000480026 PIKKARAINEN EMILIA 1992 FIN 50 28.64 1:00.39 FINAL 
28.64 
100 1:00.39 
31.75 
50 28.61 1:00.82 PRELIMINAR 
28.61 
100 1:00.82 
32.21 
12 000680143 SNILDAL INGVILD 1988 NORWEG 50 28.39 1:00.82 FINAL 
28.39 
100 1:00.82 
32.43 
50 28.76 1:01.29 PRELIMINAR 
28.76 
100 1:01.29 
32.53 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.13-1 Information correct at 18:59:17 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
13 - 100 m. BUTTERFLY WOMEN 
13 - 100 m. MARIPOSA FEMENINO 
13 - 100 m. PAPALLONA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 56.06 SJOSTROM SARAH ROMA 27/07/2009 
ER 56.06 SARAH SJÖSTRÖM ROMA 27/07/2009 
CR 57.60 GALVEZ FELICITY BARCELONA 11/06/2006 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 007680324 TOSKY JASMINE 1994 USA FEDE 50 28.74 1:00.94 FINAL 
28.74 
100 1:00.94 
32.20 
50 28.78 1:01.25 PRELIMINAR 
28.78 
100 1:01.25 
32.47 
14 002080030 MEHLHORN ANNIKA 1983 GERMAN S 50 28.86 1:00.96 FINAL 
28.86 
100 1:00.96 
32.10 
50 28.39 1:01.27 PRELIMINAR 
28.39 
100 1:01.27 
32.88 
15 047416069 IGNACIO SORRIBES JUDIT 1994 ESPAÑA- 50 28.86 1:01.03 FINAL 
28.86 
100 1:01.03 
32.17 
50 28.84 1:01.43 PRELIMINAR 
28.84 
100 1:01.43 
32.59 
16 004170040 LACROIX AUDREY 1983 CAN 50 28.92 1:01.07 FINAL 
28.92 
100 1:01.07 
32.15 
50 28.75 1:00.76 PRELIMINAR 
28.75 
100 1:00.76 
32.01 
17 000780314 MYERS WHITNEY 1984 FULLERT 50 29.17 1:01.72 PRELIMINAR 
29.17 
100 1:01.72 
32.55 
18 000180052 LISTOPADOVA KATARINA 1993 SVK 50 29.35 1:01.79 PRELIMINAR 
29.35 
100 1:01.79 
32.44 
19 001080049 OLIVEIRA SARA 1985 POR 50 28.41 1:01.81 PRELIMINAR 
28.41 
100 1:01.81 
33.40 
20 007080324 STEWART KENDYL 1994 USA FEDE 50 28.52 1:01.85 PRELIMINAR 
28.52 
100 1:01.85 
33.33 
21 001180204 WORRALL LUCY 1992 STOCKP 50 28.95 1:01.93 PRELIMINAR 
28.95 
100 1:01.93 
32.98 
22 047917201 CAMPO CASAJUS CARLA 1991 TERRASA 50 28.85 1:01.98 PRELIMINAR 
28.85 
100 1:01.98 
33.13 
23 003280324 HARRINGTON LAUREN 1992 USA FEDE 50 28.85 1:02.18 PRELIMINAR 
28.85 
100 1:02.18 
33.33 
24 000180056 VAN BERKEL MARTINA 1989 SUI 50 29.53 1:02.22 PRELIMINAR 
29.53 
100 1:02.22 
32.69 
25 002370073 LI JIAXING 1990 CHN 50 29.11 1:02.35 PRELIMINAR 
29.11 
100 1:02.35 
33.24 
26 006580324 SCOTT OLIVIA 1992 USA FEDE 50 28.61 1:02.37 PRELIMINAR 
28.61 
100 1:02.37 
33.76 
27 000480328 SYLVESTER JESSICA 1987 NOVA CE 50 29.23 1:02.45 PRELIMINAR 
29.23 
100 1:02.45 
33.22 
28 000680026 KARJALAINEN HEIDI 1991 FIN 50 29.08 1:02.57 PRELIMINAR 
29.08 
100 1:02.57 
33.49 
29 000380194 CHAVES DIAZ EVA 1995 USC GRA 50 29.42 1:02.72 PRELIMINAR 
29.42 
100 1:02.72 
33.30 
30 002570073 HA SINAN 1992 CHN 50 29.83 1:02.73 PRELIMINAR 
29.83 
100 1:02.73 
32.90 
31 000780330 SCHILLER KATHARINA 1984 TEAM BA 50 29.61 1:02.83 PRELIMINAR 
29.61 
100 1:02.83 
33.22 
32 000880324 BOOTSMA RACHEL 1993 USA FEDE 50 29.33 1:02.84 PRELIMINAR 
29.33 
100 1:02.84 
33.51 
33 004080324 LIPS HALEY 1994 USA FEDE 50 29.72 1:02.92 PRELIMINAR 
29.72 
100 1:02.92 
33.20 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.13-1 Information correct at 18:59:17 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
13 - 100 m. BUTTERFLY WOMEN 
13 - 100 m. MARIPOSA FEMENINO 
13 - 100 m. PAPALLONA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 56.06 SJOSTROM SARAH ROMA 27/07/2009 
ER 56.06 SARAH SJÖSTRÖM ROMA 27/07/2009 
CR 57.60 GALVEZ FELICITY BARCELONA 11/06/2006 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 005280324 NEEL MARISSA 1994 USA FEDE 50 29.26 1:03.04 PRELIMINAR 
29.26 
100 1:03.04 
33.78 
35 500070040 CHARRON VANESSA 1991 CAN 50 29.09 1:03.16 PRELIMINAR 
29.09 
100 1:03.16 
34.07 
36 000180160 SCHIFFER NINA 1991 SG DORT 50 29.64 1:03.31 PRELIMINAR 
29.64 
100 1:03.31 
33.67 
37 001870001 BANNACEUR FELLA 1985 ALG 50 29.18 1:03.34 PRELIMINAR 
29.18 
100 1:03.34 
34.16 
38 000180324 ADAMS NATALIE 1991 USA FEDE 50 29.63 1:03.40 PRELIMINAR 
29.63 
100 1:03.40 
33.77 
39 110070040 MAINVILLE SANDRINE 1992 CAN 50 29.00 1:03.48 PRELIMINAR 
29.00 
100 1:03.48 
34.48 
40 001080022 OSTERGAAD MICHA 1987 DEN 50 29.38 1:03.67 PRELIMINAR 
29.38 
100 1:03.67 
34.29 
41 007480324 TARAZONA NOELLE 1993 USA FEDE 50 30.16 1:03.74 PRELIMINAR 
30.16 
100 1:03.74 
33.58 
42 000980324 BOS EMILY 1992 USA FEDE 50 29.32 1:03.98 PRELIMINAR 
29.32 
100 1:03.98 
34.66 
43 000780026 SARTELA NOORA 1991 FIN 50 29.93 1:04.02 PRELIMINAR 
29.93 
100 1:04.02 
34.09 
44 002180143 JOHANNESSEN MONICA W. 1990 NORWEG 50 30.29 1:04.24 PRELIMINAR 
30.29 
100 1:04.24 
33.95 
45 001380177 SMITH AMY 1987 LOUGHB 50 29.12 1:04.36 PRELIMINAR 
29.12 
100 1:04.36 
35.24 
46 001380049 MONTEIRO ANA 1993 POR 50 30.22 1:04.45 PRELIMINAR 
30.22 
100 1:04.45 
34.23 
47 002580143 LOVBERG EMILIE 1995 NORWEG 50 30.47 1:04.49 PRELIMINAR 
30.47 
100 1:04.49 
34.02 
48 001080026 LAIHORINNE LINDA 1984 FIN 50 29.64 1:04.51 PRELIMINAR 
29.64 
100 1:04.51 
34.87 
49 002980026 KOLLANUS KAISLA 1993 FIN 50 30.15 1:04.76 PRELIMINAR 
30.15 
100 1:04.76 
34.61 
50 053795247 LAGO AROBES JUDITH 1995 ESPAÑA- 50 30.34 1:05.05 PRELIMINAR 
30.34 
100 1:05.05 
34.71 
51 008180324 VREELAND SHANNON 1991 USA FEDE 50 30.69 1:05.18 PRELIMINAR 
30.69 
100 1:05.18 
34.49 
52 003280021 OLSAVSKA BARBORA 1987 CZE 50 29.70 1:05.34 PRELIMINAR 
29.70 
100 1:05.34 
35.64 
53 000280194 MEZA MARY LAURA 1990 USC GRA 50 30.25 1:05.48 PRELIMINAR 
30.25 
100 1:05.48 
35.23 
54 002880324 GARGALIKIS ALLISON 1993 USA FEDE 50 30.81 1:05.55 PRELIMINAR 
30.81 
100 1:05.55 
34.74 
55 003380026 VILLA IDA 1993 FIN 50 31.21 1:06.04 PRELIMINAR 
31.21 
100 1:06.04 
34.83 
56 000180320 ANTONINI KAREN NICOLE 1990 NSAGVD - 50 30.72 1:06.20 PRELIMINAR 
30.72 
100 1:06.20 
35.48 
57 044652608 GARCIA MAURI CRISTINA 1995 ESPAÑA- 50 31.05 1:06.43 PRELIMINAR 
31.05 
100 1:06.43 
35.38 
58 000680316 GREORIAN COURTNEY 1992 DOLPHIN 50 30.53 1:06.51 PRELIMINAR 
30.53 
100 1:06.51 
35.98 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.13-1 Information correct at 18:59:17 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
13 - 100 m. BUTTERFLY WOMEN 
13 - 100 m. MARIPOSA FEMENINO 
13 - 100 m. PAPALLONA FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 56.06 SJOSTROM SARAH ROMA 27/07/2009 
ER 56.06 SARAH SJÖSTRÖM ROMA 27/07/2009 
CR 57.60 GALVEZ FELICITY BARCELONA 11/06/2006 
RK License Name Year Club T.R. Result 
59 001680324 CHOKRAN ANGELA 1992 USA FEDE 50 31.16 1:06.99 PRELIMINAR 
31.16 
100 1:06.99 
35.83 
60 002380143 SYVERSEN LISE S. 1995 NORWEG 50 30.93 1:07.54 PRELIMINAR 
30.93 
100 1:07.54 
36.61 
61 047669837 NOGUEROLES BLANCO CRISTINA 1995 SANDRE 50 31.66 1:08.05 PRELIMINAR 
31.66 
100 1:08.05 
36.39 
62 000928001 HAMILTON SARA 1994 SCOTLAN 50 30.43 1:08.06 PRELIMINAR 
30.43 
100 1:08.06 
37.63 
63 004670020 DU TOIT NATALIE 1984 RSA 50 33.40 1:10.95 PRELIMINAR 
33.40 
100 1:10.95 
37.55 
001180022 OTTESEN JEANETTE 1987 DEN BAJ PRELIMINAR 
000580066 WIEGERSMA NATALIE 1990 NZL BAJ PRELIMINAR 
001080048 JEDRZEJCZAK OTYLIA 1983 POL NP PRELIMINAR 
001880324 DIRADO MADELINE 1993 USA FEDE NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.13-1 Information correct at 18:59:17 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
14 - 200 m. INDIVIDUAL MEDLEY MEN 
14 - 200 m. ESTILOS IND. MASCULINO 
14 - 200 m. ESTILS MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:54.98 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 29/03/2007 
ER 1:55.18 LASZLO CSEH ROMA 29/07/2009 
CR 1:59.47 PEREIRA THIAGO BARCELONA 13/06/2007 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 000380322 ROGAN MARKUS 1982 TROJAN A 50 26.36 CR 1:59.12 FINAL 
26.36 
100 56.02 
29.66 
150 1:30.25 
34.23 
200 1:59.12 
CR 28.87 
50 26.98 2:02.57 PRELIMINAR 
26.98 
100 57.81 
30.83 
150 1:32.70 
34.89 
200 2:02.57 
29.87 
2 000270039 PEREIRA THIAGO 1986 BRA 50 25.99 1:59.94 FINAL 
25.99 
100 56.80 
30.81 
150 1:31.06 
34.26 
200 1:59.94 
28.88 
50 25.81 2:03.76 PRELIMINAR 
25.81 
100 56.35 
30.54 
150 1:32.50 
36.15 
200 2:03.76 
31.26 
3 038861647 CABELLO FORNS ALAN 1988 SANDRE 50 26.73 2:02.61 FINAL 
26.73 
100 58.17 
31.44 
150 1:32.57 
34.40 
200 2:02.61 
30.04 
50 27.86 2:04.07 PRELIMINAR 
27.86 
100 59.70 
31.84 
150 1:35.00 
35.30 
200 2:04.07 
29.07 
4 002180030 DEIBLER MARCUS 1990 GERMAN S 50 25.66 2:03.53 FINAL 
25.66 
100 58.22 
32.56 
150 1:33.53 
35.31 
200 2:03.53 
30.00 
50 26.11 2:03.89 PRELIMINAR 
26.11 
100 59.70 
33.59 
150 1:34.64 
34.94 
200 2:03.89 
29.25 
5 000380304 SCHEPERS JAN DAVID 1990 SG ESSE 50 26.12 2:03.76 FINAL 
26.12 
100 58.51 
32.39 
150 1:34.94 
36.43 
200 2:03.76 
28.82 
50 26.32 2:04.03 PRELIMINAR 
26.32 
100 58.90 
32.58 
150 1:35.17 
36.27 
200 2:04.03 
28.86 
6 000455001 SJODIN SIMON 1986 NEPTUN S 50 26.35 2:04.06 FINAL 
26.35 
100 58.47 
32.12 
150 1:34.82 
36.35 
200 2:04.06 
29.24 
50 26.61 2:04.15 PRELIMINAR 
26.61 
100 57.74 
31.13 
150 1:34.21 
36.47 
200 2:04.15 
29.94 
7 001680030 LEBHERZ YANNICK 1989 GERMAN S 50 26.02 2:06.93 FINAL 
26.02 
100 57.16 
31.14 
150 1:36.08 
38.92 
200 2:06.93 
30.85 
50 25.84 2:04.04 PRELIMINAR 
25.84 
100 56.98 
31.14 
150 1:34.84 
37.86 
200 2:04.04 
29.20 
8 000380204 GODDARD JAMES 1983 STOCKP 50 26.88 2:08.59 FINAL 
26.88 
100 58.55 
31.67 
150 1:36.69 
38.14 
200 2:08.59 
31.90 
50 26.86 2:03.59 PRELIMINAR 
26.86 
100 57.73 
30.87 
150 1:33.13 
35.40 
200 2:03.59 
30.46 
9 002180051 TIKHONOV ALEXANDER 1988 RUS 50 26.97 2:02.86 FINAL 
26.97 
100 58.05 
31.08 
150 1:34.13 
36.08 
200 2:02.86 
28.73 
50 26.99 2:04.23 PRELIMINAR 
26.99 
100 58.03 
31.04 
150 1:34.77 
36.74 
200 2:04.23 
29.46 
10 000180309 MANGONI VANNI 1985 C CANOT 50 26.74 2:03.16 FINAL 
26.74 
100 57.62 
30.88 
150 1:33.51 
35.89 
200 2:03.16 
29.65 
50 27.24 2:05.81 PRELIMINAR 
27.24 
100 58.70 
31.46 
150 1:35.82 
37.12 
200 2:05.81 
29.99 
11 038841496 CABELLO FORNS BRENTON 1981 SANDRE 50 26.63 2:05.28 FINAL 
26.63 
100 59.17 
32.54 
150 1:35.43 
36.26 
200 2:05.28 
29.85 
50 27.40 2:07.33 PRELIMINAR 
27.40 
100 59.62 
32.22 
150 1:36.66 
37.04 
200 2:07.33 
30.67 
12 006780324 SIGNORIN CONNOR 1992 USA FEDE 50 27.12 2:05.69 FINAL 
27.12 
100 59.36 
32.24 
150 1:36.42 
37.06 
200 2:05.69 
29.27 
50 27.09 2:05.61 PRELIMINAR 
27.09 
100 58.88 
31.79 
150 1:36.06 
37.18 
200 2:05.61 
29.55 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.14-2 Information correct at 19:03:00 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
14 - 200 m. INDIVIDUAL MEDLEY MEN 
14 - 200 m. ESTILOS IND. MASCULINO 
14 - 200 m. ESTILS MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:54.98 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 29/03/2007 
ER 1:55.18 LASZLO CSEH ROMA 29/07/2009 
CR 1:59.47 PEREIRA THIAGO BARCELONA 13/06/2007 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 002280030 COLUPAEV DIMITRI 1990 GERMAN S 50 26.41 2:05.97 FINAL 
26.41 
100 59.57 
33.16 
150 1:36.70 
37.13 
200 2:05.97 
29.27 
50 26.50 2:06.04 PRELIMINAR 
26.50 
100 58.88 
32.38 
150 1:36.45 
37.57 
200 2:06.04 
29.59 
14 074373014 VIVES GOMIS CARLOS 1988 ESPAÑA 50 27.23 2:06.66 FINAL 
27.23 
100 59.69 
32.46 
150 1:36.57 
36.88 
200 2:06.66 
30.09 
50 27.25 2:06.49 PRELIMINAR 
27.25 
100 1:00.03 
32.78 
150 1:36.38 
36.35 
200 2:06.49 
30.11 
15 000380307 SOULIER CHRISTOPHE 1984 MONTPE 50 26.78 2:06.72 FINAL 
26.78 
100 59.30 
32.52 
150 1:36.98 
37.68 
200 2:06.72 
29.74 
50 27.08 2:06.05 PRELIMINAR 
27.08 
100 1:00.00 
32.92 
150 1:36.83 
36.83 
200 2:06.05 
29.22 
16 005480324 NOLAN DAVID 1992 USA FEDE 50 26.92 2:11.40 FINAL 
26.92 
100 1:01.86 
34.94 
150 1:39.60 
37.74 
200 2:11.40 
31.80 
50 26.77 2:07.15 PRELIMINAR 
26.77 
100 59.68 
32.91 
150 1:37.44 
37.76 
200 2:07.15 
29.71 
17 000180314 MARGALIS ROBERT 1992 FULLERT 50 28.03 2:04.40 PRELIMINAR 
28.03 
100 59.48 
31.45 
150 1:35.67 
36.19 
200 2:04.40 
28.73 
18 000170080 KITAJIMA KOSUKE 1982 JAPAN NA 50 26.60 2:04.77 PRELIMINAR 
26.60 
100 59.97 
33.37 
150 1:34.96 
34.99 
200 2:04.77 
29.81 
19 001080177 ROEBUCK JOSEPH 1985 LOUGHB 50 27.40 2:07.44 PRELIMINAR 
27.40 
100 1:01.06 
33.66 
150 1:37.70 
36.64 
200 2:07.44 
29.74 
20 000390020 MCDOUGALL MURRAY 1993 RSA 50 26.73 2:07.98 PRELIMINAR 
26.73 
100 1:00.42 
33.69 
150 1:37.69 
37.27 
200 2:07.98 
30.29 
21 000480008 DERLUGOV ALEKSEY 1991 UZB 50 26.99 2:08.01 PRELIMINAR 
26.99 
100 59.30 
32.31 
150 1:37.81 
38.51 
200 2:08.01 
30.20 
22 002280324 ELLIOT MATTHEW 1992 USA FEDE 50 28.10 2:08.12 PRELIMINAR 
28.10 
100 1:02.06 
33.96 
150 1:37.90 
35.84 
200 2:08.12 
30.22 
23 000355004 LAGERQVIST ANTON 1991 GOTEBO 50 27.47 2:08.25 PRELIMINAR 
27.47 
100 1:03.00 
35.53 
150 1:37.40 
34.40 
200 2:08.25 
30.85 
24 002380030 KOCH MARCO 1990 GERMAN S 50 27.27 2:08.67 PRELIMINAR 
27.27 
100 1:02.16 
34.89 
150 1:38.73 
36.57 
200 2:08.67 
29.94 
25 000880022 CHRISTENSEN CHRIS 1988 DEN 50 28.09 2:08.71 PRELIMINAR 
28.09 
100 1:01.57 
33.48 
150 1:37.66 
36.09 
200 2:08.71 
31.05 
26 005980324 PEBLEY JACOB 1993 USA FEDE 50 28.28 2:08.74 PRELIMINAR 
28.28 
100 1:00.97 
32.69 
150 1:39.21 
38.24 
200 2:08.74 
29.53 
27 000400020 BOSCH DYLAN 1993 RSA 50 27.34 2:09.08 PRELIMINAR 
27.34 
100 1:01.18 
33.84 
150 1:37.94 
36.76 
200 2:09.08 
31.14 
28 000180315 HAFFIELD THOMAS 1988 CITY OF C 50 28.43 2:09.14 PRELIMINAR 
28.43 
100 1:01.44 
33.01 
150 1:38.73 
37.29 
200 2:09.14 
30.41 
29 000180022 SKAANING DANIEL 1993 DEN 50 27.26 2:09.18 PRELIMINAR 
27.26 
100 1:00.78 
33.52 
150 1:39.19 
38.41 
200 2:09.18 
29.99 
30 004580324 MESSERSCHMIDT TYLER 1992 USA FEDE 50 26.16 2:09.57 PRELIMINAR 
26.16 
100 57.36 
31.20 
150 1:37.81 
40.45 
200 2:09.57 
31.76 
31 005380324 NOBLE EVAN 1991 USA FEDE 50 27.45 2:09.75 PRELIMINAR 
27.45 
100 1:00.34 
32.89 
150 1:38.68 
38.34 
200 2:09.75 
31.07 
32 000280326 ROBBE MICHAËL 1985 GOLD SW 50 26.76 2:10.01 PRELIMINAR 
26.76 
100 59.75 
32.99 
150 1:39.47 
39.72 
200 2:10.01 
30.54 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.14-2 Information correct at 19:03:00 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
14 - 200 m. INDIVIDUAL MEDLEY MEN 
14 - 200 m. ESTILOS IND. MASCULINO 
14 - 200 m. ESTILS MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:54.98 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 29/03/2007 
ER 1:55.18 LASZLO CSEH ROMA 29/07/2009 
CR 1:59.47 PEREIRA THIAGO BARCELONA 13/06/2007 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 700070040 BIELBY STEVEN 1989 CAN 50 27.50 2:10.25 PRELIMINAR 
27.50 
100 1:01.98 
34.48 
150 1:40.34 
38.36 
200 2:10.25 
29.91 
35 001770001 HAMAMA MEHDI 1985 ALG 50 27.85 2:10.80 PRELIMINAR 
27.85 
100 1:02.42 
34.57 
150 1:39.48 
37.06 
200 2:10.80 
31.32 
36 004180324 MARKHAM JARED 1993 USA FEDE 50 28.28 2:10.89 PRELIMINAR 
28.28 
100 1:00.44 
32.16 
150 1:39.90 
39.46 
200 2:10.89 
30.99 
37 900070040 BLOCK JASON 1989 CAN 50 28.05 2:11.09 PRELIMINAR 
28.05 
100 1:03.39 
35.34 
150 1:40.10 
36.71 
200 2:11.09 
30.99 
38 003880324 LANE JOHN 1993 USA FEDE 50 27.62 2:11.14 PRELIMINAR 
27.62 
100 1:01.36 
33.74 
150 1:40.67 
39.31 
200 2:11.14 
30.47 
39 043543443 TRUJILLO VAAMONDE ALEX 1991 SANDRE 50 28.23 2:11.95 PRELIMINAR 
28.23 
100 1:03.15 
34.92 
150 1:40.31 
37.16 
200 2:11.95 
31.64 
40 100070040 SZOO ADAM 1988 CAN 50 27.61 2:11.99 PRELIMINAR 
27.61 
100 1:02.90 
35.29 
150 1:42.20 
39.30 
200 2:11.99 
29.79 
41 005780324 OFFUTT BRYAN 1992 USA FEDE 50 28.92 2:13.08 PRELIMINAR 
28.92 
100 1:02.37 
33.45 
150 1:41.63 
39.26 
200 2:13.08 
31.45 
42 048621937 ALDABE BOMSTAD MARCO 1993 CTENEL 50 28.41 2:13.29 PRELIMINAR 
28.41 
100 1:01.84 
33.43 
150 1:42.22 
40.38 
200 2:13.29 
31.07 
43 001480030 NEUMANN JOHANES 1985 GERMAN S 50 28.97 2:13.97 PRELIMINAR 
28.97 
100 1:05.84 
36.87 
150 1:42.24 
36.40 
200 2:13.97 
31.73 
44 000480052 KLOBUCNIK TOMAS 1990 SVK 50 28.38 2:14.50 PRELIMINAR 
28.38 
100 1:04.45 
36.07 
150 1:42.01 
37.56 
200 2:14.50 
32.49 
45 048569971 ALDABE BOMSTAD OSCAR 1990 CTENEL 50 29.19 2:14.73 PRELIMINAR 
29.19 
100 1:03.87 
34.68 
150 1:43.06 
39.19 
200 2:14.73 
31.67 
46 000180319 LANTINK GEERT 1986 AZ&PC A 50 26.96 2:14.87 PRELIMINAR 
26.96 
100 1:02.64 
35.68 
150 1:43.26 
40.62 
200 2:14.87 
31.61 
47 003480324 HIGGINS CHRISTIAN 1993 USA FEDE 50 30.24 2:15.50 PRELIMINAR 
30.24 
100 1:07.32 
37.08 
150 1:45.03 
37.71 
200 2:15.50 
30.47 
48 004780026 LEINONEN LAURI 1992 FIN 50 28.55 2:16.26 PRELIMINAR 
28.55 
100 1:02.77 
34.22 
150 1:43.91 
41.14 
200 2:16.26 
32.35 
49 045640215 MUÑOZ ILLANA ADRIA 1990 TERRASA 50 29.12 2:16.67 PRELIMINAR 
29.12 
100 1:05.31 
36.19 
150 1:45.50 
40.19 
200 2:16.67 
31.17 
50 000280316 ARMSTRONG NICK 1993 DOLPHIN 50 28.63 2:16.80 PRELIMINAR 
28.63 
100 1:03.29 
34.66 
150 1:44.62 
41.33 
200 2:16.80 
32.18 
51 000380072 JAYAPRAKASH AGNISHWAR 1990 S.F. OF IN 50 29.54 2:16.89 PRELIMINAR 
29.54 
100 1:06.61 
37.07 
150 1:44.07 
37.46 
200 2:16.89 
32.82 
52 004680026 YRITYS PETJA 1993 FIN 50 29.28 2:17.96 PRELIMINAR 
29.28 
100 1:04.38 
35.10 
150 1:45.01 
40.63 
200 2:17.96 
32.95 
53 002070001 SMAIL AHMED RAMZI 1989 ALG 50 28.96 2:18.38 PRELIMINAR 
28.96 
100 1:03.79 
34.83 
150 1:44.64 
40.85 
200 2:18.38 
33.74 
54 000580324 BEHRENS KEVIN 1992 USA FEDE 50 27.39 2:18.70 PRELIMINAR 
27.39 
100 1:02.62 
35.23 
150 1:45.43 
42.81 
200 2:18.70 
33.27 
000680048 MATCZAK MATEUSZ 1989 POL DSA PRELIMINAR 
000580036 NEVO GAL 1987 ISR DAI PRELIMINAR 
000180321 PEIRSOL AARON 1983 LONGHO BAJ PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.14-2 Information correct at 19:03:00 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
14 - 200 m. INDIVIDUAL MEDLEY MEN 
14 - 200 m. ESTILOS IND. MASCULINO 
14 - 200 m. ESTILS MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:54.98 PHELPS MICHAEL MELBOURNE 29/03/2007 
ER 1:55.18 LASZLO CSEH ROMA 29/07/2009 
CR 1:59.47 PEREIRA THIAGO BARCELONA 13/06/2007 
RK License Name Year Club T.R. Result 
047170244 CASTET MADRONA YONATAN 1990 SABADEL BAJ PRELIMINAR 
000680189 WEBB RICHARD 1987 UNIVERSI BAJ PRELIMINAR 
053298155 CABALLERO AYASSE MARIO 1991 SABADEL BAJ PRELIMINAR 
000880034 BREE ANDREW 1990 IRL NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.14-2 Information correct at 19:03:00 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 4
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
15 - 200 m. FREESTYLE WOMEN 
15 - 200 m. LIBRE FEMENINO 
15 - 200 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.98 PELLEGRINI FEDERICA ROMA 29/07/2009 
ER 1:52.98 FEDERICA PELLEGRINI ROMA 29/07/2009 
CR 1:57.84 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 002970073 TANG YI 1993 CHN 50 27.63 CR 1:57.64 FINAL 
27.63 
100 57.01 
29.38 
150 1:27.45 
30.44 
200 1:57.64 
CR 30.19 
50 28.07 1:59.11 PRELIMINAR 
28.07 
100 58.18 
30.11 
150 1:28.67 
30.49 
200 1:59.11 
30.44 
2 000280314 HOFF KATIE 1989 FULLERT 50 27.98 1:58.06 FINAL 
27.98 
100 57.64 
29.66 
150 1:27.92 
30.28 
200 1:58.06 
30.14 
50 27.88 1:58.31 PRELIMINAR 
27.88 
100 57.42 
29.54 
150 1:27.95 
30.53 
200 1:58.31 
30.36 
3 000180312 SCROGGY MORGAN 1988 ATHENS B 50 28.25 1:58.56 FINAL 
28.25 
100 57.96 
29.71 
150 1:28.20 
30.24 
200 1:58.56 
30.36 
50 28.80 2:00.19 PRELIMINAR 
28.80 
100 59.29 
30.49 
150 1:29.86 
30.57 
200 2:00.19 
30.33 
4 002180060 EVANS BLAIR 1991 AUS 50 28.07 1:58.76 FINAL 
28.07 
100 58.17 
30.10 
150 1:28.74 
30.57 
200 1:58.76 
30.02 
50 28.42 2:00.41 PRELIMINAR 
28.42 
100 59.35 
30.93 
150 1:30.41 
31.06 
200 2:00.41 
30.00 
5 051115969 CASTRO ORTEGA PATRICI 1992 ESPAÑA 50 28.78 1:59.85 FINAL 
28.78 
100 58.90 
30.12 
150 1:29.78 
30.88 
200 1:59.85 
30.07 
50 28.58 2:00.56 PRELIMINAR 
28.58 
100 58.69 
30.11 
150 1:29.71 
31.02 
200 2:00.56 
30.85 
6 001180066 HINO NATASHA 1989 NZL 50 28.67 2:00.06 FINAL 
28.67 
100 58.76 
30.09 
150 1:29.55 
30.79 
200 2:00.06 
30.51 
50 29.03 2:00.20 PRELIMINAR 
29.03 
100 59.33 
30.30 
150 1:29.94 
30.61 
200 2:00.20 
30.26 
7 000580316 RUSSELL SINEAD 1993 DOLPHIN 50 28.36 2:01.10 FINAL 
28.36 
100 58.97 
30.61 
150 1:30.19 
31.22 
200 2:01.10 
30.91 
50 28.37 2:00.45 PRELIMINAR 
28.37 
100 59.03 
30.66 
150 1:29.99 
30.96 
200 2:00.45 
30.46 
8 000180066 BOYLE LAUREN 1987 NZL 50 28.62 2:02.02 FINAL 
28.62 
100 58.92 
30.30 
150 1:30.34 
31.42 
200 2:02.02 
31.68 
50 28.66 2:00.51 PRELIMINAR 
28.66 
100 59.03 
30.37 
150 1:29.82 
30.79 
200 2:00.51 
30.69 
9 002670073 WANG FEI 1995 CHN 50 28.42 2:00.22 FINAL 
28.42 
100 58.81 
30.39 
150 1:29.51 
30.70 
200 2:00.22 
30.71 
50 28.68 2:01.56 PRELIMINAR 
28.68 
100 59.05 
30.37 
150 1:30.49 
31.44 
200 2:01.56 
31.07 
10 000980066 MARSHALL PENELOPE 1989 NZL 50 28.98 2:00.85 FINAL 
28.98 
100 59.45 
30.47 
150 1:30.61 
31.16 
200 2:00.85 
30.24 
50 28.80 2:00.83 PRELIMINAR 
28.80 
100 58.78 
29.98 
150 1:29.68 
30.90 
200 2:00.83 
31.15 
11 000180053 ISAKOVIC SARA 1988 SLO 50 28.53 2:00.86 FINAL 
28.53 
100 59.08 
30.55 
150 1:30.11 
31.03 
200 2:00.86 
30.75 
50 28.63 2:01.13 PRELIMINAR 
28.63 
100 58.85 
30.22 
150 1:30.24 
31.39 
200 2:01.13 
30.89 
12 130070040 JARDIN BARBARA 1991 CAN 50 29.26 2:00.87 FINAL 
29.26 
100 59.91 
30.65 
150 1:30.92 
31.01 
200 2:00.87 
29.95 
50 28.86 2:01.51 PRELIMINAR 
28.86 
100 59.26 
30.40 
150 1:30.21 
30.95 
200 2:01.51 
31.30 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.15-2 Information correct at 19:07:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
15 - 200 m. FREESTYLE WOMEN 
15 - 200 m. LIBRE FEMENINO 
15 - 200 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.98 PELLEGRINI FEDERICA ROMA 29/07/2009 
ER 1:52.98 FEDERICA PELLEGRINI ROMA 29/07/2009 
CR 1:57.84 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
13 001580324 CHENAULT CHELSEA 1994 USA FEDE 50 29.05 2:00.91 FINAL 
29.05 
100 59.86 
30.81 
150 1:30.54 
30.68 
200 2:00.91 
30.37 
50 28.30 2:00.80 PRELIMINAR 
28.30 
100 58.79 
30.49 
150 1:29.89 
31.10 
200 2:00.80 
30.91 
14 001380051 BELYAKINA DARIA 1986 RUS 50 28.54 2:01.17 FINAL 
28.54 
100 59.28 
30.74 
150 1:30.27 
30.99 
200 2:01.17 
30.90 
50 28.59 2:02.04 PRELIMINAR 
28.59 
100 59.28 
30.69 
150 1:30.64 
31.36 
200 2:02.04 
31.40 
15 003180051 POPOVA VERONIKA 1991 RUS 50 29.11 2:02.43 FINAL 
29.11 
100 1:00.17 
31.06 
150 1:31.48 
31.31 
200 2:02.43 
30.95 
50 28.59 2:01.61 PRELIMINAR 
28.59 
100 59.75 
31.16 
150 1:31.04 
31.29 
200 2:01.61 
30.57 
16 000280026 SEPPÄLÄ HANNA-MARIA 1984 FIN 50 28.38 2:04.89 FINAL 
28.38 
100 59.36 
30.98 
150 1:31.74 
32.38 
200 2:04.89 
33.15 
50 28.06 2:01.77 PRELIMINAR 
28.06 
100 58.68 
30.62 
150 1:30.41 
31.73 
200 2:01.77 
31.36 
17 000380314 KUKORS ARIANA 1989 FULLERT 50 28.56 2:00.83 PRELIMINAR 
28.56 
100 59.10 
30.54 
150 1:29.98 
30.88 
200 2:00.83 
30.85 
18 002480324 FRANKLIN MELISSA 1995 USA FEDE 50 28.30 2:01.69 PRELIMINAR 
28.30 
100 58.97 
30.67 
150 1:30.23 
31.26 
200 2:01.69 
31.46 
19 000180313 MARKO-VARGA IDA 1985 STAVANG 50 28.95 2:02.07 PRELIMINAR 
28.95 
100 59.67 
30.72 
150 1:30.93 
31.26 
200 2:02.07 
31.14 
20 001880030 SCHREIBER DANIELA 1989 GERMAN S 50 28.33 2:02.25 PRELIMINAR 
28.33 
100 1:00.14 
31.81 
150 1:31.84 
31.70 
200 2:02.25 
30.41 
21 000128001 MILEY HANNAH 1989 SCOTLAN 50 29.22 2:02.58 PRELIMINAR 
29.22 
100 1:00.64 
31.42 
150 1:31.86 
31.22 
200 2:02.58 
30.72 
22 000480314 JOYCE KARA LYNN 1985 FULLERT 50 28.49 2:02.66 PRELIMINAR 
28.49 
100 59.51 
31.02 
150 1:30.48 
30.97 
200 2:02.66 
32.18 
23 000255006 GRANLUND PETRA 1987 VAESBY S 50 29.62 2:02.72 PRELIMINAR 
29.62 
100 1:00.51 
30.89 
150 1:31.89 
31.38 
200 2:02.72 
30.83 
23 000880066 INGRAM MELISSA 1985 NZL 50 29.31 2:02.72 PRELIMINAR 
29.31 
100 1:00.14 
30.83 
150 1:31.93 
31.79 
200 2:02.72 
30.79 
25 002080143 JOHANNESSEN CECILIE W. 1990 NORWEG 50 28.31 2:02.81 PRELIMINAR 
28.31 
100 59.41 
31.10 
150 1:31.45 
32.04 
200 2:02.81 
31.36 
25 001280324 BREED CATHERINE 1993 USA FEDE 50 29.93 2:02.81 PRELIMINAR 
29.93 
100 1:01.30 
31.37 
150 1:32.12 
30.82 
200 2:02.81 
30.69 
27 002080324 DRISCOLL LAUREN 1993 USA FEDE 50 29.47 2:03.78 PRELIMINAR 
29.47 
100 1:01.06 
31.59 
150 1:32.98 
31.92 
200 2:03.78 
30.80 
28 003180021 ZAVADOVA BARBORA 1993 CZE 50 28.93 2:03.80 PRELIMINAR 
28.93 
100 1:00.29 
31.36 
150 1:32.23 
31.94 
200 2:03.80 
31.57 
29 003780324 KELLY EMILY 1992 USA FEDE 50 29.01 2:04.09 PRELIMINAR 
29.01 
100 1:00.40 
31.39 
150 1:32.18 
31.78 
200 2:04.09 
31.91 
30 000280052 FILOVA KATARIN 1989 SVK 50 28.60 2:04.18 PRELIMINAR 
28.60 
100 59.90 
31.30 
150 1:32.20 
32.30 
200 2:04.18 
31.98 
31 004280324 MCDERMOTT AMBER 1993 USA FEDE 50 29.57 2:04.21 PRELIMINAR 
29.57 
100 1:00.82 
31.25 
150 1:32.62 
31.80 
200 2:04.21 
31.59 
32 004380324 MCKNIGHT LINDSEY 1994 USA FEDE 50 28.51 2:04.29 PRELIMINAR 
28.51 
100 1:00.19 
31.68 
150 1:32.54 
32.35 
200 2:04.29 
31.75 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.15-2 Information correct at 19:07:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
15 - 200 m. FREESTYLE WOMEN 
15 - 200 m. LIBRE FEMENINO 
15 - 200 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.98 PELLEGRINI FEDERICA ROMA 29/07/2009 
ER 1:52.98 FEDERICA PELLEGRINI ROMA 29/07/2009 
CR 1:57.84 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
34 000170074 WILSON HANNAH 1989 HKG 50 29.11 2:04.37 PRELIMINAR 
29.11 
100 1:00.71 
31.60 
150 1:32.61 
31.90 
200 2:04.37 
31.76 
35 004880324 MORRIS CAMRYNE 1994 USA FEDE 50 29.82 2:04.39 PRELIMINAR 
29.82 
100 1:01.50 
31.68 
150 1:33.36 
31.86 
200 2:04.39 
31.03 
36 000580314 BURCKLE CAROLINE 1986 FULLERT 50 29.27 2:04.43 PRELIMINAR 
29.27 
100 59.87 
30.60 
150 1:31.98 
32.11 
200 2:04.43 
32.45 
37 005180324 NEAL LIA 1995 USA FEDE 50 28.49 2:04.69 PRELIMINAR 
28.49 
100 1:00.75 
32.26 
150 1:33.70 
32.95 
200 2:04.69 
30.99 
38 001280066 GESSLER AMAKA 1990 NZL 50 29.46 2:04.78 PRELIMINAR 
29.46 
100 59.78 
30.32 
150 1:31.92 
32.14 
200 2:04.78 
32.86 
39 002870073 WANG XINYU 1991 CHN 50 29.46 2:04.83 PRELIMINAR 
29.46 
100 1:01.06 
31.60 
150 1:33.09 
32.03 
200 2:04.83 
31.74 
40 001280022 FRIIS LOTTE 1988 DEN 50 28.36 2:05.03 PRELIMINAR 
28.36 
100 59.87 
31.51 
150 1:32.60 
32.73 
200 2:05.03 
32.43 
41 007880324 TUCKER SAMANTHA 1991 USA FEDE 50 29.20 2:05.34 PRELIMINAR 
29.20 
100 1:00.80 
31.60 
150 1:32.84 
32.04 
200 2:05.34 
32.50 
42 004170040 LACROIX AUDREY 1983 CAN 50 29.87 2:05.45 PRELIMINAR 
29.87 
100 1:01.40 
31.53 
150 1:33.44 
32.04 
200 2:05.45 
32.01 
43 043540480 BELMONTE GARCIA MIREIA 1990 ESPAÑA 50 29.41 2:05.49 PRELIMINAR 
29.41 
100 1:01.44 
32.03 
150 1:33.93 
32.49 
200 2:05.49 
31.56 
44 008180324 VREELAND SHANNON 1991 USA FEDE 50 29.10 2:05.54 PRELIMINAR 
29.10 
100 1:00.80 
31.70 
150 1:33.10 
32.30 
200 2:05.54 
32.44 
45 001280204 WOOLISCROTT CHARLOTTE 1990 STOCKP 50 29.55 2:05.55 PRELIMINAR 
29.55 
100 1:01.23 
31.68 
150 1:33.55 
32.32 
200 2:05.55 
32.00 
46 000180034 MURPHY NUALA 1993 IRL 50 29.90 2:05.83 PRELIMINAR 
29.90 
100 1:01.69 
31.79 
150 1:33.97 
32.28 
200 2:05.83 
31.86 
47 000480304 SUTTER SINA 1991 SG ESSE 50 29.81 2:05.87 PRELIMINAR 
29.81 
100 1:01.82 
32.01 
150 1:34.32 
32.50 
200 2:05.87 
31.55 
48 000380316 DIXON LAUREN 1995 DOLPHIN 50 29.34 2:06.00 PRELIMINAR 
29.34 
100 1:00.92 
31.58 
150 1:32.88 
31.96 
200 2:06.00 
33.12 
49 047422464 DASCA ROMEU CLAUDIA 1994 ESPAÑA- 50 29.99 2:06.14 PRELIMINAR 
29.99 
100 1:02.48 
32.49 
150 1:34.41 
31.93 
200 2:06.14 
31.73 
50 007180324 STEWART KYLIE 1996 USA FEDE 50 29.86 2:06.49 PRELIMINAR 
29.86 
100 1:01.78 
31.92 
150 1:34.35 
32.57 
200 2:06.49 
32.14 
51 000280330 HAERLE ISABELLE 1988 TEAM BA 50 29.38 2:06.56 PRELIMINAR 
29.38 
100 1:01.39 
32.01 
150 1:33.79 
32.40 
200 2:06.56 
32.77 
52 000180310 HILLER LENA CELINA 1990 SSG SAA 50 29.54 2:06.72 PRELIMINAR 
29.54 
100 1:02.12 
32.58 
150 1:35.20 
33.08 
200 2:06.72 
31.52 
53 000780205 BIEHLER INES 1989 HSV 50 29.89 2:07.03 PRELIMINAR 
29.89 
100 1:01.78 
31.89 
150 1:34.73 
32.95 
200 2:07.03 
32.30 
54 000380308 JENSEN LIV 1990 CALIFOR 50 28.97 2:07.04 PRELIMINAR 
28.97 
100 1:01.14 
32.17 
150 1:34.22 
33.08 
200 2:07.04 
32.82 
55 045881152 CRISTOBAL COPPULO GEMMA 1991 TERRASA 50 29.49 2:07.09 PRELIMINAR 
29.49 
100 1:01.66 
32.17 
150 1:34.08 
32.42 
200 2:07.09 
33.01 
56 000280308 DAGG ERICA 1989 CALIFOR 50 29.13 2:07.15 PRELIMINAR 
29.13 
100 1:01.43 
32.30 
150 1:34.30 
32.87 
200 2:07.15 
32.85 
57 000280310 NIEGISCH JULIKA 1993 SSG SAA 50 30.04 2:07.36 PRELIMINAR 
30.04 
100 1:02.47 
32.43 
150 1:35.10 
32.63 
200 2:07.36 
32.26 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.15-2 Information correct at 19:07:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
15 - 200 m. FREESTYLE WOMEN 
15 - 200 m. LIBRE FEMENINO 
15 - 200 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.98 PELLEGRINI FEDERICA ROMA 29/07/2009 
ER 1:52.98 FEDERICA PELLEGRINI ROMA 29/07/2009 
CR 1:57.84 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
59 002980021 LEFNEROVA HANA 1985 CZE 50 30.14 2:07.48 PRELIMINAR 
30.14 
100 1:02.06 
31.92 
150 1:34.95 
32.89 
200 2:07.48 
32.53 
60 001180324 BRANDON BONNIE 1993 USA FEDE 50 29.69 2:07.74 PRELIMINAR 
29.69 
100 1:01.82 
32.13 
150 1:34.87 
33.05 
200 2:07.74 
32.87 
61 000380026 HEIKKINEN MELINA 1993 FIN 50 30.16 2:08.09 PRELIMINAR 
30.16 
100 1:03.18 
33.02 
150 1:36.33 
33.15 
200 2:08.09 
31.76 
62 000680328 MORRIS ANN 1993 NOVA CE 50 30.03 2:08.29 PRELIMINAR 
30.03 
100 1:02.34 
32.31 
150 1:35.67 
33.33 
200 2:08.29 
32.62 
63 000280204 PATTEN CASSANDRA 1987 STOCKP 50 29.85 2:08.30 PRELIMINAR 
29.85 
100 1:02.28 
32.43 
150 1:35.41 
33.13 
200 2:08.30 
32.89 
64 001580049 FERREIRA ANA 1992 POR 50 29.63 2:08.35 PRELIMINAR 
29.63 
100 1:01.64 
32.01 
150 1:34.69 
33.05 
200 2:08.35 
33.66 
65 001080204 WHITHELD KATY 1989 STOCKP 50 30.41 2:08.47 PRELIMINAR 
30.41 
100 1:03.26 
32.85 
150 1:36.21 
32.95 
200 2:08.47 
32.26 
66 004080324 LIPS HALEY 1994 USA FEDE 50 30.24 2:08.54 PRELIMINAR 
30.24 
100 1:02.43 
32.19 
150 1:35.41 
32.98 
200 2:08.54 
33.13 
67 001370056 CASTAÑEDA MIYAMOTO PATRICIA 1990 MEX 50 31.09 2:08.76 PRELIMINAR 
31.09 
100 1:03.49 
32.40 
150 1:36.24 
32.75 
200 2:08.76 
32.52 
68 000380324 BAIRD KELLY 1992 USA FEDE 50 29.86 2:09.48 PRELIMINAR 
29.86 
100 1:02.29 
32.43 
150 1:35.72 
33.43 
200 2:09.48 
33.76 
69 005445472 RICO FUENTES MARINA 1995 ESPAÑA- 50 30.36 2:10.16 PRELIMINAR 
30.36 
100 1:03.27 
32.91 
150 1:37.04 
33.77 
200 2:10.16 
33.12 
70 000880008 AMANOVA RANOHON 1994 UZB 50 30.11 2:10.57 PRELIMINAR 
30.11 
100 1:03.48 
33.37 
150 1:37.08 
33.60 
200 2:10.57 
33.49 
71 001580022 LARSEN PERNILLE 1992 DEN 50 30.33 2:10.72 PRELIMINAR 
30.33 
100 1:02.84 
32.51 
150 1:36.76 
33.92 
200 2:10.72 
33.96 
72 001180143 OESTERHUS EVA MARIE 1994 NORWEG 50 30.71 2:11.46 PRELIMINAR 
30.71 
100 1:03.92 
33.21 
150 1:38.07 
34.15 
200 2:11.46 
33.39 
73 002280143 ANDERSEN GINA B. 1990 NORWEG 50 30.84 2:11.63 PRELIMINAR 
30.84 
100 1:04.13 
33.29 
150 1:38.23 
34.10 
200 2:11.63 
33.40 
74 003080021 KUCHTICKOVA JITKA 1987 CZE 50 29.59 2:11.71 PRELIMINAR 
29.59 
100 1:01.89 
32.30 
150 1:36.02 
34.13 
200 2:11.71 
35.69 
75 004470020 FERREIRA KAYLA 1994 RSA 50 29.80 2:11.91 PRELIMINAR 
29.80 
100 1:02.47 
32.67 
150 1:36.90 
34.43 
200 2:11.91 
35.01 
76 004670020 DU TOIT NATALIE 1984 RSA 50 31.52 2:12.43 PRELIMINAR 
31.52 
100 1:04.75 
33.23 
150 1:38.85 
34.10 
200 2:12.43 
33.58 
77 001380026 LAJUNEN LAURA 1992 FIN 50 29.93 2:12.49 PRELIMINAR 
29.93 
100 1:03.37 
33.44 
150 1:38.32 
34.95 
200 2:12.49 
34.17 
78 045859566 ALVAREZ JURADO JESSICA 1990 TERRASA 50 31.30 2:12.52 PRELIMINAR 
31.30 
100 1:04.57 
33.27 
150 1:38.74 
34.17 
200 2:12.52 
33.78 
79 000480316 SBARAGLIA OLIVIA 1997 DOLPHIN 50 31.05 2:12.70 PRELIMINAR 
31.05 
100 1:05.10 
34.05 
150 1:38.99 
33.89 
200 2:12.70 
33.71 
80 004570020 COOPER ONEIDA 1993 RSA 50 31.06 2:13.13 PRELIMINAR 
31.06 
100 1:05.02 
33.96 
150 1:39.39 
34.37 
200 2:13.13 
33.74 
81 002880143 BJOERLYKKE VERONICA 1994 NORWEG 50 30.74 2:13.40 PRELIMINAR 
30.74 
100 1:04.47 
33.73 
150 1:39.36 
34.89 
200 2:13.40 
34.04 
82 003227102 MARKOVIC MILICA 1993 CANET 66 50 31.24 2:13.89 PRELIMINAR 
31.24 
100 1:05.25 
34.01 
150 1:40.13 
34.88 
200 2:13.89 
33.76 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.15-2 Information correct at 19:07:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
15 - 200 m. FREESTYLE WOMEN 
15 - 200 m. LIBRE FEMENINO 
15 - 200 m. LLIURES FEMENÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 1:52.98 PELLEGRINI FEDERICA ROMA 29/07/2009 
ER 1:52.98 FEDERICA PELLEGRINI ROMA 29/07/2009 
CR 1:57.84 JACKSON JOANNE BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
706178337 AITKEN KIERA 1983 C.N.B. BAJ PRELIMINAR 
002770073 TAN MIAO 1987 CHN NP PRELIMINAR 
000170073 LI MON 1990 CHN NP PRELIMINAR 
002980324 GIBERSON SARA 1992 USA FEDE NP PRELIMINAR 
001080022 OSTERGAAD MICHA 1987 DEN NP PRELIMINAR 
000170020 MEAKLIM KATHERYN 1989 RSA NP PRELIMINAR 
000580304 VITTING LISA 1991 SG ESSE NP PRELIMINAR 
001380066 PALMER HAYLEY 1989 NZL NP PRELIMINAR 
000180165 GARDELL STINA 1990 SPARVA NP PRELIMINAR 
001880324 DIRADO MADELINE 1993 USA FEDE NP PRELIMINAR 
000780324 BING KAYLIN 1993 USA FEDE NP PRELIMINAR 
008480324 WHITE MADISON 1994 USA FEDE NP PRELIMINAR 
000220007 MEYER BIANCA 1989 SEALS S NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.15-2 Information correct at 19:07:41 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
5 / 5
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
16 - 400 m. FREESTYLE MEN 
16 - 400 m. LIBRE MASCULINO 
16 - 400 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 3:40.08 IAN THORPE MANCHESTER 30/07/2002 
ER 3:40.07 PAUL BIEDERMANN ROMA 26/07/2009 
CR 3:44.97 LOBINTSEV NIKITA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
1 001270073 ZHANG LIN 1987 CHN 3:48.21 FINAL 
50 27.09 
27.09 
100 55.93 
28.84 
150 1:25.27 
29.34 
200 1:54.04 
28.77 
250 2:22.78 
28.74 
300 2:51.90 
29.12 
350 3:20.92 
29.02 
400 3:48.21 
27.29 
3:52.14 PRELIMINAR 
50 26.94 
26.94 
100 55.57 
28.63 
150 1:24.81 
29.24 
200 1:54.04 
29.23 
250 2:23.36 
29.32 
300 2:53.04 
29.68 
350 3:23.17 
30.13 
400 3:52.14 
28.97 
2 000170027 MELLOULI OUSSAMA 1984 TUN 3:48.92 FINAL 
50 27.09 
27.09 
100 55.79 
28.70 
150 1:24.91 
29.12 
200 1:53.76 
28.85 
250 2:22.84 
29.08 
300 2:52.05 
29.21 
350 3:20.78 
28.73 
400 3:48.92 
28.14 
3:51.93 PRELIMINAR 
50 26.98 
26.98 
100 56.09 
29.11 
150 1:25.25 
29.16 
200 1:54.70 
29.45 
250 2:23.98 
29.28 
300 2:53.38 
29.40 
350 3:23.23 
29.85 
400 3:51.93 
28.70 
3 000180317 DAI JUN 1992 SHANGHAI CHI 3:51.48 FINAL 
50 27.00 
27.00 
100 56.12 
29.12 
150 1:25.62 
29.50 
200 1:54.82 
29.20 
250 2:24.43 
29.61 
300 2:54.27 
29.84 
350 3:23.86 
29.59 
400 3:51.48 
27.62 
3:53.36 PRELIMINAR 
50 27.15 
27.15 
100 56.71 
29.56 
150 1:26.63 
29.92 
200 1:56.37 
29.74 
250 2:25.68 
29.31 
300 2:55.66 
29.98 
350 3:25.27 
29.61 
400 3:53.36 
28.09 
4 000580204 CARRY DAVID 1981 STOCKPORT M 3:52.04 FINAL 
50 27.04 
27.04 
100 56.22 
29.18 
150 1:25.93 
29.71 
200 1:55.48 
29.55 
250 2:25.11 
29.63 
300 2:54.36 
29.25 
350 3:23.47 
29.11 
400 3:52.04 
28.57 
3:54.79 PRELIMINAR 
50 27.00 
27.00 
100 56.63 
29.63 
150 1:26.51 
29.88 
200 1:56.57 
30.06 
250 2:26.44 
29.87 
300 2:55.77 
29.33 
350 3:25.11 
29.34 
400 3:54.79 
29.68 
5 000480022 GLAESNER MADS 1988 DEN 3:53.54 FINAL 
50 27.51 
27.51 
100 57.22 
29.71 
150 1:27.14 
29.92 
200 1:57.12 
29.98 
250 2:26.98 
29.86 
300 2:56.14 
29.16 
350 3:25.17 
29.03 
400 3:53.54 
28.37 
3:55.49 PRELIMINAR 
50 27.39 
27.39 
100 56.98 
29.59 
150 1:27.03 
30.05 
200 1:57.01 
29.98 
250 2:26.88 
29.87 
300 2:56.59 
29.71 
350 3:26.56 
29.97 
400 3:55.49 
28.93 
6 000182501 JOENSEN PAL 1990 FAROE ISLAND 3:54.47 FINAL 
50 26.76 
26.76 
100 55.85 
29.09 
150 1:25.60 
29.75 
200 1:55.35 
29.75 
250 2:25.38 
30.03 
300 2:55.50 
30.12 
350 3:25.65 
30.15 
400 3:54.47 
28.82 
3:55.26 PRELIMINAR 
50 26.91 
26.91 
100 55.68 
28.77 
150 1:25.41 
29.73 
200 1:55.41 
30.00 
250 2:25.60 
30.19 
300 2:55.95 
30.35 
350 3:26.34 
30.39 
400 3:55.26 
28.92 
7 003070073 REN CHEN 1989 CHN 3:57.59 FINAL 
50 27.47 
27.47 
100 56.75 
29.28 
150 1:26.64 
29.89 
200 1:56.82 
30.18 
250 2:27.50 
30.68 
300 2:58.31 
30.81 
350 3:28.81 
30.50 
400 3:57.59 
28.78 
3:55.23 PRELIMINAR 
50 27.62 
27.62 
100 56.57 
28.95 
150 1:25.89 
29.32 
200 1:55.70 
29.81 
250 2:25.93 
30.23 
300 2:56.60 
30.67 
350 3:27.32 
30.72 
400 3:55.23 
27.91 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.16-4 Information correct at 19:14:29 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
1 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
16 - 400 m. FREESTYLE MEN 
16 - 400 m. LIBRE MASCULINO 
16 - 400 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 3:40.08 IAN THORPE MANCHESTER 30/07/2002 
ER 3:40.07 PAUL BIEDERMANN ROMA 26/07/2009 
CR 3:44.97 LOBINTSEV NIKITA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
8 000180177 DAVIES DAVID 1985 LOUGHBOROU 3:58.14 FINAL 
50 26.79 
26.79 
100 56.24 
29.45 
150 1:26.67 
30.43 
200 1:56.88 
30.21 
250 2:27.26 
30.38 
300 2:57.84 
30.58 
350 3:28.10 
30.26 
400 3:58.14 
30.04 
3:55.57 PRELIMINAR 
50 27.80 
27.80 
100 57.93 
30.13 
150 1:28.29 
30.36 
200 1:58.26 
29.97 
250 2:28.15 
29.89 
300 2:57.99 
29.84 
350 3:27.24 
29.25 
400 3:55.57 
28.33 
9 004170020 RANDALL MARK 1986 RSA 3:54.59 FINAL 
50 27.69 
27.69 
100 57.38 
29.69 
150 1:27.29 
29.91 
200 1:56.96 
29.67 
250 2:26.66 
29.70 
300 2:56.50 
29.84 
350 3:25.90 
29.40 
400 3:54.59 
28.69 
3:56.36 PRELIMINAR 
50 27.82 
27.82 
100 57.68 
29.86 
150 1:27.40 
29.72 
200 1:57.07 
29.67 
250 2:26.92 
29.85 
300 2:56.83 
29.91 
350 3:26.97 
30.14 
400 3:56.36 
29.39 
10 000480317 JIANG HI QI 1992 SHANGHAI CHI 3:56.05 FINAL 
50 26.69 
26.69 
100 56.15 
29.46 
150 1:26.29 
30.14 
200 1:56.66 
30.37 
250 2:26.90 
30.24 
300 2:57.36 
30.46 
350 3:27.59 
30.23 
400 3:56.05 
28.46 
3:57.78 PRELIMINAR 
50 26.99 
26.99 
100 56.50 
29.51 
150 1:26.81 
30.31 
200 1:56.95 
30.14 
250 2:27.07 
30.12 
300 2:57.31 
30.24 
350 3:27.73 
30.42 
400 3:57.78 
30.05 
11 000480322 KOLL DOMINIK 1984 TROJAN AUSTR 3:56.95 FINAL 
50 27.03 
27.03 
100 56.29 
29.26 
150 1:26.47 
30.18 
200 1:56.93 
30.46 
250 2:27.27 
30.34 
300 2:57.49 
30.22 
350 3:27.52 
30.03 
400 3:56.95 
29.43 
3:57.31 PRELIMINAR 
50 28.00 
28.00 
100 58.02 
30.02 
150 1:28.39 
30.37 
200 1:58.92 
30.53 
250 2:29.24 
30.32 
300 2:59.19 
29.95 
350 3:28.68 
29.49 
400 3:57.31 
28.63 
12 048585952 MANTAS MOTA ADRIAN 1992 ESPAÑA-JUNIO 3:57.44 FINAL 
50 27.49 
27.49 
100 57.31 
29.82 
150 1:28.19 
30.88 
200 1:58.74 
30.55 
250 2:28.55 
29.81 
300 2:58.41 
29.86 
350 3:28.38 
29.97 
400 3:57.44 
29.06 
3:57.46 PRELIMINAR 
50 28.23 
28.23 
100 58.55 
30.32 
150 1:28.94 
30.39 
200 1:59.47 
30.53 
250 2:29.31 
29.84 
300 2:59.36 
30.05 
350 3:28.67 
29.31 
400 3:57.46 
28.79 
13 000380022 LIE ANDERS 1991 DEN 3:58.55 FINAL 
50 27.78 
27.78 
100 57.44 
29.66 
150 1:27.46 
30.02 
200 1:57.78 
30.32 
250 2:28.40 
30.62 
300 2:58.88 
30.48 
350 3:29.29 
30.41 
400 3:58.55 
29.26 
3:57.33 PRELIMINAR 
50 27.51 
27.51 
100 56.56 
29.05 
150 1:26.52 
29.96 
200 1:57.11 
30.59 
250 2:27.16 
30.05 
300 2:57.60 
30.44 
350 3:27.52 
29.92 
400 3:57.33 
29.81 
14 000880048 STANCZYK PRZEMYSLAW 1985 POL 3:58.61 FINAL 
50 27.53 
27.53 
100 57.27 
29.74 
150 1:27.53 
30.26 
200 1:58.15 
30.62 
250 2:28.52 
30.37 
300 2:59.02 
30.50 
350 3:29.40 
30.38 
400 3:58.61 
29.21 
3:58.33 PRELIMINAR 
50 27.94 
27.94 
100 57.83 
29.89 
150 1:28.28 
30.45 
200 1:58.98 
30.70 
250 2:29.44 
30.46 
300 2:59.90 
30.46 
350 3:29.63 
29.73 
400 3:58.33 
28.70 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.16-4 Information correct at 19:14:29 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
2 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
16 - 400 m. FREESTYLE MEN 
16 - 400 m. LIBRE MASCULINO 
16 - 400 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 3:40.08 IAN THORPE MANCHESTER 30/07/2002 
ER 3:40.07 PAUL BIEDERMANN ROMA 26/07/2009 
CR 3:44.97 LOBINTSEV NIKITA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
15 043143453 RIVERA MIRANDA MARCO 1983 ESPAÑA 4:00.91 FINAL 
50 28.07 
28.07 
100 58.30 
30.23 
150 1:29.18 
30.88 
200 2:00.14 
30.96 
250 2:31.08 
30.94 
300 3:01.80 
30.72 
350 3:31.85 
30.05 
400 4:00.91 
29.06 
3:59.03 PRELIMINAR 
50 28.17 
28.17 
100 58.36 
30.19 
150 1:28.85 
30.49 
200 1:59.45 
30.60 
250 2:30.13 
30.68 
300 3:00.18 
30.05 
350 3:29.88 
29.70 
400 3:59.03 
29.15 
16 003380324 HEDLIN ERIC 1993 USA FEDERATI 4:01.09 FINAL 
50 27.44 
27.44 
100 57.22 
29.78 
150 1:27.59 
30.37 
200 1:58.35 
30.76 
250 2:28.85 
30.50 
300 2:59.68 
30.83 
350 3:30.73 
31.05 
400 4:01.09 
30.36 
4:00.08 PRELIMINAR 
50 27.74 
27.74 
100 57.78 
30.04 
150 1:28.04 
30.26 
200 1:58.31 
30.27 
250 2:29.00 
30.69 
300 2:59.52 
30.52 
350 3:30.40 
30.88 
400 4:00.08 
29.68 
17 000180329 PANNIER ANTHONY 1988 LYON NATATIO 4:00.20 PRELIMINAR 
50 27.61 
27.61 
100 57.03 
29.42 
150 1:27.12 
30.09 
200 1:57.52 
30.40 
250 2:28.26 
30.74 
300 2:58.73 
30.47 
350 3:30.05 
31.32 
400 4:00.20 
30.15 
18 000380048 PIELOWSKI KRZYSTOF 1991 POL 4:01.00 PRELIMINAR 
50 28.30 
28.30 
100 58.02 
29.72 
150 1:28.15 
30.13 
200 1:58.37 
30.22 
250 2:28.72 
30.35 
300 2:59.49 
30.77 
350 3:30.52 
31.03 
400 4:01.00 
30.48 
19 000480177 COOMBS DANIEL 1988 LOUGHBOROU 4:01.85 PRELIMINAR 
50 27.85 
27.85 
100 58.37 
30.52 
150 1:29.02 
30.65 
200 2:00.05 
31.03 
250 2:30.38 
30.33 
300 3:01.16 
30.78 
350 3:31.75 
30.59 
400 4:01.85 
30.10 
20 003580324 JOHNSON NICHOLAUS 1992 USA FEDERATI 4:01.86 PRELIMINAR 
50 27.61 
27.61 
100 57.60 
29.99 
150 1:28.18 
30.58 
200 1:58.81 
30.63 
250 2:29.41 
30.60 
300 3:00.66 
31.25 
350 3:31.64 
30.98 
400 4:01.86 
30.22 
21 000380049 FARIA CESAR 1990 POR 4:02.52 PRELIMINAR 
50 28.22 
28.22 
100 58.65 
30.43 
150 1:29.59 
30.94 
200 2:00.38 
30.79 
250 2:30.52 
30.14 
300 3:01.09 
30.57 
350 3:31.87 
30.78 
400 4:02.52 
30.65 
22 001280177 PAVONI ROBERTO 1991 LOUGHBOROU 4:02.58 PRELIMINAR 
50 27.83 
27.83 
100 58.90 
31.07 
150 1:29.85 
30.95 
200 2:00.90 
31.05 
250 2:31.66 
30.76 
300 3:02.47 
30.81 
350 3:32.93 
30.46 
400 4:02.58 
29.65 
23 002580324 FREEMAN WILLIAM 1991 USA FEDERATI 4:02.61 PRELIMINAR 
50 28.60 
28.60 
100 59.05 
30.45 
150 1:29.96 
30.91 
200 2:01.23 
31.27 
250 2:32.60 
31.37 
300 3:04.49 
31.89 
350 3:34.54 
30.05 
400 4:02.61 
28.07 
24 000780328 MILLS DANIEL 1991 NOVA CENTURI 4:02.67 PRELIMINAR 
50 28.36 
28.36 
100 58.90 
30.54 
150 1:29.96 
31.06 
200 2:00.95 
30.99 
250 2:32.00 
31.05 
300 3:02.83 
30.83 
350 3:33.59 
30.76 
400 4:02.67 
29.08 
25 000680022 PEDERSEN FREDERIK SIEM 1991 DEN 4:03.46 PRELIMINAR 
50 27.97 
27.97 
100 58.11 
30.14 
150 1:28.97 
30.86 
200 1:59.94 
30.97 
250 2:30.73 
30.79 
300 3:01.96 
31.23 
350 3:33.34 
31.38 
400 4:03.46 
30.12 
26 000480324 BARBER MATTHEW 1991 USA FEDERATI 4:03.56 PRELIMINAR 
50 27.69 
27.69 
100 58.27 
30.58 
150 1:29.30 
31.03 
200 2:00.42 
31.12 
250 2:30.70 
30.28 
300 3:01.80 
31.10 
350 3:33.01 
31.21 
400 4:03.56 
30.55 
27 006780324 SIGNORIN CONNOR 1992 USA FEDERATI 4:03.68 PRELIMINAR 
50 27.98 
27.98 
100 58.75 
30.77 
150 1:29.40 
30.65 
200 2:00.55 
31.15 
250 2:31.56 
31.01 
300 3:02.90 
31.34 
350 3:33.95 
31.05 
400 4:03.68 
29.73 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.16-4 Information correct at 19:14:29 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
3 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
16 - 400 m. FREESTYLE MEN 
16 - 400 m. LIBRE MASCULINO 
16 - 400 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 3:40.08 IAN THORPE MANCHESTER 30/07/2002 
ER 3:40.07 PAUL BIEDERMANN ROMA 26/07/2009 
CR 3:44.97 LOBINTSEV NIKITA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
28 000480049 MAIA JORGE 1989 POR 4:03.92 PRELIMINAR 
50 27.88 
27.88 
100 58.16 
30.28 
150 1:28.98 
30.82 
200 1:59.95 
30.97 
250 2:30.98 
31.03 
300 3:02.48 
31.50 
350 3:33.72 
31.24 
400 4:03.92 
30.20 
29 047183865 SANCHEZ GARCIA ALEX 1990 SABADEL 4:04.34 PRELIMINAR 
50 26.98 
26.98 
100 56.17 
29.19 
150 1:26.72 
30.55 
200 1:57.50 
30.78 
250 2:28.83 
31.33 
300 3:00.33 
31.50 
350 3:32.62 
32.29 
400 4:04.34 
31.72 
30 000780048 HRENIAK MACIEJ 1989 POL 4:04.39 PRELIMINAR 
50 28.54 
28.54 
100 59.07 
30.53 
150 1:30.36 
31.29 
200 2:01.35 
30.99 
250 2:32.35 
31.00 
300 3:03.27 
30.92 
350 3:34.32 
31.05 
400 4:04.39 
30.07 
31 001170073 LIU ZHAOCHENG 1995 CHN 4:04.80 PRELIMINAR 
50 27.62 
27.62 
100 57.74 
30.12 
150 1:28.31 
30.57 
200 1:59.65 
31.34 
250 2:31.27 
31.62 
300 3:03.56 
32.29 
350 3:35.73 
32.17 
400 4:04.80 
29.07 
32 008080324 VIRTUE EVAN 1991 USA FEDERATI 4:04.92 PRELIMINAR 
50 28.22 
28.22 
100 58.58 
30.36 
150 1:29.66 
31.08 
200 2:00.90 
31.24 
250 2:32.31 
31.41 
300 3:03.24 
30.93 
350 3:34.39 
31.15 
400 4:04.92 
30.53 
33 000480048 HURA BARTOSZ 1991 POL 4:04.93 PRELIMINAR 
50 28.50 
28.50 
100 58.89 
30.39 
150 1:29.65 
30.76 
200 2:00.74 
31.09 
250 2:31.57 
30.83 
300 3:03.01 
31.44 
350 3:34.42 
31.41 
400 4:04.93 
30.51 
34 000280177 BALE ROBERT 1990 LOUGHBOROU 4:04.98 PRELIMINAR 
50 27.54 
27.54 
100 58.03 
30.49 
150 1:29.04 
31.01 
200 2:00.53 
31.49 
250 2:31.66 
31.13 
300 3:03.32 
31.66 
350 3:34.67 
31.35 
400 4:04.98 
30.31 
35 000380008 AMILOV SOBITJON 1990 UZB 4:05.54 PRELIMINAR 
50 28.28 
28.28 
100 58.35 
30.07 
150 1:29.37 
31.02 
200 2:00.40 
31.03 
250 2:31.64 
31.24 
300 3:03.43 
31.79 
350 3:35.31 
31.88 
400 4:05.54 
30.23 
36 000970020 VENTER JASPER 1988 RSA 4:06.29 PRELIMINAR 
50 28.59 
28.59 
100 59.83 
31.24 
150 1:31.40 
31.57 
200 2:03.03 
31.63 
250 2:34.00 
30.97 
300 3:05.34 
31.34 
350 3:36.14 
30.80 
400 4:06.29 
30.15 
37 000270001 MEBAREK MAHREZ 1985 ALG 4:06.59 PRELIMINAR 
50 28.63 
28.63 
100 59.74 
31.11 
150 1:30.74 
31.00 
200 2:02.07 
31.33 
250 2:33.12 
31.05 
300 3:04.05 
30.93 
350 3:35.26 
31.21 
400 4:06.59 
31.33 
38 000980022 BROMER VIKTOR 1993 DEN 4:07.17 PRELIMINAR 
50 28.05 
28.05 
100 58.44 
30.39 
150 1:29.67 
31.23 
200 2:01.11 
31.44 
250 2:32.86 
31.75 
300 3:04.55 
31.69 
350 3:36.34 
31.79 
400 4:07.17 
30.83 
39 000580322 BONSE JULIAN 1990 TROJAN USA 4:07.59 PRELIMINAR 
50 28.57 
28.57 
100 59.72 
31.15 
150 1:31.01 
31.29 
200 2:02.61 
31.60 
250 2:33.86 
31.25 
300 3:05.73 
31.87 
350 3:36.94 
31.21 
400 4:07.59 
30.65 
40 000280022 RUD JON 1986 DEN 4:07.60 PRELIMINAR 
50 27.80 
27.80 
100 58.28 
30.48 
150 1:29.49 
31.21 
200 2:00.81 
31.32 
250 2:32.41 
31.60 
300 3:04.34 
31.93 
350 3:36.44 
32.10 
400 4:07.60 
31.16 
41 003680324 KEKACS STEVEN 1993 USA FEDERATI 4:07.64 PRELIMINAR 
50 27.76 
27.76 
100 58.52 
30.76 
150 1:29.63 
31.11 
200 2:01.07 
31.44 
250 2:32.57 
31.50 
300 3:04.68 
32.11 
350 3:36.50 
31.82 
400 4:07.64 
31.14 
42 047332683 MATSUYAMA PASTOR DIDAC 1993 ESPAÑA-JUNIO 4:07.80 PRELIMINAR 
50 28.06 
28.06 
100 59.33 
31.27 
150 1:30.79 
31.46 
200 2:02.42 
31.63 
250 2:33.90 
31.48 
300 3:06.03 
32.13 
350 3:37.34 
31.31 
400 4:07.80 
30.46 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.16-4 Information correct at 19:14:29 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
4 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
16 - 400 m. FREESTYLE MEN 
16 - 400 m. LIBRE MASCULINO 
16 - 400 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 3:40.08 IAN THORPE MANCHESTER 30/07/2002 
ER 3:40.07 PAUL BIEDERMANN ROMA 26/07/2009 
CR 3:44.97 LOBINTSEV NIKITA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
43 002380021 KUNCAR DAVID 1993 CZE 4:07.87 PRELIMINAR 
50 27.42 
27.42 
100 57.75 
30.33 
150 1:29.01 
31.26 
200 2:00.64 
31.63 
250 2:32.24 
31.60 
300 3:04.16 
31.92 
350 3:36.46 
32.30 
400 4:07.87 
31.41 
44 006180324 REDONDO BROCK 1992 USA FEDERATI 4:08.40 PRELIMINAR 
50 27.54 
27.54 
100 57.63 
30.09 
150 1:28.04 
30.41 
200 1:59.29 
31.25 
250 2:30.98 
31.69 
300 3:03.42 
32.44 
350 3:36.19 
32.77 
400 4:08.40 
32.21 
45 001080324 BOSTON BRETT 1991 USA FEDERATI 4:08.96 PRELIMINAR 
50 28.40 
28.40 
100 1:00.39 
31.99 
150 1:32.07 
31.68 
200 2:04.06 
31.99 
250 2:35.34 
31.28 
300 3:07.22 
31.88 
350 3:38.64 
31.42 
400 4:08.96 
30.32 
46 000480143 NYGAARD JOERN 1992 NORWEGIAN S 4:09.03 PRELIMINAR 
50 28.00 
28.00 
100 59.18 
31.18 
150 1:31.07 
31.89 
200 2:03.03 
31.96 
250 2:34.88 
31.85 
300 3:06.81 
31.93 
350 3:38.53 
31.72 
400 4:09.03 
30.50 
47 002170073 LANG YUANPENG 1992 CHN 4:09.14 PRELIMINAR 
50 28.03 
28.03 
100 59.60 
31.57 
150 1:31.35 
31.75 
200 2:03.89 
32.54 
250 2:35.94 
32.05 
300 3:08.38 
32.44 
350 3:40.07 
31.69 
400 4:09.14 
29.07 
48 001480324 CAMP PARKER 1991 USA FEDERATI 4:09.61 PRELIMINAR 
50 28.89 
28.89 
100 59.63 
30.74 
150 1:30.62 
30.99 
200 2:01.90 
31.28 
250 2:33.27 
31.37 
300 3:05.08 
31.81 
350 3:37.24 
32.16 
400 4:09.61 
32.37 
49 000680324 BELECANECH MATTHEW 1992 USA FEDERATI 4:09.75 PRELIMINAR 
50 28.59 
28.59 
100 1:00.26 
31.67 
150 1:32.03 
31.77 
200 2:04.43 
32.40 
250 2:36.36 
31.93 
300 3:08.24 
31.88 
350 3:39.53 
31.29 
400 4:09.75 
30.22 
50 039430585 GONZALEZ DIANEZ ADRIAN 1990 SANDREU 4:11.08 PRELIMINAR 
50 28.59 
28.59 
100 1:00.21 
31.62 
150 1:32.08 
31.87 
200 2:04.13 
32.05 
250 2:35.96 
31.83 
300 3:08.06 
32.10 
350 3:40.13 
32.07 
400 4:11.08 
30.95 
51 001470001 YOUGHOURTA HADDAD 1993 ALG 4:11.41 PRELIMINAR 
50 28.66 
28.66 
100 1:00.22 
31.56 
150 1:31.23 
31.01 
200 2:03.14 
31.91 
250 2:34.72 
31.58 
300 3:07.19 
32.47 
350 3:39.80 
32.61 
400 4:11.41 
31.61 
52 007280324 STOEHR MITCHELL 1992 USA FEDERATI 4:11.90 PRELIMINAR 
50 29.18 
29.18 
100 1:00.63 
31.45 
150 1:32.61 
31.98 
200 2:04.99 
32.38 
250 2:36.77 
31.78 
300 3:09.25 
32.48 
350 3:40.85 
31.60 
400 4:11.90 
31.05 
53 006980324 STEPHENSON HARRY 1992 USA FEDERATI 4:12.76 PRELIMINAR 
50 29.61 
29.61 
100 1:01.64 
32.03 
150 1:33.46 
31.82 
200 2:05.26 
31.80 
250 2:36.93 
31.67 
300 3:09.15 
32.22 
350 3:41.09 
31.94 
400 4:12.76 
31.67 
54 004680324 METZ SAMUEL 1991 USA FEDERATI 4:12.86 PRELIMINAR 
50 28.32 
28.32 
100 59.43 
31.11 
150 1:31.10 
31.67 
200 2:03.80 
32.70 
250 2:36.06 
32.26 
300 3:08.77 
32.71 
350 3:41.52 
32.75 
400 4:12.86 
31.34 
55 045640214 MUÑOZ ILLANA VICTOR 1988 TERRASA 4:13.01 PRELIMINAR 
50 28.60 
28.60 
100 59.89 
31.29 
150 1:31.71 
31.82 
200 2:03.78 
32.07 
250 2:36.04 
32.26 
300 3:08.84 
32.80 
350 3:41.63 
32.79 
400 4:13.01 
31.38 
56 001680143 REE OLE MARTIN 1992 NORWEGIAN S 4:13.30 PRELIMINAR 
50 29.66 
29.66 
100 1:01.41 
31.75 
150 1:33.50 
32.09 
200 2:05.67 
32.17 
250 2:37.73 
32.06 
300 3:09.76 
32.03 
350 3:42.18 
32.42 
400 4:13.30 
31.12 
57 001570001 ABDELGHANI NEFSI 1993 ALG 4:13.31 PRELIMINAR 
50 29.81 
29.81 
100 1:01.33 
31.52 
150 1:33.01 
31.68 
200 2:04.86 
31.85 
250 2:37.08 
32.22 
300 3:09.53 
32.45 
350 3:41.84 
32.31 
400 4:13.31 
31.47 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.16-4 Information correct at 19:14:29 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
5 / 6
Technic data: Swimming Pool type: 50 m., chrono Electronic 
XXXI TROFEU INT CIUTAT DE BARCELONA, 9 I 10 JUNY 2010 BARCELONA 
16 - 400 m. FREESTYLE MEN 
16 - 400 m. LIBRE MASCULINO 
16 - 400 m. LLIURES MASCULÍ 
RESULTS 
RESULTADOS 
RESULTATS 
09/06/2010 
WR 3:40.08 IAN THORPE MANCHESTER 30/07/2002 
ER 3:40.07 PAUL BIEDERMANN ROMA 26/07/2009 
CR 3:44.97 LOBINTSEV NIKITA BARCELONA 06/06/2009 
RK License Name Year Club T.R. Result 
58 000527102 VENTURI ROMAIN 1993 CANET 66 4:15.52 PRELIMINAR 
50 28.96 
28.96 
100 1:00.64 
31.68 
150 1:32.56 
31.92 
200 2:04.78 
32.22 
250 2:37.50 
32.72 
300 3:10.33 
32.83 
350 3:43.50 
33.17 
400 4:15.52 
32.02 
59 004980026 AHOLA TONI 1992 FIN 4:16.15 PRELIMINAR 
50 29.21 
29.21 
100 1:00.90 
31.69 
150 1:32.32 
31.42 
200 2:04.25 
31.93 
250 2:36.42 
32.17 
300 3:09.84 
33.42 
350 3:43.52 
33.68 
400 4:16.15 
32.63 
60 047896144 CABANILLAS QUINTANILLA RAFAEL 1987 CORNELL 4:19.66 PRELIMINAR 
50 29.26 
29.26 
100 1:00.98 
31.72 
150 1:33.50 
32.52 
200 2:06.24 
32.74 
250 2:39.32 
33.08 
300 3:12.95 
33.63 
350 3:46.67 
33.72 
400 4:19.66 
32.99 
61 048569971 ALDABE BOMSTAD OSCAR 1990 CTENEL 4:19.76 PRELIMINAR 
50 28.96 
28.96 
100 1:00.92 
31.96 
150 1:34.41 
33.49 
200 2:08.04 
33.63 
250 2:41.51 
33.47 
300 3:15.10 
33.59 
350 3:48.28 
33.18 
400 4:19.76 
31.48 
62 001880143 RODJE SANDER 1993 NORWEGIAN S 4:19.93 PRELIMINAR 
50 29.01 
29.01 
100 1:01.28 
32.27 
150 1:34.12 
32.84 
200 2:07.45 
33.33 
250 2:41.13 
33.68 
300 3:14.98 
33.85 
350 3:48.56 
33.58 
400 4:19.93 
31.37 
63 039926141 FERRATER ROCA MARC 1993 REUSPLO 4:20.86 PRELIMINAR 
50 29.49 
29.49 
100 1:01.69 
32.20 
150 1:34.94 
33.25 
200 2:08.08 
33.14 
250 2:41.24 
33.16 
300 3:14.63 
33.39 
350 3:48.07 
33.44 
400 4:20.86 
32.79 
002080021 TOMASEK MARTIN 1988 CZE BAJ PRELIMINAR 
047180493 WILDEBOER FABER OLAF 1983 SABADEL BAJ PRELIMINAR 
001370001 SMAIL HASSAM 1990 ALG NP PRELIMINAR 
000880189 HILL JEFFERY 1989 UNIVERSITY OF NP PRELIMINAR 
RT: RETIRED 
NP: DNS 
DVI: DESQ VIRATGE IRREGUL 
DSI: DESQ SORTIDA IRREGUL 
DSA: DESC SORTIDA ANTICI 
DNI: DESQ ESTIL IRREGULAR 
DES: DISQUALIFIED 
DAI: DESQ ARRIBADA IRREGU
BAJ: DNS 
CR: Record Campeonato 
ER: Record Continente 
WR: Record Mundo 
SW.RESULTADOS_PRUEBA.16-4 Information correct at 19:14:29 09/06/2010 
Information System by MSL Software - www.msl.es 
6 / 6
ADVERTISEMENT


ADVERTISEMENT