ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
--- Results, Rankings, and Records ---
MOBITEL 2001 Day 1
7/1/2001-7/1/2001
Radovljica, Slovenia

REZULTATI 50 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN            
  LIMIT:  85 - 95 0:36.00;   83 - 84 0:34.00;   60 - 82 0:32.00

  1. MILOŠEVIĆ MILOŠ          72  PRB  0:24.70       872
  2. KANJER MARIJAN           73  PRB  0:25.18       823
  3. MANKOČ PETER             78  IL   0:25.27       815

  4. MLADINA IVAN             80  PRB  0:25.30       812
  5. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:25.73       772
  6. HAJEK MARTIN             81  HKC  0:26.18       733
  7. ABERŠEK ALEŠ             77  MTK  0:26.48       708
  8. PAPP VIKTOR              85  FTC  0:26.70       691


REZULTATI 50 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN
  LIMIT:  87 - 95 0:43.00;   85 - 86 0:38.50;   60 - 84 0:37.00

  1. BORCHOVSKI VERED         84  ISR  0:27.73       791
  2. SLAPŠAK URŠKA            72  RPB  0:27.81       784
  3. NYIRY ANNA               81  FTC  0:28.56       724

  4. MYŠKOVA JANA             77  HKC  0:28.86       701
  5. CSOBANKI ZSUZSA          83  FTC  0:29.37       665
  6. FERENCZY ORSOLYA         84  HB   0:29.42       662
  7. ROŠ URŠKA                81  MNC  0:29.86       633
  8. ULRICHOVA VERONIKA       84  OST  0:30.17       614



REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - FINALE A
  LIMIT:  85 - 95 2:43.00;   83 - 84 2:37.00;   60 - 82 2:32.00

  1. MILENKOVIČ MARKO         76  RPB  1:00.78  2:08.92       770
  2. IMPRIĆ SAŠA              86  MLZ  1:01.68  2:12.88       703
  3. MARINKOVIĆ JOŠKO         78  ZPK  1:05.61  2:15.31       666

  4. POGAČNIK NEJC            87  RPB  1:05.42  2:19.96       602
  5. GODEC JERNEJ             86  IL   1:05.49  2:22.94       565
  6. KERIN ROK                83  CK   1:07.26  2:23.68       556
  7. SELKO ALJOŠA             85  CRT  1:08.09  2:23.86       554
  8. ŠKARIČIĆ KREŠIMIR        84  MS   1:08.87  2:27.48       514


REZULTATI 200 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - FINALE A
  LIMIT:  87 - 95 3:05.00;   85 - 86 2:52.00;   60 - 84 2:45.00

  1. STONOVA TAMARA           84  OST  1:08.31  2:23.73       735
  2. SOVINEK NINA             85  MSV  1:10.94  2:27.59       679
  3. STARE URŠKA              86  MTK  1:11.23  2:31.39       629

  4. LETE MAJA                86  MS   1:12.29  2:32.36       617
  5. KARDAŠEVIĆ MIRELA        87  MLZ  1:12.35  2:33.14       608
  6. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  1:14.41  2:34.05       597
  7. PIRŠIČ MAŠA              86  MTK  1:17.23  2:35.38       582
  8. LANATA CHIARA            86  ADI  1:13.92  2:35.95       576


REZULTATI 100 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - FINALE A
  LIMIT:  85 - 95 1:16.00;   83 - 84 1:11.00;   60 - 82 1:08.00

  1. TAHIROVIČ EMIL           79  MTK  0:57.44       734
  2. ABERŠEK ALEŠ             77  MTK  0:57.99       713
  3. PAPP VIKTOR              85  FTC  0:59.70       654

  4. BONAČIĆ MARIN            80  ZPK  1:00.55       626
  5. BARBIĆ BRUNO             86  MZ   1:00.88       616
  6. BAJC BLAŽ                81  KA   1:01.41       601
  7. NIŠIĆ NADIM              84  SLT  1:01.99       584
  8. KOVAČIČ JAROSLAV         84  CK   1:02.76       563


REZULTATI 100 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - FINALE A
  LIMIT:  87 - 95 1:32.00;   85 - 86 1:21.00;   60 - 84 1:18.00

  1. BORCHOVSKI VERED         84  ISR  1:00.73       810
  2. FERENCZY ORSOLYA         84  HB   1:03.51       708
  3. ROŠ URŠKA                81  MNC  1:04.26       684

  4. ČARMAN ANJA              85  MTK  1:05.53       645
  5. POLJAKOVA GABRIELA       79  HKC  1:06.85       607
  6. DORNYEI VERA             85  FTC  1:09.19       548
  7. VELDIN MANJA             87  LL   1:09.23       547
  8. BENČIĆ ANDRIJANA         87  SPK  1:10.00       529


REZULTATI 200 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - FINALE A
  LIMIT:  85 - 95 2:52.00;   83 - 84 2:45.00;   60 - 82 2:40.00

  1. ŠULEK BOŠTJAN            83  BM   1:07.28  2:17.84       594
  2. ODAR VLADO               84  OL   1:07.56  2:18.89       581
  3. HERMAN ALEŠ              86  IL   1:09.77  2:23.00       532

  4. LUŠINA BLAŽ              84  IL   1:10.27  2:23.90       522
  5. LESKOVEC LADO            83  CRT  1:09.82  2:25.82       502
  6. HRIBAR PETER             85  KA   1:11.11  2:27.91       481
  7. BEBIĆ IGOR               86  MS   1:11.65  2:28.45       476
  -  PAHERNIK ANDREJ          79  BM   -:--.--  -:--.--       ---  DIS1

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  
         DIS1 - PREHITER DRUGI START                  


REZULTATI 200 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - FINALE A
  LIMIT:  87 - 95 3:10.00;   85 - 86 2:58.00;   60 - 84 2:50.00

  1. KEJŽAR ALENKA            79  RPB  1:07.65  2:16.56       797
  2. SOVINEK MAJA             85  MSV  1:12.55  2:26.37       647
  3. ISAKOVIČ SARA            88  RPB  1:15.44  2:31.54       583

  4. USAR INES                84  BM   1:14.02  2:31.59       583
  5. BERRA EVA                83  MTK  1:13.37  2:31.62       582
  6. BABIČ LAVRA              87  RPB  1:13.35  2:31.64       582
  7. BRUMEC JANA              86  LL   1:14.17  2:32.49       573
  8. JERETINA URŠA            84  IL   1:16.54  2:38.93       506


REZULTATI 200 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - FINALE A
  LIMIT:  85 - 95 3:06.00;   83 - 84 3:00.00;   60 - 82 2:50.00

  1. LIPOVŽ MATIC             77  IL   1:07.98  2:22.11       768
  2. VRHOVŠEK MARTIN          83  LL   1:10.81  2:28.18       678
  3. BEŠIREVIČ GORAN          83  CRT  1:13.68  2:35.22       590

  4. ČOKO ROKO                85  LL   1:15.98  2:36.91       571
  5. TOKIĆ JURICA             84  MZ   1:16.28  2:38.85       550
  6. PAVLOVIĆ IGOR            85  SPK  1:17.51  2:43.56       504
  7. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:17.32  2:44.06       499
  8. POGAČNIK NEJC            87  RPB  1:20.39  2:46.71       476


REZULTATI 200 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - FINALE A
  LIMIT:  87 - 95 3:35.00;   85 - 86 3:28.00;   60 - 84 3:15.00

  1. KOVACS KRISZTINA         83  HB   1:14.77  2:32.36       838
  2. KLINAR ANJA              88  RPB  1:14.58  2:32.89       829  REK.SLO.KAD.
  3. PIRŠIČ MAŠA              86  MTK  1:21.54  2:46.77       639

  4. VASILJ PETRA             83  SPK  1:20.03  2:47.09       635
  5. ZUPAN KATJA              87  BM   1:23.99  2:53.10       571
  6. ZOREC PETJA              87  RPB  1:23.91  2:54.28       560
  7. RISTANOVIČ JANA          85  OL   1:24.11  2:55.43       549
  -  NERVO SILVIA             81  ADI  -:--.--  -:--.--       ---  DIS 


REZULTATI 100 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - FINALE A
  LIMIT:  85 - 95 1:04.00;   83 - 84 1:01.00;   60 - 82 0:59.00

  1. MANKOČ PETER             78  IL   0:51.20       816
  2. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:52.74       746
  3. DELAČ MARIO              85  MLZ  0:53.74       705

  4. MELON JURE               78  OL   0:54.30       684
  5. MATIĆ DINKO              81  ZPK  0:54.41       680
  6. VELIKONJA LUKA           81  OL   0:54.64       671
  7. HAJEK MARTIN             81  HKC  0:54.97       659
  8. IMPRIĆ SAŠA              86  MLZ  0:56.15       618


REZULTATI 100 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - FINALE A
  LIMIT:  87 - 95 1:13.00;   85 - 86 1:09.00;   60 - 84 1:07.00

  1. SLAPŠAK URŠKA            72  RPB  0:58.35       783
  2. MYŠKOVA JANA             77  HKC  0:58.41       780
  3. ULRICHOVA VERONIKA       84  OST  0:59.82       726

  4. PANDŽA TINA              85  MSV  1:00.06       718
  5. CSOBANKI ZSUZSA          83  FTC  1:00.57       700
  6. STONOVA TAMARA           84  OST  1:02.37       641
  7. DORNYEI VERA             85  FTC  1:02.91       624
  8. LETE MAJA                86  MS   1:04.03       592


REZULTATI 50 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN            
  LIMIT:  85 - 95 0:41.50;   83 - 84 0:40.00;   60 - 82 0:38.00

  1. TAHIROVIČ EMIL           79  MTK  0:29.96       783
  2. MARKIČ MATJAŽ            83  KK   0:30.24       761
  3. PERNAT MATJAŽ            84  BM   0:31.18       694

  4. ZAPLOTNIK ANDRAŽ         84  MTK  0:31.24       690
  5. KAUCKY MILOŠ             83  HKC  0:31.36       682
  6. KOREN MIHA               82  IL   0:32.01       642
  7. MARINKOVIĆ JOŠKO         78  ZPK  0:32.45       616
  -  STUEKER RALF             70  SCW  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN
  LIMIT:  87 - 95 0:45.00;   85 - 86 0:43.00;   60 - 84 0:42.00

  1. KOVACS KRISZTINA         83  HB   0:33.14       805
  2. SAMBRAILO TAMARA         86  RPB  0:33.18       802  REK.SLO.MLA.
  3. SEDLAR ANJA              86  LL   0:35.73       642

  4. STERDJEVIČ DRAGANA       86  OL   0:35.84       637
  5. PIŠKUR SAŠA              85  RPB  0:36.45       605
  6. ZUPAN KATJA              87  BM   0:36.74       591
  7. KRAVANJA NINA            86  IL   0:37.30       565
  8. VOUK JANA                85  RPB  0:37.54       554
ADVERTISEMENT


ADVERTISEMENT