ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
--- Results, Rankings, and Records ---
ILIRIJA 2002
5/5/2002-5/5/2002
LJUBLJANA, SLOVENIJA

REZULTATI 100 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - KAT/CAT-A 

  1. MANKOČ PETER             78  IL   0:51.66       794
  2. KOŽULJ GORDAN            76  CRO  0:53.79       704
  3. FRANIČEVIĆ LORENZO       78  CRO  0:54.20       688

  4. MELON JURE               78  OL   0:54.40       680
  5. VELIKONJA LUKA           81  OL   0:54.52       676
  6. MAŠKOVIĆ ANTE            79  CRO  0:54.87       663
  7. VEREJTINOV DIMITRIJ      83  UKR  0:54.96       660
  8. TAKACS KRISTIAN          85  DUN  0:55.79       631
  9. LENASI MIHA              85  MNC  0:55.81       630
 10. PINČUK STEPAN            85  KK   0:56.02       623
 11. BOŽIČKO MATEVŽ           83  TP   0:56.95       593
 12. KERIN ROK                83  CK   0:56.98       592
 13. BORDUS GABOR             85  DUN  0:57.34       581
 14. ZIBELNIK METOD           85  OL   0:57.57       574
 15. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  0:58.01       561
 16. DACAR ANŽE               85  RR   0:58.07       559
 17. LUŠINA BLAŽ              84  IL   0:58.62       544
 18. DOBOVIČEK VANJA          84  PRB  0:59.78       513
 19. STERDJEVIČ SAŠO          85  OL   1:00.11       504
 20. UČAKAR ANŽE              85  OL   1:02.07       458
 21. GLAVINA ALEŠ             85  KK   1:04.32       411
 22. FUERST MITJA             85  CK   1:09.38       328
 23. JANKOVIČ PETER           85  OL   1:12.43       288
 24. JURCA JAN                85  KK   1:14.91       260
  -  MARKIČ MATJAŽ            83  KK   -:--.--       ---  NS 
  -  VERKO GREGA              85  IL   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - KAT/CAT-B      .

  1. GODEC JERNEJ             86  IL   0:54.58       673
  2. VRTOVEC LUKA             86  BM   0:56.29       614
  3. GRŽINA MIHA              86  IL   0:57.15       587

  4. HROVATIN DAVID           86  OL   0:57.66       571
  5. VACHAN TOMAŠ             86  KP   0:57.90       564
  6. KLASEK NEJC              87  IL   0:59.99       507
  7. JEDLOVČNIK UROŠ          88  LL   1:00.25       501
  8. SUŠNIK GREGA             86  KA   1:00.37       498
  9. TURK LUKA                86  RR   1:00.49       495
 10. KOČI JAN                 87  KP   1:00.85       486
 11. DEŽELAK TOMAŽ            86  CRT  1:01.06       481
 12. HLEBANJA GAL             87  IL   1:01.98       460
 13. HERETIK PAVOL            89  TT   1:02.07       458
 14. WILHELM SEBASTIAN        88  HH   1:02.10       457
 15. BUSSE GEORG              88  HH   1:02.15       456
 16. VITTEK LUKAŠ             89  TT   1:02.33       452
 17. OJSTERŠEK ALJAŽ          87  MTK  1:03.15       435
 18. BOTEK RUDOLF             87  KP   1:03.62       425
 19. POPIT MATJAŽ             87  MTK  1:03.68       424
 20. SLIVŠEK GAŠPER           86  IL   1:05.22       395
 21. MITTLY DAVID             88  DUN  1:05.51       389
 22. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:05.73       386
 23. ŽIBERT ŽIGA              87  KA   1:05.84       384
 24. KRIVOSUDSKY LUBOŠ        89  TT   1:06.01       381
 25. VUKOJA JAN               88  IL   1:06.05       380
 26. MANCEVIČ VADIM           87  IL   1:06.17       378
 27. STANKOVIČ DAMJAN         89  IL   1:07.18       361
 28. KOVAČIČ MATIC            88  KK   1:08.04       348
 29. VIVODA LUKA              89  KK   1:09.70       323
 30. ČOSIČ ĐORĐE              89  IL   1:11.76       296
 31. KOVAČIČ NEJC             88  KK   1:11.79       296
 32. JERANKO SAMO             89  RIB  1:14.98       260
 33. VALČIČ TONI              89  RIB  1:15.75       252
 34. LOVŠIN NEJC              90  RIB  1:17.37       236
 35. JORDAN JAN               89  IL   1:18.22       229
 36. ŽAGAR ŽAN                90  KK   1:18.74       224
 37. POLAJŽER ROK             91  RIB  1:20.93       207

REZULTATI 100 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - KAT/CAT-A

  1. MOLNAR VIKTORIA          85  DUN  0:59.81       727
  2. AMSHENIKOVA IRINA        86  UKR  0:59.87       724
  3. KYLIANOVA RADKA          82  ZZ   0:59.90       723

  4. PANDŽA TINA              85  MSV  1:00.05       718
  5. SOVINEK NINA             85  MSV  1:00.52       701
  6. RADAN DUŠKA              78  JHN  1:02.25       644
  7. BRUMEC JANA              86  LL   1:02.47       638
  8. ZUPANČIČ MOJCA           85  OL   1:04.57       577
  9. TROPPERT NIKOLETT        86  DUN  1:04.77       572
 10. VACHANOVA LUCIA          87  KP   1:05.34       557
 11. ALPNER TINA              86  KA   1:05.78       546
 12. ŠEBKOVA KAMILA           85  ZZ   1:05.79       546
 13. VELDIN MANJA             87  LL   1:05.90       543
 14. PROLIČ DANIELA           86  OL   1:06.03       540
 15. KERŠIČ KATARINA          87  CRT  1:08.43       485
 16. ZORE SANDRA              87  KA   1:09.06       472
 17. JERAS PETRA              87  KA   1:09.08       472
 18. CUNDER NEŽA              87  IL   1:09.26       468
 19. NOWACKI MARTINA          85  HH   1:09.67       460
 20. FILIPOVIČ LAURA          86  CRT  1:09.70       459
 21. DOLAR URŠA               85  MTK  1:13.22       396


REZULTATI 100 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - KAT/CAT-B      .

  1. OVSENIK JASNA            88  RR   1:02.86       626
  2. MOHORIČ URŠA             89  MTK  1:04.69       574
  3. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  1:05.64       550

  4. HORNYAK JUDIT            89  DUN  1:05.74       547
  5. CVEK URŠKA               89  MTK  1:05.81       545
  6. KLATIKOVA VERONIKA       89  TT   1:06.43       530
  7. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  1:07.76       500
  8. KOTNIK TINA              89  MNC  1:07.80       499
  9. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:08.82       477
 10. ZUPANIČ KAJA             89  MTK  1:09.65       460
 11. MIHALIČ KATJA            88  KK   1:09.93       455
 12. LINDENMAYER STEPHANIE    88  HH   1:10.02       453
 13. STELE SAŠA               90  KA   1:10.57       442
 14. ŠTRAUS TJAŠA             88  BM   1:10.62       441
 15. CUNDER URŠA              90  IL   1:11.35       428
 16. REČNIK SAŠA              89  MNC  1:12.66       405
 17. STARIHA URŠKA            91  IL   1:13.80       387
 18. KLEP FIA                 88  IL   1:14.81       371
  -  ORAŽEM SARA              90  RIB  -:--.--       ---  DIS1
  -  DEJAK AJDA               90  RIB  -:--.--       ---  NS 
  -  LIPOŠEK ŠPELA            88  BM   -:--.--       ---  NS 

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  
DIS1 - PREHITER DRUGI START                  


REZULTATI 200 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - KAT/CAT-A

  1. ADVENA SERGIY            84  UKR  1:02.13  2:03.66       795
  2. FORTUNA JURE             77  LL   1:02.55  2:11.74       658
  3. LIKAVEC VID              84  IL   1:03.03  2:12.95       640

  4. KOVAČIČ JAROSLAV         84  CK   1:03.88  2:14.41       619
  5. TRILLER TOMO             84  MTK  1:03.13  2:15.44       605
  6. JURŠIČ SAŠO              83  LL   1:08.99  2:29.83       447
  -  FRANIČEVIĆ LORENZO       78  CRO  -:--.--  -:--.--       ---  ODS


REZULTATI 200 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - KAT/CAT-B

  1. THALER JAKA              87  MTK  1:08.16  2:25.30       490


REZULTATI 100 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - KAT/CAT-A

  1. KUBALČIKOVA MARCELA      73  ZZ   1:02.84       731  REK.MM
  2. MURŠEC DANIJELA          86  BM   1:07.28       596
  3. BREŽNIK TJAŠA            83  KA   1:08.64       561

  4. NOVAKOVIČ MAJA           86  LL   1:09.08       550
  5. VELDIN MANJA             87  LL   1:09.26       546
  6. RADAN DUŠKA              78  JHN  1:09.46       541
  7. BEDIČ ANITA              85  OL   1:11.04       506
  8. JEVNIK NIKA              86  CK   1:11.28       501
  9. SEDLAR ANJA              86  LL   1:11.44       498
 10. DOMINIK TEA              86  PRB  1:11.75       491
 11. RUCHKAYOVA ADRIANA       83  KP   1:11.79       490
 12. GOLOB TEJA               87  IL   1:12.82       470
 13. PAVČIČ SIMONA            87  OL   1:13.23       462
 14. REBULA SANJA             83  PRB  1:14.62       437
 15. KYLIANOVA RADKA          82  ZZ   1:15.18       427


REZULTATI 100 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - KAT/CAT-B

  1. KLINAR ANJA              88  RR   1:03.88       696  REK.SLO.KAD.
  2. EISEL BEATRIX            88  HH   1:08.24       571
  3. STANKOVIČ ANA            88  LL   1:08.87       555

  4. KASO ORSOLYA             88  DUN  1:11.85       489
  5. POP DARIJA               88  JHN  1:12.21       482
  6. HOJSKI SARA              88  CK   1:12.86       469
  7. KRAVANJA NEŽA            88  IL   1:13.02       466
  8. LINDENMAYER TANJA        88  HH   1:18.81       371
  9. MIKUŽ MATJA              91  IL   1:21.90       330
  -  BOMBEK PETRA             90  BM   -:--.--       ---  NS 
  -  PETERLIN NINA            90  IL   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - KAT/CAT-A

  1. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:57.86       795
  2. KOŽULJ GORDAN            76  CRO  0:58.22       780
  3. ZDEŠAR BOJAN             84  IL   1:00.03       712

  4. MAŠKOVIĆ ANTE            79  CRO  1:01.27       670
  5. MULEJ TOMAŽ              84  LL   1:03.14       612
  6. JAUKOVIĆ MATIJA          85  JHN  1:04.14       584
  7. APOLEN TOMAŠ             85  TT   1:06.84       516
  8. JENKO NEJC               85  RR   1:06.91       514
  9. KOCJANČIČ MIHA           85  OL   1:07.58       499
 10. KURTIŠ ONDREJ            85  KP   1:08.36       482
 11. SEKANINA ZBYNEK          85  ZZ   1:08.40       481
 12. PARAVIĆ BORNA            84  PRB  1:09.84       452
 13. LUŠINA BLAŽ              84  IL   1:10.54       439
 14. DOBOVIČEK VANJA          84  PRB  1:11.93       414
  -  PAHERNIK ANDREJ          79  BM   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - KAT/CAT-B

  1. IMPRIĆ SAŠA              86  CRO  1:00.92       681
  2. GODEC JERNEJ             86  IL   1:01.99       646
  3. RUSNAK LUKAS             86  KP   1:03.14       612

  4. FICKER MIHAEL            87  LL   1:07.37       504
  5. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:08.64       476
  6. HROVATIN DAVID           86  OL   1:08.77       473
  7. DEŽELAK TOMAŽ            86  CRT  1:09.79       453
  8. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:09.98       449
  9. BOTEK RUDOLF             87  KP   1:12.57       403
 10. STANKOVIČ DAMJAN         89  IL   1:13.67       385
 11. HERETIK PAVOL            89  TT   1:13.78       383
 12. FORTUNA JURE             87  MTK  1:13.93       381
 13. KERN MIHA                87  MTK  1:14.89       367
 14. MANCEVIČ VADIM           87  IL   1:15.83       353
 15. SLIVŠEK GAŠPER           86  IL   1:16.62       342
 16. OSTERC PETER             90  IL   1:18.39       320
 17. KOŠNJEK ŽIGA             89  IL   1:20.29       298
 18. ŽIBERT ŽIGA              87  KA   1:21.13       288
 19. ZOREC ROK                90  IL   1:21.71       282
 20. ČOSIČ ĐORĐE              89  IL   1:23.96       260


REZULTATI 200 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - KAT/CAT-A

  1. KLOCHKOVA YANA           82  UKR  1:06.87  2:15.07       824  REK.MM
  2. AMSHENIKOVA IRINA        86  UKR  1:06.80  2:15.55       815
  3. KUBALČIKOVA MARCELA      73  ZZ   1:08.69  2:21.23       721

  4. SOVINEK MAJA             85  MSV  1:11.12  2:26.78       642
  5. BRUMEC JANA              86  LL   1:15.1*  2:30.32       598
  6. ĐIKANOVIĆ DANIJELA       83  JHN  1:12.64  2:31.05       589
  7. HAAS DENISE              87  HH   1:17.2*  2:34.52       550
  8. GOLOB TEJA               87  IL   1:14.55  2:34.66       549
  9. BERRA EVA                83  MTK  1:15.41  2:36.72       527
 10. VAJDIČ ANJA              87  CRT  1:19.36  2:41.60       481
 11. LUKŠIČ SIMONA            87  CRT  1:20.11  2:43.88       461
 12. ZORE SANDRA              87  KA   1:22.29  2:51.08       405
  -  SLIVŠEK ŠPELA            87  IL   -:--.--  -:--.--       ---  NS


REZULTATI 200 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - KAT/CAT-B

  1. MOHORIČ URŠA             89  MTK  1:16.36  2:36.26       532
  2. BERNATOVA LUCIA          88  KP   1:18.87  2:41.02       486
  3. CVEK URŠKA               89  MTK  1:20.16  2:41.65       481

  4. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:19.90  2:43.44       465
  5. LINDENMAYER TANJA        88  HH   1:20.03  2:43.64       463
  6. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  1:20.12  2:45.17       451
  7. KRAŠNA EVA               89  IL   1:30.66  3:10.11       295


REZULTATI 200 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - KAT/CAT-A

  1. PERNAT MATJAŽ            84  BM   1:11.28  2:25.18       721
  2. ROGULJ VANJA             82  CRO  1:10.94  2:26.00       709
  3. LIPOVŽ MATIC             77  IL   1:10.31  2:26.28       704

  4. MALOTA JIRŽI             83  ZZ   1:11.89  2:28.16       678
  5. RADOŠEVIČ LUKA           83  IL   1:13.86  2:37.62       563
  6. MARIĆ BRANIMIR           84  JHN  1:15.66  2:38.42       555
  7. HEGEDUES SANDOR          85  DUN  1:16.68  2:42.61       513
  8. MARUŠIČ JAKA             83  CK   1:21.3*  2:42.79       511
  9. SAHUL JURAJ              85  TT   1:18.92  2:45.02       491


REZULTATI 200 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - KAT/CAT-B

  1. PLEVELJ GREGA            86  LL   1:18.5*  2:37.18       568
  2. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:16.89  2:38.22       557
  3. SLOBODNIK PETER          89  TT   1:17.58  2:38.79       551

  4. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:17.16  2:42.28       516
  5. THALER JAKA              87  MTK  1:20.44  2:47.41       470
  6. KERN MIHA                87  MTK  1:22.81  2:50.65       444
  7. LUKŠIČ BOŠTJAN           87  CRT  1:22.17  2:51.52       437
  8. GONDŽA OLIVER            90  TT   1:25.68  2:56.48       401
  9. TOMAŠTIK PETER           89  TT   1:26.61  2:56.83       399
 10. VUKOJA JAN               88  IL   1:26.15  2:57.99       391
 11. MIKLAVČIČ ANDREJ         88  MTK  1:24.05  3:02.48       363
 12. KOŠIR JURE               88  IL   1:29.53  3:11.25       315
 13. LUČIČ BLAŽ               89  IL   1:33.39  3:23.85       260


REZULTATI 100 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - KAT/CAT-A

  1. SEDLAR ANJA              86  LL   1:16.38       661
  2. PIHLER LILI              86  OL   1:17.23       639
  3. STERDJEVIČ DRAGANA       86  OL   1:17.49       633

  4. RUCHKAYOVA ADRIANA       83  KP   1:18.59       606
  5. HORAKOVA JANA            84  ZZ   1:19.23       592
  6. KRAVANJA NINA            86  IL   1:20.72       560
  7. LESKOVAR ŽANA            87  MTK  1:21.43       545
  8. HREN PETRA               87  LL   1:22.37       527
  9. DOLINAR SIMONA           84  OL   1:24.12       494
 10. KERŠIČ KATARINA          87  CRT  1:31.87       380


REZULTATI 100 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - KAT/CAT-B

  1. KLINAR ANJA              88  RR   1:15.70       679
  2. OVSENIK JASNA            88  RR   1:23.56       505
  3. GANTAR ANJA              89  MTK  1:23.68       502

  4. KRAVANJA NEŽA            88  IL   1:24.21       493
  5. KNAVS VERONIKA           89  IL   1:28.57       424
  6. KLEP FIA                 88  IL   1:34.10       353
  -  ANDOLJŠEK KEYLA          92  RIB  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 400 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - KAT/CAT-A

  1. ZDEŠAR BOJAN             84  IL   0:59.05  2:00.59  3:01.65  4:02.47       749
  2. LIKAVEC VID              84  IL   1:00.38  2:03.84  3:08.56  4:13.36       656
  3. BORDUS GABOR             85  DUN  1:04.0*  2:08.06  3:12.60  4:16.08       636

  4. VEREJTINOV DIMITRIJ      83  UKR  0:59.15  2:04.23  3:12.45  4:18.35       619
  5. TAKACS KRISTIAN          85  DUN  1:02.05  2:08.33  3:15.64  4:19.00       614
  6. BAJC BLAŽ                81  KA   1:03.24  2:10.4*  3:16.85  4:20.99       600
  7. DACAR ANŽE               85  RR   1:03.18  2:09.65  3:16.73  4:24.19       579
  8. STERDJEVIČ SAŠO          85  OL   1:04.09  2:11.26  3:19.20  4:26.38       565
  9. KURTIŠ ONDREJ            85  KP   1:02.87  2:09.93  3:19.20  4:27.40       558
 10. JAUKOVIĆ MATIJA          85  JHN  1:04.62  2:13.88  3:22.32  4:29.34       546
 11. KUMER JERNEJ             84  IL   1:03.05  2:11.76  3:22.88  4:33.13       524


REZULTATI 400 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - KAT/CAT-B

  1. BABOŠEK ŽIGA             86  LL   1:05.1*  2:06.99  3:15.5*  4:20.72       602
  2. TURK LUKA                86  RR   1:05.2*  2:09.47  3:15.41  4:21.03       600
  3. OJSTERŠEK ALJAŽ          87  MTK  1:05.56  2:14.49  3:23.34  4:28.48       551

  4. VACHAN TOMAŠ             86  KP   1:05.05  2:13.65  3:22.89  4:28.86       549
  5. SUŠNIK GREGA             86  KA   1:04.73  2:13.77  3:23.45  4:29.83       543
  6. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:05.05  2:14.46  3:24.38  4:33.45       522
  7. OVNIČEK MATIC            88  MTK  1:05.80  2:15.29  3:25.44  4:34.11       518
  8. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:06.40  2:16.57  3:26.89  4:35.74       509
  9. KOČI JAN                 87  KP   1:05.72  2:15.66  3:26.06  4:36.20       507
 10. FICKER MIHAEL            87  LL   1:05.03  2:14.71  3:26.08  4:38.00       497
 11. BAVDEK ROK               86  MTK  1:05.61  2:16.80  3:29.26  4:42.92       471
 12. VITTEK LUKAŠ             89  TT   1:08.32  2:20.86  3:33.99  4:43.98       466
 13. ŠINKOVEC JURE            87  IL   1:05.74  2:18.57  3:32.92  4:46.71       453
 14. KLASEK NEJC              87  IL   1:06.23  2:19.61  3:35.47  4:50.20       437
 15. MITTLY DAVID             88  DUN  1:12.5*  2:25.1*  3:39.03  4:50.38       436
 16. WILHELM SEBASTIAN        88  HH   1:07.39  2:21.64  3:37.19  4:54.08       420
 17. KRIVOSUDSKY LUBOŠ        89  TT   1:08.16  2:25.31  3:45.69  5:04.30       379
 18. ČERTANC PETER            88  IL   1:13.15  2:31.76  3:53.5*  5:11.40       353
 19. FARČNIK NEJC             88  IL   1:11.68  2:32.98  3:56.57  5:19.08       329


REZULTATI 400 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - KAT/CAT-A

  1. KLOCHKOVA YANA           82  UKR  1:02.01  2:06.68  3:12.08  4:17.21       852  REK.MM
  2. ČARMAN ANJA              85  MTK  1:02.75  2:08.66  3:15.41  4:22.46       802
  3. BABIČ LAVRA              87  RR   1:07.95  2:15.93  3:23.57  4:31.60       724

  4. VIDMAR URŠA              84  LL   1:07.00  2:16.55  3:26.83  4:36.97       682
  5. VACHANOVA LUCIA          87  KP   1:08.88  2:20.96  3:32.83  4:43.22       638
  6. STARE URŠKA              86  MTK  1:07.75  2:20.36  3:33.49  4:46.10       619
  7. REMIŠOVA EVA             87  TT   1:07.73  2:23.3*  3:33.65  4:46.73       615
  8. TROPPERT NIKOLETT        86  DUN  1:08.34  2:22.36  3:37.39  4:50.85       589
  9. STERDJEVIČ DRAGANA       86  OL   1:09.43  2:24.38  3:39.26  4:53.03       576
 10. ŠEBKOVA KAMILA           85  ZZ   1:12.51  2:29.76  3:46.67  5:00.68       533
 11. KRČOVA MICHAELA          87  TT   1:16.4*  2:29.78  3:48.81  5:05.66       508
 12. CILENŠEK KATJA           86  MTK  1:16.25  2:33.0*  3:51.12  5:06.15       505
 13. CERAR PETRA              86  OL   1:14.47  2:32.79  3:51.69  5:08.84       492
  -  SLIVŠEK ŠPELA            87  IL   -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 400 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - KAT/CAT-B

  1. HORNYAK JUDIT            89  DUN  1:11.34  2:25.80  3:40.66  4:53.58       573
  2. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  1:12.33  2:28.51  3:42.59  4:53.85       571
  3. POP DARIJA               88  JHN  1:10.91  2:24.63  3:39.47  4:54.47       568

  4. ZUPANIČ KAJA             89  MTK  1:13.27  2:29.93  3:46.24  4:59.56       539
  5. BERNATOVA LUCIA          88  KP   1:13.52  2:29.91  3:46.17  4:59.75       538
  6. LINDENMAYER STEPHANIE    88  HH   1:10.47  2:27.43  3:45.86  5:03.17       520
  7. ANDRIJAŠEVIČ NINA        88  CK   1:12.05  2:29.68  3:49.9*  5:06.61       503
  8. KLATIKOVA VERONIKA       89  TT   1:14.61  2:33.48  3:52.65  5:08.44       494
  9. KOTNIK TINA              89  MNC  1:13.12  2:38.8*  3:56.77  5:17.70       452
 10. REČNIK SAŠA              89  MNC  1:17.24  2:40.90  4:05.39  5:25.78       419
 11. CUNDER URŠA              90  IL   1:15.67  2:39.61  4:05.47  5:25.92       419


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - KAT/CAT-A

  1. MANKOČ PETER             78  IL   1:00.42  2:05.72       830  REK.MM
  2. ADVENA SERGIY            84  UKR  0:59.65  2:07.15       803
  3. KERIN ROK                83  CK   1:05.96  2:17.46       635

  4. MALOTA JIRŽI             83  ZZ   1:09.12  2:21.09       587
  5. PINČUK STEPAN            85  KK   1:04.87  2:21.92       577
  6. SEKANINA ZBYNEK          85  ZZ   1:06.25  2:22.51       570
  7. MARIĆ BRANIMIR           84  JHN  1:08.75  2:23.74       555
  8. ROGULJ VANJA             82  CRO  1:10.73  2:24.30       549
  9. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  1:06.65  2:25.94       531
 10. PUNGARŠEK MIHA           85  IL   1:07.39  2:26.64       523
 11. PARAVIĆ BORNA            84  PRB  1:09.41  2:33.50       456


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - KAT/CAT-B

  1. IMPRIĆ SAŠA              86  CRO  1:03.05  2:14.00       686
  2. RUSNAK LUKAS             86  KP   1:05.49  2:19.08       613
  3. JEDLOVČNIK UROŠ          88  LL   1:10.77  2:27.28       516

  4. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:11.44  2:28.13       508
  5. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:12.47  2:36.82       428
  6. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:15.47  2:37.94       419
  7. BUSSE GEORG              88  HH   1:15.74  2:40.71       397
  8. STANKOVIČ DAMJAN         89  IL   1:15.38  2:41.02       395


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - KAT/CAT-A

  1. MANKOČ PETER             78  IL   1:00.42  2:05.72       830  REK.MM
  2. ADVENA SERGIY            84  UKR  0:59.65  2:07.15       803
  3. KERIN ROK                83  CK   1:05.96  2:17.46       635

  4. MALOTA JIRŽI             83  ZZ   1:09.12  2:21.09       587
  5. PINČUK STEPAN            85  KK   1:04.87  2:21.92       577
  6. SEKANINA ZBYNEK          85  ZZ   1:06.25  2:22.51       570
  7. MARIĆ BRANIMIR           84  JHN  1:08.75  2:23.74       555
  8. ROGULJ VANJA             82  CRO  1:10.73  2:24.30       549
  9. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  1:06.65  2:25.94       531
 10. PUNGARŠEK MIHA           85  IL   1:07.39  2:26.64       523
 11. PARAVIĆ BORNA            84  PRB  1:09.41  2:33.50       456


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - KAT/CAT-B

  1. IMPRIĆ SAŠA              86  CRO  1:03.05  2:14.00       686
  2. RUSNAK LUKAS             86  KP   1:05.49  2:19.08       613
  3. JEDLOVČNIK UROŠ          88  LL   1:10.77  2:27.28       516

  4. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:11.44  2:28.13       508
  5. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:12.47  2:36.82       428
  6. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:15.47  2:37.94       419
  7. BUSSE GEORG              88  HH   1:15.74  2:40.71       397
  8. STANKOVIČ DAMJAN         89  IL   1:15.38  2:41.02       395


REZULTATI 200 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - KAT/CAT-A

  1. SOVINEK NINA             85  MSV  1:10.70  2:27.29       683
  2. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  1:11.88  2:30.00       647
  3. HORAKOVA JANA            84  ZZ   1:13.07  2:31.10       633

  4. NOVAKOVIČ MAJA           86  LL   1:11.33  2:32.16       620
  5. KRAVANJA NINA            86  IL   1:13.89  2:34.39       593
  6. PIHLER LILI              86  OL   1:14.19  2:35.96       575
  7. GOLOB TEJA               87  IL   1:14.69  2:36.68       568
  8. GOGOVA IVANA             87  TT   1:15.68  2:37.56       558
  9. DOMINIK TEA              86  PRB  1:13.79  2:39.82       535
 10. ZUPANČIČ MOJCA           85  OL   1:19.27  2:41.96       514
 11. DOLINAR SIMONA           84  OL   1:25.36  2:42.97       504
 12. HAAS DENISE              87  HH   1:16.55  2:43.64       498
 13. REBULA SANJA             83  PRB  1:17.58  2:45.04       486
 14. LUKŠIČ SIMONA            87  CRT  1:27.97  2:47.59       464
 15. KRAVOS NIKA              87  BM   1:21.80  2:50.38       441
 16. FILIPOVIČ LAURA          86  CRT  1:21.69  2:52.53       425
 17. NOWACKI MARTINA          85  HH   1:23.01  2:53.45       418


REZULTATI 200 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - KAT/CAT-B

  1. STANKOVIČ ANA            88  LL   1:13.03  2:30.34       642
  2. EISEL BEATRIX            88  HH   1:13.25  2:33.96       598
  3. KASO ORSOLYA             88  DUN  1:17.05  2:37.78       556

  4. KRAVANJA NEŽA            88  IL   1:16.77  2:42.84       506
  5. LINDENMAYER TANJA        88  HH   1:18.22  2:44.14       494


REZULTATI 1500 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - KAT/CAT-A

  1. BORDUS GABOR             85  DUN  1:01.15  2:07.54  3:14.86  4:22.81  5:30.91  6:38.70  7:46.48  8:54.28
                                               10:03.26 11:12.01 12:20.59 13:29.90 14:38.71 15:49.51 16:56.62       637
  2. VEREJTINOV DIMITRIJ      83  UKR  1:00.83  2:06.28  3:12.50  4:20.30  5:28.76  6:39.44  7:52.72  9:03.88
                                               10:16.02 11:28.07 12:37.72 13:48.55 15:01.82 16:07.33 17:09.49       613
  3. KURTIŠ ONDREJ            85  KP   1:05.17  2:15.28  3:25.23  4:35.11  5:47.73  6:54.60  8:04.18  9:15.23
                                               10:23.77 11:33.29 12:42.66 13:52.07 15:01.76 16:11.40 17:18.60       597

  4. STERDJEVIČ SAŠO          85  OL   1:05.86  2:15.57  3:24.86  4:34.60  5:44.17  6:53.59  8:03.01  9:12.33
                                               10:22.18 11:31.69 12:41.60 13:52.18 15:02.49 16:12.47 17:18.77       597
  5. MARIĆ BRANIMIR           84  JHN  1:05.56  2:16.24  3:27.93  4:40.97  5:54.32  7:08.02  8:21.68  9:36.01
                                               10:51.20 12:07.41 13:21.77 14:37.28 15:52.44 17:05.79 18:18.22       505
  -  KUMER JERNEJ             84  IL   -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--
                                                -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--       ---  NS


REZULTATI 1500 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - KAT/CAT-B

  1. OJSTERŠEK ALJAŽ          87  MTK  1:05.81  2:15.76  3:25.10  4:34.57  5:44.46  6:53.94  8:03.06  9:11.92
                                               10:21.15 11:30.25 12:39.11 13:48.34 14:57.82 16:06.22 17:10.86       611
  2. VACHAN TOMAŠ             86  KP   1:04.56  2:14.25  3:24.25  4:34.33  5:44.08  6:53.97  8:03.48  9:13.17
                                               10:22.59 11:32.49 12:41.83 13:51.73 15:01.21 16:10.68 17:18.19       598
  3. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:09.28  2:24.52  3:41.09  4:57.71  6:13.97  7:31.64  8:50.25 10:07.76
                                               11:24.03 12:40.60 13:57.56 15:15.13 16:30.24 17:45.18 18:59.45       452

  4. ŠINKOVEC JURE            87  IL   1:10.44  2:26.04  3:42.67  4:59.47  6:16.12  7:33.40  8:51.27 10:07.97
                                               11:23.72 12:40.20 13:57.03 15:14.16 16:30.11 17:46.61 19:02.01       449
  5. ČERTANC PETER            88  IL   1:14.81  2:35.62  3:57.83  5:19.82  6:41.99  8:04.16  9:26.33 10:48.45
                                               12:10.91 13:33.12 14:55.02 16:16.67 17:38.01 18:58.80 20:19.58       369
  6. FARČNIK NEJC             88  IL   1:15.13  2:37.39  4:01.73  5:26.64  6:52.25  8:18.17  9:45.37 11:12.81
                                               12:40.72 14:08.14 15:36.02 17:04.40 18:32.84 20:00.41 21:25.11       315

REZULTATI 800 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - KAT/CAT-A

  1. ČARMAN ANJA              85  MTK  1:06.74  2:15.38  3:23.62  4:32.16  5:40.69  6:48.95  7:57.43  9:04.60       756
  2. MOLNAR VIKTORIA          85  DUN  1:07.08  2:16.27  3:26.05  4:37.16  5:48.01  7:00.07  8:12.65  9:23.31       684
  3. STERDJEVIČ DRAGANA       86  OL   1:09.33  2:22.35  3:35.71  4:49.26  6:03.03  7:17.07  8:31.15  9:41.21       622

  4. STARE URŠKA              86  MTK  1:08.44  2:21.09  3:34.39  4:47.96  6:01.77  7:15.82  8:30.21  9:42.08       620
  5. VACHANOVA LUCIA          87  KP   1:09.66  2:23.50  3:37.43  4:51.40  6:05.23  7:19.33  8:36.91  9:47.59       602
  6. REMIŠOVA EVA             87  TT   1:09.29  2:22.71  3:37.41  4:52.67  6:08.26  7:24.05  8:39.83  9:54.16       583
  7. TROPPERT NIKOLETT        86  DUN  1:09.09  2:23.57  3:40.18  4:57.78  6:16.30  7:34.67  8:53.54 10:09.52       540
  8. KRČOVA MICHAELA          87  TT   1:12.95  2:33.99  3:55.72  5:18.08  6:40.33  8:02.01  9:23.76 10:43.26       459


REZULTATI 800 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - KAT/CAT-B

  1. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  1:09.48  2:23.39  3:37.73  4:52.20  6:07.25  7:22.21  8:37.99  9:52.13       589
  2. POP DARIJA               88  JHN  1:09.96  2:22.61  3:36.77  4:52.14  6:08.56  7:25.82  8:43.45  9:58.72       569
  3. LINDENMAYER STEPHANIE    88  HH   1:11.61  2:29.47  3:47.78  5:07.20  6:26.25  7:45.55  9:04.97 10:21.61       509

  4. BERNATOVA LUCIA          88  KP   1:13.19  2:31.53  3:50.68  5:09.21  6:27.29  7:46.22  9:05.23 10:22.58       506
  5. ZUPANIČ KAJA             89  MTK  1:13.04  2:33.11  3:53.65  5:09.80  6:28.43  7:48.70  9:09.24 10:27.87       494
  6. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:14.29  2:34.06  3:54.71  5:15.16  6:34.25  7:53.15  9:12.92 10:28.95       491
  7. CUNDER URŠA              90  IL   1:16.93  2:39.66  4:03.79  5:29.53  6:55.86  8:22.13  9:48.19 11:10.02       406
  8. STARIHA URŠKA            91  IL   1:19.81  2:48.69  4:20.97  5:53.21  7:26.50  8:59.78 10:33.67 11:59.92       327


REZULTATI 100 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - KAT/CAT-A

  1. ROGULJ VANJA             82  CRO  1:05.75       758
  2. LIPOVŽ MATIC             77  IL   1:07.27       707
  3. KOREN MIHA               82  IL   1:07.64       696

  4. MIKLIČ GREGOR            81  OL   1:08.05       683
  5. MALOTA JIRŽI             83  ZZ   1:08.81       661
  6. MARKIČ MATJAŽ            83  KK   1:09.13       652
  7. RAKUN MATJAŽ             82  BM   1:10.78       607
  8. HEGEDUES SANDOR          85  DUN  1:13.79       536
  9. RADOŠEVIČ LUKA           83  IL   1:14.51       521
 10. MARIĆ BRANIMIR           84  JHN  1:15.38       503
 11. UČAKAR ANŽE              85  OL   1:15.41       502
 12. SAHUL JURAJ              85  TT   1:16.23       486


REZULTATI 100 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - KAT/CAT-B

  1. PLEVELJ GREGA            86  LL   1:11.69       584
  2. IMPRIĆ SAŠA              86  CRO  1:13.13       551
  3. SLOBODNIK PETER          89  TT   1:13.83       535

  4. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:14.11       529
  5. JEŽOVNIK SIMON           86  BM   1:14.17       528
  6. THALER JAKA              87  MTK  1:14.89       513
  7. OVNIČEK MATIC            88  MTK  1:15.66       497
  8. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:16.21       487
  9. REGINA BLAŽ              86  LL   1:17.76       458
 10. KERN MIHA                87  MTK  1:18.67       442
 11. MIKLAVČIČ ANDREJ         88  MTK  1:21.43       399
 12. TOMAŠTIK PETER           89  TT   1:21.90       392
 13. VITTEK LUKAŠ             89  TT   1:22.23       387
 14. VUKOJA JAN               88  IL   1:22.66       381
 15. GONDŽA OLIVER            90  TT   1:23.74       367
 16. KOŠIR JURE               88  IL   1:27.02       327
 17. LUČIČ BLAŽ               89  IL   1:29.97       296
 18. JORDAN JAN               89  IL   1:33.13       267


REZULTATI 200 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - KAT/CAT-A

  1. HORAKOVA JANA            84  ZZ   1:20.99  2:44.76       654
  2. STERDJEVIČ DRAGANA       86  OL   1:22.56  2:48.17       615
  3. RUCHKAYOVA ADRIANA       83  KP   1:23.14  2:50.34       592

  4. SEDLAR ANJA              86  LL   1:26.04  2:51.13       583
  5. HREN PETRA               87  LL   1:23.33  2:53.45       560
  6. KRAVANJA NINA            86  IL   1:23.49  2:55.14       544
  7. DOLINAR SIMONA           84  OL   1:26.47  2:57.91       519
  8. RISTANOVIČ JANA          85  OL   1:24.17  2:58.01       518
  -  MARUŠIČ MAJA             87  CK   -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  PIHLER LILI              86  OL   -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - KAT/CAT-B

  1. KLINAR ANJA              88  RR   1:17.21  2:38.23       738
  2. GANTAR ANJA              89  MTK  1:25.70  2:59.39       506
  3. KNAVS VERONIKA           89  IL   1:29.83  3:10.37       424


REZULTATI 200 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - KAT/CAT-A

  1. ZDEŠAR BOJAN             84  IL   1:02.75  2:08.02       741
  2. JAUKOVIĆ MATIJA          85  JHN  1:06.62  2:18.18       590
  3. DANEV DAVID              83  MSV  1:06.68  2:19.50       573

  4. SEKANINA ZBYNEK          85  ZZ   1:10.22  2:21.26       552
  5. APOLEN TOMAŠ             85  TT   1:10.54  2:24.91       511
  6. KOCJANČIČ MIHA           85  OL   1:12.05  2:25.91       501
  7. PUNGARŠEK MIHA           85  IL   1:12.08  2:31.02       452
  8. PARAVIĆ BORNA            84  PRB  1:13.24  2:31.47       448
  9. DOBOVIČEK VANJA          84  PRB  1:17.4*  2:34.84       419
  -  BORDUS GABOR             85  DUN  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  KOŽULJ GORDAN            76  CRO  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  ŠULEK BOŠTJAN            83  BM   -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - KAT/CAT-B

  1. GODEC JERNEJ             86  IL   1:05.85  2:18.56       585
  2. FICKER MIHAEL            87  LL   1:10.44  2:24.40       517
  3. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:09.19  2:26.26       497

  4. HROVATIN DAVID           86  OL   1:12.32  2:26.28       497
  5. OVNIČEK MATIC            88  MTK  1:11.67  2:26.79       492
  6. KOČI JAN                 87  KP   1:12.40  2:28.36       476
  7. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:12.99  2:28.72       473
  8. HERETIK PAVOL            89  TT   1:14.70  2:31.63       446
  9. KERN MIHA                87  MTK  1:16.51  2:34.50       422
 10. BOTEK RUDOLF             87  KP   1:15.68  2:36.52       406
 11. FORTUNA JURE             87  MTK  1:18.3*  2:36.77       404
 12. KLASEK NEJC              87  IL   1:19.3*  2:38.73       389
 13. SLIVŠEK GAŠPER           86  IL   1:18.01  2:41.77       367
 14. KRIVOSUDSKY LUBOŠ        89  TT   1:20.33  2:46.40       338
 15. OSTERC PETER             90  IL   1:24.31  2:46.71       336
 16. KOŠNJEK ŽIGA             89  IL   1:27.04  2:53.71       297


REZULTATI 100 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - KAT/CAT-A

  1. AMSHENIKOVA IRINA        86  UKR  1:03.40       854  REK.MM
  2. HRIBAR TJAŠA             86  IL   1:09.60       646
  3. ĐIKANOVIĆ DANIJELA       83  JHN  1:10.34       626

  4. BRUMEC JANA              86  LL   1:12.48       572
  5. GOLOB TEJA               87  IL   1:12.64       568
  6. HAAS DENISE              87  HH   1:13.02       559
  7. LESKOVAR ŽANA            87  MTK  1:13.65       545
  8. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  1:13.69       544
  9. BERRA EVA                83  MTK  1:13.73       543
 10. DOMINIK TEA              86  PRB  1:13.97       538
 11. GOGOVA IVANA             87  TT   1:14.03       537
 12. KYLIANOVA RADKA          82  ZZ   1:14.21       533
 13. REBULA SANJA             83  PRB  1:17.07       476
 14. VACHANOVA LUCIA          87  KP   1:17.09       475
 15. CUNDER NEŽA              87  IL   1:18.05       458
 16. ZORE SANDRA              87  KA   1:18.78       445
 17. ŠEBKOVA KAMILA           85  ZZ   1:18.80       445
 18. CILENŠEK KATJA           86  MTK  1:20.27       421
 19. DOLAR URŠA               85  MTK  1:26.22       340


REZULTATI 100 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - KAT/CAT-B

  1. MOHORIČ URŠA             89  MTK  1:10.43       623
  2. EISEL BEATRIX            88  HH   1:13.30       553
  3. CVEK URŠKA               89  MTK  1:15.44       507

  4. LINDENMAYER TANJA        88  HH   1:15.99       496
  5. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:16.09       494
  6. KLATIKOVA VERONIKA       89  TT   1:16.71       482
  7. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  1:16.85       480
  8. KRAVANJA NEŽA            88  IL   1:17.30       471
  9. PANDŽA SANDRA            88  MSV  1:17.38       470
 10. NOVAK MIA                88  BM   1:17.91       460
 11. MIKUŽ MATJA              91  IL   1:20.47       418
 12. STELE SAŠA               90  KA   1:22.03       394
 13. KRAŠNA EVA               89  IL   1:28.64       313

 
REZULTATI 100 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - KAT/CAT-A

  1. ADVENA SERGIY            84  UKR  0:55.08       832  REK.MM
  2. MANKOČ PETER             78  IL   0:55.96       794
  3. MAŠKOVIĆ ANTE            79  CRO  0:58.06       711

  4. FRANIČEVIĆ LORENZO       78  CRO  0:58.45       696
  5. LIKAVEC VID              84  IL   0:59.61       657
  6. TRILLER TOMO             84  MTK  1:00.20       637
  7. TAKACS KRISTIAN          85  DUN  1:01.03       612
  8. PINČUK STEPAN            85  KK   1:01.80       589
  9. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  1:01.97       584
 10. SEKANINA ZBYNEK          85  ZZ   1:03.03       555
 11. OCEPEK JERNEJ            84  MSV  1:03.18       551
 12. VEREJTINOV DIMITRIJ      83  UKR  1:04.56       517
 13. LENASI MIHA              85  MNC  1:07.59       450
  -  JURŠIČ SAŠO              83  LL   -:--.--       ---  NS 
  -  MENCINGER JERNEJ         83  BM   -:--.--       ---  NS 
  -  VERKO GREGA              85  IL   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - KAT/CAT-B

  1. GLOBOČNIK MATEJ          86  RR   1:02.06       582
  2. RUSNAK LUKAS             86  KP   1:03.30       548
  3. GRŽINA MIHA              86  IL   1:03.47       544

  4. THALER JAKA              87  MTK  1:06.13       481
  5. BAVDEK ROK               86  MTK  1:06.65       470
  6. JEDLOVČNIK UROŠ          88  LL   1:06.73       468
  7. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:10.38       399
  8. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:10.40       399
  9. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:10.50       397
 10. REGINA BLAŽ              86  LL   1:10.79       392
 11. BUSSE GEORG              88  HH   1:11.35       383
 12. POPIT MATJAŽ             87  MTK  1:11.62       379
 13. HLEBANJA GAL             87  IL   1:12.10       371
 14. STANKOVIČ DAMJAN         89  IL   1:12.36       367
 15. WILHELM SEBASTIAN        88  HH   1:12.43       366
 16. PODGORELC ANDREJ         87  BM   1:12.62       363
  -  ZOREC ROK                90  IL   -:--.--       ---  DIS3
  -  JERŠIN JAN               87  IL   -:--.--       ---  NS 

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  
DIS3 - NEPRAVILEN OBRAT                      


REZULTATI 200 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - KAT/CAT-A

  1. KLOCHKOVA YANA           82  UKR  1:04.81  2:15.49       801  REK.MM
  2. KUBALČIKOVA MARCELA      73  ZZ   1:05.45  2:17.20       771
  3. NOVAKOVIČ MAJA           86  LL   1:11.69  2:30.04       590

  4. VELDIN MANJA             87  LL   1:10.93  2:32.73       559
  5. KOZAMERNIK NIKA          86  RR   1:13.77  2:36.56       519
  6. PETEK MATEJA             84  BM   1:14.69  2:41.29       475
  7. NOWACKI MARTINA          85  HH   1:22.55  3:00.21       340
  -  MOLNAR VIKTORIA          85  DUN  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - KAT/CAT-B      .

  1. KLINAR ANJA              88  RR   1:05.68  2:18.15       755  REK.SLO.KAD.
  2. EISEL BEATRIX            88  HH   1:12.04  2:31.03       578
  3. KASO ORSOLYA             88  DUN  1:12.47  2:31.35       574

  4. STANKOVIČ ANA            88  LL   1:11.08  2:31.47       573
  5. HORNYAK JUDIT            89  DUN  1:14.14  2:32.98       556
  6. POP DARIJA               88  JHN  1:13.34  2:38.96       496
  7. KOTNIK TINA              89  MNC  1:19.06  2:56.23       364
  8. REČNIK SAŠA              89  MNC  1:30.79  3:17.76       257
  -  PETERLIN NINA            90  IL   -:--.--  -:--.--       ---  NS
ADVERTISEMENT


ADVERTISEMENT