ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Florida State at Alabama
10/12/2013-10/12/2013
Tuscaloosa, AL USA

Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 Alabama-SE  ''A''                          NT    1:41.52  
     1) Vourna, Kristel JR            2) Gilbert, Brittany L SO       
     3) Bird, Leah FR                 4) Saunders, Emma K SO          
  2 Florida St-FL  ''A''                       NT    1:43.44  
     1) Lightbourn, Mckayla M SR      2) Pochowski, Sami K SO         
     3) Spinazzola, Bianca L SO       4) Oliver, Tiffany N SR         
  3 Alabama-SE  ''B''                          NT    1:44.05  
     1) Kinsey, Stephanie R SR        2) Kamman, Maddie L FR          
     3) Macdonald, Bonnie FR          4) Scott, Bailey K FR           
  4 Florida St-FL  ''B''                       NT    1:46.81  
     1) Hicks, Ashley N SR            2) Flewelling, Laura A JR       
     3) King, Mary Elizabeth SO       4) Ware, Lydia FR               
  5 Alabama-SE  ''C''                          NT   x1:48.18  
     1) Schroeder, Katie J SR         2) Zapinski, Emily I FR         
     3) Elias, Brooke A SO            4) Searcy, Lauren E SO          
  6 Florida St-FL  ''C''                       NT   x1:49.26  
     1) Page, Caroline M FR           2) Stephenson, Morgan L SO      
     3) Carter, Olivia C SO           4) McMahon, Sara E SR           

 Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 Florida St-FL  ''A''                       NT    1:29.72  
     1) Sankovich, Pavel SR           2) Pike, Jared C SR             
     3) Knight, Connor C JR           4) Murray, Paul L SR            
  2 Alabama-SE  ''A''                          NT    1:29.89  
     1) Oslin, Connor J FR            2) Conners, Cameron A SR        
     3) Caciuc, Vlad R SR             4) Hornikel, Bj SR              
  3 Alabama-SE  ''B''                          NT    1:31.70  
     1) Wellford, Crews L SO          2) McKee, Anton S FR            
     3) Qali, Abbas M JR              4) Gray, Alex K FR              
  4 Florida St-FL  ''B''                       NT    1:32.25  
     1) Friedel, Josh K JR            2) Hildebrand, Richard J SR     
     3) Mitchell, Max A SR            4) McCormick, Jason P FR        
  5 Florida St-FL  ''C''                       NT   x1:33.12  
     1) Sequera, Juan C JR            2) Rodriguez, Alex SR           
     3) Hensley, Cole C SO            4) LeGrand, Jemal E FR          
  6 Alabama-SE  ''C''                          NT   x1:33.24  
     1) Deaton, Phillip G JR          2) Romanov, Pavel FR            
     3) Kelsoe, Jacob W FR            4) Young, Jonathan D FR         
  7 Alabama-SE  ''D''                          NT   x1:34.61  
     1) Pujol, Alex T SR              2) Day, Szymmy B FR             
     3) Wrist, Andrew H SR            4) Garner, Clark C JR           
  8 Florida St-FL  ''D''                       NT   x1:35.31  
     1) Lyons, Cadell B JR            2) Apple, Ian D SO              
     3) Fozkos, Tyler S JR            4) Kingsford, Jake A SO         
  9 Alabama-SE  ''E''                          NT   x1:37.34  
     1) Servati, John A JR            2) Decker, Ian S JR             
     3) Boyd, Reece A FR              4) Simpson, Kyle A FR           

 Event 3  Women 1650 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jacobi, Madison T      SO Florida St-FL          NT   16:38.01  
  2 MacDonald, Bonnie L    FR Alabama-SE             NT   16:40.62  
  3 Zapinski, Emily I      FR Alabama-SE             NT   17:27.57  
  4 Hine, Lauren V         SO Florida St-FL          NT   17:32.89  
  5 Elias, Brooke A        SO Alabama-SE             NT   17:40.16  
  6 Stringfield, Katy G    FR Florida St-FL          NT   17:53.44  

 Event 4  Men 1650 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Westlake, Brian J      SO Alabama-SE             NT   15:45.61  
  2 Marsolek, Dylan J      SO Florida St-FL          NT   15:56.35  
  3 Pridemore, Derek B     SO Florida St-FL          NT   15:57.18  
  4 Hadjiconstantinou, Ja  FR Alabama-SE             NT   15:57.30  
  5 Kerner, Travis E       SO Alabama-SE             NT   15:58.97  
  6 Carr, Brian T          SR Alabama-SE             NT  x16:12.60  
  7 Deedrick, Jack T       SR Florida St-FL          NT   16:12.63  
  8 Madden, Carl C         FR Alabama-SE             NT  x16:19.07  
  9 Akker, Lucas A         SR Florida St-FL          NT  x16:19.71  

 Event 5  Women 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Saunders, Emma K       SO Alabama-SE             NT    1:49.62  
  2 Henkel, Julia K        SR Florida St-FL          NT    1:52.07  
  3 Cuda, Josie M          SO Florida St-FL          NT    1:52.82  
  4 Gilbert, Brittany L    SO Alabama-SE             NT    1:52.84  
  5 Jacobi, Madison T      SO Florida St-FL          NT    1:55.89  
  6 Powell, Haley L        JR Florida St-FL          NT   x1:56.20  
  7 Kamman, Maddie L       FR Alabama-SE             NT    1:56.72  
  8 Hine, Lauren V         SO Florida St-FL          NT   x2:00.51  

 Event 6  Men 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rogers, Kevin J        JR Florida St-FL          NT    1:38.44  
  2 Hornikel, Bj           SR Alabama-SE             NT    1:39.68  
  3 Swanbeck, Robert J     SR Florida St-FL          NT    1:41.41  
  4 LeGrand, Jemal E       FR Florida St-FL          NT    1:41.75  
  5 Wong, George           SR Alabama-SE             NT    1:42.61  
  6 Servati, John A        JR Alabama-SE             NT    1:44.29  
  7 Rezzonico, Carlo A     FR Alabama-SE             NT   x1:44.43  
  8 Messuri, Michael A     FR Alabama-SE             NT   x1:45.72  
  9 Ramoska, Robert R      FR Alabama-SE             NT   x1:47.78  

 Event 7  Women 100 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kinsey, Stephanie R    SR Alabama-SE             NT      55.60  
  2 Spinazzola, Bianca L   SO Florida St-FL          NT      56.08  
  3 Lightbourn, Mckayla M  SR Florida St-FL          NT      56.74  
  4 Hicks, Ashley N        SR Florida St-FL          NT      57.19  
  5 Rielly, Michele M      SO Alabama-SE             NT      57.42  
  6 Korst, Caroline J      FR Alabama-SE             NT      59.28  
  7 Page, Caroline M       FR Florida St-FL          NT     x59.57  
  8 Searcy, Lauren E       SO Alabama-SE             NT   x1:00.39  
  9 McNamara, Keelin E     SO Alabama-SE             NT   x1:00.47  
 10 McMahon, Sara E        SR Florida St-FL          NT   x1:02.94  

 Event 8  Men 100 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sankovich, Pavel       SR Florida St-FL          NT      48.75  
  2 Wellford, Crews L      SO Alabama-SE             NT      50.06  
  3 Oslin, Connor J        FR Alabama-SE             NT      50.42  
  4 Friedel, Josh K        JR Florida St-FL          NT      50.56  
  5 Pujol, Alex T          SR Alabama-SE             NT      51.15  
  6 Deaton, Phillip G      JR Alabama-SE             NT     x51.24  
  7 Mitchell, Max A        SR Florida St-FL          NT      52.10  
  8 Lyons, Cadell B        JR Florida St-FL          NT     x53.41  
  9 Decker, Ian S          JR Alabama-SE             NT     x54.38  

 Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Burchell, Kaylin K     JR Alabama-SE             NT    1:01.82  
  2 Pochowski, Sami K      SO Florida St-FL          NT    1:03.53  
  3 Presley, Morgan V      SO Alabama-SE             NT    1:04.51  
  4 Blood, Bridget M       FR Alabama-SE             NT    1:04.59  
  5 Klotz, Stephanie L     SO Alabama-SE             NT   x1:05.41  
  6 Stephenson, Morgan L   SO Florida St-FL          NT    1:06.54  
  7 Flewelling, Laura A    JR Florida St-FL          NT    1:07.00  
  8 Neil, Caroline         FR Florida St-FL          NT   x1:07.52  
  9 Jarmakowicz, Jordan L  SO Florida St-FL          NT   x1:09.14  

 Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 McKee, Anton S         FR Alabama-SE             NT      54.67  
  2 Coombs, Jason S        FR Florida St-FL          NT      55.97  
  3 Hildebrand, Richard J  SR Florida St-FL          NT      56.24  
  4 Rodriguez, Alex        SR Florida St-FL          NT      56.26  
  5 Romanov, Pavel         FR Alabama-SE             NT      56.41  
  6 Conners, Cameron A     SR Alabama-SE             NT      56.94  
  7 Pike, Jared C          SR Florida St-FL          NT     x57.48  
  8 Day, Szymmy B          FR Alabama-SE             NT     x58.39  
  9 Brown, Nicholas K      SO Florida St-FL          NT   x1:00.42  

 Event 11  Women 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bird, Leah             FR Alabama-SE             NT    2:00.76  
  2 Henkel, Julia K        SR Florida St-FL          NT    2:03.79  
  3 Britt, Chelsea E       FR Florida St-FL          NT    2:04.50  
  4 Facchine, Emily G      JR Alabama-SE             NT    2:05.14  
  5 Schroeder, Katie J     SR Alabama-SE             NT    2:07.64  
  6 King, Mary Elizabeth   SO Florida St-FL          NT    2:08.35  
  7 Cuda, Josie M          SO Florida St-FL          NT   x2:08.36  
  8 Hove, Victoria J       SO Alabama-SE             NT   x2:09.36  

 Event 12  Men 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Knight, Connor C       JR Florida St-FL          NT    1:47.43  
  2 Hinson, Hunter L       SR Alabama-SE             NT    1:50.53  
  3 Sequera, Juan C        JR Florida St-FL          NT    1:50.73  
  4 Hensley, Cole C        SO Florida St-FL          NT    1:51.53  
  5 Thomas, Michael V      SR Florida St-FL          NT   x1:52.02  
  6 Fortier, Scott J       FR Alabama-SE             NT    1:52.04  
  7 Doxtater, Kyle A       SO Florida St-FL          NT   x1:53.87  
  8 Wrist, Andrew H        SR Alabama-SE             NT    1:54.27  
  9 Simpson, Kyle A        FR Alabama-SE             NT   x1:55.33  
 10 Kelsoe, Jacob W        FR Alabama-SE             NT   x1:56.72  
 11 Boyd, Reece A          FR Alabama-SE             NT   x1:57.77  

 Event 13  Women 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Oliver, Tiffany N      SR Florida St-FL          NT      23.10  
  2 Vourna, Kristel        JR Alabama-SE             NT      23.58  
  3 Panian, Justine A      SO Alabama-SE             NT      23.84  
  4 Powell, Haley L        JR Florida St-FL          NT      24.21  
  5 Scott, Bailey K        FR Alabama-SE             NT      24.39  
  6 Carter, Olivia C       SO Florida St-FL          NT      24.46  
  7 Ware, Lydia            FR Florida St-FL          NT     x24.60  
  8 Wilson, Hannah C       SR Florida St-FL          NT     x24.85  
  9 Rielly, Michele M      SO Alabama-SE             NT     x24.87  

 Event 14  Men 50 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Murray, Paul L         SR Florida St-FL          NT      20.50  
  2 Walsh, Brett H         SO Alabama-SE             NT      20.60  
  3 Caciuc, Vlad R         SR Alabama-SE             NT      20.67  
  4 McCormick, Jason P     FR Florida St-FL          NT      20.88  
  5 Rogers, Kevin J        JR Florida St-FL          NT      21.06  
  6 Young, Jonathan D      FR Alabama-SE             NT      21.33  
  7 Gray, Alex K           FR Alabama-SE             NT     x21.36  
  8 Kingsford, Jake A      SO Florida St-FL          NT     x21.43  
  9 Apple, Ian D           SO Florida St-FL          NT     x21.63  
 10 Garner, Clark C        JR Alabama-SE             NT     x21.88  
 11 Fozkos, Tyler S        JR Florida St-FL          NT     x22.24  
 12 Rezzonico, Carlo A     FR Alabama-SE             NT     x22.33  

 Event 15  Women 1 mtr Diving
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Young, Katrina N       SR Florida St-FL          NP     319.00  
  2 Goodman, Kelsey D      SR Florida St-FL          NP     287.50  
  3 Toner, Dakota S        FR Alabama-SE             NP     265.75  
  4 Zablocki, Taylor P     FR Alabama-SE             NP     256.65  
  5 McCleary, Paige        SR Alabama-SE             NP     239.75  
  6 Musselman, Sarah K     FR Alabama-SE             NP    x235.10  
  7 Gonzalez, Alexia M     FR Florida St-FL          NP     234.10  

 Event 17  Women 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Oliver, Tiffany N      SR Florida St-FL          NT      50.53  
  2 Saunders, Emma K       SO Alabama-SE             NT      51.20  
  3 Panian, Justine A      SO Alabama-SE             NT      52.48  
  4 Powell, Haley L        JR Florida St-FL          NT      53.28  
  5 Wilson, Hannah C       SR Florida St-FL          NT      53.70  
  6 Scott, Bailey K        FR Alabama-SE             NT      53.75  
  7 McMahon, Sara E        SR Florida St-FL          NT     x54.39  
  8 Kamman, Maddie L       FR Alabama-SE             NT     x54.40  

 Event 18  Men 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hornikel, Bj           SR Alabama-SE             NT      44.76  
  2 Murray, Paul L         SR Florida St-FL          NT      44.88  
  3 Coombs, Jason S        FR Florida St-FL          NT      45.64  
  4 Walsh, Brett H         SO Alabama-SE             NT      45.77  
  5 Rogers, Kevin J        JR Florida St-FL          NT      46.13  
  5 McCormick, Jason P     FR Florida St-FL          NT     x46.13  
  7 LeGrand, Jemal E       FR Florida St-FL          NT     x46.55  
  8 Kingsford, Jake A      SO Florida St-FL          NT     x46.60  
  9 Qali, Abbas M          JR Alabama-SE             NT      46.64  
 10 Gray, Alex K           FR Alabama-SE             NT     x46.65  
 11 Wong, George           SR Alabama-SE             NT     x47.43  
 12 Garner, Clark C        JR Alabama-SE             NT     x47.61  
 13 Rezzonico, Carlo A     FR Alabama-SE             NT     x48.07  
 14 Young, Jonathan D      FR Alabama-SE             NT     x48.17  

 Event 19  Women 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kinsey, Stephanie R    SR Alabama-SE             NT    2:03.06  
  2 Hicks, Ashley N        SR Florida St-FL          NT    2:04.10  
  3 Gilbert, Brittany L    SO Alabama-SE             NT    2:04.34  
  4 Rielly, Michele M      SO Alabama-SE             NT    2:04.51  
  5 Lightbourn, Mckayla M  SR Florida St-FL          NT    2:05.04  
  6 Spinazzola, Bianca L   SO Florida St-FL          NT    2:06.63  
  7 Korst, Caroline J      FR Alabama-SE             NT   x2:08.20  
  8 McNamara, Keelin E     SO Alabama-SE             NT   x2:09.59  
  9 Page, Caroline M       FR Florida St-FL          NT   x2:10.41  

 Event 20  Men 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Friedel, Josh K        JR Florida St-FL          NT    1:48.67  
  2 Sankovich, Pavel       SR Florida St-FL          NT    1:48.71  
  3 Wellford, Crews L      SO Alabama-SE             NT    1:50.16  
  4 Oslin, Connor J        FR Alabama-SE             NT    1:50.90  
  5 Thomas, Michael V      SR Florida St-FL          NT    1:51.86  
  6 Servati, John A        JR Alabama-SE             NT    1:52.17  
  7 Deaton, Phillip G      JR Alabama-SE             NT   x1:53.35  
  8 Kelsoe, Jacob W        FR Alabama-SE             NT   x1:55.06  
  9 Pujol, Alex T          SR Alabama-SE             NT   x1:55.14  
 10 Doxtater, Kyle A       SO Florida St-FL          NT   x1:57.84  
 11 Simpson, Kyle A        FR Alabama-SE             NT   x1:58.74  

 Event 21  Women 200 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Burchell, Kaylin K     JR Alabama-SE             NT    2:15.70  
  2 Klotz, Stephanie L     SO Alabama-SE             NT    2:18.63  
  3 Presley, Morgan V      SO Alabama-SE             NT    2:18.81  
  4 Blood, Bridget M       FR Alabama-SE             NT   x2:21.18  
  5 Stephenson, Morgan L   SO Florida St-FL          NT    2:22.35  
  6 Neil, Caroline         FR Florida St-FL          NT    2:24.97  
  7 Pochowski, Sami K      SO Florida St-FL          NT    2:25.11  
  8 Flewelling, Laura A    JR Florida St-FL          NT   x2:25.33  
  9 Jarmakowicz, Jordan L  SO Florida St-FL          NT   x2:31.00  

 Event 22  Men 200 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 McKee, Anton S         FR Alabama-SE             NT    1:57.98  
  2 Romanov, Pavel         FR Alabama-SE             NT    2:02.01  
  3 Sequera, Juan C        JR Florida St-FL          NT    2:02.66  
  4 Rodriguez, Alex        SR Florida St-FL          NT    2:04.85  
  5 Day, Szymmy B          FR Alabama-SE             NT    2:05.57  
  6 Conners, Cameron A     SR Alabama-SE             NT   x2:07.08  
  7 Pike, Jared C          SR Florida St-FL          NT    2:07.87  
  8 Hildebrand, Richard J  SR Florida St-FL          NT   x2:08.84  
  9 Brown, Nicholas K      SO Florida St-FL          NT   x2:09.92  
 10 Decker, Ian S          JR Alabama-SE             NT   x2:11.52  

 Event 23  Women 500 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jacobi, Madison T      SO Florida St-FL          NT    4:54.66  
  2 MacDonald, Bonnie L    FR Alabama-SE             NT    4:55.11  
  3 Cuda, Josie M          SO Florida St-FL          NT    4:59.36  
  4 Zapinski, Emily I      FR Alabama-SE             NT    5:05.21  
  5 Schroeder, Katie J     SR Alabama-SE             NT    5:07.16  
  6 Elias, Brooke A        SO Alabama-SE             NT   x5:09.53  
  7 Facchine, Emily G      JR Alabama-SE             NT   x5:11.98  
  8 Hine, Lauren V         SO Florida St-FL          NT    5:13.82  
  9 Stringfield, Katy G    FR Florida St-FL          NT   x5:16.43  

 Event 24  Men 500 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Westlake, Brian J      SO Alabama-SE             NT    4:28.68  
  2 Madden, Carl C         FR Alabama-SE             NT    4:36.60  
  3 Hadjiconstantinou, Ja  FR Alabama-SE             NT    4:38.07  
  4 Deedrick, Jack T       SR Florida St-FL          NT    4:38.87  
  5 Kerner, Travis E       SO Alabama-SE             NT   x4:40.97  
  6 Marsolek, Dylan J      SO Florida St-FL          NT    4:40.99  
  7 Pridemore, Derek B     SO Florida St-FL          NT    4:41.84  
  8 Carr, Brian T          SR Alabama-SE             NT   x4:42.45  
  9 Messuri, Michael A     FR Alabama-SE             NT   x4:43.45  
 10 Akker, Lucas A         SR Florida St-FL          NT   x4:49.12  

 Event 25  Women 100 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Vourna, Kristel        JR Alabama-SE             NT      55.19  
  2 Bird, Leah             FR Alabama-SE             NT      56.31  
  3 King, Mary Elizabeth   SO Florida St-FL          NT      57.91  
  4 Carter, Olivia C       SO Florida St-FL          NT      58.12  
  5 Spinazzola, Bianca L   SO Florida St-FL          NT      58.16  
  6 Britt, Chelsea E       FR Florida St-FL          NT     x58.44  
  7 Searcy, Lauren E       SO Alabama-SE             NT      58.68  
  8 Korst, Caroline J      FR Alabama-SE             NT   x1:00.42  
  9 Wilson, Hannah C       SR Florida St-FL          NT   x1:01.54  

 Event 27  Women 3 mtr Diving
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Young, Katrina N       SR Florida St-FL          NP     304.25  
  2 Goodman, Kelsey D      SR Florida St-FL          NP     302.45  
  3 McCleary, Paige        SR Alabama-SE             NP     266.50  
  4 Zablocki, Taylor P     FR Alabama-SE             NP     265.85  
  5 Rittenhouse, Ariel C   SR Florida St-FL          NP     259.75  
  6 Toner, Dakota S        FR Alabama-SE             NP     250.75  
  7 Musselman, Sarah K     FR Alabama-SE             NP    x229.50  
  8 Gonzalez, Alexia M     FR Florida St-FL          NP    x201.70  

 Event 28  Men 3 mtr Diving
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Neubacher, Tom J       SR Florida St-FL          NP     372.95  
  2 Lewark, Michael        SR Florida St-FL          NP     329.85  
  3 Giordano, Dominic J    FR Florida St-FL          NP     324.70  
  4 Sagert, Brent          FR Alabama-SE             NP     320.35  
  5 Miller, Dustin J       FR Florida St-FL          NP    x291.35  
  6 Marin, Dylan C         FR Alabama-SE             NP     290.45  
  7 Smith, Hunter          JR Alabama-SE             NP     255.85  
  8 Carloni, Jake          SR Alabama-SE             NP    x252.80  
  9 Cole, Kalonji Y        SO Florida St-FL          NP    x252.40  

 Event 29  Women 200 Yard IM
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Burchell, Kaylin K     JR Alabama-SE             NT    2:03.77  
  2 Henkel, Julia K        SR Florida St-FL          NT    2:04.78  
  3 Lightbourn, Mckayla M  SR Florida St-FL          NT    2:06.82  
  4 Ware, Lydia            FR Florida St-FL          NT    2:07.09  
  5 Blood, Bridget M       FR Alabama-SE             NT    2:08.99  
  6 Facchine, Emily G      JR Alabama-SE             NT    2:09.43  
  7 Presley, Morgan V      SO Alabama-SE             NT   x2:10.18  
  8 Britt, Chelsea E       FR Florida St-FL          NT   x2:11.17  
  9 Hove, Victoria J       SO Alabama-SE             NT   x2:11.75  
 10 McNamara, Keelin E     SO Alabama-SE             NT   x2:11.91  

 Event 30  Men 200 Yard IM
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sankovich, Pavel       SR Florida St-FL          NT    1:50.28  
  2 Sequera, Juan C        JR Florida St-FL          NT    1:51.51  
  3 McKee, Anton S         FR Alabama-SE             NT    1:51.79  
  4 Coombs, Jason S        FR Florida St-FL          NT    1:51.89  
  5 Thomas, Michael V      SR Florida St-FL          NT   x1:53.56  
  6 Oslin, Connor J        FR Alabama-SE             NT    1:54.73  
  7 Friedel, Josh K        JR Florida St-FL          NT   x1:54.76  
  8 Westlake, Brian J      SO Alabama-SE             NT    1:54.96  
  9 Brown, Nicholas K      SO Florida St-FL          NT   x1:55.23  
 10 Doxtater, Kyle A       SO Florida St-FL          NT   x1:56.06  
 11 Wong, George           SR Alabama-SE             NT   x1:56.10  
 12 Decker, Ian S          JR Alabama-SE             NT   x1:56.25  
 13 Kelsoe, Jacob W        FR Alabama-SE             NT   x1:58.73  
 14 Day, Szymmy B          FR Alabama-SE             NT   x1:59.64  

 Event 31  Women 400 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 Alabama-SE  ''A''                          NT    3:25.33  
     1) Vourna, Kristel JR            2) Gilbert, Brittany L SO       
     3) Panian, Justine A SO          4) Saunders, Emma K SO          
  2 Florida St-FL  ''A''                       NT    3:26.17  
     1) Oliver, Tiffany N SR          2) Ware, Lydia FR               
     3) Powell, Haley L JR            4) Pochowski, Sami K SO         
  3 Alabama-SE  ''B''                          NT    3:30.99  
     1) Kinsey, Stephanie R SR        2) Bird, Leah FR                
     3) MacDonald, Bonnie L FR        4) Scott, Bailey K FR           
  4 Florida St-FL  ''B''                       NT    3:31.15  
     1) Carter, Olivia C SO           2) Wilson, Hannah C SR          
     3) McMahon, Sara E SR            4) Henkel, Julia K SR           
  5 Florida St-FL  ''C''                       NT   x3:38.55  
     1) Hicks, Ashley N SR            2) King, Mary Elizabeth SO      
     3) Flewelling, Laura A JR        4) Stringfield, Katy G FR       
  6 Alabama-SE  ''C''                          NT   x3:39.16  
     1) Schroeder, Katie J SR         2) Zapinski, Emily I FR         
     3) Elias, Brooke A SO            4) Kamman, Maddie L FR