7/10/2010 - 7/10/2010
Eger, Hungary
Licensed to Eger Swimming Pool Hy-Tek''s Meet Manager 2010.07.10. 07:30 PM
CXII. Allianz Országos Bajnokság Széchy Tamás - 2010.07.07. to 2010.07.10.
Eredmények
Versenyszám 1 Fiúk 200 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 1:55,04 1:50,43
26,59 55,13 1:23,27 1:50,43
2 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 1:51,41 1:50,93
26,44 55,31 1:23,34 1:50,93
3 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 1:52,22 1:51,67
26,59 55,25 1:23,26 1:51,67
4 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 1:51,67 1:51,75
26,67 55,18 1:23,64 1:51,75
5 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 1:53,60 1:53,38
26,45 55,04 1:24,21 1:53,38
5 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 1:55,01 1:53,38
26,80 55,69 1:24,71 1:53,38
7 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 1:55,69 1:55,13
27,05 56,58 1:26,07 1:55,13
8 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 1:55,79 1:55,75
56,76 1:26,14 1:55,75
Versenyszám 1 Fiúk 200 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 1:48,24 1:51,41
26,37 54,04 1:23,08 1:51,41
2 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 1:50,43 1:51,67
26,42 54,28 1:23,10 1:51,67
3 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 1:50,24 1:52,22
26,96 55,94 1:24,88 1:52,22
4 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 1:51,14 1:53,60
27,01 56,27 1:25,34 1:53,60
5 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 1:54,79 1:55,01
27,07 56,46 1:26,13 1:55,01
6 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 1:50,53 1:55,04
26,71 55,72 1:25,47 1:55,04
7 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 1:58,83 1:55,69
27,67 56,88 1:26,68 1:55,69
8 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 1:53,39 1:55,79
27,27 56,74 1:26,22 1:55,79
-------------------------------------------------------------------------
9 Füzesy, Dávid 17 Dunaferr 1:53,29 1:55,98
27,41 56,54 1:26,64 1:55,98
10 Povázsai, Zoltán 22 Delfin Triffer 1:48,25 1:56,26
26,91 56,17 1:26,39 1:56,26
-------------------------------------------------------------------------
11 Perlaky, László 21 Ftc Viva 2:00,58 1:57,30
27,35 56,84 1:27,15 1:57,30
12 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 1:51,41 1:57,68
26,87 55,98 1:26,81 1:57,68
13 Péceli, Tamás 18 Evuk 1:59,09 1:58,31
26,86 57,05 1:28,13 1:58,31
14 Kiss, Gábor 18 Kõbánya SC 1:55,10 1:58,75
27,08 56,38 1:27,52 1:58,75
15 Király, Attila 20 Ftc Viva 2:00,16 2:01,27
28,17 58,87 1:30,48 2:01,27
16 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 2:00,80 2:02,09
28,61 59,77 1:30,78 2:02,09
17 Gercsák, Zoltán 17 A Jövö 2:03,36 2:02,18
28,00 59,02 1:30,61 2:02,18
18 Hegedûs, Márton 14 Százhalombattai 2:03,62 2:04,95
28,98 1:00,87 1:33,81 2:04,95
19 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 2:04,68 2:05,21
47,88 1:01,63 1:34,01 2:05,21
20 Bartha, Kristóf 16 Nyiregyházi Vsc 2:00,91 2:06,60
28,27 59,15 1:32,65 2:06,60
21 Haris, Máté 16 A Jövö 2:02,31 2:07,08
28,97 1:01,11 1:34,30 2:07,08
22 Katona, Krisztián 15 Nyiregyházi Vsc 2:07,70 2:07,69
28,63 1:00,54 1:34,16 2:07,69
23 Csontos, Viktor 16 A Jövö 2:09,02 2:08,92
29,38 1:02,11 1:35,76 2:08,92
24 Szenes, Mátyás 20 Debreceni Ssi 2:07,59 2:09,43
54,14 1:00,76 2:05,97 2:09,43
25 Eisenhut, Mátyás 16 A Jövö 2:08,20 2:11,28
29,35 1:01,96 1:37,22 2:11,28
Versenyszám 2 Lányok 50 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Kovács, Krisztina 27 Bhse 33,69 33,02
2 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 33,16 33,10
3 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 34,18 33,12
4 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 34,30 33,78
5 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 34,26 33,93
6 Pecz, Réka 18 A Jövö 34,31 33,97
7 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 34,31 34,63
Versenyszám 2 Lányok 50 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 33,30 33,16
2 Kovács, Krisztina 27 Bhse 34,03 33,69
3 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 34,38 34,18
4 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 34,82 34,26
5 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 34,95 34,30
6 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 34,66 34,31
6 Pecz, Réka 18 A Jövö 34,05 34,31
9 Bor, Katalin 20 Delfin Triffer 35,53 35,26
-------------------------------------------------------------------------
10 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 35,65 35,32
11 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 35,29 35,44
-------------------------------------------------------------------------
12 Kovács, Emese 19 A Jövö 35,93 36,12
13 Nagy, Vivien 18 Dunaferr 36,81 36,89
14 Janik, Dorottya 13 A Jövö 37,10 37,10
15 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 36,95 37,17
16 Koncsár, Piroska 16 Százhalombattai 37,49 37,19
Versenyszám 2 Lányok 50 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 32,66 33,30
2 Kovács, Krisztina 27 Bhse 32,94 34,03
3 Pecz, Réka 18 A Jövö 32,98 34,05
4 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 33,14 34,38
5 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 34,14 34,66
7 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 33,96 34,82
8 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 33,75 34,95
9 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 33,91 35,29
-------------------------------------------------------------------------
10 Bor, Katalin 20 Delfin Triffer NT 35,53
11 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 33,91 35,65
12 Kovács, Emese 19 A Jövö 34,23 35,93
13 Nagy, Vivien 18 Dunaferr 36,30 36,81
14 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 39,33 36,95
15 Janik, Dorottya 13 A Jövö 35,72 37,10
16 Koncsár, Piroska 16 Százhalombattai 37,77 37,49
17 Bálint, Melinda 16 Százhalombattai 36,40 37,61
-------------------------------------------------------------------------
18 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 38,79 37,97
19 Németh, Szidónia 18 Bajai Spartacus 38,82 38,42
-------------------------------------------------------------------------
20 Borza, Ágnes 14 A Jövö 38,79 40,45
Versenyszám 3 Fiúk 100 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Cseh, László 25 Kõbánya SC 55,40 52,66
24,79 52,66
2 Hõs, Péter 25 A Jövö 54,28 53,86
25,14 53,86
3 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 54,19 54,02
25,34 54,02
4 Biczó, Bence 17 Pécs Városi SE 54,84 54,44
25,74 54,44
5 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 56,23 55,28
26,97 55,28
6 Bátka, Bálint 19 A Jövö 55,34 55,33
26,40 55,33
7 Zubcsek, Dénes 23 A Jövö 56,14 55,98
26,23 55,98
8 Egly, Dániel 23 Delfin Triffer 56,19 56,45
26,36 56,45
Versenyszám 3 Fiúk 100 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 54,42 54,19
25,49 54,19
2 Hõs, Péter 25 A Jövö 56,27 54,28
25,05 54,28
3 Biczó, Bence 17 Pécs Városi SE 55,97 54,84
26,76 54,84
4 Bátka, Bálint 19 A Jövö 55,63 55,34
26,70 55,34
5 Cseh, László 25 Kõbánya SC 55,97 55,40
26,89 55,40
6 Zubcsek, Dénes 23 A Jövö 56,53 56,14
26,35 56,14
7 Egly, Dániel 23 Delfin Triffer 56,51 56,19
26,63 56,19
8 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 56,19 56,23
26,36 56,23
-------------------------------------------------------------------------
9 Szabó, Attila 21 Dunaferr 57,75 56,92
26,16 56,92
10 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 57,64 57,11
27,09 57,11
-------------------------------------------------------------------------
11 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 58,95 57,85
28,27 57,85
12 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 1:00,51 59,25
28,40 59,25
12 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 59,28 59,25
27,61 59,25
14 Vörös, Benjamin 17 Dunaferr 1:01,59 1:00,06
27,75 1:00,06
15 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 1:01,48 1:01,42
29,87 1:01,42
16 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 59,39 1:09,80
26,03 1:09,80
Versenyszám 3 Fiúk 100 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 53,02 54,42
26,15 54,42
2 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 55,48 54,68
25,20 54,68
3 Bátka, Bálint 19 A Jövö 56,03 55,63
26,89 55,63
4 Biczó, Bence 17 Pécs Városi SE 53,73 55,97
26,71 55,97
4 Cseh, László 25 Kõbánya SC 52,49 55,97
27,21 55,97
6 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 55,99 56,19
27,27 56,19
7 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 56,99 56,26
26,12 56,26
8 Hõs, Péter 25 A Jövö 53,18 56,27
26,28 56,27
-------------------------------------------------------------------------
9 Egly, Dániel 23 Delfin Triffer 56,12 56,51
26,77 56,51
10 Zubcsek, Dénes 23 A Jövö 54,02 56,53
27,26 56,53
11 Molnár, Ákos 23 A Jövö 58,37 57,60
27,57 57,60
12 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 54,82 57,64
27,31 57,64
13 Szabó, Attila 21 Dunaferr 57,04 57,75
27,21 57,75
14 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 57,41 58,95
27,79 58,95
15 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 58,57 59,28
28,12 59,28
16 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 56,16 59,39
27,37 59,39
-------------------------------------------------------------------------
17 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 59,59 1:00,51
28,88 1:00,51
18 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 1:00,73 1:01,48
29,24 1:01,48
-------------------------------------------------------------------------
19 Vörös, Benjamin 17 Dunaferr 59,16 1:01,59
29,11 1:01,59
20 Balla, Ádám 19 H.Szoboszló Áse 1:01,21 1:02,09
29,27 1:02,09
21 Grátz, Benjámin 14 Százhalombattai 1:01,16 1:02,11
29,89 1:02,11
22 Valach, Dávid 19 Békéscsaba Elõre 1:03,15 1:02,51
1:00,33 1:02,51
23 Molnár, Ádám 14 Bvsc Zugló 1:02,52 1:02,54
57,93 1:02,54
24 Sárinszky, Richárd 17 Százhalombattai 1:02,93 1:02,66
29,44 1:02,66
25 Kozák, Dávid 14 Nyiregyházi Vsc 1:05,11 1:04,36
30,18 1:04,36
26 Tóth, Tamás 18 A Jövö 1:05,18 1:04,95
30,57 1:04,95
27 Gyulai, Dániel 17 Evuk 1:04,48 1:06,11
30,86 1:06,11
Versenyszám 4 Lányok 100 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 56,16 54,87
26,80 54,87
2 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 55,81 55,43
26,93 55,43
3 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 57,92 57,07
27,41 57,07
4 Szél, Friderika 22 Szue 58,52 58,28
28,05 58,28
5 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 58,75 58,44
28,35 58,44
6 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 58,17 58,63
28,44 58,63
7 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 57,44 59,89
28,43 59,89
8 Stefán, Gréta 18 Szue 58,92 1:00,64
Versenyszám 4 Lányok 100 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 55,65 55,81
27,16 55,81
2 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 55,88 56,16
27,39 56,16
3 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 58,52 57,44
27,51 57,44
4 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 57,67 57,92
27,90 57,92
5 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 58,79 58,17
28,12 58,17
6 Szél, Friderika 22 Szue 59,09 58,52
28,19 58,52
7 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 59,55 58,75
28,33 58,75
8 Stefán, Gréta 18 Szue 59,31 58,92
28,58 58,92
-------------------------------------------------------------------------
9 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 58,63 59,02
28,39 59,02
9 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 59,68 59,02
29,19 59,02
Szétúszás szükséges -----------------------------------------------------
11 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 59,45 59,30
28,85 59,30
12 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 59,37 59,67
28,98 59,67
13 Földházi, Zsófia 17 Bhse 1:00,19 59,70
28,90 59,70
14 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 1:00,77 1:00,03
28,41 1:00,03
15 Nagyi, Barbara 17 Szue 1:00,54 1:00,12
28,93 1:00,12
16 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 1:01,42 1:01,16
29,46 1:01,16
Versenyszám 4 Lányok 100 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 55,78 55,65
27,12 55,65
2 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 53,74 55,88
27,20 55,88
3 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 58,22 57,67
28,01 57,67
4 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 56,31 58,52
27,99 58,52
5 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 56,45 58,63
28,36 58,63
6 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 58,60 58,79
28,40 58,79
7 Szél, Friderika 22 Szue 57,77 59,09
28,55 59,09
8 Stefán, Gréta 18 Szue 1:00,00 59,31
28,76 59,31
-------------------------------------------------------------------------
9 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 59,25 59,37
28,89 59,37
10 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 59,07 59,45
28,90 59,45
11 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 58,18 59,55
28,78 59,55
12 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 59,59 59,68
29,32 59,68
13 Bagó, Antónia 17 A Jövö 59,81 59,70
28,67 59,70
14 Földházi, Zsófia 17 Bhse 59,85 1:00,19
29,09 1:00,19
15 Nagyi, Barbara 17 Szue 58,89 1:00,54
28,89 1:00,54
16 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 1:01,03 1:00,77
28,91 1:00,77
-------------------------------------------------------------------------
17 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 1:01,57 1:01,42
18 Czabaday Tóth, Dorottya 15 Kõbánya SC 1:00,92 1:01,84
29,82 1:01,84
-------------------------------------------------------------------------
19 Lukács, Eszter 18 Evuk 1:01,63 1:01,91
44,87 1:01,91
20 Örsi, Barbara 16 Dunaferr 1:01,81 1:02,06
29,69 1:02,06
21 Csadó, Zsanett 14 Százhalombattai 1:02,37 1:02,27
30,25 1:02,27
22 Kovács, Eszter 15 Tvk Mali TK 1:04,77 1:02,39
30,24 1:02,39
23 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 1:01,65 1:02,40
49,17 1:02,40
24 Fodor, Zsófia 15 Ftc Viva 1:01,89 1:02,42
30,13 1:02,42
25 Muri, Zsófia 14 Bhse 1:03,14 1:02,84
30,30 1:02,84
26 Molnár, Anita 18 A Jövö 1:01,48 1:02,92
30,47 1:02,92
27 Ludmerszki, Bernadett 16 Bhse 1:01,11 1:02,94
30,23 1:02,94
28 Berky, Fruzsina 14 Kõbánya SC 1:00,98 1:02,97
30,23 1:02,97
29 Csajági, Tímea 21 A Jövö 1:02,22 1:03,00
30,47 1:03,00
30 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 1:01,01 1:03,39
30,91 1:03,39
31 Hernold, Eszter 15 Bvsc Zugló 1:04,48 1:03,67
1:00,88 1:03,67
32 Kaló, Fruzsina 17 H.Szoboszló Áse 1:04,20 1:04,33
31,03 1:04,33
33 Németh, Szidónia 18 Bajai Spartacus 1:05,94 1:04,92
31,06 1:04,92
34 Pongó, Anna 20 Bácsviz Kvsc 1:05,73 1:05,15
30,73 1:05,15
35 Várdai, Lilla 18 Ftc Viva 1:03,45 1:05,58
31,63 1:05,58
36 Bényei, Lilla 13 A Jövö 1:04,63 1:05,67
31,57 1:05,67
Versenyszám 5 Fiúk 100 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 1:02,04 1:01,55
29,55 1:01,55
2 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 1:01,59 1:01,68
29,68 1:01,68
3 Molnár, Ákos 23 A Jövö 1:02,95 1:02,31
29,33 1:02,31
4 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 1:02,68 1:02,73
28,72 1:02,73
5 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 1:05,21 1:04,57
30,25 1:04,57
6 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 1:04,58 1:04,81
30,77 1:04,81
7 Greifenstein, Bence 18 Bhse 1:07,18 1:06,53
8 Kovács, Gábor 19 Bhse 1:06,22 1:06,88
30,96 1:06,88
Versenyszám 5 Fiúk 100 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 1:05,57 1:01,59
29,26 1:01,59
2 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 1:02,75 1:02,04
29,85 1:02,04
3 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 1:04,90 1:02,68
29,33 1:02,68
4 Molnár, Ákos 23 A Jövö 1:03,61 1:02,95
30,35 1:02,95
5 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 1:06,80 1:04,58
31,00 1:04,58
6 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 1:06,75 1:05,21
30,80 1:05,21
7 Kovács, Gábor 19 Bhse 1:07,68 1:06,22
30,35 1:06,22
8 Greifenstein, Bence 18 Bhse 1:09,40 1:07,18
32,68 1:07,18
-------------------------------------------------------------------------
9 Bagaméri, Bence 18 Bvsc Zugló 1:08,49 1:07,31
31,82 1:07,31
10 Rozanovic, Ádám 17 Pécs Városi SE 1:09,10 1:07,43
31,68 1:07,43
-------------------------------------------------------------------------
11 Vízkeleti, Péter 17 Dunaferr 1:08,81 1:07,85
31,21 1:07,85
12 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 1:09,93 1:09,24
33,11 1:09,24
13 Szabó, Tamás 22 Hód Use 1:09,12 1:09,36
31,81 1:09,36
14 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 1:09,60 1:09,54
33,08 1:09,54
15 Ziegner, Bence 19 Bácsviz Kvsc 1:10,16 1:10,31
32,56 1:10,31
16 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 1:11,05 1:12,11
34,20 1:12,11
Versenyszám 5 Fiúk 100 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 1:00,26 1:02,75
30,33 1:02,75
2 Molnár, Ákos 23 A Jövö 1:01,39 1:03,61
30,90 1:03,61
3 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 1:02,44 1:04,90
29,86 1:04,90
4 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 1:01,01 1:05,57
31,57 1:05,57
5 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 1:03,86 1:06,75
31,62 1:06,75
6 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 1:04,70 1:06,80
31,96 1:06,80
7 Kovács, Gábor 19 Bhse 1:04,41 1:07,68
31,73 1:07,68
8 Bagaméri, Bence 18 Bvsc Zugló 1:10,96 1:08,49
32,57 1:08,49
-------------------------------------------------------------------------
9 Vízkeleti, Péter 17 Dunaferr 1:04,68 1:08,81
31,85 1:08,81
10 Rozanovic, Ádám 17 Pécs Városi SE 1:07,88 1:09,10
32,43 1:09,10
11 Szabó, Tamás 22 Hód Use 1:07,25 1:09,12
32,18 1:09,12
12 Greifenstein, Bence 18 Bhse 1:06,09 1:09,40
32,46 1:09,40
13 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 1:08,66 1:09,60
33,40 1:09,60
14 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 1:09,71 1:09,93
32,95 1:09,93
15 Ziegner, Bence 19 Bácsviz Kvsc 1:11,06 1:10,16
33,46 1:10,16
16 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 1:09,18 1:11,05
34,14 1:11,05
-------------------------------------------------------------------------
17 Nagy, Ádám 16 Evuk 1:12,12 1:12,30
34,30 1:12,30
18 Osváth, Artúr 14 Százhalombattai 1:11,69 1:12,35
34,14 1:12,35
-------------------------------------------------------------------------
19 Gercsák, Zoltán 17 A Jövö NT 1:12,87
20 Balogh, Olivér 17 A Jövö 1:10,73 1:13,86
35,36 1:13,86
21 Othman, Mohamed 25 H.Szoboszló Áse 1:10,99 1:14,15
34,83 1:14,15
22 Csontos, Viktor 16 A Jövö 1:15,69 1:14,86
23 Böszörményi, Bence 17 Bvsc Zugló 1:16,54 1:16,37
Versenyszám 6 Lányok 200 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 2:12,66 2:10,07
29,71 1:04,06 1:37,19 2:10,07
2 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 2:15,03 2:11,17
29,18 1:03,18 1:37,42 2:11,17
3 Kapás, Boglárka 17 Bvsc Zugló 2:18,34 2:11,42
30,45 1:04,29 1:37,97 2:11,42
4 Ambrus, Diána 17 Szue 2:19,50 2:12,79
30,44 1:04,22 1:38,27 2:12,79
5 Bagó, Antónia 17 A Jövö 2:20,08 2:18,06
30,98 1:05,62 1:41,92 2:18,06
6 Joó, Sára 15 A Jövö 2:22,41 2:19,46
31,19 1:07,94 1:43,51 2:19,46
7 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 2:21,72 2:19,77
32,84 1:08,53 1:44,67 2:19,77
8 Hujj, Zsanett 18 Dunaferr 2:20,35 2:20,14
31,08 1:06,57 1:44,29 2:20,14
Versenyszám 6 Lányok 200 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 2:08,34 2:12,66
31,66 1:04,39 1:39,63 2:12,66
2 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 2:10,76 2:15,03
30,55 1:04,84 1:40,34 2:15,03
3 Kapás, Boglárka 17 Bvsc Zugló 2:09,84 2:18,34
32,73 1:08,03 1:44,57 2:18,34
4 Ambrus, Diána 17 Szue 2:12,91 2:19,50
32,90 1:08,47 1:43,82 2:19,50
5 Bagó, Antónia 17 A Jövö 2:17,85 2:20,08
32,49 1:07,93 1:43,97 2:20,08
6 Hujj, Zsanett 18 Dunaferr 2:18,75 2:20,35
31,24 1:07,14 1:43,70 2:20,35
7 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 2:17,74 2:21,72
33,20 1:08,20 1:46,02 2:21,72
8 Joó, Sára 15 A Jövö 2:19,60 2:22,41
1:09,53 2:22,41
-------------------------------------------------------------------------
9 Hegyi, Zsanett 16 Szombathelyi Vsc 2:18,21 2:24,56
33,00 1:09,33 1:47,15 2:24,56
10 Sztankovjánszky, Anita 16 Integra Ase 2:19,51 2:27,66
32,59 1:09,69 1:47,84 2:27,66
-------------------------------------------------------------------------
11 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 2:22,18 2:31,24
33,32 1:11,83 1:51,66 2:31,24
12 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 2:33,13 2:31,65
33,25 1:13,79 1:53,38 2:31,65
13 Kovács, Tímea 22 Százhalombattai 2:33,12 2:32,44
33,65 1:13,16 1:52,94 2:32,44
Versenyszám 7 Fiúk 50 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Cseh, László 25 Kõbánya SC 27,18 26,48
2 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 26,89 26,55
3 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 27,62 26,87
4 Bohus, Richard 17 Békéscsaba Elõre 27,76 26,99
5 Bátka, Bálint 19 A Jövö 27,52 27,14
6 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 27,49 27,19
7 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 27,62 27,38
8 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 28,25 28,44
Versenyszám 7 Fiúk 50 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 27,59 26,89
2 Cseh, László 25 Kõbánya SC 27,38 27,18
3 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 27,72 27,49
4 Bátka, Bálint 19 A Jövö 27,71 27,52
5 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 27,77 27,62
5 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 27,75 27,62
7 Bohus, Richard 17 Békéscsaba Elõre 27,63 27,76
8 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 28,14 28,25
-------------------------------------------------------------------------
9 Papp, Márk 16 A Jövö 28,59 28,93
10 Kovács, Máté 17 Dunaferr 29,55 29,42
-------------------------------------------------------------------------
11 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 29,69 29,61
12 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 30,36 29,97
13 Lakatos, Imre 17 Dunaferr 30,69 30,45
14 Tóth, Tamás 18 A Jövö 30,78 30,62
15 Eisenhut, Mátyás 16 A Jövö 31,26 30,76
16 Illés, Mátyás 17 Bvsc Zugló 31,61 32,52
Versenyszám 7 Fiúk 50 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Cseh, László 25 Kõbánya SC 25,41 27,38
2 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 25,75 27,59
3 Bohus, Richard 17 Békéscsaba Elõre 26,68 27,63
4 Bátka, Bálint 19 A Jövö 27,24 27,71
5 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 28,33 27,72
6 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 27,69 27,75
7 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 26,98 27,77
8 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 28,97 28,14
-------------------------------------------------------------------------
9 Papp, Márk 16 A Jövö 27,88 28,59
10 Kovács, Máté 17 Dunaferr 29,00 29,55
11 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 30,15 29,69
12 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 30,67 30,36
13 Lakatos, Imre 17 Dunaferr 30,60 30,69
14 Tóth, Tamás 18 A Jövö 30,45 30,78
15 Eisenhut, Mátyás 16 A Jövö 30,93 31,26
16 Illés, Mátyás 17 Bvsc Zugló 31,75 31,61
-------------------------------------------------------------------------
17 Makány, Balázs 23 Kõbánya SC 32,50 31,65
18 Katona, Krisztián 15 Nyiregyházi Vsc 32,16 32,77
Versenyszám 8 Lányok 400 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 György, Réka 14 Kõbánya SC 5:02,40 4:53,11
31,23 1:05,89 1:42,40 2:19,95 3:02,94 3:46,31 4:19,95 4:53,11
2 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 4:59,34 4:55,69
30,53 1:05,02 1:42,84 2:19,85 3:02,69 3:44,66 4:20,58 4:55,69
3 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 5:09,84 5:02,85
30,82 1:07,09 1:43,63 2:20,31 3:06,07 3:52,69 4:27,70 5:02,85
4 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 5:08,55 5:06,23
32,60 1:11,41 1:49,99 2:28,07 3:13,16 3:57,15 4:32,50 5:06,23
5 Gercsák, Dóra 14 A Jövö 5:17,90 5:09,42
33,67 1:10,55 1:50,38 2:29,40 3:15,48 4:00,64 4:35,47 5:09,42
6 Híves, Virág 15 Ftc Viva 5:16,47 5:11,45
34,22 1:13,31 1:51,84 2:30,48 3:16,14 4:01,50 4:36,84 5:11,45
7 Hernold, Eszter 15 Bvsc Zugló 5:14,79 5:12,65
32,80 1:09,30 1:50,31 2:30,59 3:16,53 4:03,33 4:38,32 5:12,65
8 Serényi, Zsófia 15 Bvsc Zugló 5:24,48 5:24,01
34,50 1:13,74 1:56,98 2:40,03 3:25,42 4:10,38 4:47,17 5:24,01
Versenyszám 8 Lányok 400 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 4:58,78 4:59,34
31,50 1:07,55 1:46,08 2:23,74 3:06,85 3:48,70 4:24,99 4:59,34
2 György, Réka 14 Kõbánya SC 4:52,30 5:02,40
31,82 1:08,48 1:46,91 2:24,55 3:09,37 3:52,75 4:28,49 5:02,40
3 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 5:20,48 5:08,55
33,56 1:13,06 1:50,80 2:29,79 3:13,78 3:58,95 4:34,16 5:08,55
4 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 5:25,71 5:09,84
31,77 1:10,33 1:48,53 2:25,84 3:12,24 3:58,08 4:34,59 5:09,84
5 Hernold, Eszter 15 Bvsc Zugló 5:17,60 5:14,79
32,46 1:09,47 1:50,56 2:30,28 3:16,80 4:04,02 4:39,17 5:14,79
6 Híves, Virág 15 Ftc Viva 5:10,66 5:16,47
33,78 1:12,35 1:50,77 2:29,93 3:16,54 4:03,66 4:40,36 5:16,47
7 Gercsák, Dóra 14 A Jövö 5:15,54 5:17,90
33,52 1:12,50 1:53,48 2:34,26 3:20,67 4:07,15 4:43,13 5:17,90
8 Serényi, Zsófia 15 Bvsc Zugló 5:33,22 5:24,48
34,25 1:13,53 1:56,09 2:38,85 3:25,00 4:10,05 4:47,26 5:24,48
-------------------------------------------------------------------------
9 Balogh, Boglárka 18 Kõbánya SC 5:01,08 5:29,66
33,71 1:11,60 1:53,96 2:36,07 3:24,23 4:12,56 4:51,76 5:29,66
Versenyszám 9 Fiúk 400 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Kis, Gergõ 22 Rája UK 4:21,13 4:13,22
28,26 58,44 1:31,07 2:02,94 2:40,42 3:17,42 3:46,38 4:13,22
2 Cseh, László 25 Kõbánya SC 4:35,43 4:13,40
27,00 58,05 1:30,15 2:01,94 2:39,14 3:15,48 3:45,22 4:13,40
3 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 4:31,62 4:18,35
27,63 58,51 1:31,26 2:03,49 2:40,89 3:17,77 3:48,45 4:18,35
4 Gercsák, Csaba 22 A Jövö 4:41,67 4:37,72
29,41 1:02,11 1:38,82 2:14,14 2:54,02 3:32,78 4:05,91 4:37,72
5 Csütörtöki, Marcell 17 Bvsc Zugló 4:41,55 4:38,73
29,28 1:03,95 1:39,21 2:15,97 2:55,82 3:37,02 4:08,91 4:38,73
6 Papp, Márk 16 A Jövö 4:44,82 4:39,00
30,46 1:05,06 1:39,37 2:14,03 2:55,54 3:37,30 4:08,89 4:39,00
7 Mordvincev, Sándor 22 Debreceni Ssi 4:51,85 4:44,85
30,03 1:03,94 1:39,85 2:16,05 2:57,32 3:38,89 4:12,36 4:44,85
8 Nagy, Zsolt 17 Kõbánya SC 4:55,76 4:49,02
1:04,28 1:41,16 2:18,44 3:00,20 3:42,90 4:16,52 4:49,02
Versenyszám 9 Fiúk 400 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Kis, Gergõ 22 Rája UK 4:10,40 4:21,13
27,93 59,76 1:33,09 2:05,47 2:43,79 3:21,59 3:52,29 4:21,13
2 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 4:18,62 4:31,62
29,39 1:02,75 1:36,72 2:09,59 2:49,40 3:28,42 4:00,28 4:31,62
3 Cseh, László 25 Kõbánya SC 4:07,37 4:35,43
29,12 1:02,26 1:38,50 2:13,58 2:51,43 3:30,10 4:03,46 4:35,43
4 Csütörtöki, Marcell 17 Bvsc Zugló 4:44,21 4:41,55
29,78 1:03,52 1:38,88 2:14,78 2:56,63 3:38,47 4:10,94 4:41,55
5 Gercsák, Csaba 22 A Jövö 4:28,36 4:41,67
29,96 1:03,63 1:40,63 2:15,93 2:56,86 3:38,14 4:10,12 4:41,67
6 Papp, Márk 16 A Jövö 4:35,09 4:44,82
30,42 1:04,60 1:40,89 2:16,53 2:58,31 3:40,09 4:12,75 4:44,82
7 Mordvincev, Sándor 22 Debreceni Ssi 4:52,51 4:51,85
28,59 1:02,41 1:39,34 2:16,07 2:58,48 3:41,10 4:16,11 4:51,85
8 Nagy, Zsolt 17 Kõbánya SC 4:44,89 4:55,76
29,97 1:05,68 1:42,91 2:20,20 3:03,09 3:46,65 4:22,15 4:55,76
-------------------------------------------------------------------------
9 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 4:56,78 4:56,66
31,88 1:07,92 1:46,16 2:24,29 3:08,48 3:51,12 4:25,29 4:56,66
10 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 4:50,02 4:57,29
31,45 1:07,63 1:46,65 2:24,64 3:07,15 3:49,22 4:24,79 4:57,29
-------------------------------------------------------------------------
11 Vékony, Csaba 14 Bvsc Zugló 5:08,51 5:05,63
1:09,01 2:29,36 3:54,33 5:05,63
12 Balogh, Olivér 17 A Jövö 4:49,90 5:10,58
32,03 1:09,71 1:49,38 2:28,76 3:12,63 3:57,52 4:34,75 5:10,58
-- Haris, Máté 16 A Jövö 5:05,11 DQ
32,88 1:11,90 1:52,50 2:31,68 3:17,89 4:04,81 4:39,94 DQ
Versenyszám 10 Lányok 100 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 1:03,95 1:02,79
30,80 1:02,79
2 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 1:03,76 1:03,33
30,97 1:03,33
3 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 1:03,83 1:03,56
31,56 1:03,56
4 Povázsai, Eszter 20 Bhse 1:04,33 1:04,76
31,45 1:04,76
5 Lábdy, Alexandra 19 Szue 1:06,92 1:05,68
31,40 1:05,68
6 Molnár, Anita 18 A Jövö 1:06,95 1:06,47
7 Muri, Zsófia 14 Bhse 1:06,26 1:06,51
32,46 1:06,51
8 Kiss, Kata 17 Rája UK 1:06,54 1:07,05
32,73 1:07,05
Versenyszám 10 Lányok 100 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 1:05,95 1:03,76
31,19 1:03,76
2 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 1:05,19 1:03,83
31,54 1:03,83
3 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 1:05,59 1:03,95
31,52 1:03,95
4 Povázsai, Eszter 20 Bhse 1:06,34 1:04,33
31,76 1:04,33
5 Muri, Zsófia 14 Bhse 1:07,63 1:06,26
32,54 1:06,26
6 Kiss, Kata 17 Rája UK 1:06,68 1:06,54
32,45 1:06,54
7 Lábdy, Alexandra 19 Szue 1:06,73 1:06,92
31,94 1:06,92
8 Molnár, Anita 18 A Jövö 1:06,69 1:06,95
32,83 1:06,95
-------------------------------------------------------------------------
9 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 1:07,49 1:07,27
32,99 1:07,27
10 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 1:07,17 1:07,49
32,68 1:07,49
-------------------------------------------------------------------------
11 Szabó, Ramóna 15 EuropTec-Zalaviz 1:07,61 1:07,82
33,46 1:07,82
12 Bársony, Bernadett 20 Ftc Viva 1:08,13 1:08,68
33,72 1:08,68
13 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 1:09,17 1:08,78
33,00 1:08,78
14 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 1:09,10 1:09,45
33,69 1:09,45
15 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 1:09,32 1:10,43
34,05 1:10,43
16 Nagy, Réka 24 Delfin Triffer 1:07,20 1:12,78
36,60 1:12,78
Versenyszám 10 Lányok 100 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 1:04,93 1:05,19
32,08 1:05,19
2 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 1:00,51 1:05,59
32,08 1:05,59
3 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 1:03,62 1:05,95
32,05 1:05,95
4 Povázsai, Eszter 20 Bhse 1:02,66 1:06,34
32,61 1:06,34
5 Kiss, Kata 17 Rája UK 1:05,68 1:06,68
32,62 1:06,68
6 Molnár, Anita 18 A Jövö 1:05,51 1:06,69
32,65 1:06,69
7 Lábdy, Alexandra 19 Szue 1:05,22 1:06,73
31,86 1:06,73
8 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 1:05,49 1:07,17
32,67 1:07,17
-------------------------------------------------------------------------
9 Nagy, Réka 24 Delfin Triffer 1:04,65 1:07,20
33,13 1:07,20
10 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 1:06,42 1:07,49
33,21 1:07,49
11 Szabó, Ramóna 15 EuropTec-Zalaviz 1:07,23 1:07,61
33,44 1:07,61
12 Muri, Zsófia 14 Bhse 1:07,43 1:07,63
33,21 1:07,63
13 Bársony, Bernadett 20 Ftc Viva 1:07,05 1:08,13
33,51 1:08,13
14 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 1:05,29 1:09,10
33,27 1:09,10
15 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 1:06,81 1:09,17
33,38 1:09,17
16 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 1:06,54 1:09,32
34,12 1:09,32
-------------------------------------------------------------------------
17 Burián, Kata 15 A Jövö 1:06,13 1:09,40
33,98 1:09,40
18 Tóth, Anita 17 H.Szoboszló Áse 1:11,53 1:09,97
33,96 1:09,97
-------------------------------------------------------------------------
19 Petrovai, Panna 21 Ftc Viva 1:09,22 1:10,03
33,92 1:10,03
20 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 1:10,13 1:10,59
34,36 1:10,59
21 Kovács, Eszter 15 Tvk Mali TK 1:12,11 1:10,83
34,27 1:10,83
22 Vincze, Krisztina 18 Hód Use 1:11,28 1:12,09
23 Pongó, Anna 20 Bácsviz Kvsc 1:11,57 1:12,51
34,92 1:12,51
24 Lévai, Júlia 14 A Jövö 1:09,33 1:12,55
35,39 1:12,55
25 Fodor, Zsófia 15 Ftc Viva 1:10,86 1:13,42
Versenyszám 11 Fiúk 400 LC Méter Gyorsúszás Váltó
===============================================================================
Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Kõbánya Sport Club ''A'' 3:43,25 3:25,79
24,60 50,73 1:14,57 1:41,40 2:05,48 2:32,42 2:58,39 3:25,79
2 Dunaferr - Dvsi ''A'' 3:40,23 3:27,44
24,18 50,08 1:14,62 1:41,13 2:06,66 2:35,72 3:00,08 3:27,44
3 A Jövõ SC Veolia ''A'' 3:34,00 3:28,79
25,03 52,11 1:17,38 1:45,21 2:09,09 2:35,88 3:01,73 3:28,79
4 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' 3:43,18 3:32,14
25,41 53,02 1:46,28 2:10,76 2:39,36 3:04,75 3:32,14
5 Ftc-Viva ''A'' 3:42,20 3:33,95
25,71 53,40 1:18,65 1:47,23 2:13,01 2:41,11 3:05,63 3:33,95
6 Bvsc-Zugló ''A'' 3:41,07 3:36,13
26,22 55,08 1:21,42 1:50,00 2:15,28 2:43,19 3:36,13
7 Százhalombattai Vse ''A'' 3:46,83 3:42,65
27,28 56,36 1:23,34 1:52,74 2:20,08 2:49,76 3:15,35 3:42,65
8 Bácsviz-Kvsc ''A'' 3:52,72 3:45,21
26,29 54,77 1:20,71 1:49,39 2:14,87 2:43,27 3:12,58 3:45,21
Versenyszám 11 Fiúk 400 LC Méter Gyorsúszás Váltó
===============================================================================
Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 A Jövõ SC Veolia ''A'' NT 3:34,00
25,89 53,11 1:19,33 1:47,29 2:13,10 2:40,60 3:34,00
2 Dunaferr - Dvsi ''A'' NT 3:40,23
25,12 51,49 1:18,62 1:47,91 2:13,82 2:42,49 3:40,23
3 Bvsc-Zugló ''A'' NT 3:41,07
26,15 54,71 1:21,23 1:51,09 2:18,47 2:47,54 3:13,58 3:41,07
4 Ftc-Viva ''A'' NT 3:42,20
26,51 55,41 1:21,90 1:50,56 2:18,05 2:47,57 3:13,66 3:42,20
5 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' NT 3:43,18
26,20 54,30 1:19,62 1:48,30 2:13,42 2:42,12 3:10,76 3:43,18
6 Kõbánya Sport Club ''A'' NT 3:43,25
25,91 53,55 1:19,61 1:47,71 2:16,16 2:46,78 3:13,24 3:43,25
7 Százhalombattai Vse ''A'' NT 3:46,83
27,83 57,75 1:25,35 1:55,31 2:23,02 2:52,32 3:18,45 3:46,83
8 Bácsviz-Kvsc ''A'' NT 3:52,72
27,19 55,40 1:21,48 1:50,17 2:19,39 2:53,20 3:20,78 3:52,72
-------------------------------------------------------------------------
9 Nyíregyházi Vsc ''A'' NT 3:59,21
27,87 57,96 1:28,80 2:01,80 2:30,59 3:01,85 3:28,90 3:59,21
Versenyszám 12 Lányok 800 LC Méter Gyorsúszás Váltó
===============================================================================
Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 A Jövõ SC Veolia ''A'' NT 8:13,16
28,62 58,86 1:29,26 1:59,44 2:28,81 3:01,12 3:33,76 4:04,90
4:34,33 5:06,85 5:40,80 6:14,07 6:41,58 7:11,62 7:42,45 8:13,16
2 Kõbánya Sport Club ''A'' NT 8:16,27
28,53 59,27 1:30,45 2:01,49 2:30,36 3:01,80 3:33,57 4:05,31
4:34,16 5:05,61 5:37,92 6:09,79 6:38,58 7:10,74 7:43,81 8:16,27
3 Bvsc-Zugló ''A'' NT 8:27,13
29,25 1:00,48 1:32,79 2:04,33 2:32,92 3:04,69 3:37,68 4:10,87
4:39,96 5:12,24 5:46,95 6:20,52 6:50,34 7:22,32 7:54,98 8:27,13
4 Szegedi Úszó Egylet ''A'' NT 8:32,61
29,72 1:02,02 1:34,89 2:07,61 2:36,35 3:08,20 3:42,09 4:16,37
4:45,52 5:18,00 5:52,72 6:26,81 6:56,00 7:27,72 8:00,28 8:32,61
5 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' NT 8:50,70
29,54 1:01,33 1:33,99 2:07,04 2:38,06 3:13,25 3:50,40 4:26,75
4:56,79 5:29,69 6:03,11 6:35,85 7:06,00 7:39,60 8:15,43 8:50,70
6 Ftc-Viva ''A'' NT 8:50,78
30,47 1:03,05 1:36,85 2:10,52 2:41,42 3:16,82 3:52,51 4:27,48
4:57,44 5:31,25 6:06,13 6:41,70 7:11,23 7:43,94 8:17,67 8:50,78
7 Dunaferr - Dvsi ''A'' NT 9:03,14
29,95 1:03,08 1:37,42 2:11,58 2:41,77 3:16,79 3:51,42 4:26,61
4:58,36 5:34,24 6:10,74 6:46,10 7:15,70 7:50,13 8:26,09 9:03,14
8 Százhalombattai Vse ''A'' NT 9:15,09
31,68 1:06,02 1:41,88 2:15,39 2:46,28 3:22,03 4:00,11 4:36,89
5:07,58 5:42,66 6:19,17 6:55,12 7:27,38 8:02,77 8:39,39 9:15,09
Versenyszám 13 Fiúk 800 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 Kis, Gergõ 22 Rája UK 7:58,32 8:01,33
27,93 57,85 1:28,26 1:58,26 2:28,07 2:58,85 3:29,57 4:00,40
4:30,33 5:01,25 5:31,83 6:02,96 6:33,34 7:03,96 7:33,14 8:01,33
2 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 8:05,85 8:03,67
27,44 57,31 1:27,79 1:57,82 2:27,98 2:58,51 3:29,15 3:59,87
4:30,13 5:01,00 5:31,64 6:02,75 6:33,16 7:03,81 7:33,88 8:03,67
3 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 8:05,52 8:20,04
28,38 59,00 1:30,04 2:01,39 2:32,63 3:04,50 3:36,13 4:07,88
4:39,25 5:11,06 5:42,62 6:14,50 6:45,80 7:17,68 7:49,06 8:20,04
4 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 8:24,62 8:20,23
28,00 58,76 1:30,13 2:01,99 2:33,70 3:05,47 3:37,49 4:10,22
4:41,34 5:12,78 5:44,39 6:16,41 6:48,29 7:20,54 7:51,59 8:20,23
5 Gercsák, Csaba 22 A Jövö 8:16,45 8:31,50
29,62 1:00,81 1:32,69 2:04,49 2:36,70 3:08,76 3:40,92 4:13,06
4:45,13 5:17,30 5:49,43 6:21,80 6:54,19 7:26,66 7:59,30 8:31,50
6 Király, Bence 17 Szue 8:17,77 8:37,44
27,90 57,97 1:28,69 1:59,86 2:31,72 3:03,67 3:36,51 4:08,88
4:42,03 5:14,75 5:48,80 6:22,50 6:56,70 7:30,14 8:04,50 8:37,44
7 Papp, Márk 16 A Jövö 8:25,97 8:49,75
28,44 1:01,01 1:34,64 2:08,04 2:42,00 3:15,40 3:48,88 4:22,33
4:56,33 5:29,50 6:02,93 6:36,33 7:09,78 7:43,52 8:16,98 8:49,75
8 Csáki, Bálint 16 Bvsc Zugló 8:31,91 8:51,92
28,61 1:00,53 1:33,77 2:07,48 2:41,58 3:15,39 3:49,21 4:23,44
4:56,97 5:30,93 6:04,70 6:38,98 7:13,19 7:47,37 8:19,88 8:51,92
9 Molnár, Ádám 14 Bvsc Zugló 9:11,85 9:11,38
30,79 1:06,15 1:40,81 2:15,34 2:49,93 3:24,65 3:59,22 4:34,06
5:09,35 5:44,34 6:19,36 6:54,85 7:29,48 8:04,60 8:38,79 9:11,38
10 Bartha, Kristóf 16 Nyiregyházi Vsc 9:36,30 9:18,37
32,23 1:08,93 1:45,86 2:22,73 2:58,17 3:32,79 4:08,14 4:42,74
5:16,69 5:51,02 6:25,89 7:00,19 7:35,00 8:09,63 8:44,67 9:18,37
11 Gyebróczki, Máté 14 Nyiregyházi Vsc 9:29,88 9:37,65
32,34 1:07,66 1:43,83 2:20,10 2:56,33 3:32,40 4:08,26 4:44,07
5:20,55 5:57,35 6:34,26 7:11,76 7:48,81 8:26,32 9:02,59 9:37,65
Versenyszám 14 Fiúk 50 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 23,78 22,51
2 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 23,68 22,86
3 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 24,23 23,47
4 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 23,91 23,62
5 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 23,93 23,74
6 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 23,99 23,76
7 Szabó, Attila 21 Dunaferr 24,13 24,01
8 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 24,24 24,12
Versenyszám 14 Fiúk 50 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 23,28 23,68
2 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 22,90 23,78
3 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 24,12 23,91
4 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 23,99 23,93
5 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 24,51 23,99
6 Szabó, Attila 21 Dunaferr 24,49 24,13
7 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 23,90 24,23
8 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 24,72 24,24
-------------------------------------------------------------------------
9 Bohus, Richard 17 Békéscsaba Elõre 24,41 24,50
10 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 24,70 24,59
-------------------------------------------------------------------------
11 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 25,26 24,92
12 Péceli, Tamás 18 Evuk 24,95 24,94
13 Kiss, Boldizsár 25 Delfin Triffer 25,03 24,96
14 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 25,19 25,16
14 Szenes, Mátyás 20 Debreceni Ssi 25,21 25,16
16 Valach, Dávid 19 Békéscsaba Elõre 25,27 25,33
Versenyszám 14 Fiúk 50 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 21,42 22,90
2 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 22,33 23,28
3 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 23,54 23,90
4 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 22,91 23,99
5 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 24,47 24,12
6 Bohus, Richard 17 Békéscsaba Elõre 24,20 24,41
7 Szabó, Attila 21 Dunaferr 24,26 24,49
8 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 24,34 24,51
-------------------------------------------------------------------------
9 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 23,99 24,70
10 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 23,52 24,72
11 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 24,72 24,88
12 Bátka, Bálint 19 A Jövö 24,61 24,95
12 Péceli, Tamás 18 Evuk 24,78 24,95
14 Kiss, Boldizsár 25 Delfin Triffer 24,42 25,03
15 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 25,84 25,05
16 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 25,14 25,19
-------------------------------------------------------------------------
17 Szenes, Mátyás 20 Debreceni Ssi 25,61 25,21
18 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 25,24 25,26
-------------------------------------------------------------------------
19 Valach, Dávid 19 Békéscsaba Elõre 25,21 25,27
20 Csütörtöki, Marcell 17 Bvsc Zugló 24,66 25,28
21 Kiss, Gábor 18 Kõbánya SC 24,74 25,33
22 Szabó, Tamás 22 Hód Use 24,80 25,34
23 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 25,65 25,54
24 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 25,84 25,60
25 Rákosi, Kristóf 19 EuropTec-Zalaviz 24,99 25,61
26 Makány, Balázs 23 Kõbánya SC 23,42 25,80
27 Vörös, Benjamin 17 Dunaferr 25,66 25,96
28 Gyárfás, Bence 17 Lator SE 26,50 26,01
29 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 26,65 26,09
30 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 26,38 26,33
31 Gercsák, Zoltán 17 A Jövö 27,32 26,41
32 Illés, Mátyás 17 Bvsc Zugló 26,50 26,43
33 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 26,18 26,47
34 Hegedûs, Márton 14 Százhalombattai 26,87 26,48
35 Sárinszky, Richárd 17 Százhalombattai 27,01 26,78
36 Lakatos, Imre 17 Dunaferr 26,56 26,82
37 Katona, Krisztián 15 Nyiregyházi Vsc 26,78 26,87
37 Balla, Ádám 19 H.Szoboszló Áse 26,33 26,87
39 Gyulai, Dániel 17 Evuk 27,35 26,94
40 Kovács, Máté 17 Dunaferr 27,14 27,03
41 Haris, Máté 16 A Jövö 26,67 27,16
42 Csontos, Viktor 16 A Jövö 26,77 27,26
43 Böszörményi, Bence 17 Bvsc Zugló 28,40 28,40
44 Juhász, Gergõ 17 Lator SE 28,65 28,59
45 Kovács, Marcell 15 Lator SE 28,62 28,94
46 Haris, Márton 16 A Jövö 29,68 30,09
Versenyszám 15 Lányok 200 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 2:43,20 2:35,19
34,94 1:14,22 1:54,26 2:35,19
2 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 2:40,09 2:35,73
35,00 1:15,28 1:55,66 2:35,73
3 Bor, Katalin 20 Delfin Triffer 2:44,68 2:38,68
1:15,98 1:58,32 2:38,68
4 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 2:41,19 2:39,46
35,48 1:15,55 1:56,81 2:39,46
5 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 2:41,93 2:41,11
35,84 1:16,30 1:58,45 2:41,11
6 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 2:41,09 2:41,18
36,91 1:17,73 2:00,24 2:41,18
7 Balogh, Vanessa 22 Ftc Viva 2:41,38 2:41,48
36,58 1:17,51 1:59,58 2:41,48
8 Kovács, Emese 19 A Jövö 2:44,27 2:42,92
36,89 1:19,29 2:01,73 2:42,92
Versenyszám 15 Lányok 200 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 2:33,70 2:40,09
35,72 1:17,48 1:58,68 2:40,09
2 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 2:41,32 2:41,09
37,56 1:18,06 1:59,74 2:41,09
3 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 2:34,01 2:41,19
36,12 1:17,59 1:59,44 2:41,19
4 Balogh, Vanessa 22 Ftc Viva 2:38,50 2:41,38
37,85 1:18,93 2:00,74 2:41,38
5 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 2:38,65 2:41,93
36,48 1:17,25 2:00,18 2:41,93
6 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 2:39,92 2:43,20
37,52 1:18,97 2:01,01 2:43,20
7 Kovács, Emese 19 A Jövö 2:34,77 2:44,27
37,81 1:19,20 2:01,84 2:44,27
8 Bor, Katalin 20 Delfin Triffer NT 2:44,68
38,34 1:20,47 2:03,05 2:44,68
-------------------------------------------------------------------------
9 Janik, Dorottya 13 A Jövö 2:40,82 2:45,15
37,30 1:20,22 2:03,78 2:45,15
10 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 2:46,08 2:45,45
37,27 1:19,76 2:03,03 2:45,45
-------------------------------------------------------------------------
11 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 2:39,68 2:46,51
38,26 1:21,12 2:04,46 2:46,51
12 Nagy, Vivien 18 Dunaferr 2:47,58 2:47,18
38,72 1:21,19 2:04,17 2:47,18
13 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 2:49,88 2:52,67
39,54 1:23,89 2:09,10 2:52,67
14 Bálint, Melinda 16 Százhalombattai 2:48,55 2:53,11
38,46 1:21,97 2:07,11 2:53,11
15 Muri, Zsófia 14 Bhse 2:46,47 2:55,05
40,06 1:24,33 2:09,88 2:55,05
16 Joó, Sára 15 A Jövö 2:53,04 2:57,09
41,59 1:26,48 2:12,05 2:57,09
17 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö NT 2:59,73
41,38 1:28,16 2:14,43 2:59,73
-- Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 2:39,47 DQ
36,43 1:16,62 1:57,31 DQ
Versenyszám 16 Fiúk 400 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Kis, Gergõ 22 Rája UK 4:09,27 3:51,71
55,54 1:53,80 2:53,53 3:51,71
2 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 3:59,16 3:54,03
26,71 56,16 1:25,93 1:55,89 2:25,40 2:55,30 3:25,27 3:54,03
3 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 4:05,94 3:57,33
27,35 56,27 1:25,68 1:55,43 2:25,52 2:56,38 3:27,71 3:57,33
4 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 4:03,57 3:59,65
27,94 58,11 1:28,56 2:00,08 2:30,21 3:00,46 3:30,59 3:59,65
5 Povázsai, Zoltán 22 Delfin Triffer 4:07,41 4:03,44
27,64 57,81 1:28,68 2:00,03 2:31,07 3:02,55 3:34,12 4:03,44
6 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 4:04,53 4:03,49
27,36 57,19 1:28,01 1:59,43 2:30,64 3:02,10 3:33,26 4:03,49
7 Perlaky, László 21 Ftc Viva 4:08,09 4:09,24
27,72 58,01 1:29,06 2:00,85 2:32,62 3:04,79 3:37,40 4:09,24
-- Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 4:08,86 DQ
33,92 1:10,93 1:46,90 2:23,92 3:01,05 3:38,01 4:13,94 DQ
Versenyszám 16 Fiúk 400 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 3:56,50 3:59,16
27,11 56,82 1:27,03 1:57,44 2:27,43 2:57,84 3:28,86 3:59,16
2 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 3:53,77 4:03,57
27,87 58,04 1:28,54 1:59,66 2:30,86 3:02,55 3:34,09 4:03,57
3 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 4:07,07 4:04,53
28,16 58,62 1:29,85 2:01,71 2:32,64 3:04,17 3:35,04 4:04,53
4 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 3:51,18 4:05,94
28,40 59,66 1:31,26 2:02,77 2:33,48 3:04,57 3:35,88 4:05,94
5 Povázsai, Zoltán 22 Delfin Triffer 3:55,97 4:07,41
28,55 59,36 1:30,83 2:02,43 2:33,85 3:05,32 3:36,68 4:07,41
6 Perlaky, László 21 Ftc Viva 4:12,43 4:08,09
28,87 1:00,40 1:32,08 2:03,52 2:34,91 3:06,18 3:37,74 4:08,09
7 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 3:55,79 4:08,86
28,49 59,61 1:31,34 2:03,45 2:35,63 3:07,84 3:39,59 4:08,86
8 Kis, Gergõ 22 Rája UK 3:45,68 4:09,27
29,53 1:01,50 1:33,45 2:05,89 2:35,95 3:08,07 3:39,80 4:09,27
-------------------------------------------------------------------------
9 Gercsák, Csaba 22 A Jövö 4:01,94 4:09,82
29,50 1:00,83 1:32,62 2:04,55 2:36,19 3:07,96 3:39,24 4:09,82
10 Füzesy, Dávid 17 Dunaferr 4:10,00 4:14,92
29,03 1:01,04 1:33,04 2:05,57 2:36,94 3:09,33 3:42,43 4:14,92
-------------------------------------------------------------------------
11 Papp, Márk 16 A Jövö 4:06,43 4:15,85
28,62 1:00,04 1:32,26 2:04,32 2:37,31 3:10,24 3:43,73 4:15,85
12 Mordvincev, Sándor 22 Debreceni Ssi NT 4:16,63
28,90 1:01,17 1:34,02 2:07,14 2:39,56 3:11,81 3:44,59 4:16,63
13 Nagy, Zsolt 17 Kõbánya SC 4:17,28 4:18,59
29,79 1:02,41 1:35,06 2:07,80 2:40,56 3:13,74 3:46,71 4:18,59
14 Péceli, Tamás 18 Evuk 4:19,64 4:18,94
29,34 1:01,41 1:33,86 2:06,83 2:39,22 3:12,55 3:45,85 4:18,94
15 Bartha, Kristóf 16 Nyiregyházi Vsc 4:24,03 4:23,57
29,68 1:02,64 1:36,35 2:10,29 2:43,89 3:17,61 3:51,54 4:23,57
16 Németh, Róbert 26 A Jövö NT 4:38,74
33,23 1:09,38 1:44,83 2:20,13 2:55,47 3:30,83 4:05,94 4:38,74
17 Molnár, Ákos 23 A Jövö 4:47,20 4:49,65
32,57 1:08,56 1:45,26 2:22,34 2:59,42 3:36,77 4:14,14 4:49,65
Versenyszám 17 Lányok 50 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 27,63 27,06
2 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 27,41 27,12
3 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 27,90 27,82
4 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 29,02 28,18
5 Joó, Sára 15 A Jövö 29,00 28,68
6 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 28,99 28,78
7 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 29,13 28,99
8 Kovács, Emese 19 A Jövö 29,17 29,72
Versenyszám 17 Lányok 50 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 27,59 27,41
2 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 28,17 27,63
3 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 28,41 27,90
4 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 29,08 28,99
5 Joó, Sára 15 A Jövö 30,30 29,00
6 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 29,11 29,02
7 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 29,29 29,13
8 Kovács, Emese 19 A Jövö 30,15 29,17
-------------------------------------------------------------------------
9 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 29,34 29,18
10 Stefán, Gréta 18 Szue 29,90 29,20
-------------------------------------------------------------------------
11 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 29,49 29,43
12 Földházi, Zsófia 17 Bhse 29,58 29,50
13 Ambrus, Diána 17 Szue 29,76 29,65
14 Bagó, Antónia 17 A Jövö 29,70 29,70
15 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 30,27 30,04
16 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 30,29 30,06
Versenyszám 17 Lányok 50 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 26,68 27,59
2 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 27,13 28,17
3 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 27,86 28,18
4 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 27,35 28,41
5 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 29,19 29,08
6 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 28,32 29,11
7 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 27,81 29,29
8 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 29,22 29,34
-------------------------------------------------------------------------
9 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 28,44 29,49
10 Földházi, Zsófia 17 Bhse 28,34 29,58
11 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 30,83 29,63
12 Bagó, Antónia 17 A Jövö 28,94 29,70
13 Ambrus, Diána 17 Szue 29,20 29,76
14 Stefán, Gréta 18 Szue 29,58 29,90
15 Kovács, Emese 19 A Jövö 27,88 30,15
16 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 29,96 30,25
-------------------------------------------------------------------------
17 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 29,60 30,27
18 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 28,80 30,29
-------------------------------------------------------------------------
19 Joó, Sára 15 A Jövö 29,16 30,30
20 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 29,76 30,33
21 Czabaday Tóth, Dorottya 15 Kõbánya SC 30,45 30,37
21 Hujj, Zsanett 18 Dunaferr 30,46 30,37
23 Pecz, Réka 18 A Jövö 29,43 30,41
24 Kiss, Kata 17 Rája UK 30,56 30,55
25 Lavotha, Flóra 15 Club Laguna 30,11 30,58
26 Hegyi, Zsanett 16 Szombathelyi Vsc 29,87 30,63
27 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 30,20 30,68
28 Lábdy, Alexandra 19 Szue 29,72 30,69
29 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 30,85 30,81
30 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 30,93 30,89
31 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 31,03 30,91
32 Molnár, Anita 18 A Jövö 31,03 30,96
33 Kovács, Tímea 22 Százhalombattai 30,82 31,02
34 Petrovai, Panna 21 Ftc Viva 29,89 31,03
35 Burián, Kata 15 A Jövö 29,54 31,18
36 Sztankovjánszky, Anita 16 Integra Ase 29,92 31,23
37 Csadó, Zsanett 14 Százhalombattai 30,72 31,35
38 Gercsák, Dóra 14 A Jövö 31,62 31,40
39 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 30,82 31,49
40 Lukács, Eszter 18 Evuk 30,93 31,59
41 Koncsár, Piroska 16 Százhalombattai 32,64 31,61
42 Örsi, Barbara 16 Dunaferr 31,39 31,63
43 Gáspár, Noémi 14 Evuk 31,37 31,65
44 Berky, Fruzsina 14 Kõbánya SC 31,58 31,72
45 Hernold, Eszter 15 Bvsc Zugló 31,53 31,81
46 Balogh, Boglárka 18 Kõbánya SC 30,90 31,84
47 Tóth, Anita 17 H.Szoboszló Áse 31,67 31,98
48 Németh, Szidónia 18 Bajai Spartacus 32,33 32,07
49 Borza, Ágnes 14 A Jövö 32,26 32,26
50 Várdai, Lilla 18 Ftc Viva 31,38 32,28
51 Papp, Dóra 16 Integra Ase 33,12 32,51
52 Serényi, Zsófia 15 Bvsc Zugló 32,56 32,64
53 Kaló, Fruzsina 17 H.Szoboszló Áse 33,68 32,90
54 Kovács, Dorottya 17 Integra Ase 33,32 33,63
55 Szabó, Stefánia 15 Ftc Viva 33,74 34,16
Versenyszám 18 Fiúk 200 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 2:05,53 1:59,22
28,34 58,77 1:28,92 1:59,22
2 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 2:02,88 2:01,32
28,57 59,28 1:30,60 2:01,32
3 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 2:03,98 2:03,29
29,56 1:00,24 1:31,61 2:03,29
4 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 2:13,52 2:03,56
29,05 59,58 1:31,43 2:03,56
5 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 2:08,01 2:05,82
30,07 1:01,82 1:34,21 2:05,82
6 Király, Attila 20 Ftc Viva 2:09,37 2:08,02
29,98 1:02,66 1:35,71 2:08,02
7 Papp, Márk 16 A Jövö 2:12,88 2:10,49
30,60 1:03,66 1:37,71 2:10,49
8 Grátz, Benjámin 14 Százhalombattai 2:14,29 2:13,84
1:05,48 2:13,84
Versenyszám 18 Fiúk 200 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 2:00,17 2:02,88
28,84 59,89 1:31,79 2:02,88
2 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 2:01,05 2:03,98
29,73 1:00,89 1:32,83 2:03,98
3 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 1:58,62 2:05,53
30,23 1:02,92 1:34,45 2:05,53
4 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 2:03,70 2:08,01
29,97 1:01,95 1:34,98 2:08,01
5 Király, Attila 20 Ftc Viva 2:07,23 2:09,37
30,49 1:03,30 1:36,43 2:09,37
6 Papp, Márk 16 A Jövö 2:04,96 2:12,88
30,57 1:04,29 1:39,38 2:12,88
7 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 2:06,46 2:13,52
31,27 1:05,22 1:39,66 2:13,52
8 Grátz, Benjámin 14 Százhalombattai 2:16,31 2:14,29
31,61 1:05,75 1:40,56 2:14,29
-------------------------------------------------------------------------
9 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 2:20,39 2:16,77
32,06 1:06,66 1:41,76 2:16,77
10 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 2:19,28 2:17,08
33,43 1:08,70 1:44,85 2:17,08
-------------------------------------------------------------------------
11 Gercsák, Zoltán 17 A Jövö 2:23,81 2:17,11
32,23 1:07,27 1:43,14 2:17,11
12 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 2:20,80 2:19,95
33,17 1:08,24 1:44,58 2:19,95
13 Balogh, Olivér 17 A Jövö 2:16,67 2:20,94
33,30 1:09,36 1:45,83 2:20,94
14 Haris, Máté 16 A Jövö 2:21,55 2:24,88
34,72 1:10,98 1:48,46 2:24,88
15 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 2:24,71 2:25,35
34,27 1:11,17 1:48,59 2:25,35
16 Tóth, Tamás 18 A Jövö NT 2:31,63
34,23 1:13,15 1:53,10 2:31,63
17 Cseh, László 25 Kõbánya SC 1:59,61 2:33,18
35,28 1:13,92 1:53,51 2:33,18
Versenyszám 19 Fiúk 800 LC Méter Gyorsúszás Váltó
===============================================================================
Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 Kõbánya Sport Club ''A'' NT 7:26,86
25,99 54,61 2:18,79 2:47,42 3:16,54 3:44,67
4:10,34 4:38,83 5:07,74 5:36,74 6:01,58 6:29,95 6:58,68 7:26,86
2 A Jövõ SC Veolia ''A'' NT 7:34,08
26,78 55,83 1:24,46 1:52,41 2:19,08 2:48,77 3:18,39 3:48,08
4:13,61 4:42,42 5:11,75 5:41,04 6:07,47 6:36,27 7:05,29 7:34,08
3 Bvsc-Zugló ''A'' NT 7:46,37
27,25 56,79 1:27,34 1:57,21 2:23,36 2:52,95 3:23,80 3:53,76
4:20,53 4:50,00 5:19,90 5:48,89 6:15,82 6:45,90 7:17,06 7:46,37
4 Dunaferr - Dvsi ''A'' NT 7:47,73
26,99 56,24 1:26,27 1:55,96 2:22,81 2:53,20 3:23,49 3:53,41
4:20,16 4:49,57 5:20,30 5:50,01 6:16,03 6:45,98 7:17,38 7:47,73
5 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' NT 7:48,04
26,92 55,86 1:26,37 1:55,84 2:22,99 2:53,40 3:24,36 3:55,45
4:21,93 4:51,54 5:22,09 5:53,32 6:19,96 6:49,20 7:19,29 7:48,04
6 Százhalombattai Vse ''A'' NT 8:04,67
28,33 59,38 1:30,92 2:01,42 2:29,78 3:01,25 3:34,46 4:07,16
4:35,22 5:06,33 5:38,57 6:09,74 6:35,30 7:04,67 7:35,29 8:04,67
7 Nyíregyházi Vsc ''A'' NT 8:35,55
28,49 1:00,07 1:34,21 2:07,95 2:38,57 3:12,57 3:48,09 4:22,07
4:51,44 5:25,05 5:59,09 6:32,17 7:00,45 7:31,69 8:04,18 8:35,55
Versenyszám 20 Lányok 800 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 8:44,80 8:39,51
30,20 1:02,74 1:36,03 2:09,23 2:42,53 3:15,63 3:48,61 4:21,62
4:54,36 5:27,08 6:00,09 6:33,16 7:05,80 7:38,71 8:09,79 8:39,51
2 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 8:42,91 8:40,61
30,36 1:02,85 1:36,04 2:09,26 2:42,51 3:15,67 3:48,75 4:21,81
4:54,36 5:27,05 5:59,89 6:32,30 7:04,53 7:37,08 8:09,36 8:40,61
3 Kapás, Boglárka 17 Bvsc Zugló 8:39,72 8:40,66
30,25 1:02,66 1:35,93 2:09,13 2:42,38 3:15,39 3:48,50 4:21,54
4:54,10 5:26,90 6:00,01 6:32,91 7:05,58 7:38,51 8:10,81 8:40,66
4 Olasz, Anna 17 Szue 8:47,82 8:57,66
31,18 1:04,45 1:38,20 2:11,82 2:45,45 3:19,08 3:52,70 4:26,35
4:59,95 5:33,78 6:07,52 6:41,64 7:15,74 7:50,02 8:24,36 8:57,66
5 Balogh, Vanessa 22 Ftc Viva 9:12,89 9:03,13
31,30 1:05,29 1:39,50 2:13,62 2:47,88 3:21,87 3:56,01 4:30,32
5:04,29 5:38,46 6:12,54 6:46,55 7:20,56 7:54,88 8:29,36 9:03,13
6 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 9:02,80 9:06,77
31,31 1:04,79 1:38,60 2:12,46 2:46,27 3:20,42 3:54,39 4:28,87
5:03,58 5:38,37 6:13,21 6:48,08 7:23,39 7:58,56 8:33,70 9:06,77
7 György, Réka 14 Kõbánya SC NT 9:08,04
30,49 1:04,29 1:38,67 2:13,22 2:48,20 3:22,85 3:57,57 4:32,13
5:07,02 5:41,51 6:16,37 6:50,65 7:25,43 8:00,04 8:34,90 9:08,04
8 Berky, Fruzsina 14 Kõbánya SC 9:15,91 9:11,21
32,53 1:04,98 2:14,47 3:24,45 4:34,75
5:45,36 6:55,12 8:04,25 9:11,21
9 Kovács, Anett 19 Bvsc Zugló 9:08,28 9:11,50
30,98 1:03,97 1:37,68 2:11,77 2:45,87 3:20,37 3:55,06 4:30,35
5:05,65 5:41,33 6:16,80 6:52,57 7:28,38 8:03,67 8:38,50 9:11,50
10 Czabaday Tóth, Dorottya 15 Kõbánya SC NT 9:22,43
31,48 1:05,92 1:41,49 2:16,82 2:52,25 3:27,61 4:03,05 4:38,55
5:14,03 5:49,74 6:25,47 7:01,16 7:37,11 8:12,89 8:48,20 9:22,43
11 Kiss, Nikoletta 13 A Jövö 9:16,47 9:25,13
31,66 1:06,17 1:41,33 2:16,53 2:52,22 3:28,11 4:03,76 4:39,57
5:15,29 5:51,42 6:27,16 7:03,20 7:39,32 8:15,23 8:51,01 9:25,13
12 Csajági, Tímea 21 A Jövö 9:42,28 9:42,81
32,03 1:07,64 1:44,25 2:20,56 2:57,38 3:34,12 4:11,28 4:48,55
5:25,19 6:02,25 6:39,56 7:16,81 7:53,66 8:30,61 9:07,44 9:42,81
13 Lévai, Júlia 14 A Jövö 10:17,28 9:46,05
33,04 1:09,24 1:46,92 2:23,92 3:01,63 3:38,98 4:16,54 4:53,53
5:30,09 6:06,68 6:43,87 7:20,60 7:57,66 8:34,48 9:10,93 9:46,05
14 Bényei, Lilla 13 A Jövö 9:55,36 9:56,24
32,50 1:08,41 1:46,24 2:23,29 3:01,10 3:38,20 4:16,15 4:53,59
5:31,26 6:08,49 6:46,33 7:24,89 8:03,13 8:41,06 9:19,26 9:56,24
Versenyszám 21 Lányok 50 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 30,27 29,42
2 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 30,63 29,69
3 Povázsai, Eszter 20 Bhse 30,36 30,12
4 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 30,60 30,26
5 Lábdy, Alexandra 19 Szue 30,71 30,43
6 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 31,20 30,46
7 Kiss, Kata 17 Rája UK 31,69 31,05
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 31,37 31,49
Versenyszám 21 Lányok 50 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 31,01 30,27
2 Povázsai, Eszter 20 Bhse 31,29 30,36
3 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 30,84 30,60
4 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 30,14 30,63
5 Lábdy, Alexandra 19 Szue 31,19 30,71
6 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 31,31 31,20
7 Bagó, Antónia 17 A Jövö 31,85 31,37
8 Kiss, Kata 17 Rája UK 31,94 31,69
-------------------------------------------------------------------------
9 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 31,94 31,83
10 Molnár, Anita 18 A Jövö 32,39 32,25
-------------------------------------------------------------------------
11 Tóth, Lili 15 Elsõ Érdi UE 32,34 32,28
12 Bársony, Bernadett 20 Ftc Viva 32,53 32,32
13 Muri, Zsófia 14 Bhse 31,84 32,34
13 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 32,48 32,34
15 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 32,63 32,43
16 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 32,29 32,49
Versenyszám 21 Lányok 50 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 29,14 30,14
2 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 30,57 30,84
3 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 29,23 31,01
4 Lábdy, Alexandra 19 Szue 30,17 31,19
5 Povázsai, Eszter 20 Bhse 29,57 31,29
6 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 30,46 31,31
7 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 30,61 31,79
8 Muri, Zsófia 14 Bhse 33,05 31,84
-------------------------------------------------------------------------
9 Bagó, Antónia 17 A Jövö 30,67 31,85
10 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 31,46 31,94
10 Kiss, Kata 17 Rája UK 31,56 31,94
12 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 31,28 32,29
13 Tóth, Lili 15 Elsõ Érdi UE 32,40 32,34
14 Molnár, Anita 18 A Jövö 31,70 32,39
15 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 32,55 32,48
16 Bársony, Bernadett 20 Ftc Viva 31,67 32,53
-------------------------------------------------------------------------
17 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 32,27 32,63
18 Szabó, Ramóna 15 EuropTec-Zalaviz 32,55 32,65
-------------------------------------------------------------------------
19 Gáspár, Noémi 14 Evuk 33,04 32,68
20 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 31,74 32,76
21 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 33,33 32,84
22 Tóth, Anita 17 H.Szoboszló Áse 33,03 33,16
23 Kovács, Eszter 15 Tvk Mali TK 33,61 33,43
24 Pongó, Anna 20 Bácsviz Kvsc 33,80 33,57
25 Vincze, Krisztina 18 Hód Use 33,12 33,61
26 Borza, Ágnes 14 A Jövö 33,74 33,91
27 Kaluha Nadin, Lilla 16 H.Szoboszló Áse 32,75 34,04
28 Hegyi, Zsanett 16 Szombathelyi Vsc 32,15 34,64
29 Balogh, Boglárka 18 Kõbánya SC 32,50 34,73
30 Ruzsin, Szabina 18 Gagarin Dse 36,14 34,80
31 Lévai, Júlia 14 A Jövö 33,82 34,97
32 Palotás, Anita 15 Ftc Viva 35,25 35,88
Versenyszám 22 Fiúk 100 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 56,14 56,14
27,74 56,14
2 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 56,57 56,42
27,75 56,42
3 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 56,97 56,89
27,85 56,89
4 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 1:00,00 59,33
29,28 59,33
5 Király, Attila 20 Ftc Viva 59,86 59,45
29,15 59,45
6 Papp, Márk 16 A Jövö 1:01,97 1:02,41
29,96 1:02,41
7 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 1:02,10 1:02,47
29,79 1:02,47
8 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 1:00,75 1:05,04
31,59 1:05,04
Versenyszám 22 Fiúk 100 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 55,69 56,14
27,52 56,14
2 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 55,49 56,57
27,46 56,57
3 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 56,33 56,97
27,85 56,97
4 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 57,83 57,10
28,07 57,10
5 Király, Attila 20 Ftc Viva 58,81 59,86
29,22 59,86
6 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 58,91 1:00,00
29,35 1:00,00
7 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 1:00,12 1:00,75
29,05 1:00,75
8 Papp, Márk 16 A Jövö 58,70 1:01,97
29,94 1:01,97
-------------------------------------------------------------------------
9 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 1:06,19 1:02,10
30,05 1:02,10
10 Kovács, Máté 17 Dunaferr 1:02,58 1:03,66
31,24 1:03,66
-------------------------------------------------------------------------
11 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 1:04,99 1:03,77
31,48 1:03,77
12 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 1:05,55 1:04,99
32,52 1:04,99
13 Eisenhut, Mátyás 16 A Jövö 1:06,47 1:07,28
32,28 1:07,28
Versenyszám 23 Lányok 100 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 1:11,81 1:11,73
33,73 1:11,73
2 Kovács, Krisztina 27 Bhse 1:13,51 1:12,89
34,41 1:12,89
3 Pecz, Réka 18 A Jövö 1:14,04 1:13,21
34,42 1:13,21
4 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 1:13,40 1:13,25
35,54 1:13,25
5 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 1:14,55 1:13,48
35,30 1:13,48
6 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 1:14,38 1:13,99
34,49 1:13,99
7 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 1:15,53 1:14,57
35,66 1:14,57
8 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 1:15,81 1:14,94
35,34 1:14,94
Versenyszám 23 Lányok 100 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 1:15,28 1:11,81
34,05 1:11,81
2 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 1:14,70 1:13,40
34,67 1:13,40
3 Kovács, Krisztina 27 Bhse 1:15,05 1:13,51
34,81 1:13,51
4 Pecz, Réka 18 A Jövö 1:15,14 1:14,04
35,00 1:14,04
5 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 1:15,81 1:14,38
34,82 1:14,38
6 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 1:17,41 1:14,55
35,61 1:14,55
7 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 1:17,26 1:15,53
35,55 1:15,53
8 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 1:15,82 1:15,81
35,57 1:15,81
-------------------------------------------------------------------------
9 Bor, Katalin 20 Delfin Triffer 1:19,50 1:16,08
37,95 1:16,08
10 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 1:15,40 1:16,56
35,89 1:16,56
-------------------------------------------------------------------------
11 Janik, Dorottya 13 A Jövö 1:19,79 1:17,32
36,72 1:17,32
12 Tóth, Lili 15 Elsõ Érdi UE 1:18,79 1:18,16
36,83 1:18,16
13 Nagy, Vivien 18 Dunaferr 1:19,45 1:18,36
36,96 1:18,36
14 Joó, Sára 15 A Jövö 1:20,35 1:19,87
37,86 1:19,87
15 Németh, Kata 14 H.Szoboszló Áse 1:21,51 1:21,29
38,42 1:21,29
16 Bálint, Melinda 16 Százhalombattai 1:21,48 1:21,74
38,13 1:21,74
Versenyszám 23 Lányok 100 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 1:15,02 1:14,70
35,23 1:14,70
2 Kovács, Krisztina 27 Bhse 1:12,50 1:15,05
37,24 1:15,05
3 Pecz, Réka 18 A Jövö 1:10,60 1:15,14
37,04 1:15,14
4 Sztankovics, Anna 14 A Jövö 1:11,77 1:15,28
34,99 1:15,28
5 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 1:13,77 1:15,40
35,11 1:15,40
6 Bucz, Eszter 19 Bvsc Zugló 1:12,43 1:15,81
35,39 1:15,81
7 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 1:13,91 1:15,82
35,60 1:15,82
8 Jaczó, Zsuzsanna 22 A Jövö 1:13,82 1:17,26
36,14 1:17,26
-------------------------------------------------------------------------
9 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 1:14,77 1:17,41
36,56 1:17,41
10 Tóth, Lili 15 Elsõ Érdi UE 1:18,90 1:18,79
37,05 1:18,79
11 Nagy, Vivien 18 Dunaferr 1:18,08 1:19,45
37,11 1:19,45
12 Bor, Katalin 20 Delfin Triffer NT 1:19,50
38,23 1:19,50
13 Janik, Dorottya 13 A Jövö 1:15,44 1:19,79
37,77 1:19,79
14 Joó, Sára 15 A Jövö 1:23,98 1:20,35
38,23 1:20,35
15 Bálint, Melinda 16 Százhalombattai 1:20,39 1:21,48
38,59 1:21,48
16 Németh, Kata 14 H.Szoboszló Áse 1:18,57 1:21,51
38,63 1:21,51
-------------------------------------------------------------------------
17 Muri, Zsófia 14 Bhse 1:20,56 1:21,64
39,25 1:21,64
18 Koncsár, Piroska 16 Százhalombattai 1:22,30 1:21,94
38,48 1:21,94
-------------------------------------------------------------------------
19 Kõrös, Evelin 16 Gagarin Dse 1:23,21 1:23,30
38,93 1:23,30
20 Németh, Szidónia 18 Bajai Spartacus 1:27,75 1:24,24
38,95 1:24,24
21 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 1:21,49 1:24,43
40,76 1:24,43
22 Galambos, Kinga 16 Delfin Triffer 1:24,23 1:25,41
40,30 1:25,41
23 Tatai, Emõke 15 Delfin Triffer 1:24,29 1:26,93
40,84 1:26,93
-- Serényi, Zsófia 15 Bvsc Zugló 1:20,77 DQ
40,03 DQ
-- Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 1:19,56 DQ
38,14 DQ
-- Borsodi, Kinga 16 Lator SE 1:26,45 NS
Versenyszám 24 Fiúk 50 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 28,27 28,36
2 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 28,40 28,58
3 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 29,34 29,12
4 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 29,06 29,17
5 Szabó, Tamás 22 Hód Use 29,37 29,44
6 Molnár, Ákos 23 A Jövö 29,58 29,56
7 Vízkeleti, Péter 17 Dunaferr 29,87 29,86
8 Flaskay, Mihály 28 Delfin Triffer 30,01 29,93
Versenyszám 24 Fiúk 50 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 28,93 28,27
2 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 28,51 28,40
3 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 29,54 29,06
4 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 28,85 29,34
5 Szabó, Tamás 22 Hód Use 29,49 29,37
6 Molnár, Ákos 23 A Jövö 29,48 29,58
7 Vízkeleti, Péter 17 Dunaferr 30,57 29,87
8 Flaskay, Mihály 28 Delfin Triffer 30,57 30,01
-------------------------------------------------------------------------
9 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 30,09 30,14
10 Greifenstein, Bence 18 Bhse 30,81 30,18
-------------------------------------------------------------------------
11 Kovács, Gábor 19 Bhse 30,70 30,42
12 Bagaméri, Bence 18 Bvsc Zugló 31,15 30,80
13 Rozanovic, Ádám 17 Pécs Városi SE 31,70 31,20
14 Goralszki, László 17 Miskolci Vsisc 31,36 31,50
15 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 32,02 32,00
16 Ziegner, Bence 19 Bácsviz Kvsc 32,23 32,20
Versenyszám 24 Fiúk 50 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 27,87 28,51
2 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 29,28 28,85
3 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 28,01 28,93
4 Molnár, Ákos 23 A Jövö 28,77 29,48
5 Szabó, Tamás 22 Hód Use 29,60 29,49
6 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 28,41 29,54
7 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 29,68 30,09
8 Flaskay, Mihály 28 Delfin Triffer 29,39 30,57
8 Vízkeleti, Péter 17 Dunaferr 30,03 30,57
Szétúszás szükséges -----------------------------------------------------
10 Kovács, Gábor 19 Bhse 29,65 30,70
11 Greifenstein, Bence 18 Bhse 29,99 30,81
12 Bagaméri, Bence 18 Bvsc Zugló 31,68 31,15
13 Goralszki, László 17 Miskolci Vsisc 31,17 31,36
14 Rozanovic, Ádám 17 Pécs Városi SE 31,06 31,70
15 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 32,08 32,02
16 Ziegner, Bence 19 Bácsviz Kvsc 33,14 32,23
-------------------------------------------------------------------------
17 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 31,56 32,37
18 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 31,39 32,45
-------------------------------------------------------------------------
19 Othman, Mohamed 25 H.Szoboszló Áse 32,35 32,90
20 Sárinszky, Richárd 17 Százhalombattai 33,39 33,26
21 Osváth, Artúr 14 Százhalombattai 33,54 33,42
22 Nagy, Ádám 16 Evuk 33,73 33,60
23 Balogh, Olivér 17 A Jövö 32,92 34,47
24 Tóth, Tamás 18 A Jövö 34,32 34,76
25 Böszörményi, Bence 17 Bvsc Zugló 34,67 34,96
26 Csontos, Viktor 16 A Jövö 34,21 35,23
27 Gyulai, Dániel 17 Evuk 35,59 35,97
Versenyszám 25 Lányok 100 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 59,55 59,32
27,81 59,32
2 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 1:00,85 1:00,58
29,00 1:00,58
3 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 1:01,40 1:00,69
28,39 1:00,69
4 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 1:03,19 1:01,32
28,33 1:01,32
5 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 1:01,21 1:02,80
29,37 1:02,80
6 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 1:03,53 1:03,35
29,89 1:03,35
7 Ambrus, Diána 17 Szue 1:03,40 1:03,42
30,07 1:03,42
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 1:03,65 1:03,95
30,43 1:03,95
Versenyszám 25 Lányok 100 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 1:04,30 59,55
28,22 59,55
2 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 1:03,99 1:00,85
29,08 1:00,85
3 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 1:02,09 1:01,21
28,77 1:01,21
4 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 1:02,30 1:01,40
28,70 1:01,40
5 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 1:02,92 1:03,19
29,02 1:03,19
6 Ambrus, Diána 17 Szue 1:04,04 1:03,40
30,14 1:03,40
7 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 1:04,26 1:03,53
29,64 1:03,53
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 1:04,39 1:03,65
29,85 1:03,65
-------------------------------------------------------------------------
9 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 1:05,12 1:03,76
29,92 1:03,76
10 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 1:05,61 1:04,29
30,12 1:04,29
-------------------------------------------------------------------------
11 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 1:04,67 1:04,37
29,93 1:04,37
12 Földházi, Zsófia 17 Bhse 1:05,26 1:04,86
30,82 1:04,86
13 Kovács, Emese 19 A Jövö 1:05,74 1:04,94
30,55 1:04,94
14 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 1:06,27 1:05,10
31,19 1:05,10
15 Kiss, Kata 17 Rája UK 1:06,82 1:05,32
31,68 1:05,32
16 Hegyi, Zsanett 16 Szombathelyi Vsc 1:06,28 1:05,64
30,88 1:05,64
Versenyszám 25 Lányok 100 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 1:01,90 1:02,09
29,43 1:02,09
2 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 59,40 1:02,30
28,72 1:02,30
3 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 1:02,40 1:02,92
29,09 1:02,92
4 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 1:00,36 1:03,99
30,87 1:03,99
5 Ambrus, Diána 17 Szue 1:02,27 1:04,04
30,64 1:04,04
6 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 1:01,44 1:04,26
30,22 1:04,26
7 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 58,61 1:04,30
29,80 1:04,30
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 1:04,20 1:04,39
29,97 1:04,39
-------------------------------------------------------------------------
9 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 1:05,50 1:04,67
30,25 1:04,67
10 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 1:02,11 1:05,12
30,61 1:05,12
11 Földházi, Zsófia 17 Bhse 1:01,59 1:05,26
30,99 1:05,26
12 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 1:04,65 1:05,61
30,71 1:05,61
13 Kovács, Emese 19 A Jövö 1:01,02 1:05,74
30,83 1:05,74
14 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 1:01,58 1:06,27
31,51 1:06,27
15 Hegyi, Zsanett 16 Szombathelyi Vsc 1:03,51 1:06,28
31,79 1:06,28
16 Kiss, Kata 17 Rája UK 1:06,91 1:06,82
31,96 1:06,82
-------------------------------------------------------------------------
17 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 1:11,00 1:06,91
30,77 1:06,91
18 Ludmerszki, Bernadett 16 Bhse 1:05,14 1:07,20
32,29 1:07,20
-------------------------------------------------------------------------
19 Sztankovjánszky, Anita 16 Integra Ase 1:05,38 1:07,30
32,09 1:07,30
20 Lukács, Eszter 18 Evuk 1:08,46 1:07,52
31,25 1:07,52
21 Csadó, Zsanett 14 Százhalombattai 1:08,48 1:07,70
31,89 1:07,70
22 Kovács, Tímea 22 Százhalombattai 1:07,98 1:07,93
32,38 1:07,93
23 Hernold, Eszter 15 Bvsc Zugló 1:08,97 1:08,23
32,89 1:08,23
24 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 1:06,62 1:08,53
32,59 1:08,53
25 Czabaday Tóth, Dorottya 15 Kõbánya SC 1:08,17 1:09,39
32,11 1:09,39
26 Balogh, Boglárka 18 Kõbánya SC 1:05,80 1:10,01
32,73 1:10,01
27 Berky, Fruzsina 14 Kõbánya SC 1:08,95 1:10,37
32,90 1:10,37
28 Borza, Ágnes 14 A Jövö 1:12,30 1:10,99
34,10 1:10,99
29 Várdai, Lilla 18 Ftc Viva 1:09,85 1:11,53
33,51 1:11,53
30 Kovács, Dorottya 17 Integra Ase 1:13,72 1:13,85
33,81 1:13,85
31 Palotás, Anita 15 Ftc Viva 1:11,65 1:13,94
35,01 1:13,94
Versenyszám 26 Fiúk 200 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Cseh, László 25 Kõbánya SC 2:00,80 1:57,60
26,66 57,22 1:27,72 1:57,60
2 Biczó, Bence 17 Pécs Városi SE 1:59,45 1:57,94
26,99 57,09 1:27,47 1:57,94
3 Bátka, Bálint 19 A Jövö 2:00,18 2:00,19
27,39 58,18 1:29,77 2:00,19
4 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 2:00,09 2:00,22
28,15 58,39 1:29,65 2:00,22
5 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 2:01,78 2:00,41
26,63 57,42 1:29,62 2:00,41
6 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 2:01,64 2:00,56
27,27 57,57 1:29,56 2:00,56
7 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 2:00,96 2:01,16
26,86 56,56 1:28,11 2:01,16
8 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 2:01,75 2:01,87
26,96 57,94 1:29,89 2:01,87
Versenyszám 26 Fiúk 200 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Biczó, Bence 17 Pécs Városi SE 1:57,77 1:59,45
26,76 56,91 1:27,89 1:59,45
2 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 1:59,70 2:00,09
27,99 58,96 1:29,28 2:00,09
3 Bátka, Bálint 19 A Jövö 2:01,82 2:00,18
27,93 58,55 1:29,58 2:00,18
4 Cseh, László 25 Kõbánya SC 1:56,69 2:00,80
27,33 58,34 1:30,12 2:00,80
5 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 1:59,64 2:00,96
27,55 57,95 1:29,39 2:00,96
6 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 1:58,41 2:01,64
27,61 59,85 1:30,32 2:01,64
7 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 2:01,56 2:01,75
27,43 58,08 1:29,71 2:01,75
8 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 2:00,38 2:01,78
27,38 58,98 1:30,63 2:01,78
-------------------------------------------------------------------------
9 Egly, Dániel 23 Delfin Triffer 2:02,31 2:02,87
28,14 1:00,10 1:30,88 2:02,87
10 Molnár, Ákos 23 A Jövö NT 2:04,82
29,88 1:00,58 1:33,46 2:04,82
-------------------------------------------------------------------------
11 Zubcsek, Dénes 23 A Jövö 1:58,02 2:07,16
29,42 1:01,02 1:34,91 2:07,16
12 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 2:07,53 2:07,45
28,90 1:02,21 1:35,06 2:07,45
13 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 2:04,31 2:08,50
28,81 1:01,50 1:35,56 2:08,50
14 Kis, Gergõ 22 Rája UK 1:55,81 2:09,30
29,08 1:01,21 1:35,95 2:09,30
15 Mordvincev, Sándor 22 Debreceni Ssi NT 2:10,18
29,49 1:01,74 1:36,37 2:10,18
16 Gercsák, Csaba 22 A Jövö 2:08,86 2:12,19
29,72 1:02,68 1:37,70 2:12,19
17 Csáki, Bálint 16 Bvsc Zugló 2:11,52 2:12,91
29,75 1:03,85 1:38,63 2:12,91
18 Gercsák, Zoltán 17 A Jövö 2:16,17 2:15,13
30,30 1:05,47 1:41,05 2:15,13
19 Molnár, Ádám 14 Bvsc Zugló 2:16,44 2:15,72
30,46 1:04,83 1:40,32 2:15,72
20 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 2:12,70 2:16,76
31,23 1:06,19 1:43,32 2:16,76
21 Nagy, Zsolt 17 Kõbánya SC 2:12,35 2:16,82
29,52 1:04,46 1:40,75 2:16,82
22 Grátz, Benjámin 14 Százhalombattai 2:14,49 2:17,99
30,93 1:05,05 1:41,78 2:17,99
23 Balla, Ádám 19 H.Szoboszló Áse 2:18,70 2:21,05
31,37 1:07,56 1:44,91 2:21,05
Versenyszám 27 Lányok 400 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 4:13,15 4:12,28
29,93 1:02,23 1:34,14 2:06,08 2:37,64 3:09,76 3:41,69 4:12,28
2 Kapás, Boglárka 17 Bvsc Zugló 4:25,18 4:13,99
30,16 1:02,36 1:34,78 2:07,25 2:39,70 3:11,96 3:44,04 4:13,99
3 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 4:20,00 4:14,14
30,26 1:02,84 1:35,21 2:07,73 2:39,65 3:11,62 3:43,54 4:14,14
4 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 4:25,60 4:17,21
30,11 1:02,84 1:35,69 2:08,57 2:41,14 3:13,31 3:45,63 4:17,21
5 Kiss, Dóra 16 A Jövö 4:20,02 4:18,96
30,22 1:03,08 1:35,78 2:08,70 2:41,19 3:14,01 3:46,78 4:18,96
6 György, Réka 14 Kõbánya SC 4:27,42 4:25,46
30,24 1:03,10 1:36,68 2:10,41 2:44,34 3:18,47 3:52,57 4:25,46
7 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 4:28,81 4:26,39
30,86 1:04,06 1:37,83 2:11,76 2:45,57 3:19,67 3:53,81 4:26,39
8 Hujj, Zsanett 18 Dunaferr 4:27,26 4:32,76
30,26 1:03,23 1:37,18 2:11,37 2:46,49 3:22,17 3:57,92 4:32,76
Versenyszám 27 Lányok 400 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 4:15,62 4:13,15
29,68 1:01,22 1:33,66 2:06,29 2:37,77 3:09,83 3:41,85 4:13,15
2 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 4:33,32 4:20,00
31,93 1:05,18 1:38,40 2:11,86 2:44,63 3:17,05 3:49,27 4:20,00
3 Kiss, Dóra 16 A Jövö 4:18,75 4:20,02
30,77 1:04,19 1:36,52 2:08,88 2:41,36 3:14,56 3:47,79 4:20,02
4 Kapás, Boglárka 17 Bvsc Zugló 4:11,72 4:25,18
30,79 1:03,81 1:37,32 2:10,96 2:44,50 3:18,11 3:51,89 4:25,18
5 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 4:15,00 4:25,60
30,76 1:04,48 1:38,49 2:12,31 2:45,94 3:19,26 3:52,78 4:25,60
6 Hujj, Zsanett 18 Dunaferr 4:26,81 4:27,26
30,72 1:03,76 1:37,72 2:11,83 2:46,04 3:20,20 3:54,64 4:27,26
7 György, Réka 14 Kõbánya SC 4:23,34 4:27,42
29,93 1:03,21 1:37,12 2:11,20 2:45,73 3:19,96 3:54,30 4:27,42
8 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 4:22,69 4:28,81
31,15 1:04,98 1:38,97 2:13,04 2:47,34 3:21,82 3:55,89 4:28,81
-------------------------------------------------------------------------
9 Nagy, Réka 24 Delfin Triffer 4:24,15 4:29,77
31,40 1:04,50 1:38,33 2:12,10 2:45,78 3:20,38 3:55,40 4:29,77
10 Kovács, Anett 19 Bvsc Zugló 4:22,58 4:31,51
31,41 1:05,33 1:39,58 2:13,97 2:48,01 3:22,52 3:57,23 4:31,51
-------------------------------------------------------------------------
11 Kiss, Nikoletta 13 A Jövö 4:31,38 4:32,06
31,52 1:05,27 1:39,93 2:14,61 2:49,52 3:24,31 3:59,36 4:32,06
12 Gercsák, Dóra 14 A Jövö 4:32,26 4:33,01
30,62 1:04,65 1:39,11 2:14,17 2:49,04 3:24,41 3:59,27 4:33,01
13 Híves, Virág 15 Ftc Viva 4:33,98 4:37,74
31,60 1:06,31 1:41,32 2:16,71 2:51,72 3:27,30 4:02,56 4:37,74
14 Csajági, Tímea 21 A Jövö 4:48,19 4:43,67
31,41 1:06,64 1:42,85 2:19,37 2:55,78 3:32,15 4:08,68 4:43,67
15 Bényei, Lilla 13 A Jövö 4:49,26 4:51,94
33,06 1:08,62 1:45,31 2:22,62 2:59,93 3:37,61 4:15,14 4:51,94
16 Koncsár, Piroska 16 Százhalombattai 4:45,96 4:54,87
33,40 1:09,81 1:47,38 2:24,71 3:02,37 3:40,04 4:18,21 4:54,87
Versenyszám 28 Fiúk 100 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 51,16 50,04
24,34 50,04
2 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 51,19 50,15
24,26 50,15
3 Makány, Balázs 23 Kõbánya SC 50,76 50,43
23,99 50,43
4 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 51,68 51,16
24,83 51,16
5 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 51,56 51,23
24,85 51,23
6 Szabó, Attila 21 Dunaferr 51,75 51,93
24,55 51,93
7 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 52,04 51,95
24,69 51,95
8 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 52,49 52,64
25,13 52,64
Versenyszám 28 Fiúk 100 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Makány, Balázs 23 Kõbánya SC 52,73 50,76
24,56 50,76
2 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 52,22 51,16
25,07 51,16
3 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 52,92 51,19
24,74 51,19
4 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 54,14 51,56
24,43 51,56
5 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 52,28 51,68
25,18 51,68
6 Szabó, Attila 21 Dunaferr 53,23 51,75
25,04 51,75
7 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 52,83 52,04
24,70 52,04
8 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 53,15 52,49
25,48 52,49
-------------------------------------------------------------------------
9 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 54,08 52,71
25,38 52,71
10 Povázsai, Zoltán 22 Delfin Triffer 53,36 53,16
25,59 53,16
-------------------------------------------------------------------------
11 Kiss, Gábor 18 Kõbánya SC 53,77 53,72
25,72 53,72
12 Csütörtöki, Marcell 17 Bvsc Zugló 54,26 53,86
26,22 53,86
13 Füzesy, Dávid 17 Dunaferr 54,46 54,14
25,97 54,14
14 Kiss, Boldizsár 25 Delfin Triffer 54,34 54,25
25,98 54,25
15 Perlaky, László 21 Ftc Viva 54,95 55,14
26,49 55,14
16 Valach, Dávid 19 Békéscsaba Elõre 54,69 55,21
26,20 55,21
Versenyszám 28 Fiúk 100 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 49,55 52,22
25,42 52,22
2 Bernek, Péter 18 Kõbánya SC 50,62 52,28
25,54 52,28
3 Makány, Balázs 23 Kõbánya SC 49,68 52,73
25,25 52,73
4 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 50,98 52,83
25,64 52,83
5 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 51,20 52,92
25,29 52,92
6 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 52,93 53,15
25,83 53,15
7 Szabó, Attila 21 Dunaferr 52,00 53,23
25,59 53,23
8 Povázsai, Zoltán 22 Delfin Triffer 50,29 53,36
25,63 53,36
-------------------------------------------------------------------------
9 Kiss, Gábor 18 Kõbánya SC 53,26 53,77
25,77 53,77
10 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 50,93 54,08
25,89 54,08
11 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 51,47 54,14
26,45 54,14
12 Bohus, Richard 17 Békéscsaba Elõre 55,48 54,17
26,23 54,17
13 Csütörtöki, Marcell 17 Bvsc Zugló 52,84 54,26
26,09 54,26
14 Kiss, Boldizsár 25 Delfin Triffer 52,57 54,34
25,96 54,34
15 Füzesy, Dávid 17 Dunaferr 53,40 54,46
26,45 54,46
16 Valach, Dávid 19 Békéscsaba Elõre 54,14 54,69
26,28 54,69
-------------------------------------------------------------------------
17 Perlaky, László 21 Ftc Viva 55,12 54,95
25,92 54,95
18 Vörös, Benjamin 17 Dunaferr 54,23 55,13
26,25 55,13
-------------------------------------------------------------------------
19 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 55,36 55,37
26,45 55,37
20 Szenes, Mátyás 20 Debreceni Ssi 56,76 55,59
26,13 55,59
21 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 55,67 55,60
26,75 55,60
22 Hegedûs, Márton 14 Százhalombattai 57,26 56,28
27,25 56,28
23 Rákosi, Kristóf 19 EuropTec-Zalaviz 55,96 56,74
26,82 56,74
24 Illés, Mátyás 17 Bvsc Zugló 57,82 56,80
27,76 56,80
25 Gyárfás, Bence 17 Lator SE 57,12 56,90
27,40 56,90
26 Lakatos, Imre 17 Dunaferr 57,49 57,43
27,38 57,43
27 Rasovszky, Tamás 17 Balaton Ukv 58,38 58,29
28,39 58,29
28 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 59,06 58,69
28,48 58,69
29 Tóth, Tamás 18 A Jövö 58,46 59,48
28,35 59,48
30 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 57,56 59,60
29,02 59,60
31 Csontos, Viktor 16 A Jövö 58,84 1:00,14
29,16 1:00,14
32 Eisenhut, Mátyás 16 A Jövö 59,84 1:00,86
29,21 1:00,86
33 Balogh, Olivér 17 A Jövö 1:02,92 1:02,01
30,04 1:02,01
34 Juhász, Gergõ 17 Lator SE NT 1:02,51
29,51 1:02,51
35 Kovács, Marcell 15 Lator SE 1:03,82 1:02,95
30,65 1:02,95
Versenyszám 29 Lányok 400 LC Méter Gyorsúszás Váltó
===============================================================================
Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 A Jövõ SC Veolia ''A'' 4:03,61 3:47,17
27,81 57,93 1:25,80 1:55,89 2:22,91 2:51,88 3:18,44 3:47,17
2 Kõbánya Sport Club ''A'' 4:03,34 3:52,50
28,39 58,23 1:26,32 1:56,05 2:24,08 2:54,96 3:22,37 3:52,50
3 Bvsc-Zugló ''A'' 4:04,96 3:54,02
28,28 58,43 1:26,31 1:56,52 2:25,05 2:56,33 3:24,26 3:54,02
4 Szegedi Úszó Egylet ''A'' 4:04,38 3:55,60
28,13 58,44 1:26,62 1:57,45 2:25,94 2:56,56 3:24,55 3:55,60
5 Bhse ''A'' 4:04,08 4:01,54
29,06 1:00,34 1:29,51 2:01,39 2:30,51 3:02,42 3:31,02 4:01,54
6 Dunaferr - Dvsi ''A'' 4:06,43 4:04,68
28,58 1:00,77 1:30,15 2:01,60 2:31,46 3:04,01 3:33,12 4:04,68
7 Ftc-Viva ''A'' 4:07,75 4:06,05
29,42 1:00,16 1:30,76 2:02,58 2:32,55 3:05,29 3:34,52 4:06,05
-- Delfin Tiffer 21 SE ''A'' 4:05,95 DQ
29,25 1:00,67 1:31,55 2:05,74 2:35,39 3:06,13 3:34,15 DQ
Versenyszám 29 Lányok 400 LC Méter Gyorsúszás Váltó
===============================================================================
Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Kõbánya Sport Club ''A'' NT 4:03,34
29,32 59,63 1:29,84 2:02,33 2:32,80 3:04,64 3:32,91 4:03,34
2 A Jövõ SC Veolia ''A'' NT 4:03,61
28,36 58,71 1:29,70 2:03,32 2:31,76 3:03,98 3:33,32 4:03,61
3 Bhse ''A'' NT 4:04,08
29,32 1:00,71 1:30,28 2:01,78 2:31,15 3:03,40 3:32,39 4:04,08
4 Szegedi Úszó Egylet ''A'' NT 4:04,38
28,85 1:00,94 1:30,06 2:01,62 2:32,17 3:04,97 3:33,83 4:04,38
5 Bvsc-Zugló ''A'' NT 4:04,96
29,00 1:00,36 1:29,87 2:01,34 2:32,02 3:05,25 3:33,89 4:04,96
6 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' NT 4:05,95
29,23 1:00,86 1:32,03 2:05,51 2:35,13 3:06,52 3:35,73 4:05,95
7 Dunaferr - Dvsi ''A'' NT 4:06,43
29,80 1:03,00 1:32,35 2:05,08 2:33,96 3:05,70 3:35,00 4:06,43
8 Ftc-Viva ''A'' NT 4:07,75
29,46 1:00,42 1:30,36 2:02,83 2:33,76 3:07,22 3:36,16 4:07,75
-------------------------------------------------------------------------
9 Bajai Spartacus Vsc ''A'' NT 4:08,98
28,15 59,52 1:30,19 2:04,31 2:34,31 3:07,13 3:37,20 4:08,98
10 Eger Városi ÚK ''A'' NT 4:13,17
29,30 1:00,57 1:32,25 2:06,44 2:36,71 3:10,81 3:41,08 4:13,17
-------------------------------------------------------------------------
11 Százhalombattai Vse ''A'' NT 4:15,08
30,02 1:03,39 1:33,38 2:04,85 2:35,16 3:09,97 3:41,18 4:15,08
Versenyszám 30 Fiúk 1500 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 Kis, Gergõ 22 Rája UK 15:15,18 15:25,21
27,59 57,71 1:27,86 1:58,90 2:29,41 3:00,65 3:31,33 4:02,65
4:32,58 5:04,16 5:34,97 6:06,39 6:37,37 7:08,90 7:39,97 8:11,64
8:42,65 9:14,21 9:45,01 10:16,85 10:47,79 11:19,51 11:50,81 12:22,03
12:53,69 13:25,16 13:56,47 14:27,63 14:56,54 15:25,21
2 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 15:14,39 15:29,36
27,38 57,35 1:27,75 1:58,63 2:29,18 3:00,42 3:31,24 4:02,42
4:32,65 5:03,93 5:34,68 6:06,17 6:37,17 7:08,75 7:39,80 8:11,41
8:42,54 9:14,08 9:44,86 10:16,66 10:47,67 11:19,39 11:50,76 12:22,02
12:53,59 13:25,08 13:56,55 14:27,83 14:58,87 15:29,36
3 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 15:43,85 15:50,28
28,80 59,99 1:31,61 2:03,21 2:35,32 3:07,29 3:39,21 4:11,14
4:42,94 5:14,89 5:46,61 6:18,56 6:50,08 7:21,78 7:53,72 8:25,77
8:56,74 9:28,37 10:00,03 10:31,66 11:03,52 11:35,49 12:07,38 12:39,28
13:11,17 13:43,18 14:15,06 14:47,31 15:19,14 15:50,28
4 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 15:58,42 16:06,89
27,73 58,38 1:30,12 2:01,78 2:33,88 3:05,92 3:38,11 4:10,09
4:42,30 5:14,82 5:46,23 6:18,41 6:50,86 7:23,73 7:56,60 8:29,65
9:02,96 9:36,29 10:07,73 10:39,92 11:12,69 11:45,39 12:18,30 12:51,10
13:24,19 13:56,99 14:30,03 15:02,56 15:35,68 16:06,89
5 Gercsák, Csaba 22 A Jövö 15:58,32 16:17,16
29,65 1:01,32 1:33,11 2:05,00 2:37,23 3:09,30 3:41,59 4:13,64
4:45,75 5:18,07 5:50,54 6:22,90 6:55,48 7:27,83 8:00,59 8:33,23
9:06,15 9:39,05 10:12,05 10:45,11 11:18,16 11:51,30 12:24,45 12:57,69
13:30,95 14:04,54 14:38,00 15:11,35 15:44,46 16:17,16
6 Király, Bence 17 Szue 16:05,51 16:18,49
28,66 59,97 1:32,14 2:04,25 2:36,71 3:09,13 3:41,39 4:13,92
4:46,16 5:18,82 5:51,04 6:23,76 6:56,48 7:29,51 8:02,35 8:35,47
9:08,34 9:41,85 10:15,19 10:49,07 11:21,94 11:55,29 12:28,14 13:01,70
13:34,93 14:08,53 14:41,56 15:15,11 15:47,33 16:18,49
7 Papp, Márk 16 A Jövö 15:56,84 16:33,73
28,19 59,52 1:31,92 2:04,39 2:36,78 3:09,17 3:41,55 4:14,01
4:46,86 5:20,38 5:53,58 6:26,93 7:00,49 7:34,35 8:08,17 8:41,88
9:16,05 9:50,27 10:24,54 10:58,37 11:32,30 12:06,25 12:40,11 13:13,75
13:47,65 14:21,42 14:54,58 15:27,00 16:00,71 16:33,73
8 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 17:12,68 17:23,70
30,96 1:05,10 1:39,53 2:14,42 2:49,36 3:24,79 3:59,52 4:35,21
5:10,68 5:45,79 6:20,55 6:55,86 7:31,26 8:07,04 8:42,19 9:17,52
9:53,01 10:28,18 11:03,08 11:37,58 12:12,55 12:46,86 13:22,34 13:57,43
14:32,19 15:07,04 15:41,78 16:16,08 16:50,16 17:23,70
9 Vékony, Csaba 14 Bvsc Zugló 18:54,47 18:23,13
30,35 1:04,96 1:40,70 2:16,96 2:53,77 3:30,88 4:07,97 4:45,19
5:22,46 6:00,01 6:37,23 7:14,77 7:51,97 8:29,56 9:06,99 9:43,25
10:20,32 10:57,35 11:34,71 12:12,13 12:49,15 13:26,22 14:03,72 14:41,41
15:18,92 15:56,11 16:33,81 17:11,11 17:46,97 18:23,13
Versenyszám 31 Lányok 50 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 26,97 26,46
2 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 26,71 26,56
3 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 27,18 26,62
4 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 27,28 26,79
5 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 27,20 26,87
6 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 27,22 26,96
7 Szél, Friderika 22 Szue 27,25 27,12
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 27,40 27,52
Versenyszám 31 Lányok 50 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 27,86 26,71
2 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 26,55 26,97
3 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 27,92 27,18
4 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 27,17 27,20
5 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 28,10 27,22
6 Szél, Friderika 22 Szue 27,56 27,25
7 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 28,06 27,28
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 27,78 27,40
-------------------------------------------------------------------------
9 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 27,79 27,65
10 Lábdy, Alexandra 19 Szue 28,35 27,80
-------------------------------------------------------------------------
11 Stefán, Gréta 18 Szue 28,08 27,85
12 Lukács, Eszter 18 Evuk 28,50 27,98
13 Nagyi, Barbara 17 Szue 28,21 28,05
14 Csadó, Zsanett 14 Százhalombattai 28,54 28,48
15 Örsi, Barbara 16 Dunaferr 28,68 28,66
-- Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 28,71 NS
Versenyszám 31 Lányok 50 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Fehérvári, Júlia 18 Békéscsaba Elõre 26,47 26,55
2 Németh, Viktória 22 Bajai Spartacus 27,11 27,17
3 Szél, Friderika 22 Szue 26,48 27,56
4 Bagó, Antónia 17 A Jövö 26,79 27,78
5 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 28,28 27,79
6 Bordás, Beatrix 18 Dunaferr 28,02 27,86
7 Tompa, Orsolya 19 A Jövö 26,69 27,92
8 Mór Baranyai, Erika 15 Bvsc Zugló 26,76 28,06
-------------------------------------------------------------------------
9 Stefán, Gréta 18 Szue 28,12 28,08
10 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 27,43 28,10
11 Nagyi, Barbara 17 Szue 27,74 28,21
12 Joó, Sára 15 A Jövö 27,58 28,35
12 Lábdy, Alexandra 19 Szue 27,39 28,35
14 Lukács, Eszter 18 Evuk 28,43 28,50
15 Csadó, Zsanett 14 Százhalombattai 28,78 28,54
16 Örsi, Barbara 16 Dunaferr 28,51 28,68
-------------------------------------------------------------------------
17 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 28,52 28,71
18 Sánta, Klementina 17 Kõbánya SC 28,05 28,73
-------------------------------------------------------------------------
19 Bíró, Dorottya 17 Szombathelyi Vsc 28,11 28,78
20 Kovács, Eszter 15 Tvk Mali TK 29,68 28,85
21 Hornyák, Judit 21 Dunaferr 29,21 28,87
22 Rittgasszer, Adél 16 Bajai Spartacus 29,20 28,93
23 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 28,95 28,97
24 Hegyi, Zsanett 16 Szombathelyi Vsc 29,12 29,03
25 Czabaday Tóth, Dorottya 15 Kõbánya SC 28,87 29,09
26 Pongó, Anna 20 Bácsviz Kvsc 30,19 29,38
27 Gáspár, Noémi 14 Evuk 30,01 29,41
28 Németh, Szidónia 18 Bajai Spartacus 30,20 29,46
29 Lennert, Dorottya 17 Bvsc Zugló 28,61 29,49
30 Kaló, Fruzsina 17 H.Szoboszló Áse 29,80 29,52
31 Sztankovjánszky, Anita 16 Integra Ase 29,21 29,55
32 Németh, Kata 14 H.Szoboszló Áse 29,97 29,66
33 Kovács, Tímea 22 Százhalombattai 29,74 29,79
34 Várdai, Lilla 18 Ftc Viva 29,82 30,22
35 Szabó, Stefánia 15 Ftc Viva 30,79 30,56
36 Papp, Dóra 16 Integra Ase 31,15 30,74
37 Kovács, Dorottya 17 Integra Ase 32,47 31,64
38 Borsodi, Kinga 16 Lator SE 32,98 32,45
Versenyszám 32 Fiúk 200 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 2:15,65 2:10,47
30,23 1:04,26 1:37,30 2:10,47
2 Molnár, Ákos 23 A Jövö 2:16,75 2:14,43
30,98 1:04,28 1:39,23 2:14,43
3 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 2:24,34 2:16,07
32,25 1:07,44 1:42,25 2:16,07
4 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 2:20,48 2:20,46
31,92 1:07,89 1:44,03 2:20,46
5 Rozanovic, Ádám 17 Pécs Városi SE 2:27,78 2:24,56
33,51 1:10,97 1:48,75 2:24,56
6 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 2:24,31 2:25,89
32,20 1:09,37 1:46,74 2:25,89
7 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 2:31,75 2:29,18
33,61 1:11,61 1:50,46 2:29,18
8 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 2:31,83 2:32,01
34,90 1:13,52 1:51,70 2:32,01
Versenyszám 32 Fiúk 200 LC Méter Mellúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Gyurta, Dániel 21 A Jövö 2:07,64 2:15,65
31,54 1:05,77 1:40,90 2:15,65
2 Molnár, Ákos 23 A Jövö 2:11,29 2:16,75
31,11 1:05,99 1:41,10 2:16,75
3 Gercsák, Tamás 19 A Jövö 2:17,32 2:20,48
31,73 1:07,31 1:44,22 2:20,48
4 Tejes, Péter 20 Bácsviz Kvsc 2:19,95 2:24,31
31,42 1:07,79 1:45,64 2:24,31
5 Bodor, Richárd 31 Pécs Városi SE 2:17,15 2:24,34
32,94 1:09,85 1:48,72 2:24,34
6 Rozanovic, Ádám 17 Pécs Városi SE 2:25,82 2:27,78
32,65 1:10,82 1:49,74 2:27,78
7 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 2:30,10 2:31,75
33,35 1:11,86 1:51,00 2:31,75
8 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 2:31,79 2:31,83
35,36 1:13,40 1:52,85 2:31,83
-------------------------------------------------------------------------
9 Bujtor, Dávid 20 Stilus Kui 2:27,34 2:32,22
31,53 1:09,40 1:50,84 2:32,22
10 Osváth, Artúr 14 Százhalombattai 2:32,94 2:32,90
34,54 1:14,25 1:53,57 2:32,90
-------------------------------------------------------------------------
11 Gercsák, Csaba 22 A Jövö NT 2:34,86
35,49 1:14,87 1:55,25 2:34,86
12 Ziegner, Bence 19 Bácsviz Kvsc 2:35,57 2:34,88
34,04 1:13,66 1:54,41 2:34,88
13 Nagy, Ádám 16 Evuk 2:34,18 2:35,02
34,83 1:14,04 1:55,54 2:35,02
14 Vízkeleti, Péter 17 Dunaferr 2:23,14 2:37,26
33,33 1:11,88 1:54,07 2:37,26
15 Sárinszky, Richárd 17 Százhalombattai 2:37,22 2:37,45
36,07 1:15,39 1:56,96 2:37,45
16 Vékony, Csaba 14 Bvsc Zugló 2:39,72 2:40,10
36,43 1:16,82 1:58,58 2:40,10
17 Balogh, Olivér 17 A Jövö 2:31,33 2:40,62
36,08 1:17,19 1:59,39 2:40,62
18 Szele, Dávid 21 Ftc Viva 2:36,10 2:44,12
37,48 1:19,34 2:02,04 2:44,12
Versenyszám 33 Lányok 200 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 2:17,67 2:13,78
31,55 1:05,36 1:39,49 2:13,78
2 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 2:22,09 2:16,68
32,81 1:07,43 1:42,44 2:16,68
3 Nagy, Réka 24 Delfin Triffer 2:22,77 2:18,87
33,10 1:08,01 1:43,46 2:18,87
4 Muri, Zsófia 14 Bhse 2:21,19 2:20,44
33,06 1:08,66 1:45,43 2:20,44
5 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 2:22,32 2:20,63
33,23 1:09,20 1:45,74 2:20,63
6 Molnár, Anita 18 A Jövö 2:20,16 2:20,65
33,26 1:09,00 1:45,38 2:20,65
7 Szabó, Ramóna 15 EuropTec-Zalaviz 2:20,62 2:22,45
34,02 1:09,82 1:46,88 2:22,45
8 Povázsai, Eszter 20 Bhse 2:24,11 2:27,65
33,67 1:11,13 1:50,06 2:27,65
Versenyszám 33 Lányok 200 LC Méter Hátúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Szekeres, Dorina 18 EuropTec-Zalaviz 2:15,25 2:17,67
33,33 1:08,67 1:44,75 2:17,67
2 Molnár, Anita 18 A Jövö 2:16,15 2:20,16
33,55 1:09,38 1:45,31 2:20,16
3 Szabó, Ramóna 15 EuropTec-Zalaviz 2:20,39 2:20,62
33,66 1:09,36 1:45,32 2:20,62
4 Muri, Zsófia 14 Bhse 2:23,29 2:21,19
33,32 1:08,66 1:45,57 2:21,19
5 Szilágyi, Liliána 14 A Jövö 2:17,76 2:22,09
33,65 1:09,75 1:46,28 2:22,09
6 Sánta, Adrienn 15 Pécs Városi SE 2:20,49 2:22,32
33,59 1:09,50 1:46,23 2:22,32
7 Nagy, Réka 24 Delfin Triffer 2:14,97 2:22,77
34,27 1:10,28 1:46,62 2:22,77
8 Povázsai, Eszter 20 Bhse 2:19,41 2:24,11
33,56 1:09,66 1:47,26 2:24,11
-------------------------------------------------------------------------
9 Kiss, Kata 17 Rája UK 2:19,67 2:25,29
33,79 1:10,68 1:47,95 2:25,29
10 Bársony, Bernadett 20 Ftc Viva 2:23,80 2:26,13
34,42 1:10,94 1:48,58 2:26,13
-------------------------------------------------------------------------
11 Tóth, Anita 17 H.Szoboszló Áse 2:35,13 2:29,06
35,36 1:12,78 1:51,05 2:29,06
12 Fodor, Zsófia 15 Ftc Viva 2:28,83 2:29,73
35,61 1:13,32 1:51,86 2:29,73
13 Kiss, Adél 17 Delfin Triffer 2:18,85 2:32,39
34,84 1:12,69 1:52,85 2:32,39
14 Kiss, Nikoletta 13 A Jövö 2:30,58 2:32,64
36,69 1:15,68 1:54,77 2:32,64
15 Lévai, Júlia 14 A Jövö 2:26,99 2:33,57
36,47 1:15,45 1:54,76 2:33,57
16 Kaluha Nadin, Lilla 16 H.Szoboszló Áse 2:33,25 2:37,75
36,40 1:15,81 1:56,83 2:37,75
17 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 2:26,31 2:38,06
36,68 1:16,88 1:57,93 2:38,06
18 Palotás, Anita 15 Ftc Viva 2:33,40 2:38,78
37,42 1:17,13 1:58,14 2:38,78
-- Joó, Sára 15 A Jövö 2:21,82 NS
Versenyszám 34 Fiúk 200 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Cseh, László 25 Kõbánya SC 2:06,43 1:59,14
25,69 55,04 1:30,31 1:59,14
2 Kis, Gergõ 22 Rája UK 2:06,32 2:01,67
26,68 57,00 1:33,25 2:01,67
3 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 2:03,44 2:02,11
27,24 58,05 1:32,98 2:02,11
4 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 2:08,53 2:02,61
27,65 57,67 1:33,70 2:02,61
5 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 2:05,12 2:03,49
27,40 58,30 1:33,90 2:03,49
6 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 2:06,38 2:04,62
26,29 59,63 1:34,77 2:04,62
7 Mordvincev, Sándor 22 Debreceni Ssi 2:12,19 2:12,97
28,00 1:02,60 1:41,27 2:12,97
8 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 2:10,44 2:22,44
26,67 1:03,43 1:48,29 2:22,44
Versenyszám 34 Fiúk 200 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Verrasztó, Dávid 22 A Jövö 1:59,89 2:03,44
27,81 58,90 1:33,76 2:03,44
2 Gyurta, Gergely 19 A Jövö 2:04,26 2:05,12
27,07 58,98 1:35,68 2:05,12
3 Kis, Gergõ 22 Rája UK 1:58,11 2:06,32
27,92 59,14 1:36,90 2:06,32
4 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC NT 2:06,38
26,25 59,60 1:36,81 2:06,38
5 Cseh, László 25 Kõbánya SC 1:55,18 2:06,43
27,17 1:00,08 1:36,37 2:06,43
6 Nagy, Péter 25 Delfin Triffer 2:03,87 2:08,53
27,64 1:00,16 1:37,83 2:08,53
7 Balog, Gábor 20 Bácsviz Kvsc 2:07,53 2:10,44
26,93 57,82 1:38,81 2:10,44
8 Mordvincev, Sándor 22 Debreceni Ssi 2:13,53 2:12,19
27,99 1:02,35 1:41,13 2:12,19
-------------------------------------------------------------------------
9 Kutasi, Gergely 19 A Jövö 2:12,33 2:12,61
29,22 1:03,21 1:43,56 2:12,61
10 Király, Attila 20 Ftc Viva 2:14,28 2:13,28
28,26 1:03,15 1:42,18 2:13,28
-------------------------------------------------------------------------
11 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 2:12,62 2:15,18
27,51 1:01,87 1:41,64 2:15,18
12 Gercsák, Zoltán 17 A Jövö 2:17,26 2:16,36
29,70 1:04,82 1:45,73 2:16,36
13 Grátz, Benjámin 14 Százhalombattai 2:17,55 2:18,17
29,58 1:04,59 1:47,73 2:18,17
14 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 2:17,98 2:18,54
30,01 1:04,91 1:47,20 2:18,54
15 Nagy, Zsolt 17 Kõbánya SC 2:17,65 2:18,87
29,24 1:04,96 1:47,54 2:18,87
16 Papp, Márk 16 A Jövö 2:12,17 2:19,95
30,24 1:05,92 1:47,78 2:19,95
17 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 2:20,61 2:21,05
29,60 1:06,94 1:49,40 2:21,05
18 Hegedûs, Márton 14 Százhalombattai 2:22,46 2:21,33
31,60 1:08,56 1:50,99 2:21,33
19 Molnár, Ádám 14 Bvsc Zugló 2:24,48 2:23,80
30,16 1:08,04 1:52,18 2:23,80
20 Csontos, Viktor 16 A Jövö 2:23,61 2:24,86
30,55 1:09,46 1:50,44 2:24,86
21 Hoffmann, Áron 13 Budafóka 2:31,35 2:32,28
32,80 1:11,70 1:56,95 2:32,28
-- Balogh, Olivér 17 A Jövö 2:16,36 NS
Versenyszám 35 Lányok 200 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 2:17,82 2:12,62
28,86 1:02,18 1:41,83 2:12,62
2 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 2:22,21 2:18,22
30,13 1:05,52 1:45,65 2:18,22
3 György, Réka 14 Kõbánya SC 2:21,20 2:19,65
31,21 1:05,68 1:47,85 2:19,65
4 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 2:28,76 2:26,13
32,04 1:09,41 1:54,10 2:26,13
5 Kovács, Emese 19 A Jövö 2:26,77 2:28,56
29,56 1:07,92 1:52,13 2:28,56
6 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 2:30,88 2:29,18
32,42 1:12,42 1:53,97 2:29,18
7 Csajági, Tímea 21 A Jövö 2:30,67 2:29,90
32,05 1:12,48 1:56,65 2:29,90
8 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 2:26,48 2:35,34
34,31 1:14,66 1:58,41 2:35,34
Versenyszám 35 Lányok 200 LC Méter Vegyes
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 2:09,87 2:17,82
29,39 1:03,99 1:45,33 2:17,82
2 György, Réka 14 Kõbánya SC 2:19,82 2:21,20
30,54 1:06,52 1:48,63 2:21,20
3 Kovács, Réka 21 Kõbánya SC 2:25,18 2:22,21
30,62 1:08,24 1:48,84 2:22,21
4 Gregus, Brigitta 18 Bajai Spartacus 2:22,01 2:26,48
32,12 1:10,23 1:52,63 2:26,48
5 Kovács, Emese 19 A Jövö 2:17,83 2:26,77
30,99 1:08,47 1:52,33 2:26,77
6 Szabados, Réka 14 EuropTec-Zalaviz 2:26,58 2:28,76
32,33 1:10,36 1:54,58 2:28,76
7 Csajági, Tímea 21 A Jövö 2:30,79 2:30,67
32,56 1:13,19 1:57,75 2:30,67
8 Czifra, Cecilia 17 A Jövö 2:29,28 2:30,88
32,83 1:13,11 1:54,90 2:30,88
-------------------------------------------------------------------------
9 Kiss, Nikoletta 13 A Jövö 2:30,42 2:31,42
34,24 1:13,36 1:58,65 2:31,42
10 Petrovai, Panna 21 Ftc Viva 2:29,10 2:31,43
31,70 1:10,03 1:56,16 2:31,43
-------------------------------------------------------------------------
11 Kulcsár, Luca 17 Balaton Ukv 2:28,01 2:31,83
31,99 1:11,60 1:57,36 2:31,83
12 Ludmerszki, Bernadett 16 Bhse 2:26,84 2:32,15
32,34 1:12,59 1:56,92 2:32,15
13 Czabaday Tóth, Dorottya 15 Kõbánya SC 2:28,89 2:33,12
32,48 1:13,72 1:59,64 2:33,12
14 Fodor, Zsófia 15 Ftc Viva 2:29,50 2:33,37
33,67 1:11,38 1:59,88 2:33,37
15 Burián, Kata 15 A Jövö 2:22,78 2:34,40
31,72 1:09,33 1:57,67 2:34,40
16 Borza, Ágnes 14 A Jövö 2:37,14 2:34,41
34,00 1:10,95 1:58,74 2:34,41
17 Enyedi, Zsanett 14 Ftc Viva 2:28,71 2:35,55
33,27 1:12,55 2:00,00 2:35,55
18 Balogh, Boglárka 18 Kõbánya SC 2:34,67 2:35,83
33,43 1:11,73 1:58,69 2:35,83
19 Janik, Dorottya 13 A Jövö 2:34,34 2:35,87
35,85 1:16,97 1:59,31 2:35,87
20 Bálint, Melinda 16 Százhalombattai 2:35,55 2:41,69
34,39 1:18,10 2:03,68 2:41,69
Versenyszám 36 Fiúk 50 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Semis Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 25,37 24,46
2 Cseh, László 25 Kõbánya SC 25,26 24,62
3 Hõs, Péter 25 A Jövö 24,84 24,75
4 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 25,44 25,13
5 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 25,53 25,35
6 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 25,35 25,49
7 Bátka, Bálint 19 A Jövö 25,72 25,64
8 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 26,02 26,16
Versenyszám 36 Fiúk 50 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Semis
===============================================================================
Középdöntõk
1 Hõs, Péter 25 A Jövö 24,80 24,84
2 Cseh, László 25 Kõbánya SC 25,87 25,26
3 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 25,79 25,35
4 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 25,54 25,37
5 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 25,47 25,44
6 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 25,46 25,53
7 Bátka, Bálint 19 A Jövö 26,23 25,72
8 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 26,32 26,02
-------------------------------------------------------------------------
9 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 25,96 26,08
10 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 26,53 26,14
-------------------------------------------------------------------------
11 Bujtor, Dávid 20 Stilus Kui 26,64 26,45
12 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 26,84 26,58
13 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 26,78 26,82
14 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 26,80 26,83
15 Egly, Dániel 23 Delfin Triffer 26,68 28,98
16 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 27,00 29,61
Versenyszám 36 Fiúk 50 LC Méter Pillangó
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Hõs, Péter 25 A Jövö 24,32 24,80
2 Horváth, Zoltán 24 Delfin Triffer 25,34 25,46
3 Pulai, Bence 19 Kõbánya SC 25,21 25,47
4 Takács, Krisztián 25 Dunaferr 23,97 25,54
5 Kovács, Norbert 22 Kõbánya SC 25,16 25,79
6 Cseh, László 25 Kõbánya SC 23,57 25,87
7 Rákos, Patrik 18 Balaton Ukv 25,84 25,96
8 Bátka, Bálint 19 A Jövö 25,63 26,23
-------------------------------------------------------------------------
9 Sincki, Ádám 21 Dunaferr 25,41 26,32
10 Gercsák, Balázs 24 A Jövö 26,03 26,53
11 Keresztes, Mátyás 20 Bácsviz Kvsc 26,89 26,63
12 Bujtor, Dávid 20 Stilus Kui 26,33 26,64
13 Egly, Dániel 23 Delfin Triffer 26,53 26,68
14 Gáncsos, Norbert 18 Bvsc Zugló 26,38 26,78
15 Balogh, Zsolt 17 Dunaferr 26,37 26,80
16 Fazekas, Dániel 20 A Jövö 26,68 26,84
-------------------------------------------------------------------------
17 Gyurkó, László 21 Szekszárdi Vse 27,17 27,00
18 Dajka, Ádám 21 Bvsc Zugló 26,43 27,07
-------------------------------------------------------------------------
19 Perlaky, László 21 Ftc Viva 27,34 27,43
20 Szilágyi, Ádám 19 Százhalombattai 25,43 27,45
21 Kiss, Gábor 18 Kõbánya SC 28,19 27,60
22 Vörös, Benjamin 17 Dunaferr 26,83 27,81
23 Balla, Ádám 19 H.Szoboszló Áse 27,77 27,91
24 Csütörtöki, Marcell 17 Bvsc Zugló 27,95 28,10
25 Bajnóczki, Csongor 18 A Jövö 27,52 28,37
26 Csontos, Kristóf 17 A Jövö 28,28 28,55
27 Kozma, Dominik 19 Kõbánya SC 24,73 28,68
28 Osváth, Artúr 14 Százhalombattai 29,48 28,70
29 Szauter, Gergõ 16 Ftc Viva 29,12 28,76
29 Valach, Dávid 19 Békéscsaba Elõre 28,49 28,76
31 Rasovszky, Tamás 17 Balaton Ukv 29,35 28,88
31 Rákosi, Kristóf 19 EuropTec-Zalaviz 28,65 28,88
33 Illés, Mátyás 17 Bvsc Zugló 29,36 28,97
34 Bordás, Péter 20 Ftc Viva 25,41 29,12
35 Csáki, János 24 Bvsc Zugló 26,34 29,36
36 Nagy, Ádám 16 Evuk 30,08 29,46
37 Gyulai, Dániel 17 Evuk 29,51 29,50
38 Juhász, Gergõ 17 Lator SE 29,88 29,71
39 Simon, Gábriel 18 Soproni Ubk SE 28,82 31,53
40 Böszörményi, Bence 17 Bvsc Zugló 33,20 31,61
41 Hoffmann, Áron 13 Budafóka 32,05 31,95
-- Szabó, Attila 21 Dunaferr 26,25 DQ
-- Ács, Zsombor 16 A Jövö 26,74 NS
-- Zubcsek, Dénes 23 A Jövö 25,33 NS
Versenyszám 37 Lányok 200 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 2:00,11 1:58,84
27,69 57,60 1:28,36 1:58,84
2 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 2:01,70 1:59,38
27,66 57,99 1:28,76 1:59,38
3 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 2:01,00 2:01,35
28,26 58,73 1:29,73 2:01,35
4 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 2:07,55 2:04,53
29,27 1:00,77 1:33,02 2:04,53
5 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 2:06,91 2:04,58
28,88 1:00,23 1:32,70 2:04,58
6 Kovács, Anett 19 Bvsc Zugló 2:07,13 2:07,20
29,95 1:02,43 1:35,30 2:07,20
7 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 2:07,67 2:07,23
30,00 1:02,17 1:34,97 2:07,23
8 Bagó, Antónia 17 A Jövö 2:07,89 2:08,42
29,64 1:01,51 1:34,30 2:08,42
Versenyszám 37 Lányok 200 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Mutina, Ágnes 22 A Jövö 1:56,47 2:00,11
28,50 59,28 1:30,16 2:00,11
2 Jakabos, Zsuzsanna 21 Ank UK Pécs 2:01,08 2:01,00
28,54 59,38 1:30,27 2:01,00
3 Verrasztó, Evelyn 21 A Jövö 1:56,51 2:01,40
28,52 59,30 1:30,61 2:01,40
4 Dara, Eszter 20 Kõbánya SC 1:59,72 2:01,70
27,77 58,53 1:30,34 2:01,70
5 Zombai, Annamária 16 Kõbánya SC 2:03,87 2:06,91
28,92 1:00,29 1:33,93 2:06,91
6 Kovács, Anett 19 Bvsc Zugló 2:04,05 2:07,13
29,94 1:02,27 1:35,06 2:07,13
7 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 2:03,31 2:07,55
29,70 1:01,91 1:34,91 2:07,55
8 Orosz, Viktória 17 Kõbánya SC 2:06,93 2:07,67
29,99 1:01,86 1:35,05 2:07,67
-------------------------------------------------------------------------
9 Bagó, Antónia 17 A Jövö 2:09,78 2:07,89
29,79 1:02,11 1:35,10 2:07,89
10 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 2:06,39 2:09,66
30,03 1:02,85 1:36,69 2:09,66
-------------------------------------------------------------------------
11 Nagyi, Barbara 17 Szue 2:08,99 2:10,50
29,63 1:01,99 1:36,02 2:10,50
12 Földházi, Zsófia 17 Bhse 2:05,19 2:10,80
29,89 1:02,71 1:36,94 2:10,80
13 Bucz, Ágnes 17 Bvsc Zugló 2:01,65 2:12,51
30,64 1:03,83 1:38,06 2:12,51
14 Hujj, Zsanett 18 Dunaferr 2:09,77 2:14,03
30,58 1:04,48 1:39,80 2:14,03
15 Hernold, Eszter 15 Bvsc Zugló 2:14,60 2:14,85
30,78 1:04,43 1:39,43 2:14,85
16 Berky, Fruzsina 14 Kõbánya SC 2:09,89 2:16,81
31,53 1:06,09 1:41,56 2:16,81
17 Serényi, Zsófia 15 Bvsc Zugló 2:18,78 2:16,97
31,50 1:05,85 1:41,11 2:16,97
18 Enyedi, Zsanett 14 Ftc Viva 2:15,85 2:22,12
6,75 1:45,92 2:22,12
19 Palotás, Anita 15 Ftc Viva 2:19,46 2:25,95
33,42 1:10,22 1:48,48 2:25,95
20 Kovács, Dorottya 17 Integra Ase 2:27,15 2:27,31
33,59 1:11,27 1:50,19 2:27,31
Versenyszám 38 Fiúk 400 LC Méter Vegyes Váltó
===============================================================================
Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 Kõbánya Sport Club ''A'' NT 3:42,04
27,31 55,85 1:25,10 1:58,90 2:23,21 2:51,65 3:15,91 3:42,04
2 A Jövõ SC Veolia ''A'' NT 3:44,73
28,48 58,02 1:26,59 1:58,76 2:23,51 2:52,54 3:17,41 3:44,73
3 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' NT 3:48,94
28,29 57,31 1:27,21 2:00,68 2:27,11 2:57,12 3:21,38 3:48,94
4 Ftc-Viva ''A'' NT 3:50,51
28,97 58,88 1:27,32 2:01,98 2:27,34 2:57,50 3:22,22 3:50,51
5 Bvsc-Zugló ''A'' NT 3:56,64
29,63 59,88 1:31,61 2:07,11 3:05,07 3:29,29 3:56,64
6 Bácsviz-Kvsc ''A'' NT 3:59,68
28,23 57,53 1:28,73 2:04,98 2:33,96 3:06,71 3:31,40 3:59,68
7 Százhalombattai Vse ''A'' NT 4:04,98
27,82 56,64 1:29,61 2:08,36 2:35,85 3:08,36 3:35,22 4:04,98
-- Dunaferr - Dvsi ''A'' NT DQ
30,78 1:03,68 1:34,11 2:10,24 2:35,99 3:09,68 3:35,27 DQ
Versenyszám 39 Lányok 400 LC Méter Vegyes Váltó
===============================================================================
Csapat Prelims Döntõk
===============================================================================
Döntõk
1 A Jövõ SC Veolia ''A'' 4:30,38 4:16,39
30,87 1:02,84 1:36,94 2:16,15 2:44,72 3:17,97 3:46,10 4:16,39
2 Bhse ''A'' 4:29,73 4:20,70
31,31 1:03,79 1:38,36 2:16,36 2:45,92 3:20,76 3:49,44 4:20,70
3 Bvsc-Zugló ''A'' 4:30,15 4:23,95
33,21 1:07,52 1:41,94 2:22,27 2:51,99 3:25,38 3:52,96 4:23,95
4 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' 4:32,08 4:26,14
32,47 1:05,91 1:41,02 2:20,14 2:50,37 3:26,03 3:55,12 4:26,14
5 Szegedi Úszó Egylet ''A'' 4:30,86 4:29,36
31,97 1:07,07 1:44,67 2:26,18 2:56,54 3:29,92 3:58,49 4:29,36
6 Dunaferr - Dvsi ''A'' 4:33,84 4:32,07
33,65 1:09,24 1:47,33 2:28,09 2:57,77 3:30,62 3:59,75 4:32,07
7 Bajai Spartacus Vsc ''A'' 4:38,69 4:35,93
34,56 1:10,96 1:46,45 2:26,31 2:56,28 3:31,52 4:01,67 4:35,93
8 Ftc-Viva ''A'' 4:36,70 4:37,58
33,19 1:08,34 1:45,56 2:27,40 2:59,70 3:35,32 4:04,75 4:37,58
Versenyszám 39 Lányok 400 LC Méter Vegyes Váltó
===============================================================================
Csapat Besorolás Prelims
===============================================================================
Elõfutamok
1 Bhse ''A'' NT 4:29,73
32,01 1:04,91 1:42,41 2:23,74 2:53,79 3:28,39 3:58,09 4:29,73
2 Bvsc-Zugló ''A'' NT 4:30,15
34,21 1:09,43 1:45,22 2:26,74 2:56,88 3:30,09 3:58,80 4:30,15
3 A Jövõ SC Veolia ''A'' NT 4:30,38
34,74 1:11,18 1:45,57 2:25,18 2:54,60 3:29,24 3:58,41 4:30,38
4 Szegedi Úszó Egylet ''A'' NT 4:30,86
32,02 1:07,18 1:45,05 2:26,50 2:56,58 3:30,44 3:59,31 4:30,86
5 Delfin Tiffer 21 SE ''A'' NT 4:32,08
33,54 1:07,89 1:44,50 2:24,51 2:56,09 4:01,00 4:32,08
6 Dunaferr - Dvsi ''A'' NT 4:33,84
34,26 1:10,24 1:46,76 2:28,52 2:57,62 3:31,40 4:00,75 4:33,84
7 Ftc-Viva ''A'' NT 4:36,70
33,54 1:08,77 1:45,54 2:24,93 2:57,24 3:33,72 4:03,60 4:36,70
8 Bajai Spartacus Vsc ''A'' NT 4:38,69
34,83 1:11,52 1:48,55 2:29,86 2:59,12 3:34,19 4:04,49 4:38,69
-------------------------------------------------------------------------
9 H.Szoboszló Árpád SE ''A'' NT 4:46,22
35,31 1:13,28 1:51,83 2:33,52 3:05,92 3:43,44 4:13,37 4:46,22
10 Kõbánya Sport Club ''A'' NT 4:46,81
35,49 1:12,85 1:51,96 2:36,07 3:08,42 3:45,19 4:14,20 4:46,81
-------------------------------------------------------------------------
11 Százhalombattai Vse ''A'' NT 4:49,61
36,66 1:14,64 1:53,14 2:37,01 3:08,94 3:45,27 4:16,16 4:49,61
12 Eger Városi ÚK ''A'' NT 4:53,48
35,54 1:12,77 1:54,15 2:40,15 3:11,32 3:48,46 4:18,98 4:53,48
Versenyszám 40 Lányok 1500 LC Méter Gyorsúszás
===============================================================================
Név kor Csapat Besorolás Döntõk
===============================================================================
1 Kapás, Boglárka 17 Bvsc Zugló 17:01,53 16:53,77
31,10 1:05,18 1:39,83 2:14,65 2:49,36 3:23,76 3:58,39 4:33,01
5:07,55 5:42,00 6:16,30 6:50,66 7:24,49 7:57,92 8:31,94 9:05,94
9:39,77 10:13,74 10:47,81 11:21,94 11:56,14 12:30,33 13:04,55 13:38,13
14:11,59 14:45,06 15:18,88 15:52,02 16:24,23 16:53,77
2 Kádas, Vivien 18 Kõbánya SC 16:50,83 16:54,65
31,14 1:05,20 1:39,91 2:14,69 2:49,54 3:23,93 3:58,44 4:33,11
5:07,56 5:42,14 6:16,29 6:50,63 7:23,99 7:57,82 8:31,93 9:06,05
9:39,84 10:13,86 10:47,85 11:21,99 11:56,14 12:30,31 13:04,55 13:37,81
14:11,45 14:44,96 15:18,80 15:51,78 16:23,87 16:54,65
3 Olasz, Anna 17 Szue 16:58,66 17:03,14
31,24 1:05,44 1:39,99 2:14,87 2:49,81 3:24,30 3:58,63 4:33,23
5:07,81 5:42,38 6:16,66 6:50,93 7:24,76 7:58,46 8:32,55 9:06,38
9:40,24 10:14,36 10:48,22 11:22,30 11:56,42 12:30,71 13:05,03 13:39,35
14:13,12 14:47,59 15:22,10 15:56,60 16:30,36 17:03,14
4 Balogh, Vanessa 22 Ftc Viva 17:28,45 17:12,57
31,10 1:04,60 1:39,05 2:12,93 2:47,06 3:20,90 3:55,21 4:29,14
5:03,37 5:37,20 6:11,42 6:45,30 7:19,52 7:53,27 8:27,53 9:00,15
9:38,09 10:12,72 10:47,90 11:22,37 11:57,43 12:32,06 13:07,36 13:42,24
14:17,86 14:52,82 15:28,38 16:03,34 16:38,80 17:12,57
5 Lengyel, Anna 16 Pécs Városi SE 17:11,70 17:22,74
31,39 1:05,24 1:39,39 2:13,97 2:48,02 3:22,40 3:56,57 4:31,14
5:05,62 5:40,12 6:14,68 6:49,30 7:23,70 7:58,52 8:33,06 9:08,22
9:43,55 10:18,96 10:54,21 11:29,67 12:05,15 12:40,61 13:15,99 13:51,87
14:27,26 15:03,13 15:38,54 16:13,95 16:49,28 17:22,74
6 Gercsák, Dóra 14 A Jövö NT 17:42,17
31,63 1:06,11 1:40,91 2:16,22 2:51,47 3:27,27 4:02,59 4:38,23
5:13,61 5:49,73 6:24,82 7:00,88 7:36,18 8:12,13 8:47,57 9:23,55
9:58,87 10:35,01 11:10,62 11:46,91 12:22,36 12:58,49 13:34,15 14:10,38
14:45,88 15:21,92 15:57,67 16:33,71 17:08,25 17:42,17
7 Koncsár, Piroska 16 Százhalombattai 18:43,48 18:52,92
32,43 1:08,53 1:45,81 2:22,98 3:00,52 3:38,02 4:15,72 4:53,32
5:31,34 6:09,44 6:47,30 7:25,24 8:03,42 8:41,63 9:19,61 9:57,81
10:35,98 11:14,03 11:52,55 12:30,98 13:09,44 13:47,74 14:26,36 15:04,19
15:42,65 16:21,16 16:59,47 17:37,55 18:15,62 18:52,92
8 Bényei, Lilla 13 A Jövö 18:56,20 18:59,58
32,96 1:09,23 1:46,47 2:23,45 3:01,59 3:38,98 4:17,23 4:54,78
5:33,18 6:10,96 6:49,35 7:26,92 8:05,47 8:43,48 9:21,82 9:59,64
10:38,50 11:16,73 11:55,67 12:33,83 13:12,59 13:50,70 14:29,71 15:07,46
15:46,62 16:25,14 17:04,34 17:43,10 18:22,12 18:59,58