ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
--- Results, Rankings, and Records ---
Dutch National Short Course Championships Day 1
12/7/2001-12/7/2001
Alphen a/d Rijn, The Netherlands


Datum :07-12-2001     Nationale Kampioenschappen Sen-Jeugd    

Uitslag finale-nr. 13     400   m.freestyle men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Thomas Felten          Aqua-Novio'94           83-00655  3.54.95                  0.58.48   1.58.58   2.58.52 
  2 Martijn Zuijdweg       MNC Dordrecht           76-01055  3.54.95                  0.57.39   1.57.93   2.58.00 
  3 Stefan Oosting         PSV                     81-01265  4.01.80                  0.58.88   1.59.35   3.00.20 
  4 David Uittenbogaard    MNC Dordrecht           82-01757  4.03.40                  0.57.82   1.58.31   3.00.43 
  5 Stanley Vleerlaag      WZ&PC                   85-02813  4.05.85                  0.57.91   2.00.34   3.04.02 
  6 Stephan Schoon         DWK-XCESS               83-01895  4.06.16                  0.58.46   2.00.18   3.02.93 

Uitslag finale-nr. 14     400   m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Haike van Stralen      AZ&PC                   83-01926  4.14.42                  1.00.94   2.05.05   3.09.91 
  2 Etta vd Weijden        MNC Dordrecht           79-00974  4.16.70                  1.01.83   2.07.38   3.12.22 
  3 Celina Lemmen          RZ                      85-01866  4.17.94                  1.01.60   2.07.73   3.14.74 
  4 Edith van Dijk         Hoorn                   73-00082  4.21.60                  1.03.07   2.09.10   3.15.87 
  5 Bianca de Bruijn       MNC Dordrecht           84-00390  4.23.59                  1.03.32   2.09.86   3.16.86 
  6 Karin Kraaijeveld      MNC Dordrecht           85-01710  4.28.10                  1.04.71   2.13.16   3.22.08 

Uitslag finale-nr. 14b    400   m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Marjolijn Strijbis     Start'99                84-02380  4.27.08                  1.04.69   2.13.35   3.22.52 
  2 Claudia Belderbos      AZ&PC                   85-00174  4.27.91                  1.04.02   2.12.05   3.20.83 
  3 Daphne ten Brink       WZ&PC                   85-00454  4.28.23                  1.04.21   2.12.26   3.21.06 
  4 Linda Bank             Rapido'82               86-00168  4.29.31                  1.03.22   2.12.10   3.21.31 
  5 Marlies Reinders       Arke De Dinkel          86-02976  4.34.49                  1.05.53   2.14.99   3.25.05 
  6 Josine Ramakers        HGK(SG)                 86-02942  4.38.90                  1.04.95   2.15.97   3.27.84 

Uitslag finale-nr. 15     100   m.breaststroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Jeroen v.d. Berkt      DWK-XCESS               81-00115  1.03.36        0.29.71 
  2 Casper Tichelaar       AZ&PC                   79-01215  1.03.47        0.30.20 
  3 Robin van Aggele       AZ&PC                   84-00017  1.03.65        0.30.76 
  4 Martin de Wildt        HHC (SG)                74-00937  1.03.78        0.29.68 
  5 Guido Jansen           AZ&PC                   82-00795  1.04.66        0.29.99 
  6 Niels vd Hoek          MNC Dordrecht           83-00921  1.04.68        0.30.29 

Uitslag finale-nr. 15b    100   m.breaststroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Martin Gildemeester    DZ&PC                   80-00419  1.05.79        0.30.55 
  2 Erwin de Grijs         Aquarijn                77-00355  1.05.87        0.31.04 
  3 Ron Langelaan          De Dolfijn              78-00643  1.07.20        0.31.08 
  4 Sander Voorn           Torpedo                 82-01909  1.08.16        0.31.44 
  5 Matthijs Lugthart      De Haaien               83-01393  1.08.18        0.31.59 
  6 Koen Dumas             Orca                    84-00555  1.08.60        0.32.07 

Uitslag finale-nr. 16     100   m.breaststroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Madelon Baans          De Kempvis              77-00032  1.09.22        0.33.38 
  2 Ilse Kikkert           PSV                     81-00774  1.10.70        0.33.41 
  3 Miranda Bosma          PSV                     78-00098  1.10.84        0.33.17 
  4 Jolijn van Valkengoed  De Dolfijn              81-01516  1.11.94        0.33.92 
  5 Roxanne Wieden         ZON/S&S                 84-02726  1.13.22        0.34.24 
  6 Marja Terlage          Het Y-mere  (SG)        78-00738  1.13.83        0.34.85 

Uitslag finale-nr. 16b    100   m.breaststroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Velda Moonen           PSV                     85-02104  1.13.41        0.34.47 
  2 Emma van der Laan      DZ&PC                   81-00874  1.15.12        0.36.10 
  3 Astrid Koert           MNC Dordrecht           80-00612  1.15.25        0.36.38 
  4 Margriet Zwanenburg    HZ&PC Heerenveen        86-04274  1.15.42        0.36.00 
  5 Ryan Verplanke         Scheldestroom           77-00696  1.15.78        0.35.31 
  6 Kim Elsinga            De Otters Het Gooi      86-01030  1.16.48        0.36.10 

Uitslag finale-nr. 17     100   m.backstroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Klaas Erik Zwering     PSV                     81-02003  0.54.94        0.26.91 
  2 Sander Ganzevles       DWK-XCESS               82-00463  0.55.81        0.27.40 
  3 Bastiaan Tamminga      DWK-XCESS               81-01659  0.56.02        0.27.27 
  4 John Keetman           DWK-XCESS               84-01145  0.57.84        0.28.14 
  5 Erik Wolsing           AZ&PC                   80-01777  0.59.25        0.28.98 
  6 Dirk Gielink           De Waalstroom           83-00741  0.59.34        0.28.79 

Uitslag finale-nr. 17b    100   m.backstroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Merijn Ellenkamp       NDD                     85-00691  0.59.36        0.28.74 
  2 Sander Karssen         DWK-XCESS               85-01285  0.59.75        0.29.39 
  3 Jeffrey Tameling       LZ 1886                 85-02561  1.00.15        0.28.68 
  4 Jasper de Jong         MNC Dordrecht           85-01219  1.00.35        0.28.99 
  5 Joran Barends          DWK-XCESS               85-00091  1.01.35        0.30.16 
  6 Xander Breton          BRIGHT-DAW              84-00299  n.g.           

Uitslag finale-nr. 18     100   m.backstroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Hinkelien Schreuder    De Whee                 84-02192  1.01.96        0.30.43 
  2 Lenneke van Schaik     LZ 1886                 86-03124  1.02.68        0.31.01 
  3 Mariet Koster          Hoogeveen               83-01162  1.03.38        0.31.09 
  4 Rieneke Schinkel       De Whee                 83-01756  1.04.27        0.31.58 
  5 Nicole Hermink         Arke De Dinkel          83-00818  1.05.02        0.31.63 
  6 Stefanie Luiken        PSV                     85-01932  1.05.09        0.31.83 

Uitslag finale-nr. 18b    100   m.backstroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Melanie ten Brink      De Amer                 81-00232  1.04.60        0.31.43 
  2 Joyce van Keulen       AZ&PC                   84-01278  1.05.63        0.31.91 
  3 Barbara van Rhijn      AZ&PC                   81-01238  1.05.87        0.32.40 
  4 Rieneke Terink         NDD                     84-02424  1.06.15        0.32.12 
  5 Claudia Holterman      Arke De Dinkel          81-00650  1.06.19        0.32.60 
  6 Esmé Sluiman           DZ&PC                   83-01820  1.06.80        0.32.28 

Uitslag finale-nr. 19     200   m.butterfly men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Stephan Aartsen        De Kempvis              75-00007  1.58.89        0.26.97   0.56.42 
  2 Ralf Mertens           PSV                     82-01177  2.00.08        0.27.14   0.57.56 
  3 Maarten Postma         DZ&PC                   83-01697  2.07.13        0.28.33   1.00.00 
  4 Eddy van Vliet         De Kempvis              82-01901  2.07.27        0.28.18   0.59.79 
  5 Ewoud Tamminga         DWK-XCESS               82-01701  2.09.61        0.28.94   1.02.33 
  6 Sander Bouts           Mosa-Regio              85-00331  2.11.02        0.29.26   1.02.29 

Uitslag finale-nr. 20     200   m.butterfly women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Marleen Veldhuis       De Whee                 79-00894  2.16.98        0.30.65   1.05.54 
  2 Marina Scheepbouwer    De Whee                 84-02154  2.18.25        0.30.13   1.05.60 
  3 Sabrina Fortes         De Kempvis              78-00256  2.21.10        0.30.90   1.05.78 
  4 Delia Badoux           HHC (SG)                80-00042  2.27.51        0.31.44   1.07.70 
  5 Nienke Veenstra        't Tolhekke             86-03662  2.30.36        0.32.71   1.10.18 
  6 Jeanette Steen         DZ&PC                   86-03392  2.34.19        0.32.05   1.09.83 

Uitslag finale-nr. 21     50    m.freestyle men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Johan Kenkhuis         AZ&PC                   80-00755  0.22.28        
  2 Patrick Martens        AZ&PC                   82-01137  0.22.74        
  3 Gijs Damen             MNC Dordrecht           79-00255  0.22.78        
  4 Ewout Holst            DWK-XCESS               78-00433  0.22.82        
  5 Jeroen v.d. Berkt      DWK-XCESS               81-00115  0.23.29        
  6 Remko de Jong          De Dolfijn              76-00459  0.23.51        

Uitslag finale-nr. 21b    50    m.freestyle men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Werner van de Berg     De Amer                 78-00071  0.23.55        
  2 Arnold van Bavel       De Kempvis              81-00063  0.23.56        
  3 Joost Krommenhoek      LZ 1886                 84-01293  0.23.86        
  4 Guido Jansen           AZ&PC                   82-00795  0.23.90        
  5 Jeffrey Tameling       LZ 1886                 85-02561  0.24.13        
  6 Nol van Thull          MNC Dordrecht           80-01513  0.24.15        

Uitslag finale-nr. 22     50    m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Chantal Groot          AZ&PC                   82-00562  0.25.26        
  2 Wilma van Rijn         De Kempvis              71-00506  0.25.46        
  3 Nienke Valen           AZ&PC                   77-00682  0.25.70        
  4 Annabel Kosten         AZ&PC                   77-00424  0.25.96        
  5 Inge Dekker            HZ&PC Heerenveen        85-00628  0.26.29        
  6 Femke Heemskerk        De Zijl/LGB             87-01580  0.27.25        

Uitslag finale-nr. 22b    50    m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Danielle uit den Bogaard
                           MNC Dordrecht           83-02010  0.27.28        
  2 Monique Driessen       MNC Dordrecht           78-00218  0.27.30        
  3 Mariëlle Janssen       AZ&PC                   82-00760  0.27.30        
  4 Manon van Vulpen       PSV                     87-04494  0.27.36        
  5 Gerdien d. Jong        DWK-XCESS               85-01430  0.27.46        
  6 Claudia Bloos          Midden Nederland(S      85-00284  0.27.61        

Uitslag finale-nr. 23     200   m.IM men senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Robin van Aggele       AZ&PC                   84-00017  2.03.08        0.27.26 
  2 Sebastiaan Kuijper     DWK-XCESS               78-00625  2.04.87        0.27.07 
  3 Nick vd Zandt          PSV                     83-02423  2.10.38        0.26.59 
  4 Louis van Schaarenburg LZ 1886                 83-01865  2.10.92        0.28.96 
  5 Diederik Rouffaer      ZON/S&S                 72-00785  2.11.13        0.28.40 
  6 Robert Lijesen         Van Vliet Barracud      85-01579  2.11.42        0.28.51 

Uitslag finale-nr. 24     200   m.IM women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Ilse Kevelham          PSV                     83-01076  2.15.63        0.30.39 
  2 Hinkelien Schreuder    De Whee                 84-02192  2.15.83        0.29.47 
  3 Sara Kuyer             AZ&PC                   84-01456  2.20.91        0.30.37 
  4 Marieke Stuiver        AZ&PC                   85-02812  2.21.73        0.30.74 
  5 Maartje Kouwenberg     DWK-XCESS               81-00846  2.22.49        0.32.09 
  6 Tamar Bakker           DWK-XCESS               84-00080  2.22.62        0.31.44 

Uitslag finale-nr. 24b    200   m.IM women senioren all-in finale
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 Melanie ten Brink      De Amer                 81-00232  2.21.67        0.31.00 
  2 Celina Lemmen          RZ                      85-01866  2.24.14        0.32.49 
  3 Roxanne Wieden         ZON/S&S                 84-02726  2.24.19        0.30.86 
  4 Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC                   70-00054  2.25.94        0.31.40 
  5 Hedwig Kikkert         HHC (SG)                85-01566  2.26.86        0.30.56 
  6 Lenneke vd Molen       EZC                     87-02802  2.29.90        0.31.81 

Uitslag progr. nr. 25     4x200 m.freestyle estafette men senioren open
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 MNC Dordrecht          Nol van Thull           80-01513  7.30.10        1.52.67 
                           David uit den Bogaard   82-01757                 3.47.77 
                           Michiel Kamphuis        77-00515                 5.42.60 
                           Martijn Zuydweg         76-01055                 7.30.10 

  2 DWK-XCESS              Sebastiaan Kuijper      78-00625  7.30.34        1.54.89 
                           Bastiaan Tamminga       81-01659                 3.47.65 
                           Jeroen v.d. Berkt       81-00115                 5.39.95 
                           Sander Ganzevles        82-00463                 7.30.34 

  3 OZ&PC                  Frank Hazewinkel        80-00535  7.52.69        1.53.55 
                           Marcel Mulder           81-01185                 3.50.24 
                           Thijs Nijhof            76-00673                 5.52.72 
                           Jeroen Beerlage         82-00089                 7.52.69 

  4 Arke De Dinkel         Thomas Wessel           83-02333  7.53.43        1.55.93 
                           Willy Hansen            75-00323                 3.54.01 
                           Dirk Oude Ophuis        85-02248                 5.55.23 
                           Tjakko Ruinemans        74-00687                 7.53.43 

  5 DWK-XCESS              John Keetman            84-01145  7.54.31        1.57.83 
                           Stephan Schoon          83-01895                 3.58.26 
                           Ewoud Tamminga          82-01701                 5.55.20 
                           Sander Karssen          85-01285                 7.54.31 

  6 DZ&PC                  Maarten Postma          83-01697  7.56.65        1.56.17 
                           Martin Gildemeester     80-00419                 3.55.73 
                           Généreux Sluiman        80-01371                 5.55.73 
                           Hans-Geert Mast         76-00619                 7.56.65 

  7 Van Vliet Barracuda    Michiel Boog            79-00147  8.00.95        1.57.48 
                           Kas Kop Jansen          85-01423                 4.00.57 
                           Matthijs Boog           81-00179                 6.02.73 
                           Robert Lijesen          85-01579                 8.00.95 

  8 LZ 1886                Joost Krommenhoek       84-01293  8.04.38        1.59.25 
                           Mark Drenth             83-00559                 4.00.72 
                           Michael van der Linden  86-01921                 6.03.51 
                           Louis van Schaarenburg  83-01865                 8.04.38 

  9 HGK(SG)                Alan Smeets             84-02089  8.19.77        2.06.55 
                           Sven-Erik Brummer       86-00497                 4.13.07 
                           Ralf Peters             76-00737                 6.16.03 
                           Davy Hamers             84-00821                 8.19.77 


Uitslag progr. nr. 26     4x100 m.freestyle estafette women senioren open
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd      splits
  1 AZ&PC                  Suze Valen              78-00766  3.45.13        0.55.68 
                           Annabel Kosten          77-00424                 1.52.55 
                           Nienke Valen            77-00682                 2.49.07 
                           Marielle Jansen         82-00760                 3.45.13 

  2 De Whee                Marina Scheepbouwer     84-02154  3.50.80        0.58.68 
                           Rieneke Schinkel        83-01756                 1.57.12 
                           Marleen Veldhuis        79-00894                 2.53.48 
                           Hinkelien Schreuder     84-02192                 3.50.80 

  3 AZ&PC                  Sara Kuyer              84-01456  3.52.52        0.59.37 
                           Barbara van Rhijn       81-01238                 1.57.23 
                           Joyce van Keulen        84-01278                 2.55.42 
                           Haike van Stralen       83-01926                 3.52.52 

  4 MNC Dordrecht          Brenda den Hoed         84-00980  3.53.92        0.59.33 
                           Danielle uit den Bogaard83-02010                 1.57.86 
                           Karin Kraaijeveld       85-01710                 2.56.78 
                           Etta vd Weijden         79-00974                 3.53.92 

  5 AZ&PC                  Marieke Stuiver         85-02812  3.57.60        0.58.15 
                           Claudia Belderbos       85-00174                 1.57.25 
                           Lidia v. Bon-Rosenbrand 70-00054                 2.56.59 
                           Zanella Hey             88-01762                 3.57.60 

  6 De Kempvis             Wendy Meeder            84-01620  3.58.66        1.02.85 
                           Chantal Achterberg      85-00016                 2.02.83 
                           Sabrina Fortes          78-00256                 3.03.43 
                           Wilma van Rijn-v.Hofwege71-00506                 3.58.66 

  7 DWK-XCESS              Tamar Bakker            84-00080  3.59.44        0.59.25 
                           Charlotte te Pas        85-02272                 1.59.40 
                           Gerdien d. Jong         85-01430                 2.59.77 
                           Maartje Kouwenberg      81-00846                 3.59.44 

  8 DZ&PC                  Emma van der Laan       81-00874  3.59.85        0.59.38 
                           Krista de Reus          76-00520                 2.01.08 
                           Agna Mooij              85-02106                 3.00.87 
                           Esmé Sluiman            83-01820                 3.59.85 

  9 Arke De Dinkel         Karin Hidding           84-00970  3.59.94        1.02.23 
                           Nicole Hermink          83-00818                 2.00.32 
                           Claudia Holterman       81-00650                 3.00.78 
                           Marlies Reinders        86-02976                 3.59.94 

 10 De Dolfijn             Jolijn van Valkengoed   81-01516  4.01.58        0.58.26 
                           Chrisje Moes            85-02080                 2.00.57 
                           Lisa Moes               85-02082                 3.03.18 
                           Anouk de Boer           78-00080                 4.01.58 

 11 Hoogeveen              Marleen Mulderij        86-02568  4.04.90        1.03.17 
                           Mariet Koster           83-01162                 2.04.60 
                           Rochelle Kirindongo     86-01924                 3.06.18 
                           Wendy Pomper            85-02356                 4.04.90 

 12 PSV                    Manon van Vulpen        87-04494  4.05.42        1.01.22 
                           Esther vd Bemt          85-00178                 2.02.04 
                           Marianne Boertien       86-00400                 3.04.18 
                           Kirsten van der Steen   81-01420                 4.05.42 

 13 RZ                     Lisette vd Velde        86-03674  4.06.80        1.02.34 
                           Danielle Tanghe         81-01456                 2.05.47 
                           Marja Driessen          85-00744                 3.08.96 
                           Celina Lemmen           85-01866                 4.06.80 

 14 HHC (SG)               Sabrina van der Valk    88-04366  4.06.93        1.04.38 
                           Laura Badoux            82-00038                 2.07.29 
                           Delia Badoux            80-00042                 3.08.19 
                           Hedwig Kikkert          85-01566                 4.06.93 

 15 Het Y-mere  (SG)       Pauline Gouwens         84-00790  4.08.96        1.02.07 
                           Alice Bravo             87-05346                 2.07.20 
                           Elina Broeren           78-00128                 3.09.70 
                           Marja Terlage           78-00738                 4.08.96 

 16 DZ&PC                  Jeanette Steen          86-03392  4.13.19        1.02.23 
                           Ineke van der Wal       80-01208                 2.05.91 
                           Amarins Doevendans      78-00204                 3.09.80 
                           Sabina Rutkens          82-01430                 4.13.19 

 17 DWK-XCESS              Stevanie Bos            87-00472  4.19.72        1.05.37 
                           Tessa Lukassen          87-02620                 2.09.64 
                           Amber Otten             86-02726                 3.15.23 
                           Charon Blok             86-00364                 4.19.72 

ADVERTISEMENT


ADVERTISEMENT