ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
--- Results, Rankings, and Records ---
MOBITEL 2001 Day 2 Prelims
7/1/2001-7/1/2001
Radovljica, Slovenia

REZULTATI 50 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-A          
  LIMIT:  0:31.00

  1. DELAČ MARIO              85  MLZ  0:25.34       623
  2. PAPP VIKTOR              85  FTC  0:25.91       583
  3. VRTOVEC LUKA             86  BM   0:26.13       568

  4. GODEC JERNEJ             86  IL   0:26.19       564
  5. DACAR ANŽE               85  RPB  0:26.32       556
  6. GRŽINA MIHA              86  IL   0:26.51       544
  7. LENASI MIHA              85  MNC  0:26.66       535
  8. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  0:26.93       519
  9. HRIBAR PETER             85  KA   0:27.09       510
 10. JANOS JOZSEF             86  SZH  0:27.11       509
 11. TRNOVLJAKOVIĆ DAVOR      86  SLT  0:27.55       485
 12. BALOH ANŽE               85  KA   0:27.65       479
 13. CLAZZER FEDERICO         87  ADI  0:27.87       468
 14. SCHENONE LUCA            86  ADI  0:27.94       465
 15. ERŽEN TEVŽ               87  MTK  0:28.73       427
 16. LIPOLLONE FRANCESCO      86  SSG  0:28.78       425
 17. DAMERI PIETRO            86  SSG  0:28.81       424
 18. TURK LUKA                86  RPB  0:29.09       412
 19. NOČ GAŠPER               86  RPB  0:29.13       410
 20. JANKOVIČ PETER           85  OL   0:29.21       407
 21. LYASHRNKO MAKSYM         87  UKR  0:29.54       393
 22. ŠTIHERL MATEJ            87  RPB  0:30.01       375
 23. POPIT MATJAŽ             87  MTK  0:30.39       361
 24. PRETNAR ANŽE             88  RPB  0:30.46       359
 25. FERMIŠEK MATEJ           87  RPB  0:30.96       341
 26. ČAHUK MATIC              88  MTK  0:31.10       337  LMT
 27. ERLAH DENIS              88  RPB  0:31.29       331  LMT
 28. GUGLIOTTA GIANLUCA       89  ADI  0:31.45       326  LMT
 29. HROVAT GAŠPER            88  RPB  0:31.78       316  LMT
 30. DOLAR ANŽE               85  MTK  0:32.08       307  LMT
 31. VOVK ŽIGA                88  RPB  0:32.20       304  LMT
 32. MARJANOVIČ DRAGAN        88  MTK  0:32.26       302  LMT
 33. PRŠA GREGA               88  MTK  0:32.75       288  LMT
 34. CAMORIANO DAVIDE         88  ADI  0:33.23       276  LMT
  -  BAVDEK ROK               86  MTK  -:--.--       ---  DIS1
  -  KOVACS NORBERT           88  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  LEPOSA MILAN             86  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETER             87  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MIKUŠ NEJC               85  KA   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-B          
  LIMIT:  0:29.50

  1. VARI TAMAS               83  FTC  0:25.06       644
  2. BOŽIČKO MATEVŽ           83  TP   0:25.64       601
  3. KAUCKY MILOŠ             83  HKC  0:26.14       567

  4. ZAPLOTNIK ANDRAŽ         84  MTK  0:26.27       559
  5. MULEJ TOMAŽ              84  LL   0:26.29       558
  6. MENCINGER JERNEJ         83  BM   0:26.66       535
  7. BEŠIREVIČ GORAN          83  CRT  0:26.85       524
  8. ŠKARIČIĆ KREŠIMIR        84  MS   0:26.91       520
  9. BOLA JURE                83  CRT  0:26.95       518
 10. LESKOVEC LADO            83  CRT  0:27.18       505
 11. PIŠKUR GREGA             83  RPB  0:27.19       504
 12. MAJDIČ JURE              83  IL   0:27.52       486
 13. MARUŠIČ JAKA             83  CK   0:28.06       459
 14. BAJC ROK                 84  KA   0:28.08       458
 15. MEŠIN GORAN              83  MS   0:28.56       435
 16. SOBOTIČ DIMITRIJ         84  CK   0:28.70       429
 17. IVANKOVIČ MARIO          83  RPB  0:29.60       391  LMT
  -  GORŠEG UROŠ              83  PC   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-C          
  LIMIT:  0:28.00

  1. KANJER MARIJAN           73  PRB  0:24.30       706
  2. MLADINA IVAN             80  PRB  0:24.55       685
  3. MANKOČ PETER             78  IL   0:24.80       664

  4. TAHIROVIČ EMIL           79  MTK  0:25.11       640
  5. MELON JURE               78  OL   0:25.39       619
  6. HAJEK MARTIN             81  HKC  0:25.49       612
  7. JONČESKI VOJKO           80  KA   0:25.82       589
  -  ANTOLIČ DEJAN            82  IL   -:--.--       ---  NS 
  -  MILOŠEVIĆ MILOŠ          72  PRB  -:--.--       ---  NS 

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  

         DIS1 - PREHITER DRUGI START                  


REZULTATI 50 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  0:34.00

  1. KLINAR ANJA              88  RPB  0:28.55       604
  2. ŠKROBONJA ANA            87  MS   0:29.58       543
  3. BENČIĆ ANDRIJANA         87  SPK  0:29.85       528

  4. PALOVŠNIK ALENKA         87  RPB  0:30.07       517
  5. MAMMI ELISA              88  SSG  0:30.23       509
  6. JERAS PETRA              87  KA   0:30.56       492
  7. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  0:30.85       479
  8. ZOREC PETJA              87  RPB  0:31.01       471
  9. SLOVENC NIKA             88  OL   0:31.81       436
 10. KERŠIČ KATARINA          87  CRT  0:31.91       432
 11. DEČKOVA JANA             88  MLS  0:32.29       417
 12. RISSO ELENA              87  ADI  0:32.38       414
 13. ŠPAROVEC NEŽA            89  MTK  0:32.54       408
 14. CAMPUS JASMINE           89  SSG  0:33.44       376
 15. CAVALLERO ELENA          87  SSG  0:33.61       370
 16. AGRONE GIULIA            89  SSG  0:34.29       348  LMT
 17. MONGIARDINO MARTINA      90  ADI  0:34.98       328  LMT
  -  HODI ZSANET              90  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  0:32.50

  1. PANDŽA TINA              85  MSV  0:28.74       592
  2. SOVINEK NINA             85  MSV  0:28.85       585
  3. ALPNER TINA              86  KA   0:29.06       573

  4. DORNYEI VERA             85  FTC  0:29.12       569
  5. PIŠKUR SAŠA              85  RPB  0:29.41       552
  6. CESAR TINA               85  RPB  0:30.26       507
  7. PROLIČ DANIELA           86  OL   0:30.37       502
  8. VOUK JANA                85  RPB  0:30.92       475
  9. KRIVEC MAJA              86  BM   0:30.95       474
 10. TERLIKAR KAJA            85  RPB  0:31.11       467
  -  DOLŠAK MATEJA            85  PC   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  0:31.00

  1. MYŠKOVA JANA             77  HKC  0:26.93       719
  2. SLAPŠAK URŠKA            72  RPB  0:27.10       706
  3. CSOBANKI ZSUZSA          83  FTC  0:27.82       653

  4. FERENCZY ORSOLYA         84  HB   0:27.99       641
  5. NYIRY ANNA               81  FTC  0:28.21       626
  6. ULRICHOVA VERONIKA       84  OST  0:28.52       606
  7. GODEC ŠPELA              83  IL   0:29.38       554
  8. ROŠ URŠKA                81  MNC  0:29.43       551
  9. BREŽNIK TJAŠA            83  KA   0:29.44       551
 10. POLJAKOVA GABRIELA       79  HKC  0:29.57       543
 11. DEFERRARI MICAELA        77  ADI  0:30.56       492
 12. JERETINA URŠA            84  IL   0:30.89       477
 13. ZSCHAU GABI              82  SCW  0:30.95       474
  -  DOLŠAK HELENA            83  PC   -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETRA             83  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MICHAELI KRISTINA        80  ATG  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 400 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - MEN-A          
  LIMIT:  5:55.00

  1. POGAČNIK NEJC            87  RPB  1:10.65  2:27.03  3:55.23  5:04.29       566
  2. BIČANIĆ VEDRAN           86  SPK  1:10.48  2:28.41  3:57.77  5:06.21       556
  3. KRSTEVSKI MIRO           87  MLS  1:09.65  2:27.81  4:00.99  5:09.48       538

  4. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  1:08.60  2:29.61  4:01.32  5:10.85       531
  5. SELKO ALJOŠA             85  CRT  1:12.78  2:35.48  3:59.87  5:13.16       520
  6. LASZLO ANTAL             85  SZH  1:10.70  2:33.71  4:06.57  5:15.58       508
  7. PUNGARŠEK MIHA           85  IL   1:10.95  2:34.82  4:08.78  5:21.33       481
  8. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:16.52  2:38.33  4:12.71  5:28.78       449
  9. VILFAN ANŽE              85  RPB  1:18.25  2:43.24  4:19.99  5:36.36       419
 10. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:17.36  2:45.97  4:23.89  5:36.64       418
 11. MEDIČ DENIS              87  RPB  1:15.08  2:41.94  4:22.91  5:42.21       398
 12. CAVAZZONI LORENZO        87  SSG  1:20.69  2:45.88  4:26.52  5:46.69       383
 13. ERLAH DENIS              88  RPB  1:24.23  2:56.73  4:47.32  6:05.89       326  LMT
 14. SEMGAYKIN VYACHESLAV     88  UKR  1:27.68  3:04.93  4:50.45  6:15.04       303  LMT


REZULTATI 400 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - MEN-B          
  LIMIT:  5:40.00

  1. KERIN ROK                83  CK   1:09.67  2:27.13  3:55.59  5:05.41       560
  2. IVANKOVIČ MARIO          83  RPB  1:15.09  2:45.27  4:18.89  5:34.50       426


REZULTATI 400 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - MEN-C          
  LIMIT:  5:25.00

  1. LUŠIČ HRVOJE             80  LL   1:06.05  2:24.24  3:48.12  4:56.73       611
  2. MILENKOVIČ MARKO         76  RPB  1:08.56  2:23.22  3:49.98  4:59.61       593


REZULTATI 400 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  6:35.00

  1. GOLOB TEJA               87  IL   1:16.42  2:40.62  4:17.33  5:36.53       537
  2. KULKOVA JANA             88  VIT  1:18.15  2:48.21  4:27.84  5:45.00       499
  3. KRAVOS NIKA              87  BM   1:21.66  2:50.06  4:29.69  5:50.65       475

  4. KESER NINA               88  ZMT  1:25.42  2:54.98  4:37.79  5:54.02       462
  5. DELLEPIANE LAURA         88  SSG  1:24.63  2:58.42  4:35.78  5:57.51       448
  6. MOČNIK MONIKA            90  RPB  1:22.38  2:59.72  4:43.24  6:04.79       422
  7. MAGONI MARIA             88  SSG  1:24.65  2:59.04  4:50.36  6:10.37       403
  8. JERALA URŠA              90  RPB  1:28.33  3:04.52  4:50.96  6:15.18       388
  9. LANATA CAMILLA           90  SSG  1:32.54  3:10.10  4:55.36  6:20.53       372


REZULTATI 400 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  6:05.00

  1. BRUMEC JANA              86  LL   1:14.61  2:36.83  4:10.30  5:28.50       578
  2. LETE MAJA                86  MS   1:14.83  2:41.57  4:16.29  5:29.47       573
  3. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  1:15.17  2:43.97  4:16.52  5:30.55       567

  4. LANATA CHIARA            86  ADI  1:13.44  2:39.21  4:17.24  5:32.52       557
  -  ČEPIČ MOJCA              86  BM   -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 400 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  5:55.00

  1. BORCHOVSKI VERED         84  ISR  1:09.28  2:25.84  3:54.85  5:03.92       729
  2. STONOVA TAMARA           84  OST  1:08.61  2:29.88  3:59.70  5:09.68       690
  3. PETEK MATEJA             84  BM   1:16.36  2:48.87  4:31.67  5:48.30       485

REZULTATI 100 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-A          
  LIMIT:  1:20.00
  1. IMPRIĆ SAŠA              86  MLZ  1:02.79       622
  2. JENKO NEJC               85  RPB  1:05.16       557
  3. MASSARDO MARCELLO        86  ADI  1:05.94       537

  4. BEBIĆ IGOR               86  MS   1:07.16       508
  5. HERMAN ALEŠ              86  IL   1:08.91       471
  6. GRŽINA MIHA              86  IL   1:09.60       457
  7. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:10.74       435
  8. ISAKOVIČ GAL             88  RPB  1:11.28       425
  9. DEŽELAK TOMAŽ            86  CRT  1:11.51       421
 10. SALKIĆ DAMIR             88  ZMT  1:15.06       364
 11. DORRINI ALEX             88  ADI  1:15.43       359
 12. KORENČIČ ŽIGA            86  IL   1:15.86       353
 13. ŠKOBERNE MATEJ           85  MNC  1:15.90       352
 14. PARODI GABRIELE          86  SSG  1:16.02       351
 15. FORTUNA JURE             87  MTK  1:17.29       334
 16. KERN MIHA                87  MTK  1:19.79       303
 17. RATTO NICOLA             87  SSG  1:20.17       299  LMT
 18. VOVK ROBI                89  RPB  1:20.47       296  LMT
 19. FAJFAR ALJAŽ             89  RPB  1:21.62       283  LMT
 20. PRŠA GREGA               88  MTK  1:21.66       283  LMT
 21. FANELLI FLAVIO           88  ADI  1:21.69       282  LMT
 22. DOLAR ANŽE               85  MTK  1:23.15       268  LMT
 23. POTOČNIK JURE            90  RPB  1:27.69       228  LMT
 24. PRETNAR ANŽE             88  RPB  1:28.85       220  LMT
 25. HROVAT GAŠPER            88  RPB  1:34.06       185  LMT
  -  DAMERI PIETRO            86  SSG  -:--.--       ---  DIS3
  -  OTTAVIANI ANDREA         85  ADI  -:--.--       ---  DIS3
  -  TORTAROLO GIORGIO        87  SSG  -:--.--       ---  DIS3

REZULTATI 100 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-B          
  LIMIT:  1:17.00
  1. NIŠIĆ NADIM              84  SLT  1:05.19       556
  2. ŠULEK BOŠTJAN            83  BM   1:05.84       540
  3. LESKOVEC LADO            83  CRT  1:07.98       490

  4. SOBOTIČ DIMITRIJ         84  CK   1:10.18       446
  5. BOLA JURE                83  CRT  1:10.22       445

REZULTATI 100 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-C          
  LIMIT:  1:14.00

  1. PAHERNIK ANDREJ          79  BM   1:03.70       596

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:

         DIS3 - NEPRAVILEN OBRAT


REZULTATI 100 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  1:28.00
  1. KARDAŠEVIĆ MIRELA        87  MLZ  1:11.05       607
  2. ISAKOVIČ SARA            88  RPB  1:12.19       579
  3. VELDIN MANJA             87  LL   1:14.41       528

  4. MOHORIČ URŠA             89  MTK  1:14.67       523
  5. BOGIČ RENATA             87  RPB  1:15.60       504
  6. OVSENIK JASNA            88  RPB  1:15.89       498
  7. LESKOVAR ŽANA            87  MTK  1:16.13       493
  8. JERAS PETRA              87  KA   1:16.49       487
  9. VAJDIČ ANJA              87  CRT  1:17.60       466
 10. ŠINSKA SABINA            88  VIT  1:17.69       464
 11. SLIVŠEK ŠPELA            87  IL   1:18.13       457
 12. KLEMENC PETRA            88  RPB  1:18.96       442
 13. CESAR MAJA               90  RPB  1:22.47       388
 14. AVGUŠTIN BEA             88  RPB  1:24.06       367
 15. TERLIKAR AJDA            89  RPB  1:27.39       326
 16. ŠEMRL URŠKA              89  RPB  1:28.65       313  LMT
 17. FRELIH BARBARA           91  RPB  1:42.19       204  LMT

REZULTATI 100 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  1:22.00
  1. ČARMAN ANJA              85  MTK  1:06.73       733
  2. SOVINEK MAJA             85  MSV  1:09.84       639
  3. STARE URŠKA              86  MTK  1:13.86       540

  4. AMAINI GIULIA            86  ADI  1:14.93       518
  5. TERLIKAR KAJA            85  RPB  1:16.53       486
  6. CILENŠEK KATJA           86  MTK  1:22.18       392  LMT
  -  DOLAR URŠA               85  MTK  -:--.--       ---  DIS3
  -  FILIPOVIČ LAURA          86  CRT  -:--.--       ---  NS
  -  ČEPIČ MOJCA              86  BM   -:--.--       ---  NS

REZULTATI 100 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  1:20.00
  1. KEJŽAR ALENKA            79  RPB  1:06.26       748
  2. MARENTIČ TANJA           83  KA   1:11.19       603
  3. BERRA EVA                83  MTK  1:12.55       570

  4. USAR INES                84  BM   1:12.72       566
  5. JERETINA URŠA            84  IL   1:15.52       506
  6. ZSCHAU GABI              82  SCW  1:16.08       494
  -  MARTON PETRA             83  VSZ  -:--.--       ---  NS

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:

         DIS3 - NEPRAVILEN OBRAT


REZULTATI 100 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-A          
  LIMIT:  1:26.00

  1. PAVLOVIĆ IGOR            85  SPK  1:12.01       589
  2. JEŽOVNIK SIMON           86  BM   1:12.62       574
  3. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:14.34       535

  4. MADUNIĆ JOSIP            85  MS   1:14.78       526
  5. UČAKAR ANŽE              85  OL   1:15.11       519
  6. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:16.13       498
  7. THALER JAKA              87  MTK  1:16.30       495
  8. BEBIĆ IGOR               86  MS   1:16.45       492
  9. SELKO ALJOŠA             85  CRT  1:16.46       492
 10. KERN MIHA                87  MTK  1:21.91       400
 11. MEDIČ DENIS              87  RPB  1:22.42       393
 12. VILFAN ANŽE              85  RPB  1:22.83       387
 13. DELLEPIANE LUCA          86  SSG  1:23.12       383
 14. VOVK ŽIGA                88  RPB  1:23.62       376
 15. FERMIŠEK MATEJ           87  RPB  1:24.48       365
 16. KORENČIČ ŽIGA            86  IL   1:25.99       346
 17. INOCENTINI DAVIDE        87  SSG  1:26.19       343  LMT
 18. BORGA GABRIELE           89  SSG  1:26.41       341  LMT
 19. NOČ GAŠPER               86  RPB  1:26.51       340  LMT
     RATTO NICOLA             87  SSG  1:26.51       340  LMT
 21. BAJIČ BOR                89  RPB  1:39.76       222  LMT
 22. POTOČNIK JURE            90  RPB  1:43.21       200  LMT
  -  LEPOSA MILAN             86  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETER             87  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-B          
  LIMIT:  1:23.00

  1. PERNAT MATJAŽ            84  BM   1:07.81       705
  2. KAUCKY MILOŠ             83  HKC  1:10.95       616
  3. BEŠIREVIČ GORAN          83  CRT  1:11.98       590

  4. TOKIĆ JURICA             84  MZ   1:14.27       537
  5. MARUŠIČ JAKA             83  CK   1:15.55       510
  -  POŽUN IZTOK              83  CRT  -:--.--       ---  NS 
  -  RADOŠEVIČ LUKA           83  IL   -:--.--       ---  NS 
  -  ŠKARIČIĆ KREŠIMIR        84  MS   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-C          
  LIMIT:  1:20.00

  1. TAHIROVIČ EMIL           79  MTK  1:09.10       667
  2. MIKLIČ GREGOR            81  OL   1:09.35       659
  3. STUEKER RALF             70  SCW  1:13.33       558

  -  KOREN MIHA               82  IL   -:--.--       ---  NS 
  -  LIPOVŽ MATIC             77  IL   -:--.--       ---  NS 
  -  RAKUN MATJAŽ             82  BM   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  1:36.00

  1. KLINAR ANJA              88  RPB  1:16.62       654
  2. ZUPAN KATJA              87  BM   1:19.62       583
  3. LESKOVAR ŽANA            87  MTK  1:22.07       532

  4. ZOREC PETJA              87  RPB  1:23.62       503
  5. KRAVANJA NEŽA            88  IL   1:24.04       496
  6. POLI FRANCESCA           87  ADI  1:27.21       444
  7. CESAR NINA               90  RPB  1:28.70       422
  8. BRESTOVAC MARIJA         88  SLT  1:28.89       419
  9. ZORE SANDRA              87  KA   1:29.57       410
 10. MERELLO NICOL            89  SSG  1:30.54       397
 11. KALAN ANKA               87  KA   1:31.73       381
 12. DELLEPIANE LAURA         88  SSG  1:32.65       370
  -  COVIELLO GIORGIA         88  SSG  -:--.--       ---  DIS2
  -  VOGNI SIMONA             88  SSG  -:--.--       ---  DIS2


REZULTATI 100 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  1:32.00

  1. SEDLAR ANJA              86  LL   1:18.82       601
  2. PIŠKUR SAŠA              85  RPB  1:19.76       580
  3. PIRŠIČ MAŠA              86  MTK  1:19.80       579

  4. RISTANOVIČ JANA          85  OL   1:22.51       524
  5. VOUK JANA                85  RPB  1:23.29       509
  6. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  1:25.07       478
  7. CESAR TINA               85  RPB  1:27.84       434
  8. ALPNER TINA              86  KA   1:28.20       429
  9. PUPPO FRANCESCA          86  SSG  1:30.67       395


REZULTATI 100 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  1:28.00

  1. KOVACS KRISZTINA         83  HB   1:14.88       701
  2. VASILJ PETRA             83  SPK  1:19.22       592
  3. NERVO SILVIA             81  ADI  1:22.78       519

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  

         DIS2 - NEPRAVILEN SLOG                       


REZULTATI 200 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-A          
  LIMIT:  2:52.00

  1. JANOS JOZSEF             86  SZH  1:05.49  2:19.51       563
  2. JOST MIHA                86  MNC  1:08.29  2:19.91       558
  3. GLOBOČNIK MATEJ          86  RPB  1:08.34  2:26.44       487

  4. KRSTEVSKI MIRO           87  MLS  1:10.42  2:27.53       476
  5. OVNIČEK MATIC            88  MTK  1:12.73  2:32.93       427
  6. OTTAVIANI ANDREA         85  ADI  1:14.51  2:37.80       389
  7. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:16.54  2:41.49       363
  8. ŠTENDLER MIHA            86  CRT  1:16.28  2:44.34       344
  9. BRVAR URBAN              86  CRT  1:18.02  2:45.54       337
 10. MEDIČ DENIS              87  RPB  1:17.28  2:48.17       321
 11. ČAHUK MATIC              88  MTK  1:17.83  2:52.15       300  LMT
 12. VILFAN ANŽE              85  RPB  1:20.53  2:55.56       282  LMT
 13. LIPORACE RICCARDO        87  SSG  1:19.96  2:55.60       282  LMT
 14. FERMIŠEK MATEJ           87  RPB  1:21.92  3:01.82       254  LMT
  -  SAGLIARDI TOMMASO        86  ADI  -:--.--  -:--.--       ---  DIS2
  -  KOCJANČIČ MIHA           85  OL   -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  MARJANOVIČ DRAGAN        88  MTK  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-B          
  LIMIT:  2:43.00

  1. GREGORČIČ DAVOR          84  CRT  1:03.74  2:15.31       617
  2. KOVAČIČ JAROSLAV         84  CK   1:05.47  2:17.01       594
  3. MEŠIN GORAN              83  MS   1:10.46  2:28.70       465



REZULTATI 200 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-C          
  LIMIT:  2:35.00

  1. ABERŠEK ALEŠ             77  MTK  1:04.82  2:17.14       592
  2. PRODNIK LUKA             81  KA   1:04.08  2:21.56       539
  3. KYRIACOV DEMETRIS        82  KYR  1:07.20  2:24.45       507

LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  

         DIS2 - NEPRAVILEN SLOG                       


REZULTATI 200 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  3:23.00

  1. VELDIN MANJA             87  LL   1:13.82  2:35.13       533
  2. GIGLIOLA MARTINA         87  ADI  1:14.12  2:36.72       517
  3. BENČIĆ ANDRIJANA         87  SPK  1:13.86  2:41.08       476

  4. BOGIČ RENATA             87  RPB  1:16.75  2:42.65       463
  5. KOSTIOV ANA MARIJA       87  LL   1:15.67  2:43.63       455
  6. KULKOVA JANA             88  VIT  1:17.66  2:45.44       440
  7. MOČNIK MONIKA            90  RPB  1:24.59  2:57.19       358
  8. MARTINI CAROLINA         90  SSG  1:24.47  2:58.33       351
  9. MAGONI MARIA             88  SSG  1:24.23  3:00.78       337
 10. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  1:26.44  3:05.88       310
 11. AVGUŠTIN BEA             88  RPB  1:25.13  3:06.88       305
 12. AGRONE GIULIA            89  SSG  1:29.48  3:14.25       272
 13. CESAR MAJA               90  RPB  1:29.28  3:18.41       255
 14. ANDALORO FRANCESCA       90  SSG  1:36.81  3:28.28       220  LMT
 15. JERALA URŠA              90  RPB  1:36.68  3:32.91       206  LMT
 16. TORRIELLI MARTINA        90  SSG  1:46.77  3:36.76       196  LMT
  -  FARKAS MARIANA           87  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  3:05.00

  1. STARE URŠKA              86  MTK  1:11.90  2:34.80       537
  2. MURŠEC DANIJELA          86  BM   1:12.91  2:37.60       509
  3. LANATA CHIARA            86  SSG  1:23.69  2:56.24       364



REZULTATI 200 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  2:55.00

  1. ROŠ URŠKA                81  MNC  1:09.68  2:28.43       609
  2. KUMPREJ TANJA            84  FR   1:11.26  2:31.75       570
  3. CORREALE MICHELA         83  SSG  1:13.46  2:35.62       528

  4. PETEK MATEJA             84  BM   1:15.25  2:40.30       483


REZULTATI 200 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-A          
  LIMIT:  2:20.00

  1. BARBIĆ BRUNO             86  MZ   0:57.72  2:01.16       657
  2. DELAČ MARIO              85  MLZ  1:00.86  2:01.56       651
  3. DACAR ANŽE               85  RPB  0:59.50  2:02.19       641

  4. LASZLO ANTAL             85  SZH  1:00.61  2:04.52       606
  5. BIČANIĆ VEDRAN           86  SPK  1:02.06  2:07.20       568
  6. VERKO GREGA              85  IL   1:02.55  2:08.60       550
  7. HROVATIN DAVID           86  OL   1:01.54  2:08.85       547
  8. BALOH ANŽE               85  KA   1:01.60  2:09.10       543
  9. TURK LUKA                86  RPB  1:02.74  2:10.13       531
 10. VRTOVEC LUKA             86  BM   1:02.26  2:11.02       520
 11. SUŠNIK GREGA             86  KA   1:03.40  2:11.16       518
 12. HERMAN ALEŠ              86  IL   1:03.59  2:11.35       516
 13. JENKO NEJC               85  RPB  1:04.26  2:12.02       508
 14. STERDJEVIČ SAŠO          85  OL   1:03.60  2:12.28       505
 15. DEŽELAK TOMAŽ            86  CRT  1:04.78  2:12.68       501
 16. TRNOVLJAKOVIĆ DAVOR      86  SLT  1:03.88  2:14.04       486
 17. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:05.06  2:14.69       479
 18. OJSTERŠEK ALJAŽ          87  MTK  1:07.64  2:14.88       476
 19. NOČ GAŠPER               86  RPB  1:04.64  2:15.19       473
 20. MADUNIĆ JOSIP            85  MS   1:06.28  2:15.77       467
 21. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:06.60  2:17.24       452
 22. ISAKOVIČ GAL             88  RPB  1:07.69  2:17.87       446
 23. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:05.76  2:19.19       434
 24. DELLEPIANE LUCA          86  SSG  1:08.36  2:21.57       412  LMT
 25. MARJANOVIČ DRAGAN        88  MTK  1:09.02  2:23.23       398  LMT
 26. VOVK ROBI                89  RPB  1:08.60  2:23.29       397  LMT
 27. PRETNAR ANŽE             88  RPB  1:10.25  2:24.09       391  LMT
 28. POPIT MATJAŽ             87  MTK  1:10.41  2:25.33       381  LMT
 29. VOVK ŽIGA                88  RPB  1:12.52  2:31.13       339  LMT
 30. FANELLI FLAVIO           88  ADI  1:14.13  2:31.54       336  LMT
 31. FAJFAR ALJAŽ             89  RPB  1:14.65  2:33.31       324  LMT
 32. ZUPANČIČ ŽIGA            90  RPB  1:15.11  2:37.00       302  LMT
  -  ŽBOGAR ROBI              89  RPB  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  KOVACS NORBERT           88  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  LENASI MIHA              85  MNC  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  LEPOSA MILAN             86  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETER             87  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  POGAČNIK NEJC            87  RPB  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  ŠTIHERL MATEJ            87  RPB  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-B          
  LIMIT:  2:15.00

  1. KERIN ROK                83  CK   1:00.78  2:05.72       588
  2. LUŠINA BLAŽ              84  IL   1:01.14  2:06.56       577
  3. ŠABIČ GODEC LUKA         84  IL   1:03.15  2:10.40       527

  4. ŠKARIČIĆ KREŠIMIR        84  MS   1:03.74  2:10.95       521
  5. IVANKOVIČ MARIO          83  RPB  1:07.54  2:20.19       424  LMT
  -  BENEDIČIČ ROK            84  IL   -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  POŽUN IZTOK              83  CRT  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-C          
  LIMIT:  2:11.00

  1. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:58.70  2:01.61       650
  2. MANKOČ PETER             78  IL   1:00.07  2:01.76       648
  3. PRIMOŽIČ JURE            80  MSV  0:59.54  2:01.82       647

  4. BAJC BLAŽ                81  KA   1:00.47  2:05.60       590

REZULTATI 200 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  2:38.00
  1. BABIČ LAVRA              87  RPB  1:04.08  2:12.66       682
  2. RADOVIĆ PETRA            87  MLZ  1:08.47  2:14.78       650
  3. PALOVŠNIK ALENKA         87  RPB  1:08.05  2:19.55       586

  4. ISAKOVIČ SARA            88  RPB  1:07.81  2:19.92       581
  5. DEČKOVA JANA             88  MLS  1:08.91  2:20.61       573
  6. ŠINSKA SABINA            88  VIT  1:08.08  2:21.64       560
  7. OVSENIK JASNA            88  RPB  1:07.06  2:22.68       548
  8. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  1:08.82  2:24.12       532
  9. KESER NINA               88  ZMT  1:10.20  2:24.58       527
 10. SLIVŠEK ŠPELA            87  IL   1:11.65  2:25.22       520
 11. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:10.51  2:27.43       497
 12. KLEMENC PETRA            88  RPB  1:11.97  2:29.56       476
 13. KERŠIČ KATARINA          87  CRT  1:12.20  2:29.87       473
 14. CESAR NINA               90  RPB  1:14.04  2:32.21       452
 15. ŠPAROVEC NEŽA            89  MTK  1:13.28  2:32.22       452
 16. TERLIKAR AJDA            89  RPB  1:18.40  2:42.14       374  LMT
 17. ŠEMRL URŠKA              89  RPB  1:22.31  2:48.62       332  LMT
 18. JERALA META              91  RPB  1:26.91  2:56.45       290  LMT
  -  FARKAS MARIANA           87  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS
  -  HODI ZSANET              90  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS
  -  ZOREC PETJA              87  RPB  -:--.--  -:--.--       ---  NS

REZULTATI 200 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  2:28.00
  1. SOVINEK NINA             85  MSV  1:05.44  2:15.77       636
  2. LETE MAJA                86  MS   1:07.16  2:16.98       620
  3. SEDLAR ANJA              86  LL   1:07.19  2:17.86       608

  4. PIRŠIČ MAŠA              86  MTK  1:09.43  2:22.09       555
  5. KRIVEC MAJA              86  BM   1:08.93  2:23.90       534
  6. KRAVANJA NINA            86  IL   1:09.98  2:25.46       517
  -  FILIPOVIČ LAURA          86  CRT  -:--.--  -:--.--       ---  NS
  -  PANDŽA TINA              85  MSV  -:--.--  -:--.--       ---  NS

REZULTATI 200 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  2:25.00
  1. CSOBANKI ZSUZSA          83  FTC  1:03.65  2:11.72       697
  2. ULRICHOVA VERONIKA       84  OST  1:04.84  2:11.96       693
  3. VIDMAR URŠA              84  LL   1:04.79  2:12.07       691

  4. STONOVA TAMARA           84  OST  1:05.62  2:13.57       668
  5. BREŽNIK TJAŠA            83  KA   1:06.90  2:17.30       615
  6. DEFERRARI MICAELA        77  ADI  1:07.51  2:19.23       590
  7. LUŠIČ JELENA             84  LL   1:08.63  2:22.09       555
  8. CORREALE MICHELA         83  SSG  1:14.99  2:31.62       457  LMT
  -  MICHAELI KRISTINA        80  ATG  -:--.--  -:--.--       ---  NS


REZULTATI 50 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-A          
  LIMIT:  0:37.50

  1. IMPRIĆ SAŠA              86  MLZ  0:29.43       612
  2. GODEC JERNEJ             86  IL   0:29.95       581
  3. PAPP VIKTOR              85  FTC  0:30.15       569

  4. JENKO NEJC               85  RPB  0:30.90       529
  5. MASSARDO MARCELLO        86  ADI  0:31.46       501
  6. GRŽINA MIHA              86  IL   0:32.45       457
  7. ŠTENDLER MIHA            86  CRT  0:33.27       424
  8. SALKIĆ DAMIR             88  ZMT  0:34.70       374
  9. PARODI GABRIELE          86  SSG  0:35.00       364
 10. DORRINI ALEX             88  ADI  0:35.15       359
 11. LYASHRNKO MAKSYM         87  UKR  0:36.43       323
 12. FORTUNA JURE             87  MTK  0:37.62       293  LMT
 13. HROVAT GAŠPER            88  RPB  0:43.46       190  LMT
  -  LEPOSA MILAN             86  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-B          
  LIMIT:  0:36.00

  1. ZAPLOTNIK ANDRAŽ         84  MTK  0:29.45       611
  2. NIŠIĆ NADIM              84  SLT  0:30.68       540
  3. MULEJ TOMAŽ              84  LL   0:30.97       525

  4. VARI TAMAS               83  FTC  0:31.39       505
  5. LESKOVEC LADO            83  CRT  0:32.05       474
  6. ŠULEK BOŠTJAN            83  BM   0:32.63       449
  -  ULČNIK PETER             83  BM   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-C          
  LIMIT:  0:35.00

  1. MILENKOVIČ MARKO         76  RPB  0:28.89       647
  2. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:28.93       645
  3. HAJEK MARTIN             81  HKC  0:29.49       609

  4. PAHERNIK ANDREJ          79  BM   0:29.92       583
  5. JONČESKI VOJKO           80  KA   0:32.74       445
  6. ABERŠEK ALEŠ             77  MTK  0:35.09       361  LMT
  -  MILOŠEVIĆ MILOŠ          72  PRB  -:--.--       ---  NS 
  -  MLADINA IVAN             80  PRB  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-A
  LIMIT:  0:42.00

  1. KARDAŠEVIĆ MIRELA        87  MLZ  0:32.61       650
  2. MOHORIČ URŠA             89  MTK  0:35.68       496
  3. BOGIČ RENATA             87  RPB  0:35.88       488

  4. ŠKROBONJA ANA            87  MS   0:36.23       474
  5. ZORE SANDRA              87  KA   0:36.26       473
  6. VAJDIČ ANJA              87  CRT  0:36.55       462
  7. KRAVOS NIKA              87  BM   0:37.46       429
  8. MONGIARDINO MARTINA      90  ADI  0:38.81       386
  9. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  0:38.94       382
 10. AVGUŠTIN BEA             88  RPB  0:39.33       371
  -  HODI ZSANET              90  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-B
  LIMIT:  0:39.50

  1. SOVINEK MAJA             85  MSV  0:31.90       695
  2. ČARMAN ANJA              85  MTK  0:32.06       684
  3. AMAINI GIULIA            86  ADI  0:35.01       525

  4. TERLIKAR KAJA            85  RPB  0:35.69       496


REZULTATI 50 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-C
  LIMIT:  0:38.00

  1. KEJŽAR ALENKA            79  RPB  0:31.19       743
  2. SLAPŠAK URŠKA            72  RPB  0:31.60       714
  3. MYŠKOVA JANA             77  HKC  0:31.81       700

  4. BORCHOVSKI VERED         84  ISR  0:32.37       665
  5. BERRA EVA                83  MTK  0:33.95       576
  6. ZSCHAU GABI              82  SCW  0:36.33       470
  -  MARTON PETRA             83  VSZ  -:--.--       ---  NS
ADVERTISEMENT


ADVERTISEMENT