ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
--- Results, Rankings, and Records ---
MOBITEL 2001 Day 1 Prelims
7/1/2001-7/1/2001
Radovljica, Slovenia

REZULTATI 50 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-A          
  LIMIT:  0:36.00

  1. PAPP VIKTOR              85  FTC  0:27.12       659
  2. GRŽINA MIHA              86  IL   0:28.64       560
  3. TORTAROLO GIORGIO        87  SSG  0:29.26       525

  4. JANOS JOZSEF             86  SZH  0:29.41       517
  5. JAKOVAC GAŠPER           86  IL   0:29.52       511
  6. KOCJANČIČ MIHA           85  OL   0:29.59       507
  7. ŠTENDLER MIHA            86  CRT  0:30.23       476
  8. THALER JAKA              87  MTK  0:30.57       460
  9. JURJEVIČ GREGOR          86  IL   0:31.11       437
 10. KRSTEVSKI MIRO           87  MLS  0:31.41       424
 11. LENASI MIHA              85  MNC  0:31.89       405
 12. ISAKOVIČ GAL             88  RPB  0:31.91       405
 13. ŠTIHERL MATEJ            87  RPB  0:32.29       390
 14. SALKIĆ DAMIR             88  ZMT  0:33.04       364
 15. BAVDEK ROK               86  MTK  0:33.31       356
 16. NOČ GAŠPER               86  RPB  0:33.42       352
 17. GUGLIOTTA GIANLUCA       89  ADI  0:33.48       350
 18. ČAHUK MATIC              88  MTK  0:33.71       343
 19. ERŽEN TEVŽ               87  MTK  0:34.13       331
 20. FERMIŠEK MATEJ           87  RPB  0:34.25       327
 21. SEMGAYKIN VYACHESLAV     88  UKR  0:35.16       302
 22. LYASHRNKO MAKSYM         87  UKR  0:35.21       301
 23. DOLAR ANŽE               85  MTK  0:35.34       298
 24. CRISTILO EDOARDO         88  SSG  0:35.47       295
 25. LIPORACE RICCARDO        87  SSG  0:36.17       278  LMT
 26. OJSTERŠEK ALJAŽ          87  MTK  0:36.37       273  LMT
 27. PRETNAR ANŽE             88  RPB  0:36.61       268  LMT
 28. HROVAT GAŠPER            88  RPB  0:40.65       196  LMT
  -  BARBIĆ BRUNO             86  MZ   -:--.--       ---  NS 
  -  KOVACS NORBERT           88  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETER             87  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-B          
  LIMIT:  0:34.00

  1. GREGORČIČ DAVOR          84  CRT  0:27.32       645
  2. LIKAVEC VID              84  IL   0:27.62       624
  3. VARI TAMAS               83  FTC  0:27.71       618

  4. MENCINGER JERNEJ         83  BM   0:27.91       605
  5. NIŠIĆ NADIM              84  SLT  0:27.92       604
  6. ZDEŠAR BOJAN             84  IL   0:28.41       573
  7. TOMŠIČ UROŠ              83  LL   0:28.62       561
  8. BOŽIČKO MATEVŽ           83  TP   0:28.90       545
  9. VELJAČA IVAN             84  ZPK  0:28.95       542
 10. BOLA JURE                83  CRT  0:29.10       533
 11. BOŽIČ BLAŽ               83  IL   0:29.20       528
 12. JURŠIČ SAŠO              83  LL   0:29.48       513
 13. GORŠEG UROŠ              83  PC   0:29.60       507
 14. SOBOTIČ DIMITRIJ         84  CK   0:29.84       495
 15. MARUŠIČ JAKA             83  CK   0:29.98       488
 16. MARKOTA MATEJ            84  LL   0:30.83       449
 17. IVANKOVIČ MARIO          83  RPB  0:31.04       440
  -  JURČIĆ IVAN              83  ZPK  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-C          
  LIMIT:  0:32.00

  1. MLADINA IVAN             80  PRB  0:26.17       733
  2. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:26.21       730
  3. MANKOČ PETER             78  IL   0:26.31       722

  4. KANJER MARIJAN           73  PRB  0:26.60       698
  5. MILOŠEVIĆ MILOŠ          72  PRB  0:26.78       684
  6. HAJEK MARTIN             81  HKC  0:26.85       679
  7. ABERŠEK ALEŠ             77  MTK  0:26.91       675
  8. MATIĆ DINKO              81  ZPK  0:27.12       659
  9. BONAČIĆ MARIN            80  ZPK  0:27.23       651
 10. MILENKOVIČ MARKO         76  RPB  0:27.71       618
 11. MELON JURE               78  OL   0:27.72       617


REZULTATI 50 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  0:43.00

  1. KLINAR ANJA              88  RPB  0:30.72       581
  2. VELDIN MANJA             87  LL   0:31.54       537
  3. RADOVIĆ PETRA            87  MLZ  0:31.70       529

  4. ISAKOVIČ SARA            88  RPB  0:31.92       518
  5. BENČIĆ ANDRIJANA         87  SPK  0:32.06       512
  6. BOGIČ RENATA             87  RPB  0:33.01       469
  7. MAMMI ELISA              88  SSG  0:33.23       459
  8. ŠKROBONJA ANA            87  MS   0:33.52       448
  9. LESKOVAR ŽANA            87  MTK  0:34.14       424
 10. GIGLIOLA MARTINA         87  ADI  0:35.10       390
 11. DEČKOVA JANA             88  MLS  0:35.89       365
 12. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  0:39.98       264
 13. ANDALORO FRANCESCA       90  SSG  0:42.79       215
  -  BRESTOVAC MARIJA         88  SLT  -:--.--       ---  DIS1
  -  FARKAS MARIANA           87  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  0:38.50

  1. ČARMAN ANJA              85  MTK  0:30.57       590
  2. MURŠEC DANIJELA          86  BM   0:31.16       557
  3. DORNYEI VERA             85  FTC  0:31.18       556

  4. LANATA CHIARA            86  ADI  0:31.74       527
  5. JEVNIK NIKA              86  CK   0:31.97       516
  6. KOZAMERNIK NIKA          86  RPB  0:33.17       462
  7. BEDIČ ANITA              85  IL   0:33.70       440
  8. TERLIKAR KAJA            85  RPB  0:34.18       422
  9. KRAVANJA NINA            86  IL   0:34.82       399
 10. KUGONIČ NINA             86  MSV  0:35.12       389


REZULTATI 50 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  0:37.00

  1. BORCHOVSKI VERED         84  ISR  0:28.33       741
  2. SLAPŠAK URŠKA            72  RPB  0:28.81       705
  3. MYŠKOVA JANA             77  HKC  0:29.01       690

  4. NYIRY ANNA               81  FTC  0:29.05       688
  5. FERENCZY ORSOLYA         84  HB   0:29.21       676
  6. CSOBANKI ZSUZSA          83  FTC  0:29.86       633
  7. ROŠ URŠKA                81  MNC  0:30.29       607
  8. ULRICHOVA VERONIKA       84  OST  0:30.36       602
  9. KEJŽAR ALENKA            79  RPB  0:30.50       594
 10. POLJAKOVA GABRIELA       79  HKC  0:31.01       565
 11. BREŽNIK TJAŠA            83  KA   0:31.09       561
 12. PETEK MATEJA             84  BM   0:32.53       490
 13. DOLŠAK HELENA            83  PC   0:32.71       482
  -  KOLOŠIČ BOJANA           82  BM   -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETRA             83  VSZ  -:--.--       ---  NS 


LEGENDA DISKVALIFIKACIJ:  

         DIS1 - PREHITER DRUGI START                  


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - MEN-A          
  LIMIT:  2:43.00

  1. IMPRIĆ SAŠA              86  MLZ  1:02.76  2:16.17       653
  2. POGAČNIK NEJC            87  RPB  1:05.32  2:20.58       594
  3. GODEC JERNEJ             86  IL   1:04.48  2:24.22       550

  4. SELKO ALJOŠA             85  CRT  1:09.40  2:28.37       505
  5. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  1:07.98  2:28.49       504
  6. GLOBOČNIK MATEJ          86  RPB  1:09.91  2:29.36       495
  7. LASZLO ANTAL             85  SZH  1:11.29  2:29.50       494
  8. MASSARDO MARCELLO        86  ADI  1:09.67  2:29.95       489
  9. KRSTEVSKI MIRO           87  MLS  1:09.38  2:30.23       487
 10. PUNGARŠEK MIHA           85  IL   1:10.11  2:31.36       476
 11. BIZJAN SIMON             86  MTK  1:12.58  2:31.82       471
 12. VILFAN ANŽE              85  RPB  1:15.15  2:35.19       441
 13. ŠTENDLER MIHA            86  CRT  1:12.15  2:35.46       439
 14. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:13.96  2:35.60       438
 15. BRVAR URBAN              86  CRT  1:16.36  2:37.87       419
 16. MEDIČ DENIS              87  RPB  1:12.17  2:38.29       416
 17. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:16.62  2:39.55       406
 18. SCHENONE LUCA            86  ADI  1:14.76  2:39.56       406
 19. LIPOLLONE FRANCESCO      86  SSG  1:15.85  2:39.94       403
 20. DORRINI ALEX             88  ADI  1:17.67  2:41.55       391
 21. NOČ GAŠPER               86  RPB  1:17.71  2:43.68       376  LMT
 22. CAVAZZONI LORENZO        87  SSG  1:18.66  2:45.62       363  LMT
 23. ŠTIHERL MATEJ            87  RPB  1:20.47  2:47.72       350  LMT
 24. VOVK ŽIGA                88  RPB  1:24.91  2:48.50       345  LMT
 25. ERLAH DENIS              88  RPB  1:20.12  2:48.89       342  LMT
 26. VOVK ROBI                89  RPB  1:22.38  2:50.17       335  LMT
 27. PRETNAR ANŽE             88  RPB  1:27.12  2:58.70       289  LMT
  -  KOVACS NORBERT           88  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETER             87  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - MEN-B          
  LIMIT:  2:37.00

  1. KERIN ROK                83  CK   1:06.82  2:19.90       603
  2. POŽUN IZTOK              83  CRT  1:06.25  2:22.53       570
  3. ŠKARIČIĆ KREŠIMIR        84  MS   1:07.71  2:27.77       511

  4. BOŽIČKO MATEVŽ           83  TP   1:11.44  2:36.94       427
  5. IVANKOVIČ MARIO          83  RPB  1:15.92  2:38.23       416  LMT


REZULTATI 200 m. MEŠANO MOŠKI/I.MEDLEY MEN - MEN-C          
  LIMIT:  2:32.00

  1. MILENKOVIČ MARKO         76  RPB  1:03.06  2:16.01       656
  2. MARINKOVIĆ JOŠKO         78  ZPK  1:07.68  2:21.77       579


REZULTATI 200 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  3:05.00

  1. KARDAŠEVIĆ MIRELA        87  MLZ  1:13.60  2:34.80       588
  2. PALOVŠNIK ALENKA         87  RPB  1:15.10  2:38.33       550
  3. KRAVANJA NEŽA            88  IL   1:18.36  2:42.96       504

  4. OVSENIK JASNA            88  RPB  1:16.13  2:44.92       487
  5. KESER NINA               88  ZMT  1:18.17  2:45.37       483
  6. KRAVOS NIKA              87  BM   1:19.83  2:46.15       476
  7. JERAS PETRA              87  KA   1:17.67  2:46.27       475
  8. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:19.92  2:46.28       475
  9. LUKŠIČ SIMONA            87  CRT  1:18.30  2:46.42       474
 10. KLEMENC PETRA            88  RPB  1:18.43  2:47.07       468
 11. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  1:20.01  2:47.78       462
 12. VOGNI SIMONA             88  SSG  1:25.52  2:53.98       414
 13. AVGUŠTIN BEA             88  RPB  1:23.70  2:54.10       414
 14. CESAR NINA               90  RPB  1:24.12  2:54.51       411
 15. VAJDIČ ANJA              87  CRT  1:21.42  2:55.08       407
 16. CESAR MAJA               90  RPB  1:22.86  2:55.79       402
 17. RISSO ELENA              87  ADI  1:25.74  2:57.07       393
 18. MERELLO NICOL            89  SSG  1:26.40  2:57.17       393
 19. MAGONI MARIA             88  SSG  1:23.48  2:57.20       392
 20. MARTINI CAROLINA         90  SSG  1:28.17  2:59.21       379
 21. LANATA CAMILLA           90  SSG  1:28.47  3:00.29       372
 22. GANTAR ANJA              89  MTK  1:31.66  3:01.80       363
 23. TERLIKAR AJDA            89  RPB  1:26.83  3:03.17       355
  -  FARKAS MARIANA           87  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  2:52.00

  1. LETE MAJA                86  MS   1:12.62  2:32.63       614
  2. SOVINEK NINA             85  MSV  1:13.93  2:34.17       596
  3. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  1:14.49  2:35.72       578

  4. STARE URŠKA              86  MTK  1:12.86  2:36.05       574
  5. PIRŠIČ MAŠA              86  MTK  1:18.35  2:37.26       561
  6. LANATA CHIARA            86  ADI  1:14.73  2:38.00       553
  7. CESAR TINA               85  RPB  1:16.29  2:42.35       510
  8. ALPNER TINA              86  KA   1:21.15  2:50.64       439
  -  FILIPOVIČ LAURA          86  CRT  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. MEŠANO ŽENSKE/I.MEDLEY WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  2:45.00

  1. STONOVA TAMARA           84  OST  1:09.79  2:25.77       705
  2. DOLINAR SIMONA           84  OL   1:17.61  2:42.49       509


REZULTATI 100 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-A          
  LIMIT:  1:16.00

  1. PAPP VIKTOR              85  FTC  0:59.64       656
  2. BARBIĆ BRUNO             86  MZ   1:01.38       601
  3. PINČUK STEPAN            86  KK   1:03.14       552

  4. JANOS JOZSEF             86  SZH  1:03.66       539
  5. VERKO GREGA              85  IL   1:04.36       522
  6. TRNOVLJAKOVIĆ DAVOR      86  SLT  1:04.47       519
  7. JOST MIHA                86  MNC  1:04.59       516
  8. TORTAROLO GIORGIO        87  SSG  1:06.28       478
  9. BALOH ANŽE               85  KA   1:06.52       472
 10. BIČANIĆ VEDRAN           86  SPK  1:07.36       455
 11. SAGLIARDI TOMMASO        86  ADI  1:08.20       438
 12. CLAZZER FEDERICO         87  ADI  1:08.44       434
 13. KRSTEVSKI MIRO           87  MLS  1:10.05       405
 14. OVNIČEK MATIC            88  MTK  1:10.10       404
 15. BAVDEK ROK               86  MTK  1:12.65       363
 16. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:13.71       347
 17. VILFAN ANŽE              85  RPB  1:15.68       321
 18. FERMIŠEK MATEJ           87  RPB  1:16.15       315  LMT
 19. POPIT MATJAŽ             87  MTK  1:16.32       313  LMT
 20. ČAHUK MATIC              88  MTK  1:16.77       307  LMT
 21. CRISTILO EDOARDO         88  SSG  1:21.48       257  LMT
 22. CAMORIANO DAVIDE         88  ADI  1:27.72       206  LMT
 23. ZUPANČIČ ŽIGA            90  RPB  1:28.10       203  LMT
 24. HROVAT GAŠPER            88  RPB  1:36.61       154  LMT
  -  ŽBOGAR ROBI              89  RPB  -:--.--       ---  NS
  -  SEMGAYKIN VYACHESLAV     88  UKR  -:--.--       ---  NS

REZULTATI 100 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-B          
  LIMIT:  1:11.00

  1. NIŠIĆ NADIM              84  SLT  1:01.96       585
  2. KOVAČIČ JAROSLAV         84  CK   1:02.12       580
  3. GREGORČIČ DAVOR          84  CRT  1:02.16       579

  4. BOLA JURE                83  CRT  1:06.49       473
  5. MEŠIN GORAN              83  MS   1:08.30       436


REZULTATI 100 m. DELFIN MOŠKI/FLY MEN - MEN-C          
  LIMIT:  1:08.00

  1. TAHIROVIČ EMIL           79  MTK  1:00.48       629
  2. ABERŠEK ALEŠ             77  MTK  1:00.61       625
  3. BAJC BLAŽ                81  KA   1:00.77       620
  4. BONAČIĆ MARIN            80  ZPK  1:01.39       601
  5. KYRIACOV DEMETRIS        82  KYR  1:03.57       541


REZULTATI 100 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  1:32.00

  1. VELDIN MANJA             87  LL   1:09.65       537
  2. BENČIĆ ANDRIJANA         87  SPK  1:09.85       532
  3. BOGIČ RENATA             87  RPB  1:13.48       457

  4. GIGLIOLA MARTINA         87  ADI  1:13.65       454
  5. MAMMI ELISA              88  SSG  1:13.90       450
  6. PAVČIČ SIMONA            87  OL   1:14.30       442
  7. ŠINSKA SABINA            88  VIT  1:14.66       436
  8. KULKOVA JANA             88  VIT  1:16.19       410
  9. MOČNIK MONIKA            90  RPB  1:18.19       380
 10. KOSTIOV ANA MARIJA       87  LL   1:19.07       367
 11. DEČKOVA JANA             88  MLS  1:19.68       359
 12. JERALA URŠA              90  RPB  1:21.85       331
 13. ŠPAROVEC NEŽA            89  MTK  1:22.82       319
 14. MARTINI CAROLINA         90  SSG  1:23.27       314
 15. AGRONE GIULIA            89  SSG  1:25.38       291
 16. CAMPUS JASMINE           89  SSG  1:27.58       270
 17. TURKANOVIČ TINA          89  MTK  1:28.58       261
 18. ŠEMRL URŠKA              89  RPB  1:36.71       201  LMT
 19. TORRIELLI MARTINA        90  SSG  1:38.30       191  LMT


REZULTATI 100 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  1:21.00

  1. ČARMAN ANJA              85  MTK  1:06.89       606
  2. DORNYEI VERA             85  FTC  1:07.72       584
  3. MURŠEC DANIJELA          86  BM   1:10.46       519

  4. SEDLAR ANJA              86  LL   1:11.32       500
  5. JEVNIK NIKA              86  CK   1:12.99       467
  6. PIHLER LILI              86  OL   1:14.05       447
  7. CERAR PETRA              86  OL   1:16.25       409
  8. LANATA CHIARA            86  SSG  1:17.91       384


REZULTATI 100 m. DELFIN ŽENSKE/FLY WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  1:18.00

  1. BORCHOVSKI VERED         84  ISR  1:03.20       719
  2. FERENCZY ORSOLYA         84  HB   1:04.72       669
  3. ROŠ URŠKA                81  MNC  1:05.94       633

  4. POLJAKOVA GABRIELA       79  HKC  1:07.01       603
  5. SERMEK LEILA             75  ZPK  1:10.78       512
  6. PETEK MATEJA             84  BM   1:10.86       510
  7. CORREALE MICHELA         83  SSG  1:12.93       468
  -  KOLOŠIČ BOJANA           82  BM   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-A          
  LIMIT:  2:52.00

  1. HERMAN ALEŠ              86  IL   1:09.51  2:25.11       509
  2. BEBIĆ IGOR               86  MS   1:11.16  2:27.70       483
  3. HRIBAR PETER             85  KA   1:12.75  2:30.99       452

  4. OTTAVIANI ANDREA         85  ADI  1:12.37  2:31.53       447
  5. ISAKOVIČ GAL             88  RPB  1:14.92  2:33.36       431
  6. TURK LUKA                86  RPB  1:15.49  2:33.55       430
  7. DEŽELAK TOMAŽ            86  CRT  1:16.01  2:35.74       412
  8. LIČAR MATJAŽ             86  CRT  1:15.47  2:36.16       409
  9. SALKIĆ DAMIR             88  ZMT  1:16.21  2:40.04       380
 10. ŠKOBERNE MATEJ           85  MNC  1:20.83  2:43.91       353
 11. FORTUNA JURE             87  MTK  1:19.17  2:44.44       350
 12. PARODI GABRIELE          86  SSG  1:20.71  2:44.67       348
 13. CAVAZZONI LORENZO        87  SSG  1:21.37  2:46.43       337
 14. ERLAH DENIS              88  RPB  1:23.33  2:51.22       310
 15. FAJFAR ALJAŽ             89  RPB  1:24.12  2:52.05       305  LMT
 16. PRŠA GREGA               88  MTK  1:23.51  2:53.21       299  LMT
 17. LIPORACE RICCARDO        87  SSG  1:23.33  2:53.66       297  LMT
 18. POTOČNIK JURE            90  RPB  1:27.98  2:59.60       269  LMT


REZULTATI 200 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-B          
  LIMIT:  2:45.00

  1. ŠULEK BOŠTJAN            83  BM   1:08.07  2:20.48       561
  2. ODAR VLADO               84  OL   1:09.95  2:21.37       551
  3. LESKOVEC LADO            83  CRT  1:09.78  2:25.49       505

  4. LUŠINA BLAŽ              84  IL   1:11.70  2:25.79       502
  -  SOBOTIČ DIMITRIJ         84  CK   -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. HRBTNO MOŠKI/BACK MEN - MEN-C          
  LIMIT:  2:40.00

  1. PAHERNIK ANDREJ          79  BM   1:07.41  2:19.98       567


REZULTATI 200 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  3:10.00

  1. BABIČ LAVRA              87  RPB  1:12.74  2:31.58       583
  2. ISAKOVIČ SARA            88  RPB  1:16.54  2:35.50       540
  3. GOLOB TEJA               87  IL   1:17.63  2:37.98       515

  4. MOHORIČ URŠA             89  MTK  1:18.08  2:41.12       485
  5. VAJDIČ ANJA              87  CRT  1:20.16  2:42.59       472
  6. OVSENIK JASNA            88  RPB  1:19.70  2:43.32       466
  7. ŠPAREMBLEK INA           88  CRT  1:20.21  2:43.84       462
  8. ZORE SANDRA              87  KA   1:19.78  2:44.54       456
  9. LUKŠIČ SIMONA            87  CRT  1:19.92  2:45.02       452
 10. SLIVŠEK ŠPELA            87  IL   1:20.74  2:45.28       450
 11. LESKOVAR ŽANA            87  MTK  1:20.20  2:45.91       445
 12. MONGIARDINO MARTINA      90  ADI  1:24.50  2:50.69       408
 13. AVGUŠTIN BEA             88  RPB  1:27.38  2:56.92       367
 14. CESAR MAJA               90  RPB  1:28.01  2:58.41       357
 15. TERLIKAR AJDA            89  RPB  1:29.25  3:03.20       330
  -  HODI ZSANET              90  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  2:58.00

  1. SOVINEK MAJA             85  MSV  1:12.13  2:28.37       622
  2. BRUMEC JANA              86  LL   1:14.44  2:32.34       574
  3. AMAINI GIULIA            86  ADI  1:17.35  2:38.01       515

  4. CILENŠEK KATJA           86  MTK  1:23.33  2:50.31       411
  5. LANATA CHIARA            86  SSG  1:24.41  2:51.33       404
  6. DOLAR URŠA               85  MTK  1:30.49  3:05.77       317  LMT
  -  FILIPOVIČ LAURA          86  CRT  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. HRBTNO ŽENSKE/BACK WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  2:50.00

  1. KEJŽAR ALENKA            79  RPB  1:09.22  2:20.32       735
  2. BERRA EVA                83  MTK  1:13.53  2:32.39       574
  3. USAR INES                84  BM   1:15.98  2:32.70       570

  4. JERETINA URŠA            84  IL   1:15.29  2:35.45       540
  5. ZSCHAU GABI              82  SCW  1:18.56  2:39.14       504
  -  MARTON PETRA             83  VSZ  -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-A          
  LIMIT:  3:06.00

  1. ČOKO ROKO                85  LL   1:15.74  2:39.45       544
  2. PAVLOVIĆ IGOR            85  SPK  1:14.97  2:39.93       539
  3. KOLENKO ALEŠ             86  MTK  1:17.73  2:42.38       515

  4. POGAČNIK NEJC            87  RPB  1:20.43  2:42.84       511
  5. SELKO ALJOŠA             85  CRT  1:19.73  2:43.17       508
  6. MADUNIĆ JOSIP            85  MS   1:18.28  2:46.00       482
  7. BEBIĆ IGOR               86  MS   1:19.08  2:46.68       476
  8. KERN MIHA                87  MTK  1:21.28  2:47.83       466
  9. OVNIČEK MATIC            88  MTK  1:22.31  2:48.33       462
 10. BRVAR URBAN              86  CRT  1:24.76  2:55.80       406
 11. LASZLO ANTAL             85  SZH  1:25.10  2:56.92       398
 12. VILFAN ANŽE              85  RPB  1:24.04  2:57.48       394
 13. MEDIČ DENIS              87  RPB  1:25.01  2:58.11       390
 14. VOVK ŽIGA                88  RPB  1:26.87  2:58.58       387
 15. LUKŠIČ BOŠTJAN           87  CRT  1:27.17  3:00.42       375
 16. DELLEPIANE LUCA          86  SSG  1:25.57  3:01.86       367
 17. INOCENTINI DAVIDE        87  SSG  1:26.80  3:02.75       361
 18. FERMIŠEK MATEJ           87  RPB  1:28.59  3:02.79       361
 19. RATTO NICOLA             87  SSG  1:28.49  3:03.74       355
 20. VOVK ROBI                89  RPB  1:30.04  3:04.73       350
  -  JEŽOVNIK SIMON           86  BM   -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-B          
  LIMIT:  3:00.00

  1. VRHOVŠEK MARTIN          83  LL   1:14.74  2:32.23       625
  2. BEŠIREVIČ GORAN          83  CRT  1:14.65  2:35.81       583
  3. TOKIĆ JURICA             84  MZ   1:14.80  2:40.87       530

  4. POŽUN IZTOK              83  CRT  1:20.92  2:50.16       448
  -  RADOŠEVIČ LUKA           83  IL   -:--.--  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 200 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-C          
  LIMIT:  2:50.00

  1. LIPOVŽ MATIC             77  IL   1:14.59  2:31.93       629
  2. STUEKER RALF             70  SCW  1:21.19  2:48.62       460


REZULTATI 200 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  3:35.00

  1. KLINAR ANJA              88  RPB  1:21.97  2:48.73       617
  2. ZOREC PETJA              87  RPB  1:24.15  2:54.01       562
  3. ZUPAN KATJA              87  BM   1:25.16  2:56.48       539

  4. DELLEPIANE LAURA         88  SSG  1:28.85  3:03.25       482
  5. GANTAR ANJA              89  MTK  1:30.59  3:08.22       444
  6. POLI FRANCESCA           87  ADI  1:31.85  3:08.81       440
  7. KERŠIČ KATARINA          87  CRT  1:32.56  3:11.49       422
  8. MOČNIK MONIKA            90  RPB  1:33.80  3:12.50       415
  9. MERELLO NICOL            89  SSG  1:34.34  3:15.71       395
 10. JERALA URŠA              90  RPB  1:37.44  3:20.06       370
 11. LANATA CAMILLA           90  SSG  1:37.56  3:20.40       368
 12. COVIELLO GIORGIA         88  SSG  1:39.95  3:29.39       323


REZULTATI 200 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  3:28.00

  1. PIRŠIČ MAŠA              86  MTK  1:21.92  2:48.11       624
  2. RISTANOVIČ JANA          85  OL   1:24.90  2:55.98       544
  3. VOUK JANA                85  RPB  1:23.15  2:57.20       533

  4. PUPPO FRANCESCA          86  SSG  1:34.25  3:15.76       395


REZULTATI 200 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  3:15.00

  1. KOVACS KRISZTINA         83  HB   1:18.61  2:40.75       713
  2. VASILJ PETRA             83  SPK  1:20.79  2:48.41       620
  3. NERVO SILVIA             81  ADI  1:23.05  2:53.19       571


REZULTATI 100 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-A          
  LIMIT:  1:04.00

  1. DELAČ MARIO              85  MLZ  0:53.93       698
  2. IMPRIĆ SAŠA              86  MLZ  0:55.34       646
  3. PINČUK STEPAN            86  KK   0:56.27       615

  4. GODEC JERNEJ             86  IL   0:56.77       598
  5. LENASI MIHA              85  MNC  0:57.00       591
  6. ŠKUNCA MARKO             85  PRB  0:57.07       589
  7. JANOS JOZSEF             86  SZH  0:57.15       587
  8. GRŽINA MIHA              86  IL   0:57.48       577
  9. VRTOVEC LUKA             86  BM   0:57.86       565
 10. HRIBAR PETER             85  KA   0:58.42       549
 11. BIČANIĆ VEDRAN           86  SPK  0:58.48       547
 12. BALOH ANŽE               85  KA   0:58.76       540
 13. JOST MIHA                86  MNC  0:59.32       525
 14. TRNOVLJAKOVIĆ DAVOR      86  SLT  0:59.43       522
 15. HROVATIN DAVID           86  OL   0:59.63       516
 16. SUŠNIK GREGA             86  KA   1:00.31       499
 17. CLAZZER FEDERICO         87  ADI  1:00.38       497
 18. STERDJEVIČ SAŠO          85  OL   1:01.74       465
 19. ŠTIHERL MATEJ            87  RPB  1:01.91       461
 20. LIPOLLONE FRANCESCO      86  SSG  1:02.21       455
 21. JANKOVIČ PETER           85  OL   1:02.65       445
 22. SCHENONE LUCA            86  ADI  1:02.96       439
 23. GAJIČ DUŠAN              88  MTK  1:03.03       437
 24. SAGLIARDI TOMMASO        86  ADI  1:03.06       437
 25. NOČ GAŠPER               86  RPB  1:03.19       434
 26. DEŽELAK TOMAŽ            86  CRT  1:03.71       423
 27. ERŽEN TEVŽ               87  MTK  1:04.60       406  LMT
 28. PODBREGAR DAVOR          86  CRT  1:05.17       396  LMT
 29. MEDIČ DENIS              87  RPB  1:05.55       389  LMT
 30. ŠKOBERNE MATEJ           85  MNC  1:05.67       387  LMT
 31. PRETNAR ANŽE             88  RPB  1:05.71       386  LMT
 32. DAMERI PIETRO            86  SSG  1:05.74       385  LMT
 33. OJSTERŠEK ALJAŽ          87  MTK  1:06.19       378  LMT
 34. MARJANOVIČ DRAGAN        88  MTK  1:07.54       355  LMT
 35. POPIT MATJAŽ             87  MTK  1:07.55       355  LMT
 36. FORTUNA JURE             87  MTK  1:08.07       347  LMT
 37. ERLAH DENIS              88  RPB  1:08.13       346  LMT
 38. FANELLI FLAVIO           88  ADI  1:08.22       345  LMT
 39. DOLAR ANŽE               85  MTK  1:09.07       332  LMT
 40. CAMORIANO DAVIDE         88  ADI  1:09.43       327  LMT
 41. PRŠA GREGA               88  MTK  1:10.79       309  LMT
 42. FAJFAR ALJAŽ             89  RPB  1:11.31       302  LMT
 43. ZUPANČIČ ŽIGA            90  RPB  1:12.65       286  LMT
 44. HROVAT GAŠPER            88  RPB  1:12.93       282  LMT
 45. BAJIČ BOR                89  RPB  1:19.34       219  LMT
 46. POTOČNIK JURE            90  RPB  1:19.83       215  LMT
  -  ŽBOGAR ROBI              89  RPB  -:--.--       ---  NS 
  -  KOVACS NORBERT           88  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  LEPOSA MILAN             86  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MARTON PETER             87  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-B          
  LIMIT:  1:01.00

  1. VARI TAMAS               83  FTC  0:55.97       624
  2. GORŠEG UROŠ              83  PC   0:56.59       604
  3. BOŽIČKO MATEVŽ           83  TP   0:56.87       595

  4. MARKOVIĆ SRĐAN           83  ZPK  0:57.98       562
  5. KERIN ROK                83  CK   0:58.17       556
  6. HERCIGONJA DEJAN         83  OL   0:58.24       554
  7. ŠKARIČIĆ KREŠIMIR        84  MS   0:58.29       553
  8. MULEJ TOMAŽ              84  LL   0:58.40       550
  9. VELJAČA IVAN             84  ZPK  0:58.66       542
 10. BAJC ROK                 84  KA   1:00.22       501
 11. MARKOTA MATEJ            84  LL   1:00.38       497
 12. JURŠIČ SAŠO              83  LL   1:01.52       470  LMT
 13. BENEDIČIČ ROK            84  IL   1:01.91       461  LMT
 14. IVANKOVIČ MARIO          83  RPB  1:02.81       442  LMT
  -  JURČIĆ IVAN              83  ZPK  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PROSTO MOŠKI/FREE MEN - MEN-C          
  LIMIT:  0:59.00

  1. MANKOČ PETER             78  IL   0:54.04       694
  2. MEDVEŠEK BLAŽ            80  IL   0:54.14       690
  3. HAJEK MARTIN             81  HKC  0:54.46       678

  4. MATIĆ DINKO              81  ZPK  0:54.68       670
  5. MELON JURE               78  OL   0:54.72       668
  6. VELIKONJA LUKA           81  OL   0:55.52       640
  7. BAJC BLAŽ                81  KA   0:57.64       572
  -  ANTOLIČ DEJAN            82  IL   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  1:13.00

  1. RADOVIĆ PETRA            87  MLZ  1:02.51       636
  2. KARDAŠEVIĆ MIRELA        87  MLZ  1:03.13       618
  3. ŠKROBONJA ANA            87  MS   1:04.32       584

  4. ŠINSKA SABINA            88  VIT  1:05.66       549
  5. HUDOVERNIK TEA           89  MTK  1:06.21       536
  6. KESER NINA               88  ZMT  1:06.54       528
  7. ZOREC PETJA              87  RPB  1:07.31       510
  8. PAVČIČ SIMONA            87  OL   1:07.46       506
  9. BOGIČ RENATA             87  RPB  1:07.49       506
 10. SLOVENC NIKA             88  OL   1:08.32       488
 11. MOHORIČ URŠA             89  MTK  1:08.62       481
 12. KLEMENC PETRA            88  RPB  1:08.69       480
 13. DEČKOVA JANA             88  MLS  1:08.72       479
 14. KERŠIČ KATARINA          87  CRT  1:09.10       471
 15. KULKOVA JANA             88  VIT  1:09.86       456
 16. ŠPAROVEC NEŽA            89  MTK  1:10.17       450
 17. MIHALIČ KATJA            88  KK   1:10.46       444
 18. RISSO ELENA              87  ADI  1:10.88       437
 19. CESAR NINA               90  RPB  1:11.23       430
 20. KALAN ANKA               87  KA   1:12.15       414
 21. AVGUŠTIN BEA             88  RPB  1:12.49       408
 22. CAMPUS JASMINE           89  SSG  1:12.82       403
 23. CAVALLERO ELENA          87  SSG  1:14.37       378  LMT
 24. JERALA META              91  RPB  1:18.28       324  LMT
 25. ŠEMRL URŠKA              89  RPB  1:20.17       302  LMT
 26. FRELIH BARBARA           91  RPB  1:24.30       260  LMT


REZULTATI 100 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  1:09.00

  1. PANDŽA TINA              85  MSV  1:00.09       716
  2. DORNYEI VERA             85  FTC  1:01.30       675
  3. LETE MAJA                86  MS   1:01.60       665

  4. SOVINEK NINA             85  MSV  1:02.03       651
  5. PIŠKUR SAŠA              85  RPB  1:03.05       620
  6. STARE URŠKA              86  MTK  1:03.95       594
  7. ULČNIK AJDA              85  OL   1:04.44       581
  8. KOZAMERNIK NIKA          86  RPB  1:05.03       565
  9. PROLIČ DANIELA           86  OL   1:05.35       557
 10. KRIVEC MAJA              86  BM   1:05.77       546
 11. CESAR TINA               85  RPB  1:05.81       545
 12. KUGONIČ NINA             86  MSV  1:06.35       532
 13. DOLŠAK MATEJA            85  PC   1:06.67       525
 14. TERLIKAR KAJA            85  RPB  1:08.06       493
 15. BEDIČ ANITA              85  IL   1:08.16       491
  -  SOVINEK MAJA             85  MSV  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 100 m. PROSTO ŽENSKE/FREE WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  1:07.00

  1. MYŠKOVA JANA             77  HKC  0:58.27       786
  2. ULRICHOVA VERONIKA       84  OST  0:59.67       732
  3. SLAPŠAK URŠKA            72  RPB  0:59.86       725

  4. CSOBANKI ZSUZSA          83  FTC  1:00.26       710
  5. STONOVA TAMARA           84  OST  1:01.42       671
  6. POLJAKOVA GABRIELA       79  HKC  1:02.19       646
  7. GODEC ŠPELA              83  IL   1:02.33       642
  8. SERMEK LEILA             75  ZPK  1:03.55       606
  9. DEFERRARI MICAELA        77  ADI  1:04.60       577
 10. MARENTIČ TANJA           83  KA   1:04.85       570
 11. DOLŠAK HELENA            83  PC   1:06.75       523
 12. ZSCHAU GABI              82  SCW  1:06.89       519
  -  MARTON PETRA             83  VSZ  -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-A          
  LIMIT:  0:41.50

  1. JEŽOVNIK SIMON           86  BM   0:32.78       598
  2. MADUNIĆ JOSIP            85  MS   0:32.96       588
  3. BIZJAN SIMON             86  MTK  0:33.88       541

  4. UČAKAR ANŽE              85  OL   0:34.13       529
  5. JAKOVAC GAŠPER           86  IL   0:35.87       456
  6. THALER JAKA              87  MTK  0:36.90       419
  7. BRVAR URBAN              86  CRT  0:37.27       407
  8. KERN MIHA                87  MTK  0:37.51       399
  9. LYASHRNKO MAKSYM         87  UKR  0:37.52       398
 10. BORGA GABRIELE           89  SSG  0:39.44       343
 11. GUGLIOTTA GIANLUCA       89  ADI  0:39.50       342
 12. LUKŠIČ BOŠTJAN           87  CRT  0:39.51       341
 13. INOCENTINI DAVIDE        87  SSG  0:40.07       327
  -  LEPOSA MILAN             86  VSZ  -:--.--       ---  NS 
  -  MIKUŠ NEJC               85  KA   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-B          
  LIMIT:  0:40.00

  1. MARKIČ MATJAŽ            83  KK   0:30.19       765
  2. KAUCKY MILOŠ             83  HKC  0:31.15       696
  3. ZAPLOTNIK ANDRAŽ         84  MTK  0:31.19       694

  4. PERNAT MATJAŽ            84  BM   0:31.48       675
  5. MARUŠIČ JAKA             83  CK   0:32.12       635
  6. PIŠKUR GREGA             83  RPB  0:33.32       569
  7. BEŠIREVIČ GORAN          83  CRT  0:33.35       567
  8. BOŽIČKO MATEVŽ           83  TP   0:34.35       519
  9. TOKIĆ JURICA             84  MZ   0:34.80       499
 10. BAJC ROK                 84  KA   0:35.08       488
 11. MARKOVIĆ SRĐAN           83  ZPK  0:35.32       478


REZULTATI 50 m. PRSNO MOŠKI/BREAST MEN - MEN-C          
  LIMIT:  0:38.00

  1. TAHIROVIČ EMIL           79  MTK  0:30.75       724
  2. MARINKOVIĆ JOŠKO         78  ZPK  0:31.69       661
  3. KOREN MIHA               82  IL   0:31.95       645

  4. STUEKER RALF             70  SCW  0:32.01       642
  -  MILOŠEVIĆ MILOŠ          72  PRB  -:--.--       ---  NS 
  -  MLADINA IVAN             80  PRB  -:--.--       ---  NS 
  -  RAKUN MATJAŽ             82  BM   -:--.--       ---  NS 


REZULTATI 50 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-A        
  LIMIT:  0:45.00

  1. ZUPAN KATJA              87  BM   0:36.10       623
  2. POLI FRANCESCA           87  ADI  0:39.18       487
  3. BRESTOVAC MARIJA         88  SLT  0:39.41       479

  4. VOGNI SIMONA             88  SSG  0:41.59       407
  5. KALAN ANKA               87  KA   0:42.06       394
  6. COVIELLO GIORGIA         88  SSG  0:46.57       290  LMT


REZULTATI 50 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-B        
  LIMIT:  0:43.00

  1. SAMBRAILO TAMARA         86  RPB  0:34.12       738
  2. SEDLAR ANJA              86  LL   0:35.54       653
  3. STERDJEVIČ DRAGANA       86  OL   0:35.73       642

  4. PIŠKUR SAŠA              85  RPB  0:36.33       611
  5. VOUK JANA                85  RPB  0:36.92       582
  6. KRAVANJA NINA            86  IL   0:37.22       568
  7. MARKUTA ANDREJA          86  MTK  0:38.28       522


REZULTATI 50 m. PRSNO ŽENSKE/BREAST WOMEN - WOMEN-C        
  LIMIT:  0:42.00

  1. KOVACS KRISZTINA         83  HB   0:34.46       716
  2. NERVO SILVIA             81  ADI  0:37.41       560
  3. VASILJ PETRA             83  SPK  0:38.13       529
ADVERTISEMENT


ADVERTISEMENT