WFLA                                         Uploaded on 10/20/2013
       WFLA Halloween Invitational - 10/18/2013 to 10/20/2013       
           Southwest Pool, Largo Rec Dept. (FL -FL , USA)           
 
 Event 96  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 SYS  'A'                            2:17.86    2:15.97  
     1) Firlie, Cole E 9              2) Frantz, Colton J 9           
     3) Custer, Liam C 9              4) Lambert, Jack K 9            
                 34.46      1:13.07 (38.61)
        1:44.59 (31.52)     2:15.97 (31.38)
  2 WFLA  'A'                           2:22.17    2:26.98  
     1) Thornsberry, Logan S 10       2) Roberton, Tyler C 9          
     3) Meyers, Andrew J 10           4) Johnston, Blake M 9          
                 38.34      1:19.65 (41.31)
        1:55.98 (36.33)     2:26.98 (31.00)
  3 TBAY  'A'                           2:28.15    2:31.96  
     1) Pescio, Mario V 10            2) Bennett, Joshua w 10         
     3) Whiteley, John Banks B 10     4) Seay, Aiden G 10             
                 41.30      1:23.65 (42.35)
        1:57.94 (34.29)     2:31.96 (34.02)
  4 TBAY  'B'                           2:59.60    2:33.94  
     1) Karpur, Rishi 9               2) Smith, Ryan D 10             
     3) Yatsula, Christian W 10       4) Gesacion, Cameron d 9        
                 37.89      1:22.82 (44.93)
        1:58.46 (35.64)     2:33.94 (35.48)
  5 SYS  'B'                            2:35.43    2:37.39  
     1) Lear, Finnegan M 10           2) Scott, Trey L 10             
     3) Rogozhnikov, Alexsander A 9   4) Milburn, Max J 10            
                 41.02      1:24.76 (43.74)
        2:10.12 (45.36)     2:37.39 (27.27)
  6 WFLA  'B'                           2:36.00    2:39.70  
     1) Neel, Tucker T 9              2) Ptacek, John L 10            
     3) Flesch, Asher A 9             4) Schwahn, Caleb D 10          
                 44.53      1:27.99 (43.46)
        2:06.54 (38.55)     2:39.70 (33.16)
  7 PYP  'A'                            2:10.00    2:39.99  
     1) Walters, Peyton J 10          2) Wells, Brendan J 9           
     3) Dapo, Denis 9                 4) Prail, Riley V 10            
                 36.05      1:26.04 (49.99)
        2:01.71 (35.67)     2:39.99 (38.28)
  8 CCS  'A'                            2:53.00    2:59.51  
     1) Koss, Becket M 8              2) Oliver, Joey S 9             
     3) Humpel, James D 10            4) Britton, Grant G 9           
                 46.27    1:47.36 (1:01.09)
        2:18.10 (30.74)     2:59.51 (41.41)
  9 SWIM  'A'                           3:02.09    3:06.63  
     1) Blaine, Justin J 9            2) Bilancione, Jacob D 9        
     3) Titi, Evan S 9                4) Baril, Zachary T 10          
                                1:46.28 ( )
        2:29.97 (43.69)     3:06.63 (36.66)
 10 CCS  'B'                                 NT    3:27.71  
     1) Fritsch, Victor E 10          2) Plaisted, Charles A 9        
     3) Manta, Robert W 8             4) Oliver, Jack M 6             
                 53.42      1:47.69 (54.27)
        2:38.60 (50.91)     3:27.71 (49.11)