Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 100  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
==================================================================
                 43.89  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Brzozowski, Jas  10 SYS-FL              37.10      38.12 qFLAG  
  2 Chandra, Mihir   10 RSCA-OZ             42.09      39.11 qFLAG  
  3 Cranfield, Cono  10 SWIM-FL             39.79      39.82 qFLAG  
  4 Custer, Liam C    9 SYS-FL              41.81      41.21 qFLAG  
  5 Gurgenidze, Ira   9 SWIM-FL             41.94      41.63 qFLAG  
  6 Gurgenidze, Luc   9 SWIM-FL             43.44      41.97 qFLAG  
  7 Yatsula, Christ  10 TBAY-FL             47.77      42.52 qFLAG  
  8 Showalter, Scot  10 STAT-FL             43.29      43.17 qFLAG  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Paz, Hector J    10 MACM-FG             47.32      43.35 FLAG   
 10 Lambert, Jack K   9 UNSYS-FL            43.27      44.30        
 -----------------------------------------------------------------
 11 Milburn, Max J    9 SYS-FL              43.93      45.70        
 12 Murphy, Aidan P  10 SRQ-FL              49.37      45.93        
 13 Arnold, Grayson  10 TBAY-FL             48.37      46.01        
 14 Lezcano, Carlos   9 MACM-FG             45.69      46.06        
 15 Miller, Ben M    10 SRQ-FL                 NT      46.24        
 16 Korzh, Danylo    10 SYS-FL              45.99      46.56        
 17 Barrick, Calder  10 SYS-FL              46.93      48.53        
 18 Medina, Antonio  10 GCST-FL             51.63      50.01        
 19 Sacco, Joey G     9 SYS-FL              50.86      50.27        
 20 Fort, Keelan M    9 BNY-IL              55.96      51.60        
 21 Miller, Mike A    9 SWIM-FL             56.81      52.58        
 22 Peller, Sammy    10 GCST-FL             56.36      53.26        
 23 Baughman, Riley  10 SWIM-FL             57.53      54.78        
 24 Martuza, Nathan  10 TBAY-FL             55.63      55.53        
 25 Guntz, William   10 RIV-IN              57.26      56.78        
 26 Reynolds, Max R  10 TBAY-FL                NT    1:02.44        
 27 Rodriguez, Nich   9 MACM-FG           1:07.33    1:04.13        
 28 O'Leary, Danny    9 CCS-FL            1:13.65    1:08.01