Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 80  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
               1:19.59  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Brzozowski, Jas  10 SYS-FL            1:08.91    1:09.79 qFLAG  
  2 Cranfield, Cono  10 SWIM-FL           1:08.80    1:10.48 qFLAG  
  3 Chandra, Mihir   10 RSCA-OZ           1:09.12    1:10.76 qFLAG  
  4 Gurgenidze, Ira   9 SWIM-FL           1:18.68    1:17.24 qFLAG  
  5 Showalter, Scot  10 STAT-FL           1:18.09    1:17.57 qFLAG  
  6 Paz, Hector J    10 MACM-FG           1:18.49    1:18.04 qFLAG  
  7 Lezcano, Carlos   9 MACM-FG           1:20.39    1:18.19 qFLAG  
  8 Custer, Liam C    9 SYS-FL            1:18.53    1:19.95 q      
 -----------------------------------------------------------------
  9 Gurgenidze, Luc   9 SWIM-FL           1:19.77    1:20.01        
 10 Murphy, Aidan P  10 SRQ-FL            1:22.31    1:21.09        
 -----------------------------------------------------------------
 11 Yatsula, Christ  10 TBAY-FL           1:34.26    1:21.84        
 12 Peller, Sammy    10 GCST-FL           1:22.05    1:22.07        
 13 Lambert, Jack K   9 UNSYS-FL          1:23.39    1:22.47        
 14 Milburn, Max J    9 SYS-FL            1:23.98    1:23.14        
 15 Medina, Antonio  10 GCST-FL           1:25.05    1:23.17        
 16 Moreland, Jack   10 GCST-FL           1:31.28    1:27.13        
 17 Egri-Martin, Ma   8 SWIM-FL           1:26.98    1:27.22        
 18 Arnold, Grayson  10 TBAY-FL           1:33.77    1:28.10        
 19 Sacco, Joey G     9 SYS-FL            1:30.82    1:29.46        
 20 Brewer, Ethan J   8 GCST-FL           1:33.93    1:30.10        
 21 Korzh, Danylo    10 SYS-FL            1:36.10    1:32.38        
 22 Miller, Mike A    9 SWIM-FL           1:33.49    1:32.48        
 23 Baughman, Riley  10 SWIM-FL           1:25.89    1:32.83        
 24 Holter, Ethan A   7 GCST-FL           1:29.32    1:33.45        
 25 Cesal III, Mark   9 GCST-FL           1:33.94    1:34.54        
 26 Hulley-Buczny,    7 SWIM-FL           1:35.53    1:34.57        
 27 Barrick, Calder  10 SYS-FL                 NT    1:38.18        
 28 Guntz, William   10 RIV-IN            1:35.39    1:38.50        
 29 Latorre, Andre    8 GCST-FL           1:45.63    1:39.90        
 30 Jones, Fin J      8 SYS-FL            1:41.22    1:39.92        
 31 Marsala, Charle  10 GCST-FL                NT    1:40.65        
 32 Fort, Keelan M    9 BNY-IL            1:57.68    1:43.16        
 33 Eckerman, Max H   8 SYS-FL            1:52.80    1:43.48        
 34 Rodriguez, Nich   9 MACM-FG           1:56.52    1:49.29        
 35 Holter, Ryan J    6 GCST-FL           2:01.37    1:49.34        
 36 Miller, Alec J    8 SRQ-FL            1:54.92    1:49.81        
 37 Martuza, Nathan  10 TBAY-FL                NT    1:50.45        
 38 Gurgenidze, Mic   7 SWIM-FL           1:46.88    1:50.93        
 39 Jones, Eli E      6 SYS-FL            2:04.57    1:57.67        
 40 Reynolds, Max R  10 TBAY-FL                NT    2:00.18        
 41 Lambert, Matthe   6 UNSYS-FL          2:14.72    2:04.13        
 42 O'Leary, Danny    9 CCS-FL            2:08.91    2:04.78        
 43 O'Leary, Brian    7 CCS-FL            2:24.15    2:12.23        
 -- Kemp, Josh A      8 SYS-FL                 NT         DQ