Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 76  Boys 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
               2:06.59  USOP US Open
               2:09.49  JRNA Summer Junior Nats
               2:20.99  SZSS Summer Sectionals
               2:36.99  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Perez, Joseph A  14 MACM-FG           2:24.01    2:20.01 qSZSS  
               1:05.97    2:20.01 (1:14.04)
  2 Dols, Keanan M   14 SYS-FL            2:20.43    2:22.75 qFLAG  
               1:06.35    2:22.75 (1:16.40)
  3 Yeager, Christo  14 FCST-GU           2:20.59    2:23.27 qFLAG  
               1:08.87    2:23.27 (1:14.40)
  4 Finke, Robert C  13 SPA-FL            2:29.35    2:23.80 qFLAG  
               1:08.03    2:23.80 (1:15.77)
  5 Smith, T.C. C    14 SRQ-FL            2:25.60    2:24.58 qFLAG  
               1:07.25    2:24.58 (1:17.33)
  6 Corredor, Santi  14 SWIM-FL           2:22.93    2:25.58 qFLAG  
               1:08.29    2:25.58 (1:17.29)
  7 Cates, Van A     14 TBAY-FL           2:27.71    2:27.01 qFLAG  
               1:07.75    2:27.01 (1:19.26)
  8 Sharp, Nick R    14 UN-FG             2:29.59    2:27.12 qFLAG  
               1:08.37    2:27.12 (1:18.75)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Simpson, Daniel  14 MACM-FG           2:52.90    2:30.73 qFLAG  
               1:10.71    2:30.73 (1:20.02)
 10 Riley, Brett A   13 SYS-FL            2:27.12    2:30.99 qFLAG  
               1:13.42    2:30.99 (1:17.57)
 11 Depassier, Jorg  13 DANA-FG           2:31.88    2:31.52 qFLAG  
               1:12.98    2:31.52 (1:18.54)
 12 Heil, Darrien L  14 GCST-FL           2:32.66    2:31.72 qFLAG  
               1:11.26    2:31.72 (1:20.46)
 13 Moya, Adrian     14 MACM-FG           2:55.93    2:31.83 qFLAG  
               1:12.91    2:31.83 (1:18.92)
 14 Vives, Brandon   14 MACM-FG           2:36.80    2:31.90 qFLAG  
               1:13.98    2:31.90 (1:17.92)
 15 Nutter, Matthew  13 SYS-FL            2:38.82    2:32.20 qFLAG  
               1:12.22    2:32.20 (1:19.98)
 16 Dovolani, Bexhe  13 SPA-FL            2:33.76    2:33.51 qFLAG  
               1:13.95    2:33.51 (1:19.56)
 -----------------------------------------------------------------
 17 Rhoads, Paxton   14 TBAY-FL           2:44.77    2:35.01 FLAG   
               1:15.81    2:35.01 (1:19.20)
 18 Perez, Jason     13 MACM-FG           2:40.05    2:35.02 FLAG   
               1:14.28    2:35.02 (1:20.74)
 -----------------------------------------------------------------
 19 Walch, Michael   14 SWIM-FL           2:33.51    2:35.47 FLAG   
               1:17.35    2:35.47 (1:18.12)
 20 Fregosi, Carson  14 SAS-FG            2:37.05    2:35.90 FLAG   
               1:13.43    2:35.90 (1:22.47)
 21 Faucher, Diego   14 MACM-FG           2:37.27    2:36.06 FLAG   
               1:12.60    2:36.06 (1:23.46)
 22 Carmichael, Tyl  14 SYS-FL            2:33.64    2:36.57 FLAG   
               1:12.50    2:36.57 (1:24.07)
 23 Long, Ethan T    13 SPA-FL            2:35.19    2:37.89        
               1:12.65    2:37.89 (1:25.24)
 24 Schuler, Will J  13 FCST-GU           2:41.29    2:38.95        
               1:17.52    2:38.95 (1:21.43)
 25 Bloch, Gavin A   13 SRQ-FL            2:40.01    2:40.58        
               1:16.80    2:40.58 (1:23.78)
 26 Haefner, Jake R  14 RSCA-OZ           2:37.72    2:42.15        
               1:19.15    2:42.15 (1:23.00)
 27 Morris, Max R    14 Lightning-FL      2:53.68    2:46.33        
               1:16.43    2:46.33 (1:29.90)
 28 Hanner, Lyle A   14 SPA-FL            2:50.82    2:49.85        
               1:24.11    2:49.85 (1:25.74)
 29 Lemon, Joey A    13 RSCA-OZ           2:46.24    2:49.89        
               1:24.45    2:49.89 (1:25.44)
 30 Vasquez, Carlos  13 DANA-FG                NT    2:50.87        
               1:18.80    2:50.87 (1:32.07)
 31 Arany, Bence T   13 SYS-FL            2:49.56    2:51.21        
               1:21.24    2:51.21 (1:29.97)
 32 Obendorf, Rober  13 SYS-FL            3:08.59    3:14.51        
 33 O'Donnell, Nich  14 CCS-FL                 NT    3:16.73        
               1:39.84    3:16.73 (1:36.89)
 34 Delgado, James   13 SYS-FL            3:20.00    3:18.00        
               1:30.96    3:18.00 (1:47.04)
 35 Stone, Robbie C  14 FCST-GU           3:55.48    3:47.01        
               1:56.08    3:47.01 (1:50.93)