Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 74  Boys 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
               2:55.19  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Alsader, Yezan   12 BNY-IL            2:24.49    2:25.18 qFLAG  
               1:06.81    2:25.18 (1:18.37)
  2 Webster, Alexan  12 SYS-FL            2:36.61    2:37.02 qFLAG  
               1:13.21    2:37.02 (1:23.81)
  3 Amistoso, Patri  12 SYS-FL            2:36.94    2:40.45 qFLAG  
               1:16.28    2:40.45 (1:24.17)
  4 Kratky, Cameron  12 RSCA-OZ           2:43.79    2:42.75 qFLAG  
               1:15.69    2:42.75 (1:27.06)
  5 Pelton, Christo  12 SYS-FL            2:38.98    2:43.00 qFLAG  
               1:16.96    2:43.00 (1:26.04)
  6 Hernandez-Tome,  12 SYS-FL            2:39.06    2:43.19 qFLAG  
               1:18.29    2:43.19 (1:24.90)
  7 Cela, Alex       12 SYS-FL            2:49.83    2:48.58 qFLAG  
               1:23.51    2:48.58 (1:25.07)
  8 Kishpaugh, Kai   11 SYS-FL            2:55.12    2:50.85 qFLAG  
               1:21.33    2:50.85 (1:29.52)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Leadbetter, Gor  11 SPA-FL            2:47.61    2:51.00 FLAG   
               1:17.53    2:51.00 (1:33.47)
 10 Gomez, Santiago  11 MACM-FG           2:52.18    2:52.09 FLAG   
               1:24.95    2:52.09 (1:27.14)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Montero, Nestor  11 MACM-FG           3:00.51    2:53.99 FLAG   
               1:24.60    2:53.99 (1:29.39)
 12 Szmania, Zachar  12 SYS-FL            2:53.68    2:56.46        
               1:26.39    2:56.46 (1:30.07)
 13 Eaton, Joshua T  12 CSW-MI            3:09.82    2:56.50        
               1:22.80    2:56.50 (1:33.70)
 14 Hacker, Dylan R  12 CCS-FL            3:08.95    3:03.39        
               1:30.51    3:03.39 (1:32.88)
 15 Suardiaz, Antho  12 MACM-FG           3:06.20    3:04.40        
               1:27.71    3:04.40 (1:36.69)
 16 Walker, William  11 SPA-FL            3:06.00    3:05.19        
               1:32.52    3:05.19 (1:32.67)
 17 Harris, David R  11 SPA-FL            3:08.34    3:07.81        
               1:32.90    3:07.81 (1:34.91)
 18 Gomez, Rodrigo   11 MACM-FG           3:07.61    3:08.51        
               1:35.89    3:08.51 (1:32.62)
 19 Smith, Max P     11 STAT-FL           3:34.43    3:10.54        
               1:34.77    3:10.54 (1:35.77)
 20 Jerger, James R  11 SPA-FL                 NT    3:11.10        
               1:34.00    3:11.10 (1:37.10)
 21 Neitlich, Noah   11 SYS-FL            3:10.29    3:13.57        
               1:34.94    3:13.57 (1:38.63)
 22 Schmidt, Parker  12 SYS-FL            3:22.43    3:14.83        
               1:33.20    3:14.83 (1:41.63)
 23 Eisen, Carl D    12 CCS-FL            3:16.75    3:17.29        
               1:38.15    3:17.29 (1:39.14)
 24 Katz, Micah J    11 SYS-FL            3:20.47    3:19.28        
               1:38.62    3:19.28 (1:40.66)
 25 Blankenship, Ma  11 SYS-FL            3:25.00    3:21.37        
               1:36.50    3:21.37 (1:44.87)
 26 Muley, Vighnesh  12 TBAY-FL           3:20.04    3:22.33        
               1:31.85    3:22.33 (1:50.48)
 27 Llamas, Orlando  12 UNFG-FG                NT    3:23.06        
               1:36.19    3:23.06 (1:46.87)
 28 Rosas, Santiago  11 SWIM-FL           3:51.75    3:24.61        
               1:33.71    3:24.61 (1:50.90)
 29 Joyce, Joseph A  12 SYS-FL            3:29.71    3:25.65        
               1:45.99    3:25.65 (1:39.66)
 30 Schmidt, Mason   12 SYS-FL                 NT    3:31.88        
               1:46.64    3:31.88 (1:45.24)
 31 Alberdi, Tony A  11 STAT-FL                NT    3:37.71        
               1:47.86    3:37.71 (1:49.85)
 32 Simeonov, Danai  11 GCST-FL           3:51.43    3:44.13        
               1:51.43    3:44.13 (1:52.70)
 33 Smith, Sam C     12 STAT-FL                NT    3:57.37        
               1:57.29    3:57.37 (2:00.08)