Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 58  Boys 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
               2:20.09  WCT World Ch. Trials
               2:20.79  USOP US Open
               2:24.49  JRNA Summer Junior Nats
               2:45.99  SZSS Summer Sectionals
               2:48.29  1516 FL Sr  Ch 15-16
               2:48.29  FLSR FL Sr Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Custodio, Aaron  19 SWIM-FL           2:32.31    2:32.41 qSZSS  
               1:14.44    2:32.41 (1:17.97)
  2 Pereira, Daniel  17 DANA-FG           2:30.46    2:32.70 qSZSS  
               1:15.24    2:32.70 (1:17.46)
  3 Hegwein, Karl P  18 SRQ-FL            2:31.60    2:34.71 qSZSS  
               1:15.24    2:34.71 (1:19.47)
  4 Lee, Campbell P  15 SYS-FL            2:31.53    2:36.45 qSZSS  
               1:15.32    2:36.45 (1:21.13)
  5 Zylberberg, Sha  17 SAS-FG            2:33.55    2:37.68 qSZSS  
               1:16.29    2:37.68 (1:21.39)
  6 Lopez, Manuel G  16 MACM-FG           2:33.88    2:38.80 qSZSS  
               1:16.51    2:38.80 (1:22.29)
  7 Leo, Marco S     16 SWIM-FL           2:38.39    2:44.52 qSZSS  
               1:17.41    2:44.52 (1:27.11)
  8 Cassidy, Quinn   17 SAS-FG            2:28.32    2:46.22 q1516  
               1:19.96    2:46.22 (1:26.26)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Catani, Evan C   18 RSCA-OZ           2:43.79    2:46.73 q1516  
               1:19.85    2:46.73 (1:26.88)
 10 Llenin, Luis a   15 MACM-UNA-FG       2:54.58    2:46.81 q1516  
               1:18.18    2:46.81 (1:28.63)
 11 Lijoi, Vinny F   15 SRQ-FL            2:52.88    2:47.17 q1516  
 12 Denswil, Wayne   16 MACM-FG           2:41.45    2:47.77 q1516  
               1:20.71    2:47.77 (1:27.06)
 13 Leeson, Peyton   17 SYS-FL            2:42.49    2:47.80 q1516  
               1:21.27    2:47.80 (1:26.53)
 14 Hidalgo, Artie   15 RSCA-OZ           2:47.83    2:47.96 q1516  
 15 Woodrow, Blake   16 GCST-FL           2:54.24    2:49.37 q      
 16 Harris, Brenden  15 RSCA-OZ           2:53.09    2:51.39 q      
                 14.64    2:51.39 (2:36.75)
 -----------------------------------------------------------------
 17 Messuri, Michae  18 SWIM-FL           2:49.60    2:51.89        
               1:23.50    2:51.89 (1:28.39)
 18 Kuzjomkin, Anto  17 DANA-FG           2:47.76    2:52.00        
               1:20.93    2:52.00 (1:31.07)
 -----------------------------------------------------------------
 19 McPeak, Christo  18 GAAC-MA           2:43.55    2:52.17        
               1:23.17    2:52.17 (1:29.00)
 20 Garcia, Xander   18 RSCA-OZ           2:43.69    2:52.34        
               1:22.32    2:52.34 (1:30.02)
 21 Marlow, Sam A    16 RSCA-OZ           2:48.12    2:53.74        
               1:23.01    2:53.74 (1:30.73)
 22 Neils, Shane E   20 SWIM-FL                NT    2:55.09        
               1:22.78    2:55.09 (1:32.31)
 23 Limia, Michael   15 MACM-FG           2:57.00    2:56.94        
               1:25.13    2:56.94 (1:31.81)
 24 Deguzman, Nicho  15 GCST-FL           3:00.46    2:57.61        
               1:24.52    2:57.61 (1:33.09)
 25 Colvin, Jacob M  17 SPA-FL            2:57.97    2:59.68        
               1:27.10    2:59.68 (1:32.58)
 26 Arrieta, Austin  16 MACM-FG           3:05.96    2:59.72        
               1:28.19    2:59.72 (1:31.53)
 27 McKeon, Zachary  16 SWIM-FL           3:04.31    2:59.80        
               1:26.65    2:59.80 (1:33.15)
 28 Troubeev, Miche  15 Lightning-FL      2:50.52    3:00.95        
               1:24.44    3:00.95 (1:36.51)
 29 Rahe, Jared C    18 RSCA-OZ           2:58.57    3:03.41        
               1:28.04    3:03.41 (1:35.37)
 30 Cummins, Tim J   15 FCST-GU           2:54.72    3:03.69        
               1:28.80    3:03.69 (1:34.89)
 31 Hyde, Connor L   17 Lightning-FL      3:15.92    3:10.45        
               1:28.67    3:10.45 (1:41.78)
 32 Magnant, Joseph  15 SWIM-FL                NT    3:15.18        
               1:32.27    3:15.18 (1:42.91)
 33 Yatsula, Christ  15 TBAY-FL           2:55.88    3:21.32        
               1:37.18    3:21.32 (1:44.14)
 34 DiBenedetto, Gi  15 Lightning-FL      3:22.97    3:25.58        
               1:38.88    3:25.58 (1:46.70)
 35 Fields, Trey W   15 TBAY-FL           3:20.00    3:28.61        
               1:39.40    3:28.61 (1:49.21)