Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 51  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
               1:44.99  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Brzozowski, Jul   9 SYS-FL            1:38.35    1:38.43 qFLAG  
  2 McMurray, Olivi  10 SWIM-FL           1:42.12    1:39.09 qFLAG  
  3 Morris, Elizabe  10 SWIM-FL           1:45.69    1:39.20 qFLAG  
  4 Coughlin, Imrie  10 GCST-FL           1:45.02    1:39.29 qFLAG  
  5 Hu, Grace L       9 SYS-FL            1:38.76    1:39.64 qFLAG  
  6 Kelley, Erin E   10 SYS-FL            1:43.04    1:40.69 qFLAG  
  7 Chmielewski, La  10 SYS-FL            1:44.47    1:40.84 qFLAG  
  8 Kennedy, Eliot   10 BNY-IL            1:41.94    1:41.69 qFLAG  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Lane, Paige A    10 DANA-FG           1:42.00    1:41.86 FLAG   
 10 Whatmore, Reece  10 SYS-FL            1:45.25    1:45.62        
 -----------------------------------------------------------------
 11 Jarrell, Macken  10 CAQ-NM            1:46.17    1:45.92        
 12 Ripp, Maggie G   10 RSCA-OZ           1:45.15    1:45.97        
 13 Eaton, Grace C   10 CSW-MI            1:48.63    1:47.01        
 14 Vale, Simone      9 DANA-FG           1:49.82    1:47.14        
 15 Loayza, Carolin  10 SWIM-FL           1:59.25    1:47.21        
 16 Weigner, Gabrie  10 STAT-FL           1:43.95    1:47.39        
 17 Garofalo, Lalit  10 SRQ-FL            1:46.12    1:47.48        
 18 Cannella, Caili   9 STAT-FL           1:54.84    1:47.88        
 19 Marlow, Ella N   10 TBAY-FL           1:47.56    1:49.82        
 20 Kozel, Madison   10 DANA-FG           1:50.82    1:50.35        
 21 Carlini, Bella   10 SWIM-FL           2:01.46    1:50.77        
 22 Chmielewski, Su   9 SYS-FL            1:57.04    1:52.12        
 23 Alsader, Lara A   9 BNY-IL            2:00.57    1:52.91        
 24 Sebastian, Tere  10 SYS-FL            1:59.29    1:53.27        
 25 Moles, Clea A     9 SYS-FL                 NT    1:53.31        
 26 Harris, Emma G    9 RSCA-OZ           2:02.18    1:53.54        
 27 Fiore, McKenna    9 GCST-FL           1:55.81    1:53.69        
 28 Cunningham, She  10 SWIM-FL           1:51.60    1:53.79        
 29 Wade, Kasumi L    9 SYS-FL            1:54.50    1:54.51        
 30 O'Grady, Ailbhe  10 SYS-FL            2:04.56    1:55.58        
 31 Carlin, Rachael  10 STAT-FL           1:58.51    1:58.25        
 32 Swartout, Kelse   9 GCST-FL                NT    1:58.45        
 33 Hernandez, Ange  10 MACM-UNA-FG            NT    1:59.25        
 34 Burns, Ella G    10 CCS-FL            2:01.60    1:59.50        
 35 Meyers, Jocelyn  10 GCST-FL           2:05.38    1:59.56        
 36 Peipert, Emma R  10 SYS-FL            2:27.15    1:59.76        
 37 Riley, Jenna M    9 SYS-FL            2:04.94    2:00.99        
 38 Carlini, Jewels   9 SWIM-FL           2:07.32    2:02.51        
 39 Koenig, Sarah M   9 SYS-FL            2:05.28    2:02.75        
 40 Nicholson, Soph   9 SYS-FL            2:09.30    2:11.04        
 41 Pelton, Ashley   10 SYS-FL            2:04.00    2:11.28        
 42 Holland, Angela   9 CCS-FL                 NT    2:11.68        
 43 Cannella, Ashli   7 STAT-FL                NT    2:16.13        
 44 Riley, Brooke     9 SYS-FL            2:15.95    2:16.41        
 45 Albada, Sofie J  10 TBAY-FL                NT    2:16.69        
 46 Orlando, Olivia  10 Lightning-FL      2:32.39    2:17.42        
 47 Perfetto, Chiar  10 GCST-FL           2:37.90    2:34.92        
 -- Russo, Ashlyn N   9 SYS-FL                 NT         DQ