Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 31  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
               3:15.09  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Kennedy, Eliot   10 BNY-IL            3:00.29    2:56.41 qFLAG  
               1:25.29    2:56.41 (1:31.12)
  2 McMurray, Olivi  10 SWIM-FL           3:01.68    2:58.51 qFLAG  
               1:25.42    2:58.51 (1:33.09)
  3 Loayza, Carolin  10 SWIM-FL           3:01.07    3:01.21 qFLAG  
               1:27.00    3:01.21 (1:34.21)
  4 Chmielewski, La  10 SYS-FL            2:57.45    3:02.36 qFLAG  
               1:26.17    3:02.36 (1:36.19)
  5 Whatmore, Reece  10 SYS-FL            3:01.05    3:03.30 qFLAG  
               1:27.63    3:03.30 (1:35.67)
  6 Ripp, Maggie G   10 RSCA-OZ           2:59.44    3:04.59 qFLAG  
               1:24.89    3:04.59 (1:39.70)
  7 Hu, Grace L       9 SYS-FL            3:07.70    3:05.13 qFLAG  
               1:30.27    3:05.13 (1:34.86)
  8 Lane, Paige A    10 DANA-FG                NT    3:08.28 qFLAG  
               1:30.64    3:08.28 (1:37.64)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Kozel, Madison   10 DANA-FG           3:11.40    3:11.58 FLAG   
               1:31.26    3:11.58 (1:40.32)
 10 Kelley, Erin E   10 SYS-FL            3:14.01    3:15.27        
               1:38.77    3:15.27 (1:36.50)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Wade, Kasumi L    9 SYS-FL            3:16.08    3:15.62        
               1:34.34    3:15.62 (1:41.28)
 12 O'Grady, Ailbhe  10 SYS-FL            3:14.97    3:15.68        
               1:32.22    3:15.68 (1:43.46)
 13 Brzozowski, Jul   9 SYS-FL            3:14.09    3:15.78        
               1:40.75    3:15.78 (1:35.03)
 14 Roque, Anelis    10 MACM-FG           3:56.30    3:17.69        
               1:34.30    3:17.69 (1:43.39)
 15 Vale, Simone      9 DANA-FG           3:16.56    3:18.74        
               1:41.30    3:18.74 (1:37.44)
 16 Sanchez, Carin   10 STAT-FL           3:19.95    3:19.71        
               1:33.65    3:19.71 (1:46.06)
 17 Morris, Elizabe  10 SWIM-FL                NT    3:20.16        
               1:38.64    3:20.16 (1:41.52)
 18 Chmielewski, Su   9 SYS-FL            3:24.60    3:23.17        
               1:36.30    3:23.17 (1:46.87)
 19 Harris, Emma G    9 RSCA-OZ           3:17.81    3:24.65        
               1:36.30    3:24.65 (1:48.35)
 20 Weigner, Gabrie  10 STAT-FL           3:27.63    3:28.92        
               1:43.62    3:28.92 (1:45.30)
 21 Burnett, Maggi    9 GCST-FL           3:33.96    3:30.91        
               1:36.20    3:30.91 (1:54.71)
 22 Alsader, Lara A   9 BNY-IL            3:35.12    3:31.87        
               1:40.23    3:31.87 (1:51.64)
 23 Riley, Jenna M    9 SYS-FL            3:34.67    3:33.08        
               1:38.95    3:33.08 (1:54.13)
 24 Garofalo, Lalit  10 SRQ-FL                 NT    3:33.26        
               1:50.13    3:33.26 (1:43.13)
 25 Jarrell, Macken  10 CAQ-NM            3:32.12    3:36.06        
               1:50.85    3:36.06 (1:45.21)
 26 Burns, Ella G    10 CCS-FL            3:42.29    3:39.67        
               1:48.81    3:39.67 (1:50.86)
 27 Eaton, Grace C   10 CSW-MI            4:06.91    3:41.84        
               1:53.02    3:41.84 (1:48.82)
 28 Weiskopf, Kayli   8 SRQ-FL                 NT    3:42.10        
               1:50.43    3:42.10 (1:51.67)
 29 Carlin, Rachael  10 STAT-FL           3:38.57    3:42.62        
               1:55.22    3:42.62 (1:47.40)
 30 Cannella, Caili   9 STAT-FL           3:39.06    3:42.71        
               1:52.57    3:42.71 (1:50.14)
 31 Rairden, Kelsey   9 GCST-FL                NT    3:43.45        
               1:47.44    3:43.45 (1:56.01)
 32 Fritsch, Natali   8 CCS-FL            3:33.60    3:45.74        
               1:43.82    3:45.74 (2:01.92)
 33 Meyers, Jocelyn  10 GCST-FL                NT    3:58.72        
               1:58.29    3:58.72 (2:00.43)
 34 Moles, Clea A     9 SYS-FL                 NT    4:10.25        
               2:08.51    4:10.25 (2:01.74)
 -- Riley, Brooke     9 SYS-FL                 NT         DQ        
               2:07.89         DQ (2:17.57)