Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 20  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
               1:52.89  USOP US Open
               1:55.49  JRNA Summer Junior Nats
               2:01.69  SZSS Summer Sectionals
               2:15.49  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Yeager, Christo  14 FCST-GU           2:02.80    2:03.80 qFLAG  
               1:00.39    2:03.80 (1:03.41)
  2 Finke, Robert C  13 SPA-FL            2:05.26    2:04.00 qFLAG  
               1:00.74    2:04.00 (1:03.26)
  3 Katz, Austin M   14 SYS-FL            2:05.79    2:04.60 qFLAG  
  4 Smith, T.C. C    14 SRQ-FL            2:06.23    2:04.88 qFLAG  
               1:01.65    2:04.88 (1:03.23)
  5 Corredor, Santi  14 SWIM-FL           2:03.81    2:04.96 qFLAG  
               1:02.22    2:04.96 (1:02.74)
  6 Dols, Keanan M   14 SYS-FL            2:06.59    2:06.49 qFLAG  
               1:01.30    2:06.49 (1:05.19)
  7 Lombardo, Tommy  14 RSCA-OZ           2:07.47    2:06.50 qFLAG  
               1:01.98    2:06.50 (1:04.52)
  8 Monteagudo, Car  14 FCST-GU           2:09.45    2:08.83 qFLAG  
               1:03.95    2:08.83 (1:04.88)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Carriazo, Aleja  14 MACM-FG           2:10.84    2:09.01 qFLAG  
               1:02.26    2:09.01 (1:06.75)
 10 Cates, Van A     14 TBAY-FL           2:18.32    2:10.06 qFLAG  
               1:03.35    2:10.06 (1:06.71)
 11 Nutter, Matthew  13 SYS-FL            2:11.22    2:12.31 qFLAG  
               1:03.37    2:12.31 (1:08.94)
 12 Haefner, Jake R  14 RSCA-OZ           2:13.08    2:12.46 qFLAG  
               1:03.51    2:12.46 (1:08.95)
 13 Simpson, Daniel  14 MACM-FG           2:17.08    2:12.53 qFLAG  
               1:03.72    2:12.53 (1:08.81)
 14 Moya, Adrian     14 MACM-FG           2:10.51    2:13.28 qFLAG  
               1:01.80    2:13.28 (1:11.48)
 15 Depassier, Jorg  13 DANA-FG           2:12.42    2:13.46 qFLAG  
               1:04.45    2:13.46 (1:09.01)
 16 Fregosi, Carson  14 SAS-FG            2:12.45    2:13.65 qFLAG  
               1:03.49    2:13.65 (1:10.16)
 -----------------------------------------------------------------
 17 Walch, Michael   14 SWIM-FL           2:13.04    2:13.79 FLAG   
               1:04.28    2:13.79 (1:09.51)
 18 Rhoads, Paxton   14 TBAY-FL           2:25.79    2:14.55 FLAG   
               1:05.89    2:14.55 (1:08.66)
 -----------------------------------------------------------------
 19 Carmichael, Tyl  14 SYS-FL            2:16.20    2:16.06        
               1:06.29    2:16.06 (1:09.77)
 20 Ripp, Conner D   14 RSCA-OZ           2:22.63    2:17.31        
               1:05.07    2:17.31 (1:12.24)
 21 Schuler, Will J  13 FCST-GU           2:31.00    2:18.32        
               1:07.85    2:18.32 (1:10.47)
 22 Leo, Alessandro  13 SWIM-FL           2:24.51    2:22.68        
               1:08.69    2:22.68 (1:13.99)
 23 Leblanc, Luke t  13 FCST-GU           2:17.10    2:22.91        
               1:09.02    2:22.91 (1:13.89)
 24 Salazar, Daniel  14 SWIM-FL           2:25.00    2:23.35        
               1:08.19    2:23.35 (1:15.16)
 25 Cantu, Francisc  14 DANA-FG           2:14.98    2:23.99        
               1:08.55    2:23.99 (1:15.44)
 26 Morris, Max R    14 Lightning-FL      2:22.79    2:27.39        
               1:10.10    2:27.39 (1:17.29)
 27 Probosz, Nicola  14 SRQ-FL            2:24.78    2:28.21        
               1:09.87    2:28.21 (1:18.34)
 28 Arany, Bence T   13 SYS-FL            2:28.57    2:29.00        
               1:12.21    2:29.00 (1:16.79)
 29 Hanner, Lyle A   14 SPA-FL            2:40.50    2:31.02        
               1:14.64    2:31.02 (1:16.38)
 30 Lemon, Joey A    13 RSCA-OZ           2:32.25    2:32.33        
               1:12.74    2:32.33 (1:19.59)
 31 Ramirez, Juan A  14 MACM-FG           2:40.05    2:35.85        
               1:14.30    2:35.85 (1:21.55)
 32 O'Sheehan, Isaa  13 DANA-FG           2:21.00    2:51.74        
               1:18.73    2:51.74 (1:33.01)
 33 Obendorf, Rober  13 SYS-FL            2:56.63    2:57.34        
 34 Stone, Robbie C  14 FCST-GU           3:31.78    3:32.43        
               1:41.31    3:32.43 (1:51.12)