Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 18  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
               2:27.99  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Alsader, Yezan   12 BNY-IL            2:09.29    2:06.32 qFLAG  
               1:00.86    2:06.32 (1:05.46)
  2 Webster, Alexan  12 SYS-FL            2:09.88    2:14.03 qFLAG  
               1:04.99    2:14.03 (1:09.04)
  3 Rodriguez, Fern  12 MACM-FG           2:19.77    2:19.65 qFLAG  
               1:06.78    2:19.65 (1:12.87)
  4 Riojas, Joaquin  12 DANA-FG           2:20.75    2:19.84 qFLAG  
               1:07.37    2:19.84 (1:12.47)
  5 Brewer, Zachary  11 GCST-FL           2:21.15    2:20.60 qFLAG  
               1:08.37    2:20.60 (1:12.23)
  6 Harriott, Kaleb  11 SWIM-FL           2:19.84    2:20.74 qFLAG  
               1:09.57    2:20.74 (1:11.17)
  7 Hernandez-Tome,  12 SYS-FL            2:20.49    2:20.85 qFLAG  
               1:09.45    2:20.85 (1:11.40)
  8 Pelton, Christo  12 SYS-FL            2:22.69    2:21.57 qFLAG  
               1:07.65    2:21.57 (1:13.92)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Amistoso, Patri  12 SYS-FL            2:22.98    2:21.67 FLAG   
               1:06.83    2:21.67 (1:14.84)
 10 Rua, Steven J    11 SWIM-FL           2:21.33    2:22.66 FLAG   
               1:10.97    2:22.66 (1:11.69)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Whatmore, Sarse  11 SYS-FL            2:25.81    2:25.60 FLAG   
               1:10.53    2:25.60 (1:15.07)
 12 Wong, Andres     11 MACM-FG           2:27.96    2:26.54 FLAG   
               1:10.96    2:26.54 (1:15.58)
 13 Benzon, Joshua   11 GCST-FL           2:27.76    2:26.64 FLAG   
               1:11.89    2:26.64 (1:14.75)
 14 Shapiro, Jack H  12 STAT-FL           2:34.98    2:27.94 FLAG   
               1:12.64    2:27.94 (1:15.30)
 15 Gomez, Santiago  11 MACM-FG           2:30.67    2:28.50        
               1:11.61    2:28.50 (1:16.89)
 16 Shoemaker, Conn  12 SYS-FL            2:28.71    2:28.69        
               1:11.96    2:28.69 (1:16.73)
 17 Maginn, Luke L   12 RSCA-OZ           2:28.12    2:29.85        
               1:12.39    2:29.85 (1:17.46)
 18 Gomez, Rodrigo   11 MACM-FG           2:34.03    2:33.32        
               1:14.21    2:33.32 (1:19.11)
 19 Grant, Magellan  12 SPA-FL            2:35.01    2:33.91        
               1:15.15    2:33.91 (1:18.76)
 20 Szmania, Zachar  12 SYS-FL            2:31.92    2:34.82        
               1:15.20    2:34.82 (1:19.62)
 21 Leon, Joseph M   12 SWIM-FL           2:31.76    2:36.08        
               1:15.42    2:36.08 (1:20.66)
 22 Walker, William  11 SPA-FL            2:43.30    2:37.21        
               1:18.20    2:37.21 (1:19.01)
 23 Hacker, Dylan R  12 CCS-FL            2:45.45    2:37.77        
               1:19.31    2:37.77 (1:18.46)
 24 Peacock, Brenda  11 SWIM-FL           2:42.88    2:37.90        
               1:18.74    2:37.90 (1:19.16)
 25 Cela, Alex       12 SYS-FL            2:27.50    2:39.42        
               1:16.09    2:39.42 (1:23.33)
 26 Eaton, Joshua T  12 CSW-MI            2:46.25    2:40.14        
               1:17.16    2:40.14 (1:22.98)
 27 Suardiaz, Antho  12 MACM-FG           2:38.91    2:40.80        
               1:14.88    2:40.80 (1:25.92)
 28 Kishpaugh, Kai   11 SYS-FL            2:43.97    2:41.60        
               1:19.26    2:41.60 (1:22.34)
 29 Rosas, Santiago  11 SWIM-FL           2:43.37    2:42.09        
               1:19.19    2:42.09 (1:22.90)
 30 Schmidt, Mason   12 SYS-FL            2:44.31    2:42.38        
               1:18.58    2:42.38 (1:23.80)
 31 Harris, David R  11 SPA-FL            2:55.98    2:43.21        
               1:22.62    2:43.21 (1:20.59)
 32 Jerger, James R  11 SPA-FL                 NT    2:45.23        
               1:20.55    2:45.23 (1:24.68)
 33 Neitlich, Noah   11 SYS-FL            2:51.54    2:47.33        
               1:21.34    2:47.33 (1:25.99)
 34 Rodriguez, Vict  12 DANA-FG                NT    2:47.90        
               1:19.93    2:47.90 (1:27.97)
 35 Schmidt, Parker  12 SYS-FL            2:53.76    2:48.35        
               1:22.53    2:48.35 (1:25.82)
 36 Llamas, Orlando  12 UNFG-FG                NT    2:48.43        
               1:21.67    2:48.43 (1:26.76)
 37 Eisen, Carl D    12 CCS-FL            2:59.16    2:52.64        
               1:23.24    2:52.64 (1:29.40)
 38 Katz, Micah J    11 SYS-FL            2:54.49    3:02.55        
               1:30.54    3:02.55 (1:32.01)
 39 Muley, Vighnesh  12 TBAY-FL           3:01.50    3:13.48        
               1:30.25    3:13.48 (1:43.23)
 40 Weber, Evan T    12 SYS-FL            3:36.27    3:29.23        
               1:39.59    3:29.23 (1:49.64)