Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 15  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
               2:50.99  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Kennedy, Eliot   10 BNY-IL            2:35.46    2:33.39 qFLAG  
               1:14.55    2:33.39 (1:18.84)
  2 McMurray, Olivi  10 SWIM-FL           2:38.76    2:36.64 qFLAG  
               1:16.21    2:36.64 (1:20.43)
  3 Loayza, Carolin  10 SWIM-FL           2:39.52    2:36.82 qFLAG  
               1:16.41    2:36.82 (1:20.41)
  4 Whatmore, Reece  10 SYS-FL            2:37.90    2:38.17 qFLAG  
               1:17.30    2:38.17 (1:20.87)
  5 Fiore, McKenna    9 GCST-FL           2:42.82    2:38.34 qFLAG  
               1:17.89    2:38.34 (1:20.45)
  6 O'Grady, Ailbhe  10 SYS-FL            2:42.19    2:41.56 qFLAG  
               1:19.55    2:41.56 (1:22.01)
  7 Lane, Paige A    10 DANA-FG           2:39.83    2:42.42 qFLAG  
               1:17.67    2:42.42 (1:24.75)
  8 Sanchez, Carin   10 STAT-FL           2:51.56    2:44.35 qFLAG  
               1:20.58    2:44.35 (1:23.77)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Chmielewski, La  10 SYS-FL            2:39.06    2:45.35 FLAG   
               1:21.71    2:45.35 (1:23.64)
 10 Hu, Grace L       9 SYS-FL            2:49.59    2:46.09 FLAG   
               1:20.84    2:46.09 (1:25.25)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Brzozowski, Jul   9 SYS-FL            2:51.90    2:48.02 FLAG   
               1:23.11    2:48.02 (1:24.91)
 12 Kelley, Erin E   10 SYS-FL            2:53.45    2:50.43 FLAG   
               1:22.72    2:50.43 (1:27.71)
 13 Wade, Kasumi L    9 SYS-FL            2:52.88    2:52.93        
               1:26.49    2:52.93 (1:26.44)
 14 Fhon, Camilla L  10 SWIM-FL                NT    2:53.89        
               1:25.86    2:53.89 (1:28.03)
 15 Burnett, Maggi    9 GCST-FL           2:55.70    2:54.39        
               1:25.65    2:54.39 (1:28.74)
 16 Grant, Maslin A  10 SPA-FL            2:54.90    2:55.30        
               1:27.04    2:55.30 (1:28.26)
 17 Vale, Simone      9 DANA-FG           2:53.44    2:57.16        
               1:27.07    2:57.16 (1:30.09)
 18 Chmielewski, Su   9 SYS-FL            2:59.20    2:57.48        
               1:26.81    2:57.48 (1:30.67)
 19 Roque, Anelis    10 MACM-FG           2:50.63    2:58.25        
               1:26.62    2:58.25 (1:31.63)
 20 Weigner, Gabrie  10 STAT-FL           3:09.63    2:59.15        
               1:27.08    2:59.15 (1:32.07)
 21 Alsader, Lara A   9 BNY-IL            3:16.03    3:00.50        
               1:28.15    3:00.50 (1:32.35)
 22 Swartout, Kelse   9 GCST-FL           3:04.89    3:02.18        
               1:28.24    3:02.18 (1:33.94)
 23 Burns, Ella G    10 CCS-FL            3:14.30    3:05.87        
               1:28.24    3:05.87 (1:37.63)
 24 Cannella, Caili   9 STAT-FL           3:19.01    3:10.62        
               1:30.39    3:10.62 (1:40.23)
 25 Fritsch, Natali   8 CCS-FL            3:09.38    3:11.06        
               1:34.08    3:11.06 (1:36.98)
 26 Jamieson, Rache   9 GCST-FL           3:12.00    3:11.21        
               1:30.59    3:11.21 (1:40.62)
 27 Carlin, Rachael  10 STAT-FL           3:19.76    3:11.22        
               1:32.87    3:11.22 (1:38.35)
 28 Eaton, Grace C   10 CSW-MI            3:30.45    3:14.04        
               1:31.94    3:14.04 (1:42.10)
 29 Riley, Jenna M    9 SYS-FL            3:15.13    3:15.77        
               1:34.02    3:15.77 (1:41.75)
 30 Meyers, Jocelyn  10 GCST-FL           3:32.06    3:18.78        
               1:36.51    3:18.78 (1:42.27)
 31 Ortega, Mariana   9 SWIM-FL           3:30.85    3:22.81        
               1:35.79    3:22.81 (1:47.02)
 32 Fort, Cadence E   8 BNY-IL                 NT    3:28.68        
               1:40.50    3:28.68 (1:48.18)
 33 Moles, Clea A     9 SYS-FL                 NT    3:42.20        
               1:42.96    3:42.20 (1:59.24)
 34 Pelton, Ashley   10 SYS-FL            3:32.20    3:45.09        
               1:48.36    3:45.09 (1:56.73)
 35 Hernandez, Ange  10 MACM-UNA-FG            NT    3:51.73        
               1:52.71    3:51.73 (1:59.02)
 -- Weiskopf, Kayli   8 SRQ-FL            3:24.13        DNF        
               1:38.97