Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 8  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
               1:33.49  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Brzozowski, Jas  10 SYS-FL            1:17.73    1:18.00 qFLAG  
  2 Chandra, Mihir   10 RSCA-OZ           1:31.76    1:21.40 qFLAG  
  3 Cranfield, Cono  10 SWIM-FL           1:23.78    1:23.53 qFLAG  
           27:46:39.00      27:46:39.00 ( )
            1:23.53 ( )                    
  4 Gurgenidze, Luc   9 SWIM-FL           1:29.11    1:27.68 qFLAG  
  5 Gurgenidze, Ira   9 SWIM-FL           1:28.57    1:28.26 qFLAG  
  6 Yatsula, Christ  10 TBAY-FL           1:46.93    1:30.34 qFLAG  
  7 Paz, Hector J    10 MACM-FG           1:34.73    1:30.60 qFLAG  
  8 Lambert, Jack K   9 UNSYS-FL          1:35.30    1:33.12 qFLAG  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Lezcano, Carlos   9 MACM-FG                NT    1:33.73        
 10 Verwest, Matthe   9 GCST-FL           1:50.97    1:34.96        
 -----------------------------------------------------------------
 11 Milburn, Max J    9 SYS-FL            1:34.30    1:35.16        
 12 Hidalgo, Bradle  10 RSCA-OZ                NT    1:35.66        
 13 Showalter, Scot  10 STAT-FL           1:35.31    1:37.12        
 14 Lear, Finnegan    9 SYS-FL            1:40.50    1:37.96        
 15 Medina, Antonio  10 GCST-FL           1:46.61    1:38.85        
 16 Arnold, Grayson  10 TBAY-FL           1:48.90    1:41.97        
 17 Deady, Brantley  10 STAT-FL           1:45.04    1:43.51        
 18 Holter, Ethan A   7 GCST-FL           1:53.77    1:51.45        
 19 Silva, Lucca      9 SWIM-FL           1:55.24    1:51.57        
                 53.64         53.81 (0.17)
        1:51.57 (57.76)                    
 20 Latorre, Andre    8 GCST-FL           1:52.94    1:52.72        
 21 Brewer, Ethan J   8 GCST-FL                NT    1:52.80        
 22 Peller, Sammy    10 GCST-FL                NT    1:54.18        
 23 Good, Jacob A     8 GCST-FL                NT    1:54.57        
 24 Shoemaker, Will   9 SYS-FL            1:57.85    1:57.34        
 25 Marsala, Charle  10 GCST-FL                NT    1:57.51        
 26 Fort, Keelan M    9 BNY-IL            2:17.01    1:58.51        
 27 Rodriguez, Nich   9 MACM-FG                NT    2:21.34        
 -- Robinson, Brian   9 GCST-FL           1:48.23         DQ        
            2:25:30.00   2:25:40.00 (10.00)
                 DQ ( )