Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 7  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
               1:33.39  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Ripp, Maggie G   10 RSCA-OZ           1:20.91    1:20.82 qFLAG  
  2 Kennedy, Eliot   10 BNY-IL            1:27.24    1:24.69 qFLAG  
  3 O'Grady, Ailbhe  10 SYS-FL            1:26.55    1:25.97 qFLAG  
  4 Loayza, Carolin  10 SWIM-FL           1:29.46    1:26.63 qFLAG  
  5 Chmielewski, La  10 SYS-FL            1:25.66    1:26.74 qFLAG  
  6 Whatmore, Reece  10 SYS-FL            1:25.62    1:27.03 qFLAG  
  7 Kozel, Madison   10 DANA-FG           1:28.47    1:29.65 qFLAG  
  8 McMurray, Olivi  10 SWIM-FL                NT    1:29.68 qFLAG  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Sanchez, Carin   10 STAT-FL           1:33.38    1:29.69 FLAG   
 10 Harris, Emma G    9 RSCA-OZ           1:30.81    1:30.31 FLAG   
 -----------------------------------------------------------------
 11 Wade, Kasumi L    9 SYS-FL            1:29.34    1:30.64 FLAG   
 12 Fiore, McKenna    9 GCST-FL           1:33.03    1:32.77 FLAG   
 13 Chmielewski, Su   9 SYS-FL            1:34.81    1:33.33 FLAG   
 14 Roque, Anelis    10 MACM-FG           1:34.54    1:33.53        
 15 Dwyer, Maddy H   10 SWIM-FL           1:36.31    1:33.58        
 16 Grant, Maslin A  10 SPA-FL            1:36.75    1:34.51        
 17 Carlini, Bella   10 SWIM-FL           1:37.48    1:35.81        
 18 Fhon, Camilla L  10 SWIM-FL                NT    1:39.44        
 19 Riley, Jenna M    9 SYS-FL            1:44.46    1:39.55        
 20 Fritsch, Natali   8 CCS-FL            1:45.73    1:39.95        
 21 Alsader, Lara A   9 BNY-IL            1:41.89    1:41.26        
 22 Morris, Elizabe  10 SWIM-FL           1:39.58    1:41.98        
 23 Burnett, Maggi    9 GCST-FL           1:41.47    1:43.51        
 24 Swartout, Kelse   9 GCST-FL           1:48.01    1:43.91        
 25 Weiskopf, Kayli   8 SRQ-FL            1:45.17    1:44.35        
 26 Jamieson, Rache   9 GCST-FL                NT    1:44.48        
 27 Jarrell, Macken  10 CAQ-NM                 NT    1:44.82        
 28 Garofalo, Lalit  10 SRQ-FL            1:50.31    1:46.02        
 29 Lukas, Gracelee   8 CCS-FL            1:43.67    1:47.82        
 30 Pelton, Ashley   10 SYS-FL            2:04.18    1:53.53        
 31 Fort, Cadence E   8 BNY-IL            2:19.21    1:54.68        
 32 Baumgardner, La  10 GCST-FL                NT    1:58.17        
 33 Riley, Brooke     9 SYS-FL            2:00.38    2:03.96        
 34 Davie, Emma J     9 SYS-FL            1:59.54    2:06.56        
 -- Zavalaga, Kryst   7 SWIM-FL                NT         DQ        
 -- Coughlin, Imrie  10 GCST-FL           1:39.10         DQ        
 -- Puskadi, Tessam   9 DANA-FG           1:44.56         DQ