Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 69  Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
               4:19.39  USOP US Open
               4:23.79  JRNA Summer Junior Nats
               4:37.69  SZSS Summer Sectionals
               4:52.99  FLAG FL AG Champs
               6:00.09  QUAL Meet Qualifying Time
 Meet Qualifying:  6:00.09
    Name            Age Team              Prelims     Finals              
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Pish, Melissa N  13 BNY-IL            4:30.03    4:22.09 JRNA   
               1:03.16    2:10.47 (1:07.31)
      3:17.21 (1:06.74)   4:22.09 (1:04.88)
  2 Ariola, Grace M  13 BNY-IL            4:30.54    4:25.13 SZSS   
               1:03.84    2:11.40 (1:07.56)
      3:18.57 (1:07.17)   4:25.13 (1:06.56)
  3 Kennedy, Sidney  13 BNY-IL            4:36.54    4:34.08 SZSS   
               1:05.25    2:15.17 (1:09.92)
      3:25.09 (1:09.92)   4:34.08 (1:08.99)
  4 Burrows, Amanda  14 SPA-FL            4:37.78    4:34.18 SZSS   
               1:05.04    2:15.08 (1:10.04)
      3:25.51 (1:10.43)   4:34.18 (1:08.67)
  5 Hernandez-Tome,  14 SYS-FL            4:38.47    4:35.75 SZSS   
               1:05.68    2:16.37 (1:10.69)
      3:27.25 (1:10.88)   4:35.75 (1:08.50)
  6 Palsha, Peyton   13 SPA-FL            4:37.41    4:36.74 SZSS   
               1:04.59    2:14.50 (1:09.91)
      3:26.91 (1:12.41)   4:36.74 (1:09.83)
  7 Slingsby, Rache  14 BNY-IL            4:39.27    4:38.03 FLAG   
               1:05.89    2:16.41 (1:10.52)
      3:27.85 (1:11.44)   4:38.03 (1:10.18)
  8 Almada, Flo      14 SWIM-FL           4:39.17    4:40.72 FLAG   
               1:07.69    2:19.04 (1:11.35)
      3:30.63 (1:11.59)   4:40.72 (1:10.09)
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Lemon, Alyssa L  14 RSCA-OZ           4:50.12    4:38.44 FLAG   
               1:05.14    2:15.65 (1:10.51)
      3:27.39 (1:11.74)   4:38.44 (1:11.05)
 10 Leadbetter, Lin  13 SPA-FL            4:40.29    4:39.22 FLAG   
               1:05.01    2:16.66 (1:11.65)
      3:28.86 (1:12.20)   4:39.22 (1:10.36)
 11 Bedard-Khalid,   14 MACM-FG           4:50.26    4:43.89 FLAG   
               1:08.51    2:20.86 (1:12.35)
      3:33.16 (1:12.30)   4:43.89 (1:10.73)
 12 Walker, Alexand  13 SPA-FL            4:49.68    4:45.91 FLAG   
               1:08.74    2:22.02 (1:13.28)
      3:34.80 (1:12.78)   4:45.91 (1:11.11)
 13 Allen, Kendal N  14 TBAY-FL           4:47.27    4:47.09 FLAG   
               1:08.23    2:21.77 (1:13.54)
      3:36.05 (1:14.28)   4:47.09 (1:11.04)
 14 Mata, Victoria   13 BNY-IL            4:48.67    4:47.96 FLAG   
               1:06.69    2:20.56 (1:13.87)
      3:34.69 (1:14.13)   4:47.96 (1:13.27)
 15 Jimenez, Nicole  13 SWIM-FL           4:48.85    4:48.56 FLAG   
               1:08.41    2:22.12 (1:13.71)
      3:36.20 (1:14.08)   4:48.56 (1:12.36)
 16 Carter, Paige C  14 TBAY-FL           4:49.72    4:54.90 QUAL   
               1:08.18    2:22.21 (1:14.03)
      3:39.69 (1:17.48)   4:54.90 (1:15.21)