Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 40  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Egri-Martin, Ma   8 SWIM-FL             39.22      37.76        
  2 Lane, Paul        8 DANA-FG             41.71      40.23        
  3 Corredor, Diego   8 SWIM-FL             42.31      40.92        
  4 Holter, Ethan A   7 GCST-FL             44.39      42.31        
  5 Hulley-Buczny,    7 SWIM-FL             41.98      42.60        
  6 Gusty, Samuel     7 GCST-FL             49.87      42.65        
  7 Brewer, Ethan J   8 GCST-FL             45.32      42.69        
  8 Knop, Amadeusz    8 SYS-FL              43.54      43.02        
  9 Good, Jacob A     8 GCST-FL             50.06      43.19        
 10 Jones, Fin J      8 SYS-FL              47.67      43.66        
 11 Latorre, Andre    8 GCST-FL             47.75      44.92        
 12 Leishure, Matth   7 GCST-FL             48.35      45.40        
 13 Eckerman, Max H   8 SYS-FL              49.84      46.05        
 14 Holter, Ryan J    6 GCST-FL             50.72      48.38        
 15 Vanden Heuvel,    8 SYS-FL              47.93      48.75        
 16 Lantry, Blake H   7 SYS-FL              54.22      49.86        
 17 Cavic, Nicholas   6 CCS-FL              50.68      51.06        
 18 Gurgenidze, Mic   7 SWIM-FL             47.80      51.26        
 19 Miller, Alec J    8 SRQ-FL              46.98      51.51        
 20 Jamieson, Chris   7 GCST-FL             54.69      51.64        
 21 Egri-Martin, Ra   6 SWIM-FL             58.92      52.06        
 22 Leo, Roberto S    6 SWIM-FL             55.48      54.35        
 23 DeNinno, Jacob    8 SYS-FL                 NT      54.75        
 24 Chandra, Neel A   7 RSCA-OZ             54.43      55.15        
 25 Moreland, Max S   8 GCST-FL             49.31      57.50        
 26 Jones, Eli E      6 SYS-FL            1:04.19      58.19        
 27 O'Leary, Brian    7 CCS-FL            1:06.30      58.20        
 28 Medina, Gio F     5 GCST-FL           1:07.44      59.33        
 29 Lambert, Matthe   6 UNSYS-FL            57.39      59.75        
 30 Seluk, Parker C   5 GCST-FL           1:01.81    1:00.89        
 31 Seluk, Hunter G   5 GCST-FL           1:14.14    1:04.27        
 32 Sacco, Matthew    7 SYS-FL            1:15.09    1:07.60        
 33 Vanden Heuvel,    6 SYS-FL            1:15.58    1:15.52        
 34 Seluk, Ryder A    5 GCST-FL           1:33.27    1:20.94