Gulf Coast Swim Team                          Uploaded on 6/16/2013
                       2013 GCST Summer Open                        
             Presented by SWF Neurosurgical Associates              
          Lee County / FGCU Aquatic Center (FL -FL , USA)           
 
 Event 12  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
               2:04.99  USOP US Open
               2:08.19  JRNA Summer Junior Nats
               2:23.59  SZSS Summer Sectionals
               2:36.99  FLAG FL AG Champs
    Name            Age Team              Prelims     Finals              
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Katz, Austin M   14 SYS-FL            2:18.11    2:15.57 SZSS   
               1:07.03    2:15.57 (1:08.54)
  2 Cates, Van A     14 TBAY-FL           2:17.70    2:16.45 SZSS   
               1:06.55    2:16.45 (1:09.90)
  3 Sharp, Nick R    14 UN-FG             2:25.24    2:17.60 SZSS   
               1:07.01    2:17.60 (1:10.59)
  4 Finke, Robert C  13 SPA-FL            2:19.86    2:17.94 SZSS   
               1:07.87    2:17.94 (1:10.07)
  5 Carriazo, Aleja  14 MACM-FG           2:21.26    2:19.24 SZSS   
               1:08.18    2:19.24 (1:11.06)
  6 Corredor, Santi  14 SWIM-FL           2:19.70    2:19.40 SZSS   
               1:08.93    2:19.40 (1:10.47)
  7 Smith, T.C. C    14 SRQ-FL            2:20.53    2:19.70 SZSS   
               1:08.79    2:19.70 (1:10.91)
  8 Yeager, Christo  14 FCST-GU           2:25.36    2:20.86 SZSS   
               1:08.12    2:20.86 (1:12.74)
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Lombardo, Tommy  14 RSCA-OZ           2:26.67    2:23.11 SZSS   
               1:10.34    2:23.11 (1:12.77)
 10 Carmichael, Tyl  14 SYS-FL            2:27.15    2:26.16 FLAG   
               1:11.74    2:26.16 (1:14.42)
 11 Heil, Darrien L  14 GCST-FL           2:35.24    2:28.55 FLAG   
               1:12.53    2:28.55 (1:16.02)
 12 Ripp, Conner D   14 RSCA-OZ           2:32.55    2:28.82 FLAG   
               1:12.10    2:28.82 (1:16.72)
 13 Nutter, Matthew  13 SYS-FL            2:33.38    2:29.86 FLAG   
               1:14.10    2:29.86 (1:15.76)
 14 Riley, Brett A   13 SYS-FL            2:34.50    2:30.25 FLAG   
               1:13.23    2:30.25 (1:17.02)
 15 Simpson, Daniel  14 MACM-FG           2:32.69    2:30.94 FLAG   
               1:13.33    2:30.94 (1:17.61)
 16 Monteagudo, Car  14 FCST-GU           2:33.25    2:33.80 FLAG   
               1:15.66    2:33.80 (1:18.14)