South Tampa Aquatic Team                     Uploaded on 10/16/2012
  2012 City of Tampa Nike Swim Classic - 10/13/2012 to 10/14/2012   
                 Florida Swimming, Sanction #: 5250                 
          Bobby Hicks Pool,Tampa, FL 33616 (FL -FL , USA)           
 
 Event 18  Boys 10 & Under 200 Yard IM
==================================================================
         2:55.29  10&U 2013 FLAG stds
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Dieffenthaller,  10 UNAT                   NT    2:48.42 10&U   
                 39.17      1:23.22 (44.05)
        2:10.48 (47.26)     2:48.42 (37.94)
  2 Fonnotto, Jay J  10 LOLL              2:49.09    2:57.08        
                 37.05      1:20.53 (43.48)
        2:16.39 (55.86)     2:57.08 (40.69)
  3 Smith, Max P     10 STAT              3:00.62    3:04.36        
                 42.41      1:29.07 (46.66)
        2:25.12 (56.05)     3:04.36 (39.24)
  4 Williams, Luke    9 CAT                    NT    3:05.79        
                 42.31      1:28.29 (45.98)
        2:25.82 (57.53)     3:05.79 (39.97)
  5 Coronado, Conne   9 BSAC              3:13.92    3:14.81        
                 46.83      1:39.26 (52.43)
        2:36.35 (57.09)     3:14.81 (38.46)
  6 Kopel-Zottoli,   10 UNAT              3:01.67    3:14.86        
                 44.09      1:37.27 (53.18)
        2:35.31 (58.04)     3:14.86 (39.55)
  7 Deady, Brantley  10 STAT                   NT    3:27.61        
                 44.03      1:37.10 (53.07)
      2:38.07 (1:00.97)     3:27.61 (49.54)
  8 Rosario, Abdiel   9 BSAC              3:33.36    3:27.77        
                 48.81      1:42.14 (53.33)
      2:44.27 (1:02.13)     3:27.77 (43.50)
  9 Harkness, Alex    9 UNAT              3:35.55    3:28.72        
                 51.65      1:46.45 (54.80)
        2:45.53 (59.08)     3:28.72 (43.19)
 10 Gomez, Matthew   10 TYS                    NT    3:38.18        
                 54.46      1:47.16 (52.70)
      2:55.26 (1:08.10)     3:38.18 (42.92)
 11 Talbot, Collin   10 BSAC                   NT    3:40.08        
                 52.33      1:46.32 (53.99)
      2:48.49 (1:02.17)     3:40.08 (51.59)
 12 Zattosky, Stanl  10 BSAC              3:36.26    3:45.49        
                 56.74      1:49.81 (53.07)
      2:59.78 (1:09.97)     3:45.49 (45.71)
 13 Morgan, Glynn R   9 TBAY              4:09.05    4:14.82        
               1:04.31    2:10.86 (1:06.55)
      3:19.35 (1:08.49)     4:14.82 (55.47)
 -- Stoker, Brad E   10 BSAC                   NT         DQ        
                 46.04      1:43.24 (57.20)
      2:45.32 (1:02.08)          DQ (50.12)
 -- Buchanan, Riley  10 STAT                   NT         DQ        
                 50.00    1:50.80 (1:00.80)
           DQ (2:06.10)