12/7/2001 - 12/7/2001
Alphen a/d Rijn, The Netherlands
Datum :07-12-2001 Nationale Kampioenschappen Sen-Jeugd
Uitslag finale-nr. 13 400 m.freestyle men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Thomas Felten Aqua-Novio'94 83-00655 3.54.95 0.58.48 1.58.58 2.58.52
2 Martijn Zuijdweg MNC Dordrecht 76-01055 3.54.95 0.57.39 1.57.93 2.58.00
3 Stefan Oosting PSV 81-01265 4.01.80 0.58.88 1.59.35 3.00.20
4 David Uittenbogaard MNC Dordrecht 82-01757 4.03.40 0.57.82 1.58.31 3.00.43
5 Stanley Vleerlaag WZ&PC 85-02813 4.05.85 0.57.91 2.00.34 3.04.02
6 Stephan Schoon DWK-XCESS 83-01895 4.06.16 0.58.46 2.00.18 3.02.93
Uitslag finale-nr. 14 400 m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Haike van Stralen AZ&PC 83-01926 4.14.42 1.00.94 2.05.05 3.09.91
2 Etta vd Weijden MNC Dordrecht 79-00974 4.16.70 1.01.83 2.07.38 3.12.22
3 Celina Lemmen RZ 85-01866 4.17.94 1.01.60 2.07.73 3.14.74
4 Edith van Dijk Hoorn 73-00082 4.21.60 1.03.07 2.09.10 3.15.87
5 Bianca de Bruijn MNC Dordrecht 84-00390 4.23.59 1.03.32 2.09.86 3.16.86
6 Karin Kraaijeveld MNC Dordrecht 85-01710 4.28.10 1.04.71 2.13.16 3.22.08
Uitslag finale-nr. 14b 400 m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Marjolijn Strijbis Start'99 84-02380 4.27.08 1.04.69 2.13.35 3.22.52
2 Claudia Belderbos AZ&PC 85-00174 4.27.91 1.04.02 2.12.05 3.20.83
3 Daphne ten Brink WZ&PC 85-00454 4.28.23 1.04.21 2.12.26 3.21.06
4 Linda Bank Rapido'82 86-00168 4.29.31 1.03.22 2.12.10 3.21.31
5 Marlies Reinders Arke De Dinkel 86-02976 4.34.49 1.05.53 2.14.99 3.25.05
6 Josine Ramakers HGK(SG) 86-02942 4.38.90 1.04.95 2.15.97 3.27.84
Uitslag finale-nr. 15 100 m.breaststroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Jeroen v.d. Berkt DWK-XCESS 81-00115 1.03.36 0.29.71
2 Casper Tichelaar AZ&PC 79-01215 1.03.47 0.30.20
3 Robin van Aggele AZ&PC 84-00017 1.03.65 0.30.76
4 Martin de Wildt HHC (SG) 74-00937 1.03.78 0.29.68
5 Guido Jansen AZ&PC 82-00795 1.04.66 0.29.99
6 Niels vd Hoek MNC Dordrecht 83-00921 1.04.68 0.30.29
Uitslag finale-nr. 15b 100 m.breaststroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Martin Gildemeester DZ&PC 80-00419 1.05.79 0.30.55
2 Erwin de Grijs Aquarijn 77-00355 1.05.87 0.31.04
3 Ron Langelaan De Dolfijn 78-00643 1.07.20 0.31.08
4 Sander Voorn Torpedo 82-01909 1.08.16 0.31.44
5 Matthijs Lugthart De Haaien 83-01393 1.08.18 0.31.59
6 Koen Dumas Orca 84-00555 1.08.60 0.32.07
Uitslag finale-nr. 16 100 m.breaststroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Madelon Baans De Kempvis 77-00032 1.09.22 0.33.38
2 Ilse Kikkert PSV 81-00774 1.10.70 0.33.41
3 Miranda Bosma PSV 78-00098 1.10.84 0.33.17
4 Jolijn van Valkengoed De Dolfijn 81-01516 1.11.94 0.33.92
5 Roxanne Wieden ZON/S&S 84-02726 1.13.22 0.34.24
6 Marja Terlage Het Y-mere (SG) 78-00738 1.13.83 0.34.85
Uitslag finale-nr. 16b 100 m.breaststroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Velda Moonen PSV 85-02104 1.13.41 0.34.47
2 Emma van der Laan DZ&PC 81-00874 1.15.12 0.36.10
3 Astrid Koert MNC Dordrecht 80-00612 1.15.25 0.36.38
4 Margriet Zwanenburg HZ&PC Heerenveen 86-04274 1.15.42 0.36.00
5 Ryan Verplanke Scheldestroom 77-00696 1.15.78 0.35.31
6 Kim Elsinga De Otters Het Gooi 86-01030 1.16.48 0.36.10
Uitslag finale-nr. 17 100 m.backstroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Klaas Erik Zwering PSV 81-02003 0.54.94 0.26.91
2 Sander Ganzevles DWK-XCESS 82-00463 0.55.81 0.27.40
3 Bastiaan Tamminga DWK-XCESS 81-01659 0.56.02 0.27.27
4 John Keetman DWK-XCESS 84-01145 0.57.84 0.28.14
5 Erik Wolsing AZ&PC 80-01777 0.59.25 0.28.98
6 Dirk Gielink De Waalstroom 83-00741 0.59.34 0.28.79
Uitslag finale-nr. 17b 100 m.backstroke men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Merijn Ellenkamp NDD 85-00691 0.59.36 0.28.74
2 Sander Karssen DWK-XCESS 85-01285 0.59.75 0.29.39
3 Jeffrey Tameling LZ 1886 85-02561 1.00.15 0.28.68
4 Jasper de Jong MNC Dordrecht 85-01219 1.00.35 0.28.99
5 Joran Barends DWK-XCESS 85-00091 1.01.35 0.30.16
6 Xander Breton BRIGHT-DAW 84-00299 n.g.
Uitslag finale-nr. 18 100 m.backstroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Hinkelien Schreuder De Whee 84-02192 1.01.96 0.30.43
2 Lenneke van Schaik LZ 1886 86-03124 1.02.68 0.31.01
3 Mariet Koster Hoogeveen 83-01162 1.03.38 0.31.09
4 Rieneke Schinkel De Whee 83-01756 1.04.27 0.31.58
5 Nicole Hermink Arke De Dinkel 83-00818 1.05.02 0.31.63
6 Stefanie Luiken PSV 85-01932 1.05.09 0.31.83
Uitslag finale-nr. 18b 100 m.backstroke women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Melanie ten Brink De Amer 81-00232 1.04.60 0.31.43
2 Joyce van Keulen AZ&PC 84-01278 1.05.63 0.31.91
3 Barbara van Rhijn AZ&PC 81-01238 1.05.87 0.32.40
4 Rieneke Terink NDD 84-02424 1.06.15 0.32.12
5 Claudia Holterman Arke De Dinkel 81-00650 1.06.19 0.32.60
6 Esmé Sluiman DZ&PC 83-01820 1.06.80 0.32.28
Uitslag finale-nr. 19 200 m.butterfly men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Stephan Aartsen De Kempvis 75-00007 1.58.89 0.26.97 0.56.42
2 Ralf Mertens PSV 82-01177 2.00.08 0.27.14 0.57.56
3 Maarten Postma DZ&PC 83-01697 2.07.13 0.28.33 1.00.00
4 Eddy van Vliet De Kempvis 82-01901 2.07.27 0.28.18 0.59.79
5 Ewoud Tamminga DWK-XCESS 82-01701 2.09.61 0.28.94 1.02.33
6 Sander Bouts Mosa-Regio 85-00331 2.11.02 0.29.26 1.02.29
Uitslag finale-nr. 20 200 m.butterfly women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Marleen Veldhuis De Whee 79-00894 2.16.98 0.30.65 1.05.54
2 Marina Scheepbouwer De Whee 84-02154 2.18.25 0.30.13 1.05.60
3 Sabrina Fortes De Kempvis 78-00256 2.21.10 0.30.90 1.05.78
4 Delia Badoux HHC (SG) 80-00042 2.27.51 0.31.44 1.07.70
5 Nienke Veenstra 't Tolhekke 86-03662 2.30.36 0.32.71 1.10.18
6 Jeanette Steen DZ&PC 86-03392 2.34.19 0.32.05 1.09.83
Uitslag finale-nr. 21 50 m.freestyle men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Johan Kenkhuis AZ&PC 80-00755 0.22.28
2 Patrick Martens AZ&PC 82-01137 0.22.74
3 Gijs Damen MNC Dordrecht 79-00255 0.22.78
4 Ewout Holst DWK-XCESS 78-00433 0.22.82
5 Jeroen v.d. Berkt DWK-XCESS 81-00115 0.23.29
6 Remko de Jong De Dolfijn 76-00459 0.23.51
Uitslag finale-nr. 21b 50 m.freestyle men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Werner van de Berg De Amer 78-00071 0.23.55
2 Arnold van Bavel De Kempvis 81-00063 0.23.56
3 Joost Krommenhoek LZ 1886 84-01293 0.23.86
4 Guido Jansen AZ&PC 82-00795 0.23.90
5 Jeffrey Tameling LZ 1886 85-02561 0.24.13
6 Nol van Thull MNC Dordrecht 80-01513 0.24.15
Uitslag finale-nr. 22 50 m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Chantal Groot AZ&PC 82-00562 0.25.26
2 Wilma van Rijn De Kempvis 71-00506 0.25.46
3 Nienke Valen AZ&PC 77-00682 0.25.70
4 Annabel Kosten AZ&PC 77-00424 0.25.96
5 Inge Dekker HZ&PC Heerenveen 85-00628 0.26.29
6 Femke Heemskerk De Zijl/LGB 87-01580 0.27.25
Uitslag finale-nr. 22b 50 m.freestyle women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Danielle uit den Bogaard
MNC Dordrecht 83-02010 0.27.28
2 Monique Driessen MNC Dordrecht 78-00218 0.27.30
3 Mariëlle Janssen AZ&PC 82-00760 0.27.30
4 Manon van Vulpen PSV 87-04494 0.27.36
5 Gerdien d. Jong DWK-XCESS 85-01430 0.27.46
6 Claudia Bloos Midden Nederland(S 85-00284 0.27.61
Uitslag finale-nr. 23 200 m.IM men senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Robin van Aggele AZ&PC 84-00017 2.03.08 0.27.26
2 Sebastiaan Kuijper DWK-XCESS 78-00625 2.04.87 0.27.07
3 Nick vd Zandt PSV 83-02423 2.10.38 0.26.59
4 Louis van Schaarenburg LZ 1886 83-01865 2.10.92 0.28.96
5 Diederik Rouffaer ZON/S&S 72-00785 2.11.13 0.28.40
6 Robert Lijesen Van Vliet Barracud 85-01579 2.11.42 0.28.51
Uitslag finale-nr. 24 200 m.IM women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Ilse Kevelham PSV 83-01076 2.15.63 0.30.39
2 Hinkelien Schreuder De Whee 84-02192 2.15.83 0.29.47
3 Sara Kuyer AZ&PC 84-01456 2.20.91 0.30.37
4 Marieke Stuiver AZ&PC 85-02812 2.21.73 0.30.74
5 Maartje Kouwenberg DWK-XCESS 81-00846 2.22.49 0.32.09
6 Tamar Bakker DWK-XCESS 84-00080 2.22.62 0.31.44
Uitslag finale-nr. 24b 200 m.IM women senioren all-in finale
***********************************************************************
Naam Vereniging St.nr. Eind-tijd splits
1 Melanie ten Brink De Amer 81-00232 2.21.67 0.31.00
2 Celina Lemmen RZ 85-01866 2.24.14 0.32.49
3 Roxanne Wieden ZON/S&S 84-02726 2.24.19 0.30.86
4 Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC 70-00054 2.25.94 0.31.40
5 Hedwig Kikkert HHC (SG) 85-01566 2.26.86 0.30.56
6 Lenneke vd Molen EZC 87-02802 2.29.90 0.31.81
Uitslag progr. nr. 25 4x200 m.freestyle estafette men senioren open
***********************************************************************
Vereniging Naam St.nr. Eind-tijd splits
1 MNC Dordrecht Nol van Thull 80-01513 7.30.10 1.52.67
David uit den Bogaard 82-01757 3.47.77
Michiel Kamphuis 77-00515 5.42.60
Martijn Zuydweg 76-01055 7.30.10
2 DWK-XCESS Sebastiaan Kuijper 78-00625 7.30.34 1.54.89
Bastiaan Tamminga 81-01659 3.47.65
Jeroen v.d. Berkt 81-00115 5.39.95
Sander Ganzevles 82-00463 7.30.34
3 OZ&PC Frank Hazewinkel 80-00535 7.52.69 1.53.55
Marcel Mulder 81-01185 3.50.24
Thijs Nijhof 76-00673 5.52.72
Jeroen Beerlage 82-00089 7.52.69
4 Arke De Dinkel Thomas Wessel 83-02333 7.53.43 1.55.93
Willy Hansen 75-00323 3.54.01
Dirk Oude Ophuis 85-02248 5.55.23
Tjakko Ruinemans 74-00687 7.53.43
5 DWK-XCESS John Keetman 84-01145 7.54.31 1.57.83
Stephan Schoon 83-01895 3.58.26
Ewoud Tamminga 82-01701 5.55.20
Sander Karssen 85-01285 7.54.31
6 DZ&PC Maarten Postma 83-01697 7.56.65 1.56.17
Martin Gildemeester 80-00419 3.55.73
Généreux Sluiman 80-01371 5.55.73
Hans-Geert Mast 76-00619 7.56.65
7 Van Vliet Barracuda Michiel Boog 79-00147 8.00.95 1.57.48
Kas Kop Jansen 85-01423 4.00.57
Matthijs Boog 81-00179 6.02.73
Robert Lijesen 85-01579 8.00.95
8 LZ 1886 Joost Krommenhoek 84-01293 8.04.38 1.59.25
Mark Drenth 83-00559 4.00.72
Michael van der Linden 86-01921 6.03.51
Louis van Schaarenburg 83-01865 8.04.38
9 HGK(SG) Alan Smeets 84-02089 8.19.77 2.06.55
Sven-Erik Brummer 86-00497 4.13.07
Ralf Peters 76-00737 6.16.03
Davy Hamers 84-00821 8.19.77
Uitslag progr. nr. 26 4x100 m.freestyle estafette women senioren open
***********************************************************************
Vereniging Naam St.nr. Eind-tijd splits
1 AZ&PC Suze Valen 78-00766 3.45.13 0.55.68
Annabel Kosten 77-00424 1.52.55
Nienke Valen 77-00682 2.49.07
Marielle Jansen 82-00760 3.45.13
2 De Whee Marina Scheepbouwer 84-02154 3.50.80 0.58.68
Rieneke Schinkel 83-01756 1.57.12
Marleen Veldhuis 79-00894 2.53.48
Hinkelien Schreuder 84-02192 3.50.80
3 AZ&PC Sara Kuyer 84-01456 3.52.52 0.59.37
Barbara van Rhijn 81-01238 1.57.23
Joyce van Keulen 84-01278 2.55.42
Haike van Stralen 83-01926 3.52.52
4 MNC Dordrecht Brenda den Hoed 84-00980 3.53.92 0.59.33
Danielle uit den Bogaard83-02010 1.57.86
Karin Kraaijeveld 85-01710 2.56.78
Etta vd Weijden 79-00974 3.53.92
5 AZ&PC Marieke Stuiver 85-02812 3.57.60 0.58.15
Claudia Belderbos 85-00174 1.57.25
Lidia v. Bon-Rosenbrand 70-00054 2.56.59
Zanella Hey 88-01762 3.57.60
6 De Kempvis Wendy Meeder 84-01620 3.58.66 1.02.85
Chantal Achterberg 85-00016 2.02.83
Sabrina Fortes 78-00256 3.03.43
Wilma van Rijn-v.Hofwege71-00506 3.58.66
7 DWK-XCESS Tamar Bakker 84-00080 3.59.44 0.59.25
Charlotte te Pas 85-02272 1.59.40
Gerdien d. Jong 85-01430 2.59.77
Maartje Kouwenberg 81-00846 3.59.44
8 DZ&PC Emma van der Laan 81-00874 3.59.85 0.59.38
Krista de Reus 76-00520 2.01.08
Agna Mooij 85-02106 3.00.87
Esmé Sluiman 83-01820 3.59.85
9 Arke De Dinkel Karin Hidding 84-00970 3.59.94 1.02.23
Nicole Hermink 83-00818 2.00.32
Claudia Holterman 81-00650 3.00.78
Marlies Reinders 86-02976 3.59.94
10 De Dolfijn Jolijn van Valkengoed 81-01516 4.01.58 0.58.26
Chrisje Moes 85-02080 2.00.57
Lisa Moes 85-02082 3.03.18
Anouk de Boer 78-00080 4.01.58
11 Hoogeveen Marleen Mulderij 86-02568 4.04.90 1.03.17
Mariet Koster 83-01162 2.04.60
Rochelle Kirindongo 86-01924 3.06.18
Wendy Pomper 85-02356 4.04.90
12 PSV Manon van Vulpen 87-04494 4.05.42 1.01.22
Esther vd Bemt 85-00178 2.02.04
Marianne Boertien 86-00400 3.04.18
Kirsten van der Steen 81-01420 4.05.42
13 RZ Lisette vd Velde 86-03674 4.06.80 1.02.34
Danielle Tanghe 81-01456 2.05.47
Marja Driessen 85-00744 3.08.96
Celina Lemmen 85-01866 4.06.80
14 HHC (SG) Sabrina van der Valk 88-04366 4.06.93 1.04.38
Laura Badoux 82-00038 2.07.29
Delia Badoux 80-00042 3.08.19
Hedwig Kikkert 85-01566 4.06.93
15 Het Y-mere (SG) Pauline Gouwens 84-00790 4.08.96 1.02.07
Alice Bravo 87-05346 2.07.20
Elina Broeren 78-00128 3.09.70
Marja Terlage 78-00738 4.08.96
16 DZ&PC Jeanette Steen 86-03392 4.13.19 1.02.23
Ineke van der Wal 80-01208 2.05.91
Amarins Doevendans 78-00204 3.09.80
Sabina Rutkens 82-01430 4.13.19
17 DWK-XCESS Stevanie Bos 87-00472 4.19.72 1.05.37
Tessa Lukassen 87-02620 2.09.64
Amber Otten 86-02726 3.15.23
Charon Blok 86-00364 4.19.72